Νέα

Champions League 2014-2015 - Road to Berlin

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Cr9
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 564
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ομάδα πιστεύετε ότι θα κατακτήσει το φετινό Champions League?

  • Μπαρτσελόνα

    Ψήφοι: 31 70,5%
  • Γιουβέντους

    Ψήφοι: 13 29,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.154
Κριτικές
1
Like
30.874
Πόντοι
8.006
Ρε τι εγινε στη Μοσχα σημερα?
1-4 ο Απολλων Λεμεσσου?????????
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Τελικά δεν είναι ο όμιλος του θανάτου :2funny:


Με Ρεάλ,Βασιλεία και Λουντογκόρετς πέσαμε :rockon: :rockon: :rockon:
Καλά μεγάλη μπουκιά φάε. Η Βασιλεία δεν είναι και τόσο ευκολή όσο νομίζουμε. Δε ξέρω το πρόγραμμα αλλά ελπίζω να την έχει η Λιβερπουλ σα τελευταία ομάδα στον πρώτο γύρω εντός κιόλας, για ν έχουν προλάβει να στρώσουν. Με μόνο τον Μπαλοτέλι στη κορυφή δε πας και πολύ μακριά όσο και να το θέλεις. ΛΟΓΙΚΑ θα παλέψει για τη δεύτερη θέση εκτός και αν γίνει κανένα θαύμα.
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
Καλά μεγάλη μπουκιά φάε. Η Βασιλεία δεν είναι και τόσο ευκολή όσο νομίζουμε. Δε ξέρω το πρόγραμμα αλλά ελπίζω να την έχει η Λιβερπουλ σα τελευταία ομάδα στον πρώτο γύρω εντός κιόλας, για ν έχουν προλάβει να στρώσουν. Με μόνο τον Μπαλοτέλι στη κορυφή δε πας και πολύ μακριά όσο και να το θέλεις. ΛΟΓΙΚΑ θα παλέψει για τη δεύτερη θέση εκτός και αν γίνει κανένα θαύμα.
πολυ σωστος!!!!
εγω βλεπω να παλευουμε με τη βασιλεια για τη δευτερη θεση...
δεν θεωρω πως θα περασουμε ευκολα
 

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
Καλά μεγάλη μπουκιά φάε. Η Βασιλεία δεν είναι και τόσο ευκολή όσο νομίζουμε. Δε ξέρω το πρόγραμμα αλλά ελπίζω να την έχει η Λιβερπουλ σα τελευταία ομάδα στον πρώτο γύρω εντός κιόλας, για ν έχουν προλάβει να στρώσουν. Με μόνο τον Μπαλοτέλι στη κορυφή δε πας και πολύ μακριά όσο και να το θέλεις. ΛΟΓΙΚΑ θα παλέψει για τη δεύτερη θέση εκτός και αν γίνει κανένα θαύμα.

Γρηγόρη, τι λες αγόρι μου;;; :headbang:

Εγω προσωπικά παρακαλούσα να τύχουμε στον ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ όμιλο.

We are Liverpool.

Όταν φιλοδοξείς να φτάσεις ψηλά, ΠΡΕΠΕΙ να νικήσεις τους καλύτερους.

Μακάρι να κληρωνόμασταν σε δυνατότερο όμιλο.

Προσωπικά πιστεύω οτι θα προκριθούμε χαλαρά.Εδώ θα είμαστε να τα λέμε...
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
Γρηγόρη, τι λες αγόρι μου;;; :headbang:

Εγω προσωπικά παρακαλούσα να τύχουμε στον ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ όμιλο.

We are Liverpool.

Όταν φιλοδοξείς να φτάσεις ψηλά, ΠΡΕΠΕΙ να νικήσεις τους καλύτερους.

Μακάρι να κληρωνόμασταν σε δυνατότερο όμιλο.

Προσωπικά πιστεύω οτι θα προκριθούμε χαλαρά.Εδώ θα είμαστε να τα λέμε...

φιλε κρατα πισινη.
ο Ροντζερς ειναι ΜΥΡΩΔΙΑΣ απο το ευρωπαικο ποδοσφαιρο.
και αυτο φαινεται και απο τις μεταγραφικες επιλογες του στους ευρωπαιους παικτες...
θα δεις πως τα πραγματα δεν θα ειναι τοσο ευκολα οσο θα θελαμε..
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Γρηγόρη, τι λες αγόρι μου;;; :headbang:

Εγω προσωπικά παρακαλούσα να τύχουμε στον ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ όμιλο.

We are Liverpool.

Όταν φιλοδοξείς να φτάσεις ψηλά, ΠΡΕΠΕΙ να νικήσεις τους καλύτερους.

Μακάρι να κληρωνόμασταν σε δυνατότερο όμιλο.

Προσωπικά πιστεύω οτι θα προκριθούμε χαλαρά.Εδώ θα είμαστε να τα λέμε...
1ον Το "democracy is overrated είναι από το house of cards ;
2ον Στόχος είναι να πάει όσο το δυνατόν πιο μακρία στο Τσ Λου. Τι να το κάνω εγώ αν ας πούμε ήμασταν με Μπάρτσα και Παρί, ήμασταν καλοί κάναμε νίκες αλλά τερματίζαμε 3οι;
3ον Η Βασιλεία δεν είναι εύκολη ομάδα. Και προς το παρόν έχουμε για κορυφή στην επίθεση τον Μπαλοτέλι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
φιλε κρατα πισινη.
ο Ροντζερς ειναι ΜΥΡΩΔΙΑΣ απο το ευρωπαικο ποδοσφαιρο.
και αυτο φαινεται και απο τις μεταγραφικες επιλογες του στους ευρωπαιους παικτες...
θα δεις πως τα πραγματα δεν θα ειναι τοσο ευκολα οσο θα θελαμε..
ώπα ώπα. Άλλο είναι μυρωδιάς από ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο και άλλο είναι μυρωδιάς από στήμιμο ομάδας κτλπ. Μη τα μπερδεύουμε.
Απλά η χρονιά φέτος θα είναι πιο δύσκολη. Έχουμε Ευρώπη (που πρέπει να περάσουμε στους 16 για να πούμε ότι είχαμε παρουσία και δεν ήμασταν φωτοβολίδα) και Αγγλία.
Α! Και για να μη ξεχάσω. Τον Κουτίνιο τον πήρε ο Ρότζερς από την Ίντερ όταν ήταν στα αζήτητα (αν δε κάνω λάθος). Τότε ΟΛΟΙ τον βρίζαμε (και εγώ είχα τις αντιρρήσεις μου) αλλά τον έστρωσε. Απλά ο Μπαλοτέλι με τον Κουτίνιο έχει μια διαφορά. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΚΩΛΟΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ.
 

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
ώπα ώπα. Άλλο είναι μυρωδιάς από ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο και άλλο είναι μυρωδιάς από στήμιμο ομάδας κτλπ. Μη τα μπερδεύουμε.
Απλά η χρονιά φέτος θα είναι πιο δύσκολη. Έχουμε Ευρώπη (που πρέπει να περάσουμε στους 16 για να πούμε ότι είχαμε παρουσία και δεν ήμασταν φωτοβολίδα) και Αγγλία.
Α! Και για να μη ξεχάσω. Τον Κουτίνιο τον πήρε ο Ρότζερς από την Ίντερ όταν ήταν στα αζήτητα (αν δε κάνω λάθος). Τότε ΟΛΟΙ τον βρίζαμε (και εγώ είχα τις αντιρρήσεις μου) αλλά τον έστρωσε. Απλά ο Μπαλοτέλι με τον Κουτίνιο έχει μια διαφορά. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΚΩΛΟΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ.

Ναι, απο το hoc είναι η φράση που ρώτησες, αλλά και να μην ήταν, με εκφράζει.

Εγω προσωπικά δεν το θεωρώ επιτυχία το να πάμε στους 16.

Το αν θα είναι αποτυχία ο αποκλεισμός στην φάση των 16, θα το καθορίσει με ποιά ομάδα θα πέσουμε.

Δεν είναι μόνο ο Κουτίνιο που έστρωσε, είναι και ο Στάριτζ όπως σου ξανάπα, που ήταν κωλοπαίδι και τουρίστας στην Τσέλσι και όμως ο BR τον έστρωσε και πήρε το 100% απο αυτόν πέρσι.


 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ναι, απο το hoc είναι η φράση που ρώτησες, αλλά και να μην ήταν, με εκφράζει.

Εγω προσωπικά δεν το θεωρώ επιτυχία το να πάμε στους 16.

Το αν θα είναι αποτυχία ο αποκλεισμός στην φάση των 16, θα το καθορίσει με ποιά ομάδα θα πέσουμε.

Δεν είναι μόνο ο Κουτίνιο που έστρωσε, είναι και ο Στάριτζ όπως σου ξανάπα, που ήταν κωλοπαίδι και τουρίστας στην Τσέλσι και όμως ο BR τον έστρωσε και πήρε το 100% απο αυτόν πέρσι.
ΟΚ.
Εννοείται το αν θ αποκλειστούμε από τους 16 από τη Μπάρτσα πχ ή τη Μπάγερν δε θα είναι το ίδιο αν αποκλειστούε από τη Μπεμφικα πχ
Εγώ έγραψα για Κουτίνιο γιατί είπες ότι είναι μυρωδιας από Ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο και φαίνεται από τις μεταγραφές που έκανε. Ο Κουτίνιο ΉΤΑΝ Ευρωπαϊκή μεταγραφη. Δε μίλησα για τις Αγγλικές μεταγραφές που έκανε.
Η μεταγραφή του Μπαλοτέλι είναι ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ρίσκο που δε ξέρω κατά πόσο θα του βγει. ΑΝ του βγει τότε θ έχουμε ρουφήξει όλοι τ αρχίδια μας και θα τον υμνούμε, αλλιώς 20εκ ευρώ πήγαν τσάμπα.
 

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ έγραψα για Κουτίνιο γιατί είπες ότι είναι μυρωδιας από Ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο και φαίνεται από τις μεταγραφές που έκανε. Ο Κουτίνιο ΉΤΑΝ Ευρωπαϊκή μεταγραφη.

Ξαναδιάβασε ποιός έγραψε τι, γιατί μπέρδεψες τα μπούτια σου.
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
εγώ έγραψα για τον Κουτίνιο!
δηλαδη φίλε Γρηγορη τον Κουτινιο ΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΦΕΡΝΕ?
το θεμα ειναι να φερεις λαβρακια που δεν τα βλεπει ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ μυρωδιας οπαδος/φιλαθλος..
τον κουτινιο θα τον εφερνα και εγω ρε φιλε.
Ποιον μη βρετανο ποδοσφαιριστη εχει φερει ο ροντζερς που να πεις "χτυπησε λαβρακι ο μαγκας,αυτος σε εμας θα γινει παικτουρα"?????
 
OP
OP
Cr9

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Άντε καλή αρχή,  σήμερα 21:45 :

Γαλατασαράι - Άντερλεχτ
Γιουβέντους - Μάλμε Novasports 7
Λίβερπουλ - Λουντόγκορετς Novasports 6
Μονακό - Μπάγερ Λεβερκούζεν
Μπενφίκα - Ζενίτ
Μπορούσια Ντόρτμουντ - Άρσεναλ Novasports 1
Ολυμπιακός Πειραιώς - Ατλέτικο Μαδρίτης Novasports 2
Ρεάλ Μαδρίτης - Βασιλεία        Novasports 3
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom