Νέα

Champions League 2014-2015 - Road to Berlin

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Cr9
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 564
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ομάδα πιστεύετε ότι θα κατακτήσει το φετινό Champions League?

  • Μπαρτσελόνα

    Ψήφοι: 31 70,5%
  • Γιουβέντους

    Ψήφοι: 13 29,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
Νικητής Ραμποτνίτσκι/Ελσίνκι - ΑΠΟΕΛ
Ζενίτ - ΑΕ Λεμεσού...

Παρδον, αλλα μεχρι και η Κυπρος βγαζει ΔΥΟ ομαδες στο "Τσουλου"?
Κι η Ελλαδα μονο μια?
Και μην πει κανει μαλακας "ο Ολυμπιακος ειναι η δευτερη και παει κατευθειαν στους ομιλους"
Εγω μιλησα για ομαδες κι οχι για παρασιτα που εχουν κατσικωθει στους ομιλους στερωντας θεση απο μια ομαδα που θα την αξιζε περισσοτερο...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
Και ποιός θα μαρκάρει απ'όλους αυτούς;
Πέρσυ η αλχημεία με τον Μόντριτς αμυντικό χαφ, για να χωρέσουν όλα τα αστέρια στην ενδεκάδα, έπιασε. Φέτος τι θα γίνει; Θα κάνει και τον Κρός 6άρι;
Στα δυσκολα ματσ,ο Κρος θα παιζει στη θεση του Ντι Μαρια.
Με τις οσασουνες,θα γινει διαχειρηση του αλονσο και θα κατεβει ο μοντριτσ ακομη χαμηλοτερα.
Δεν ειναι κανενας μυρωδιας ο ιταλος,ξερει τι κανει.
Το ροστερ εχει απιστευτο βαθος πλεον,μπορει να στηριχθει το οποιοδηποτε πλανο.
Τερμα και ενα στοπερ για παγκο θελει μονο.

Προσωπικα ομως,ειμαι ξενερωμενος με αυτο που γινεται με Ρεαλ και Μπαρτσελονα.
Δυο μεικτες κοσμου,εχουν απογυμνωσει ολες τις υπολοιπες μεγαλες ευρωπαικες ομαδες.
Σε αυτο φερουν ευθυνη και οι αλλοι ομως..Δε μπορεις να σαι Λιβερπουλ και να πουλας τον παιχταρα σου οσα
και να σου δινει ο αλλος..Μονος σου μικραινεις το συλλογο σου.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
παιδια μη χαλιεστε τσαμπα..με βαση τα υπαρχοντα ροστερ κ τις ηδη μεταγραφες Ρεαλ και Μπαρτσα ειναι αχτυπητες...η Ρεαλ πηρε τον Κρος απο τη Μπαγερν και τον 1ο σκορερ του Μουντιαλ απο τη Μονακι..συν Μπενζεμα..Ροναλντο και Μπειλ..
η Μπαρτσα..Μεσι, Νειμαρ κ πηρε κ Σουαρεζ...

ποιος κ με τι μπατζετ να τους χτυπησει?

εκτος αν κανει καμια εκπληξη η Παρι..
η Μπαγερν με το ροστερ δε μπορει..πρεπει να κανει μεταγραφες..
Σιτυ κ Τσελσι ριχνουνε αλλα μαλλον θελουνε κ αλλα...
Τι μεταγραφές χρειάζεται η Μπάγερν;
 

gian31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
11
Like
611
Πόντοι
991
Έχω διαβάσει πάντως ότι ο Αντσελοτι ήθελε να παραμείνει ο Ντι Μαρια αλλά ο αργεντινός ζητούσε επιμόνως να φύγει.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Έχει πολλά ψωμιά να φάει ακόμη. Εδώ η Τσέλσι χρειάστηκε πάνω από μια δεκαετία και αφού πρώτα κοιμήθηκε ο Θεός σε ημιτελικό και τελικό.
Ναι μεν,αλλά...

Τα τρώει γρήγορα τα ψωμιά κ παρ'ότι δίνει πολλά λεφτά,τα δίνει σε σοβαρούς παιχταράδες που αμέσως ''κουμπώνουν'' στην ομάδα...

Έχει κ σοβαρό προπονητή,οπότε κομπλέ...

Αν το πρωτάθλημα που παίζει ήταν πιο δυνατό (όχι ότι είναι κακό),θα εμφανιζόταν ακόμα πιο έτοιμη στην Ευρώπη....
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Τι μεταγραφές χρειάζεται η Μπάγερν;

τοσες ωστε να παιξει στα ισα τη Ρεαλ και να μη φαει πενταρα οπως περισυ .....
καλη ομαδα εχει...καλα εργαλεια...αλλα δε φτανουνε για Ευρωπη..για Γερμανια δεν το συζηταω..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
τοσες ωστε να παιξει στα ισα τη Ρεαλ και να μη φαει πενταρα οπως περισυ .....
καλη ομαδα εχει...καλα εργαλεια...αλλα δε φτανουνε για Ευρωπη..για Γερμανια δεν το συζηταω..

Ρε φίλε τι λες, πρόπερσυ με αυτο το υλικο έκανε πλάκα η μπάγερν στην ευρώπη (και χωρίς επιθετικό). Πέρυσι αν δεν έκανε τα πειράματα ο πεπ μπορούσε άνετα να ξαναπάει τελικό
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.420
Πόντοι
8.006
Ρε φίλε τι λες, πρόπερσυ με αυτο το υλικο έκανε πλάκα η μπάγερν στην ευρώπη (και χωρίς επιθετικό). Φετος αν δεν έκανε τα πειράματα ο πεπ μπορούσε άνετα να ξαναπάει τελικό
Α μαλιστα.
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Ρε φίλε τι λες, πρόπερσυ με αυτο το υλικο έκανε πλάκα η μπάγερν στην ευρώπη (και χωρίς επιθετικό). Πέρυσι αν δεν έκανε τα πειράματα ο πεπ μπορούσε άνετα να ξαναπάει τελικό

Μου αρεσει ο ορος ΑΝΕΤΑ...... ΕΝΩ ΕΦΑΓΕ ΠΕΝΤΑΡΑ....δηλαδη ποσα επρεπε να φαει? 15....? :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Τύπε, βλέπεις να παίρνει αντικαταστάτη του Κρος ή θα βάλει τον Σακίρι;

Δε νομίζω, έχει και γκέτζε έτσι κι αλλιώς και τιάγκο που περιμένει πολλά απ' αυτόν.  Αυτός ανάρρωσε ή ακόμα;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Δες αυτό. ;)

[URL unfurl="true"]http://bleacherreport.com/articles/2133485-bayern-munich-squad-planning-suggests-identity-crisis[/url]

Υ.Γ. Ο Γκέτσε είναι επιθετικός ρε. Τι δουλειά έχει στη θέση του Κρος;

Επιτελικός χαφ που παίζει και στα πλάγια και εξτρέμ(και κρυφο 9αρι ενίοτε  :jerking:), ο κρος ειναι επιτελικος χαφ που παίζει και εσωτερικό χαφ.  :think:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Καλά οκ, άμα νομίζεις οτι η φετινή ρεάλ θα πέρναγε εύκολα τη μπάγερν του χάινκες είσαι γελασμένος

Κυριακη κοντη γιορτη φιλε..αργα η γρηγορα θα διασταυρωθουν κ θα δουμε ποιος θα περασει...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Κυριακη κοντη γιορτη φιλε..αργα η γρηγορα θα διασταυρωθουν κ θα δουμε ποιος θα περασει...

Ρε φίλε, εγώ σου λέω για τον παρελθον κι εσύ μου λες κοντή γιορτή κλτ.
Σε ρωτάω κάτι απλό, με βάση τις ποδοσφαιρικές σου γνώσεις και εκτιμήσεις, πιστεύεις οτι η περσινή ρεαλ θα πέρναγε άνετα τη μπάγερν του χάινκες;
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Ρε φίλε, εγώ σου λέω για τον παρελθον κι εσύ μου λες κοντή γιορτή κλτ.
Σε ρωτάω κάτι απλό, με βάση τις ποδοσφαιρικές σου γνώσεις και εκτιμήσεις, πιστεύεις οτι η περσινή ρεαλ θα πέρναγε άνετα τη μπάγερν του χάινκες;

κοιτα η ερωτηση ειναι υποθετικη...
ανετα σιγουρα δεν θα περναγε...
αλλα κατ εμε περσι ειχε καλυτερο ροστερ η Ρεαλ..
το λαθος της Μπαγερν ηταν οτι δεν ενισχυσε την ομαδα...η Ρεαλ παροτι το σηκωσε περσι φαινεται να την ενισχυει αν και ο Ντι Μαρια ειναι τεραστια απωλεια...κ λενε οτι ο ιδιος θελει να φυγει.,...μα γιατι? παιζει σε μια απο τις 2-3 μεγαλυτερες ομαδες της Ευρωπης κ θελει Παρι?κ η Παρι μεγαλη αλλα οχι Ρεαλ...κακα τα ψεματα..κ αν πεις δεν θα επαιζε βασικος..κ φετος βασικος θα επαιζε..εκτος αν οι Αραβες της Παρι του δινουν πολυ περισσοτερα...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
Ρε φίλε, εγώ σου λέω για τον παρελθον κι εσύ μου λες κοντή γιορτή κλτ.
Σε ρωτάω κάτι απλό, με βάση τις ποδοσφαιρικές σου γνώσεις και εκτιμήσεις, πιστεύεις οτι η περσινή ρεαλ θα πέρναγε άνετα τη μπάγερν του χάινκες;
η ερωτηση που κανεις ειναι οφφ 100%,γιατι μπορω να σου πω πως η μπαγερν του χαινκες
δεν ειχε τυχη κοντρα στην καλη μπαρτσα του Πεπ οταν τοτε ο Μεσσι τους ειχε ριξει 4 μονος του.

τι θελω να πω,δε μπορεις να συγκρινεις καλες σεζον ομαδων μεταξυ τους.
καθε χρονια ειναι διαφορετικη,οσο αφορα τη φορμα και τη ρεντα.
μακαρι να βλεπαμε σε ενα τουρνουα τη μπαρτσα της τριετιας 2010-2013,τη μπαγερν του χαινκες,
τη μιλαν του καρλετο,την ιντερ του 2010 και την περσινη ρεαλ.
αλλα 6 ομαδες σε τοπ φορμα σε ενα τουρνουα ουτε στο προ δε γινονται.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
η ερωτηση που κανεις ειναι οφφ 100%,γιατι μπορω να σου πω πως η μπαγερν του χαινκες
δεν ειχε τυχη κοντρα στην καλη μπαρτσα του Πεπ οταν τοτε ο Μεσσι τους ειχε ριξει 4 μονος του.

τι θελω να πω,δε μπορεις να συγκρινεις καλες σεζον ομαδων μεταξυ τους.
καθε χρονια ειναι διαφορετικη,οσο αφορα τη φορμα και τη ρεντα.
μακαρι να βλεπαμε σε ενα τουρνουα τη μπαρτσα της τριετιας 2010-2013,τη μπαγερν του χαινκες,
τη μιλαν του καρλετο,την ιντερ του 2010 και την περσινη ρεαλ.
αλλα 6 ομαδες σε τοπ φορμα σε ενα τουρνουα ουτε στο προ δε γινονται.

Έχεις δίκιο, απλά ο Παπασταύρου μας παρουσιάζει την περσινή ρεάλ σαν την καλύτερη ομάδα των τελευταίων 10 χρόνων! Επίσης απαξιεί το ρόστερ της μπάγερν λες και είναι της πλάκας ρόστερ, επειδή πέρυσι ο αντσελότι πήρε το πορτοφόλι του πεπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom