Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,7%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,9%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,5%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,4%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 35 27,8%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    126

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16

Να σου πω ρε τρελέ.

Τι φάση είναι ο καιρός τώρα εκεί.

Μακρυμάνικα πήρες μαζί να υποθέσω  :think:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Να σου πω ρε τρελέ.

Τι φάση είναι ο καιρός τώρα εκεί.

Μακρυμάνικα πήρες μαζί να υποθέσω  :think:

Δεν ειμαι Μοναχο αυτην τη στιγμη. Μακρυμανικο φορουσα οταν πηγα, δεν εκανε κρυο ομως, κατι σα φθινοπωρο ας πουμε.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697
Δεν ειμαι Μοναχο αυτην τη στιγμη. Μακρυμανικο φορουσα οταν πηγα, δεν εκανε κρυο ομως, κατι σα φθινοπωρο ας πουμε.

Αμα εισαι ακομα Γερμανια κανε μια βολτα προς Ολλανδια,ειναι υπεροχα.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Αμα εισαι ακομα Γερμανια κανε μια βολτα προς Ολλανδια,ειναι υπεροχα.

Πριν δυο εβδομαδες ημουν Αμστερνταμ για το Kingsday  :rockon:  ολα τα λεφτα αυτη η πολη, κατι τετοιο πρεπει να κανουμε και στην Ελλαδα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697
Πριν δυο εβδομαδες ημουν Αμστερνταμ για το Kingsday  :rockon:  ολα τα λεφτα αυτη η πολη, κατι τετοιο πρεπει να κανουμε και στην Ελλαδα.


Ναι πλεον το καναν γιορτη του βασιλια,παλια ηταν της βασιλισσας,γινοταν της πουτανας.
Την καλυτερη περιοδο πηγες.2-3 μερες ολοι και ολες ειναι τυφλα στους δρομους.
Πρεπει και εδω να γιορταζουμε το βασιλια συμφωνω  :rockon:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Ναι πλεον το καναν γιορτη του βασιλια,παλια ηταν της βασιλισσας,γινοταν της πουτανας.
Την καλυτερη περιοδο πηγες.2-3 μερες ολοι και ολες ειναι τυφλα στους δρομους.
Πρεπει και εδω να γιορταζουμε το βασιλια συμφωνω  :rockon:

Στο Αμστερνταμ πρεπει να εχω παει 5-6 φορες μεχρι στιγμης, ουτε που θυμαμαι. Αυτη ηταν ομως η καλυτερη απο ολες. Αξιζει με τα 1000 αυτη η γιορτη, ας το σημειωσουν και οι υπολοιποι μπουρδελιαρηδες να το εχουν υποψη. Παρα μα παρα μα παρα πολυς κοσμος, αν και οι αναλογιες δεν ειναι και οι καλυτερες για να ειμαστε ειλικρινεις. Εμεις κατεβηκαμε δυνατη ομαδα τωρα, μειναμε 2 νυχτες εκει και ηταν σαν ταινια Hangover, δυνατα σκηνικα  :rockon:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697
Στο Αμστερνταμ πρεπει να εχω παει 5-6 φορες μεχρι στιγμης, ουτε που θυμαμαι. Αυτη ηταν ομως η καλυτερη απο ολες. Αξιζει με τα 1000 αυτη η γιορτη, ας το σημειωσουν και οι υπολοιποι μπουρδελιαρηδες να το εχουν υποψη. Παρα μα παρα μα παρα πολυς κοσμος, αν και οι αναλογιες δεν ειναι και οι καλυτερες για να ειμαστε ειλικρινεις. Εμεις κατεβηκαμε δυνατη ομαδα τωρα, μειναμε 2 νυχτες εκει και ηταν σαν ταινια Hangover, δυνατα σκηνικα  :rockon:

Εγω 2 φορες εχω παει,ειναι ο αδερφος μου πανω,εχει μαγαζι και οποτε ανεβαινω τα κανω πουτανα ολα.
Μπυρα με τα βαρελια(2,20-2,50 ευρω το πολυ το ποτηρι)πρεπει να πας αμα δεν εχεις παει στο λαιντεν και στο ντελφτ και τα δυο ειναι φοιτητικες πολεις,τα μουνια σε παρακαλανε στα μπαρακια και σου την πεφτουν στην ψυχρα.
Ισως η τριτη φορα μου να ειναι και χωρις επιστροφη  :grin:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Εγω 2 φορες εχω παει,ειναι ο αδερφος μου πανω,εχει μαγαζι και οποτε ανεβαινω τα κανω πουτανα ολα.
Μπυρα με τα βαρελια(2,20-2,50 ευρω το πολυ το ποτηρι)πρεπει να πας αμα δεν εχεις παει στο λαιντεν και στο ντελφτ και τα δυο ειναι φοιτητικες πολεις,τα μουνια σε παρακαλανε στα μπαρακια και σου την πεφτουν στην ψυχρα.
Ισως η τριτη φορα μου να ειναι και χωρις επιστροφη  :grin:

Τι μαγαζι εχει ο αδερφος σου ρε τυπε να το τιμησω οταν ξανανεβω; Τις πολεις που μου ειπες μπορεις να τις γραψεις με λατινικους χαρακτηρες να τις ψαξω; Αν και αυτα οτι σε παρακαλανε οι γκομενες λιγο αρκουδιες μου ακουγονται, ειμαι 28 χρονων, εχω γυρισει τη μιση Ευρωπη, και πουθενα δεν εχω δει τον πουτσο να εχει μεγαλυτερη δυναμη απο το μουνι  :dunno:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697
Τι μαγαζι εχει ο αδερφος σου ρε τυπε να το τιμησω οταν ξανανεβω; Τις πολεις που μου ειπες μπορεις να τις γραψεις με λατινικους χαρακτηρες να τις ψαξω; Αν και αυτα οτι σε παρακαλανε οι γκομενες λιγο αρκουδιες μου ακουγονται, ειμαι 28 χρονων, εχω γυρισει τη μιση Ευρωπη, και πουθενα δεν εχω δει τον πουτσο να εχει μεγαλυτερη δυναμη απο το μουνι  :dunno:


Ελληνικο εστιατοριο στο
Σε αυτα τα δυο μερη που σου ειπα θα παθεις πλακα
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Ακου να δεις βρωμομουνο, στο θεμα με τις ελλεηνιδες μπορεις να σαλιαριζεις οσο θες με τον πιρφοραλεξ, εδω ομως δε θα ξαναπατησεις. Στο τσατ κανουμε κουμαντο εμεις.

Και πάρε και την τραβελορουφήχτρα μαζί σου!

στο τσατ εδω αυτο μπαινουν μονο αντρες οπως και στο ορος

Έτσι! :rockon:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
καληνυχτα μητσο και στο παρκο που θα πας να θυμασαι να τα φτυνεις μαν....
Δεν μοιαζουμε στα γουστα μαν ...
Εσυ πας με οτι εχει ποδια και κινειται ακομη και με ζωα !!!!!!! :birdman:


Για να καταλαβουμε δηλαδη....

Εσυ τα καταπινες μεχρι που διαπιστωσες οτι ειχαν ασχημη γευση ?
Σημερα τι γευση ειχαν μαν ?

Γραψε μια κριτικη παρκιαδας  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω τι ρολο βαραει αυτη η ψηφοφορια που υπαρχει εδω στο θρεντ :think: και γιατι εχει μονο αυτα τα ονοματα και δεν εχει αλλα νικ που γραφουν στο σαιτ. ευχαριστω  :grin:

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: .... :rockon: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:γιατί νοιώθω ότι οι μέρες σου ....μάλλον είναι μετρημένες ?  ....αξιοκρατεία ....μήπως ?
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366

για ένα τσεκάρισμα μπήκα συνεχίστε :coffee:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366

όταν πήγαινα δημοτικό μετά την πρωινή προσευχή έλεγαν όλες οι τάξεις μαζί με μια φωνή "καλημέεεεεραααααα!" και μερικές φορές τα εκτάκια για μαγκιά και κατόπιν συνεννόησης φώναζαν αμέσως μετά "κακή ψυχρή κι ανάποδη! :cheesy:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366

αναμνήσεις από την παιδική μου ηλικία τότε που είχα ακόμα ζωή :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom