Νέα

Χασκοβο !!!Ψαχνω ΤΟ ΔΕΞΙ ΑΡΧΙΔΙ ΜΟΥ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
οταν σπουδαζα βουλγαρια και μοσχα ημουν τσατισμενος που δεν ειχα μαθει ακμια σοβαρη γλωσσα αλλα τελικα αυτα τα σλαβικα ειναι πιο χρησιμ στην μπουρδελοζωη μας
προτεινω επισιμη δευτερη γλωσσα στο μπου να γινουν τα ρωσσικα ουκρανικα κλπ
ας κανουμε ολοι μας εντατικα μαθηματα τοσες ντανες εχει εδω μεσα :grin: :grin:

Μπορει καποιοι να τις σνομπαρουν τετοιες γλωσσες αλλα ειναι μεγαλο <χαρτι> να γνωριζεις περα απο τα εγγλεζικα και μια τετοια δευτερη γλωσσα!!!
 

peperoniathens

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
100
Κριτικές
3
Like
186
Πόντοι
281
μας ζάλισες ας τον μουντάρει κανενας μοντ τον μαλακα
 

karadeniz111

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2018
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά ξέρει κάποιος μια ειρήνη με μεγάλα φυσικά βυζια και ένα τατουάζ cheguevara στο μπράτσο μελαχρινή πού δούλευε το 2004 με 2007 στο ξενοδοχείο aneli στο sandanski με νταβατζή τον τζαικα? Αν ξέρει κανείς πού βρίσκεται τώρα και έχει επικοινωνία μαζί τής ας με ενημερώσει θα του είμαι υπόχρεος...

ησουν ερωτευμενος μαζι της φιλε?
θα σε απογοητευσω αλλα τα τελευταια χρονια εμαθα οτι κανει κοπρολαγνικες περιπτυξεις δηλαδη την χεζουν ολοι και την κλανουν
σορυ αν σε πληγωσα αλλα αυτη ειναι  η αληθεια φιλε μου....

:shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
:assshake: :assshake: :assshake: :assshake: :assshake:
 

FOTBORDEL

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Έχασα το αριστερό μου αρχίδι τι να κάνω ? Να το βρω στο χασκοβο ?
 

V.K.

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
δεν γραφτηκε η συνεχεια και συνεχιζω μετα οταν εκανα μπανιο μοιλις βγηκα δεν προλαβα νμα παρω ανασα και μου αρχιζει μια πιπα ακι ενα γλειψιμο τα αρχιδι που το καημενο κρυφτικε απο το φοβο του μη το ρουφηξει η χουβερ!!1 ετσι μολις ξανακαυλωσα με σκαρφαλωνει και αρχιζει και γινεται καουγκερλ και να ουρλιαζει επειτα τν βαζω στα τεσσερα και στο ιεραποστολικο οπου μετα απο 1 εικοσαλεπρο σφυροκοπημα τεελιωσα και μαλιστα μολις τελειωσα εκανε σαν να δισανασχετισε που τελειωσε εστω και λογω επαγγελματισμου αλλα πραγματικα τοσα χρονια στις βιζιτεσ πρωτη φορα μενω τοσο ικανοποιημενος απο μια κοπελα  ιτιδηποτε θελετε για χασκοβο εχω κατι κομματια 4-5 που εινια αξιεπαινα!
α και κατι ακομα αν και εφτασα ελλαδα ακομα να βρω το αρχιδι μου! εχει χεστει πανω του και κρυβεται μηπως και δεν το ρουφηξει η αλλη :grin: :grin: :grin:

περιμενω τηλεφωνα απο τα 4-5 αξιεπαινα κοριτσια. αν μπορεις ενημερωσε με.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom