Νέα

chernivtsi

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
αυτος λεει οτι βγαζει 5.000 τον μηνα
Οχι 500.000 βγάζει  :2funny: εκτος αυτου μένει Ελβετία που οι τιμες ειναι εξωπραγματικές  :2funny:Αν θελεις για ενα κλαμπ σάντουιτς 25 Ευρώ!και για ενα σουβλάκι 6-7 Ευρώ και ενοικιο για ενα απλο διαμερισμα 2000+ Ευρω (αλλο αν αυτος μένει σε ενα δωματιο με καποιον αλλον) νομιζεις σου φτάνουν? :2funny:
  Ειχε παει στο Κισινιώφ και ειχε μεινει στου Παναγιώταρου και του ειχε αδειάσει το ψυγείο  :2funny: δεν ειχε αφησει τίποτα!Στο El Greco επαιρνε ενα τσά'ι' που δεν το πληρωνε  :2funny:...και ετρωγε κατι τηγανήτες στο παζάρι με 2 λέ'ι'  :2funny:τη δευτερη μερα ο Παναγιώταρος τον πεταξε εξω  :2funny:.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Οχι 500.000 βγάζει  :2funny: εκτος αυτου μένει Ελβετία που οι τιμες ειναι εξωπραγματικές  :2funny:Αν θελεις για ενα κλαμπ σάντουιτς 25 Ευρώ!και για ενα σουβλάκι 6-7 Ευρώ και ενοικιο για ενα απλο διαμερισμα 2000+ Ευρω (αλλο αν αυτος μένει σε ενα δωματιο με καποιον αλλον) νομιζεις σου φτάνουν? :2funny:
 Ειχε παει στο Κισινιώφ και ειχε μεινει στου Παναγιώταρου και του ειχε αδειάσει το ψυγείο  :2funny: δεν ειχε αφησει τίποτα!Στο El Greco επαιρνε ενα τσά'ι' που δεν το πληρωνε  :2funny:...και ετρωγε κατι τηγανήτες στο παζάρι με 2 λέ'ι'  :2funny:τη δευτερη μερα ο Παναγιώταρος τον πεταξε εξω  :2funny:.
:grin: :grin: :grin:
αυτες τις μαλ..ιες λες?ναι εχω σκασει με τις αποκαλυψεις αυτες  :grin: :grin: :grin:
ευτυχως τωρα βρηκα θειο-λιφτ τασο κ με κερασε καφε κ νερο στο μοχοιτο,παλι την εβγαλα καθαρη!!!!
το κλαμπ σαντουιτς τωρα που το λες ακριβηνε ζυριχη πηγε 35ε..βρηκα συναδελφο κ παιρνουμε ενα μισο μισο την μερα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
παναγιωταρος την τριτη μερα ,του εφαγα ενα κρουασαν σοκολατα!! :dancing: :dancing: :dancing:
απο παραθυρο με πεταξε,ευτυχως εμενε ισογειο  :helpplea:  :grin: :grin:
μεσα σ ολα εςισαι ρε μιτσαρα σε παραδεχομαι !!! :hi: :hi: :hi:
τασος3.καμ μπακ αυριο,ραντεβου στο σταρ για σαορμα μισακια..εσυ πληρωνεις ετσι??να ξηγιομαστε  :tickedoff:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
:grin: :grin: :grin:
αυτες τις μαλ..ιες λες?ναι εχω σκασει με τις αποκαλυψεις αυτες  :grin: :grin: :grin:
ευτυχως τωρα βρηκα θειο-λιφτ τασο κ με κερασε καφε κ νερο στο μοχοιτο,παλι την εβγαλα καθαρη!!!!
το κλαμπ σαντουιτς τωρα που το λες ακριβηνε ζυριχη πηγε 35ε..βρηκα συναδελφο κ παιρνουμε ενα μισο μισο την μερα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
παναγιωταρος την τριτη μερα ,του εφαγα ενα κρουασαν σοκολατα!! :dancing: :dancing: :dancing:
απο παραθυρο με πεταξε,ευτυχως εμενε ισογειο  :helpplea:  :grin: :grin:
μεσα σ ολα εςισαι ρε μιτσαρα σε παραδεχομαι !!! :hi: :hi: :hi:
τασος3.καμ μπακ αυριο,ραντεβου στο σταρ για σαορμα μισακια..εσυ πληρωνεις ετσι??να ξηγιομαστε  :tickedoff:
Ασε τα ειπε όλα ο Παναγιώταρος και ο Μολδολάγνος  :2funny: :2funny: :2funny:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
ελα 20 μαρτι οδυσσο,θα σε αφηνω να αδειαζεις τα ψυγεια και σε κερναω σουβλακι καθε μερα χαχαχαχαχ.
παρε κ αγγουρι να βαζουμε το βραδυ στα ματια κ μπριζολες για να παρουνε το πρηξιμο απο το ξυλο που θα τρωμε στα κλαμπ  :grin:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Κάνανε μπαν τον Μητσο  :tooth: Θα ησυχάσουν τα αρχίδια μας,μπαλόνια μας τα είχε κάνει
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Κάνανε μπαν τον Μητσο  :tooth: Θα ησυχάσουν τα αρχίδια μας,μπαλόνια μας τα είχε κάνει
τι μαλακιες ειναι αυτες..να ξεμπαναριστει αμεσα..ετσι κι αλλιως γραφει με 2 3 κλωνους γενοσημα.οποτε να επανελθει το οριτζιναλ..τι να λενε τα θρεντ χωρις το μιτσο δηλ...??? :helpplea:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
τι μαλακιες ειναι αυτες..να ξεμπαναριστει αμεσα..ετσι κι αλλιως γραφει με 2 3 κλωνους γενοσημα.οποτε να επανελθει το οριτζιναλ..τι να λενε τα θρεντ χωρις το μιτσο δηλ...??? :helpplea:
Άντε ρε άσε να κάνουμε καμία σοβαρή συζήτηση εκτός και αν χαζεψες και εσύ   :2funny:  Τέτοιους σαν αυτoν το Δάφνη και το Δρομοκαΐτειο γεμάτα ειναι  :uglystupid:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Άντε ρε άσε να κάνουμε καμία σοβαρή συζήτηση εκτός και αν χαζεψες και εσύ   :2funny:  Τέτοιους σαν αυτoν το Δάφνη και το Δρομοκαΐτειο γεμάτα ειναι  :uglystupid:
1.πορδομρταναστης εχει φαση..κι εμενα με βριζει αλλα εχει γελιο
2.πολλα απο οσα λεει για τον μεσο επισκεπτη παντα ειναι σωστα...η μαλ..ια του ειναι οταν αρχισει να λει γι τον εαυτο του κι απο διπλα  σιγονταρει με κλωνους.αλλα κι εκει παλι γελιο ριχνω..
Οποτε αγαπητε κ φιλτατε νυχτεριδα θα επιμεινω..Βγαλτε το μπαν απο τον πορδομεταναστη.τα θρεντ δεν ειναι το ιδιο φαν χωρις το μιτσο... :s&m_2:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
1.πορδομρταναστης εχει φαση..κι εμενα με βριζει αλλα εχει γελιο
2.πολλα απο οσα λεει για τον μεσο επισκεπτη παντα ειναι σωστα...η μαλ..ια του ειναι οταν αρχισει να λει γι τον εαυτο του κι απο διπλα  σιγονταρει με κλωνους.αλλα κι εκει παλι γελιο ριχνω..
Οποτε αγαπητε κ φιλτατε νυχτεριδα θα επιμεινω..Βγαλτε το μπαν απο τον πορδομεταναστη.τα θρεντ δεν ειναι το ιδιο φαν χωρις το μιτσο... :s&m_2:
Δεν με νοιάζει το να βρίζει,δεν μπορώ να διαβάζω τα ίδια και τα ίδια σε χιλιοστή επανάληψη, ΔΕΝ ΕΊΜΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΈΝΟΣ. Δεν με ενδιαφέρει πως είναι ο ένας και ο άλλος,ούτε τη αυτοκίνητο,κινητό και μέγεθος πούτσας εχει. ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΑΥΤΌ ΤΟ ΘΈΜΑ ΤΟΥ ΝΉΜΑΤΟΣ
Τα περισσότερα που γράφει για Ρωσία  :jerking: είναι μπούρδες και δικές του φαντασιώσεις και το έχω πει και απόδειξη πολλές φορές.
Αν τον γουστάρεις τόσο πολύ να τα λες μαζί του στο skupe να γλιτώσουμε και εμείς την λογική μας που κοντέβουμε να χάσουμε  


 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μας είχε πρήξει τα αρχίδια ο δημητράκης με τις προσωπικές αναφορές και τις συκοφαντίες.Ολο μαλακίες.Μάλλον θα διάβασε αυτό που έλεγε ο Γκαίμπελς οτι αν επαναλαμβάνεις ένα ψέμμα συνέχεια στο τέλος θα το πιστέψουν και την είδε Γκαίμπελς.Φυσικά επειδή στερείται των αναγκαίων νοητικών προσόντων απλά τον κάναμε κουδούνι.
Τα μυνήματα που μεταφέρω εγώ είναι πραγματικά επικίνδυνα.Από εμένα επηρρεάζοντα όλοι υποσυνείδητα.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Μας είχε πρήξει τα αρχίδια ο δημητράκης με τις προσωπικές αναφορές και τις συκοφαντίες.Ολο μαλακίες.Μάλλον θα διάβασε αυτό που έλεγε ο Γκαίμπελς οτι αν επαναλαμβάνεις ένα ψέμμα συνέχεια στο τέλος θα το πιστέψουν και την είδε Γκαίμπελς.Φυσικά επειδή στερείται των αναγκαίων νοητικών προσόντων απλά τον κάναμε κουδούνι.
Τα μυνήματα που μεταφέρω εγώ είναι πραγματικά επικίνδυνα.Από εμένα επηρρεάζοντα όλοι υποσυνείδητα.
κμαν2 στα τι κανω εγω κι εγω κλπ ισως μοιαζεις κ λιγο του μιτσου..προσεξε το...οσον αφορα το μιτσο σιγουρα πιστευει οτι αν πεις μια μαλ..α 3 φορες εσυ και 3χ3 οι κλωνοι που βαζει η καποια βλητα που εχουν ακατοιλητο στο ανω μερος σιγουρα λοιπον κατι μενει..παρολα αυτα εγω επιμενω βγαζει γελιο ο μιτσος κι αν δεν εβαζε συνεχεια φωτο του σλαβ που δικαια φωναζει κι αυτος ..ο μιτσος ειναι το αλατοπιπερο του σαιτ προσφερει καποιες καλες πληροφοριες ενιοτε κ κυριως βγαζει ατελειωτο γελιο οταν μιλαει για τον ιδιο..βλεπε πχ βιντεο που εχει κ μιλαει σε 2 ταλαιπωρες στο μετρο.κ λεει ο τιτανοτεραστιος μιτσος..εδω καμακωνω μανα κ κορη  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom