Νέα

Χάρκοβο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
απριλη ειναι πασχα,χρονος το αργοτερο μεχρι αρχη μαρτη κι αν υπαρχει..φλεβαρη μ απογοητευσαν οι συναγωνιστες στο αντιστοιχο θρεντ..

αν πεφτει απριλη το πασχα τοτε οπως λες να παμε κοντα στο μαρτιο
θα παμε για την εμπειρια, κατι διαφορετικο απο τα τετριμενα εννοειται οτι δεν θα ειναι αυτοσκοπος μονο το σεξ θα δουμε και αξιοθεατα  :hi:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
αν πεφτει απριλη το πασχα τοτε οπως λες να παμε κοντα στο μαρτιο
θα παμε για την εμπειρια, κατι διαφορετικο απο τα τετριμενα εννοειται οτι δεν θα ειναι αυτοσκοπος μονο το σεξ θα δουμε και αξιοθεατα  :hi:
πρεπει ν αξιζει οντως σαν κατι πρωτογνωρο
γαμησι,σιγουρα περιφερειακα θα γινεται χαμος
αβανα ,αλλα κιεβο πιασοκωλε θαναι η φαση..πρεπει ναρθει κι ο κμαν να οργανωσει!!! :s&m_3:
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
πρεπει ν αξιζει οντως σαν κατι πρωτογνωρο
γαμησι,σιγουρα περιφερειακα θα γινεται χαμος
αβανα ,αλλα κιεβο πιασοκωλε θαναι η φαση..πρεπει ναρθει κι ο κμαν να οργανωσει!!! :s&m_3:

αν ερθει και ο kman2 κουβα μαζι μας θα χαλασει την πιατσα και εκει θα αρχισει να σκορπαει κατοσταρικα σαν μαρουλια  :2funny: :2funny:

παντως περα απο την πλακα αν ειναι να οργανωσουμε ενα τετοιο ταξιδι θα πρεπει να βρεθουμε ολοι οσοι ειναι να παμε και εκτος σαιτ να αλλαξουμε τηλεφωνα και να παμε καπου για ποτο η καφε και να τα συζητησουμε.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
αν ερθει και ο kman2 κουβα μαζι μας θα χαλασει την πιατσα και εκει θα αρχισει να σκορπαει κατοσταρικα σαν μαρουλια  :2funny: :2funny:

παντως περα απο την πλακα αν ειναι να οργανωσουμε ενα τετοιο ταξιδι θα πρεπει να βρεθουμε ολοι οσοι ειναι να παμε και εκτος σαιτ να αλλαξουμε τηλεφωνα και να παμε καπου για ποτο η καφε και να τα συζητησουμε.
το γραφειο Β.Ελλαδος  το λειτουργει το θειο τασο!!!
:grin: :grin: :grin:
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
δεν λεει αυτο το κειμενο
λεει οτι θες 10μερες για να μαθεις να κινεισαι σε μια μεγαλη πολη
εννοειται πως σε 1-2 μερες εχεις αποτελεσμα ΟΠΟΥ κ νασαι στην ουκρανια στις δεκα-δεκαπεντε μεγαλες πολεις...
αλλα για να μπεις στα κοπλα θες καποιο χρονο η κ δευτερη επισκεψη.. :hi:

πολυ σωστος  :thumbsup:

αλλα που να το καταλαβει ο φιλος μας ο kman2  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
δεν ειμαστε ολοι 60πλας ρε δασκαλε ναχουμε αναγκη μονο φισκα πουτανες στα κλαμπ
ΔΕΝ υπαρχει ουκρανικη πολη ανω των 600χιλ  να μην βαλεις γκολ παρασκευοσαβατοκυριακο ,τωρα αν θαναι 6αρι η 8αρι ,αν θαναι 20 η 30 αυτο ειναι θεμα συμπτωσεων
Κιεβο δεν εχεις καμμια τυχη,μονο πουτανες σε κλαμπ θα σε πλησιασουν..κ θα χρυσωσεις τον κουκο ως συνηθως,σε αυτο ειμαι καθετος
εχω να παω χαρκιβ 5 χρονια,σωστος ,αλλα ουκρανια γενικως ημουν προ 7μηνου  κ 10 μηνου,το χειμωνα πηρα τα @@ μου,δηλ πηδηξα δυο καινουριες μονο,η μια σχεδον σεμι προ φοιτητρια,ειχα βαλει κ φωτο τοτεη αλλη κανονικη πιο μεγαλη 28 μεσω νετ το τατς,σε 7-8μερες
ομως αυτο συνεβη  λογω ψωλοκρυου,δεν κυκλοφοραγε γατα ,εξ ου κ δεν ξαναπαταω χειμωνα..
αλλα φρανκιφσκ κ ουζγκοροντ που πηγα πιο μετα αρχες μαη ,ειχα τα συνηθη αποτελεσματα,2-3 σεμι-προ φοιτητριες με τα γνωστα παραμυθια κ μια πιο μεγαλη 26αρα παντρεμενη 7αρι κ ανω ,με την οποια μ εφερε αλλη σε τατς ομως
επισης βγηκα με μουναρα 8-9αρι 26αρα με παιδι χωρισμενη,που ομως δεν καταφερα να σκοραρω λογω πιεσης χρονου κ κακου συγχρονισμου,ελπιζω στην αμεσα επικειμενη επισκεψη μου να την πετυχω φρη παλι
αυτια..
εννοειται οτι μιλαω καποια βασικα ρωσσικα κ μπορω να συντηρηγσω μια ψιλοκουβεντα μεχρι τις πρωτες 3-4 βοτκες

:2funny:

Σε πάω!

:headbang2:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σιμπαθητικη πολη το τερνοπιλ 124χλ απο λβοβ αλλα ιβανοφραγκοβσκ εχει πολλεσ μπαντου
 

hdi43

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2016
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
για οικονομικές διακοπές ποσα θέλει στο χαρκοβο? περίπου 1 πουτάνα την ημέρα και κανα στριπτιτζάδικο για 5 μέρες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
ρε kman2 που πας να στειλεις το παλικαρι στο χαρκοβο, εκει ακομη η κατασταση ειναι εκριθμη λογο του πολεμου στην ανατολικη ουκρανια  :huh:

Εγώ τον στέλνω στο Χάρκοβο?Εγώ έχω γράψει οτι το Χάρκοβο είναι σκατά.

Η απόλυτη μαλακία.Είμαι καταεκνευρισμένος από αυτή την πόλη.Γενικές εντυπώσεις:
1.Πολύ μέτριες γκόμενες πολύ κάτω από Κίεβο,Λβωφ.
2Ελάχιστα προσεγγίσιμες γκόμενες.Πολύ κλειστός κόσμος.
3.Γενικά πάμφτωχος  κόσμος γκόμενες με φάτσες σα να τις χτύπησε λεωφορείο πάντα όμως με πολύ μέικ απ και σέξυ εμφανίσεις όπως οι Σλάβες.
4.Χάλια σεμιπρος σπαστικές ως το κόκκαλο.Είμαι σε ένα ξενοδοχείο που το έχουν κάνει μπορδέλο οι Τούρκοι το τι μπάζα καταφτάνουν με ταξί δεν περιγράφεται.Απίστευτοι σαβούρηδες οι τουρκαλάδες.Και βρωμύλοι φυσικά.
Γενικά η πόλη έχει πολλούς Αράπηδες,τούρκους,Αραβοειδείς.Αντίθετα στο Κίεβο βλέπεις πλέον ελάχιστους τέτοιους(δουλειά του πράβυ σέκτορ;).
Το μόνο θετικό στο Χάρκοβο είναι οι τιμές.Απαιχτες κανονικά ούτε το ένα τρίτο από το Κίεβο σε ξενοδοχεία εστιατόρια καφέ.τι να το κάνεις όμως άμα δεν υπάρχει ψητό;
Η πόλη χάλια εντελώς κακάσχημη.Ούτε ένα κέντρο της προκοπής.
Θα δούμε και τη νυχτερινή ζωή.
Τώρα κατάλαβα γιατί την πούτσισε ο roosh όταν πρωροήρθε Ουκρανία και διάλεξε αυτή την πόλη.Του πήρε 3 μήνες να γαμήσει και είναι PUA.Και monger να είσαι χάλια είναι.
Αντίθετα Κίεβο είναι τοπ απίστευτο μουνί σε ποσότητα ποιότητα και προσφορά για χοντρά όμως πορτοφόλια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
ρε kman2 που πας να στειλεις το παλικαρι στο χαρκοβο, εκει ακομη η κατασταση ειναι εκριθμη λογο του πολεμου στην ανατολικη ουκρανια  :huh:

Φίλε, αυτό που λές δεν ισχύει. Αν πας π.χ. και Ντνιπροπετρόφσκ,
δεν καταλαβαίνεις απολύτως τίποτα από το εμπόλεμο σκηνικό. Καθόλου έκρυθμη κατάσταση. Τουναντίον, εντελώς εύρυθμη,
και χαλαρή. Το Χάρκοβο που αναφέρεις, αν αντενδείκνυται για κάποιον, μπορεί να είναι για χίλιους άλλους δυό λόγους, όχι όμως
για την εμπόλεμη κατάσταση.  :hi:
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε, αυτό που λές δεν ισχύει. Αν πας π.χ. και Ντνιπροπετρόφσκ,
δεν καταλαβαίνεις απολύτως τίποτα από το εμπόλεμο σκηνικό. Καθόλου έκρυθμη κατάσταση. Τουναντίον, εντελώς εύρυθμη,
και χαλαρή. Το Χάρκοβο που αναφέρεις, αν αντενδείκνυται για κάποιον, μπορεί να είναι για χίλιους άλλους δυό λόγους, όχι όμως
για την εμπόλεμη κατάσταση.  :hi:

εγω παντως φιλτατε popov δεν θα διακινδυνευα να παω ανατολικα, εστω και αν οπως λες δεν θυμιζει καθολου εμπολεμη κατασταση στις πολεις της ανατολικης ουκρανιας. ειμαι του ρητου ''φιλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα'' :hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
εγω παντως φιλτατε popov δεν θα διακινδυνευα να παω ανατολικα, εστω και αν οπως λες δεν θυμιζει καθολου εμπολεμη κατασταση στις πολεις της ανατολικης ουκρανιας. ειμαι του ρητου ''φιλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα'' :hi:

Στο Ντνίπρο, π.χ. αν εξαιρέσεις ορισμένα φυλάκια ελέγχου με ένοπλους, σε κομβικά σημεία κοντά στις γέφυρες του Δνείπερου,
δεν θα δείς πουθενά το παραμικρό (και ειδικά μέσα στη πόλη) που να θυμίζει ότι κάτι τρέχει ανατολικότερα. Το μόνο εμφανές
αντίκτυπο του πολέμου, είναι η μεγάλη αύξηση τιμών των ενοικιαζομένων, καθώς αρκετός κόσμος τραβήχτηκε π.χ. από Ντονμπας κλπ.
προς το εσωτερικό για περισσότερη ασφάλεια, με αποτέλεσμα να υπάρξει ραγδαία ζήτηση στέγης και αύξηση τιμών.  
Κατά τ' άλλα ο κόσμος ζεί ήσυχα την καθημερινότητα. Μην ακούς λόγια...
 

kaminia82

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα , δεκεμβριο θα βρεθω στο Χαρκοβο
Μηπως το επισκεφτηκε κανεις προσφατα να δωσει νεες πληροφοριες ?

ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom