Νέα

Caligula Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα polymatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 588
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
επισκευτηκα σημερα στο μαγαζι και οι εντυπωσει ειναι ιδιες με αυτες του cena. η σαατη(κινεζοφατσα) γαματη στο χορο, η ναντια κορυφη αν και σολαριοψημενη, η κατερινα πολυ καλη και καυλιαρα. αυτες που με χαλασαν ειναι η βερονικα που την θεωρω πολυ κρυα στο χορο που κανει. Και η βικτορια, η οποια ειναι η πιο ωραια κοπελα του καταστηματος αλλα πολυ παγος. παντως η πιο τσαχπινα ηταν η σαατη. εγω ειχα παει μονο για μια κοπελα την ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ!!!!! που για κακη μου τυχη (γαμω την τυχη μου) ειχε ρεπο σημερα.    αν ειναι δυνατον την τυχη μου.
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
πηγα σημερα στο μαγαζι κατα τις 1.λιγα ατομα και οι κοπελες ψιλοβαριεστημενες. επειδη εχω πει πως η αδυναμια μου ειναι η αντζελινα μπηκα με την ορεξη για πολλα πριβε. αλλα για κακη μου τυχη παλι ρεπο ειχε. ημουν με ενα φιλαρακι, αυτος ενθουσιαστηκε με την βικτορια και την πηρε για 3 χορους. οταν βγηκε ειχε ξενερωσει. η κοπελα ηταν κρυοκωλη. και επειδη τον ειχα πρειδοποιησει γι'αυτην βγηκα δικαιωμενος. μετα ηρθε το αιρ κοντισιον του μαγαζιου, η βερονικα και ηθελε και να κανουμε χορο. ουστ βρε.
μετα απο μια ωρα ηθελα να παρω για πριβε καποιοα κοπελα και επειδη η σαατι δεν ηταν εκει, πηρα την ναντια.

η κοπελα γαμαει και δερνει, ηταν το καλυτερο πριβε που εχω κανει. καποια στιγμη μου λεει¨ειμαι και γιατρος και θελω να σε εξετασω¨ οκ της κανω και αυτη αρχιζε να μου τον δαγκωνει(απ'εξω). μετα απο λιγο σηκωνει το κεφαλι της και λεει. τελικα η εξεταση εδειξε πως εισαι πολυ καλα.
παιδια και 500€ θα εδινα για να την γαμησω, τοσο με εχει καυλωσει.
περιμενω να γρψουν κι αλλοι συναδελφοι.



υ.γ. δεν ειναι απο την γαλλια, απο το ισραηλ ειναι. τουλαχιστον ετσι με ειπε.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Φιλε zironvenom κι εγω σημερα εκει ημουνα για την Αντζελινα πηγα κι εγω και κατεληξα με την Ρασα,η  Αντζελινα ηταν Ουγγαρια και ηρθε σημερα απο αυριο πιανει δουλεια.
Η Ναντια ειναι απο Γαλλια ,αυτα που λεει για Ισραηλ κτλ ειναι μαλακιες,το γνωριζω πολυ καλα ,ειναι ομως ΑΣΤΕΡΙΑΣ σε ολα της
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
τοτε θα ξαναπαω σε μερικες μερες για να την δω. η ρασα να υποθεσω πως ειναι μια ξανθια ψιλονταρντανα.
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
καλη ειναι μεσα. εννοω ειναι θερμη? εσυ προεδρε ποια νομιζεις πως κανει το καλυτερο πριβε?
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Αντζελινα ,Σατι,Ναντια,Ρασα και απο το παλαιο Σοφια ,Μαγια
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Καλημερα !

Η περιηγηση αρχισε απο Πλατινουμ μερια . Πολυς κοσμος , γεματο το μαγαζι .
Το ροστερ πληρες με μονη την απουσια της Αλεξανδρας . Οποτε καθισαμε και περιμεναμε . Και περιμεναμε . Και περιμεναμε .
ΤΙΠΟΤΑ . Ουτε μια δεν ηρθε .
ΟΚ , ηρθε η σπαστικια η ουκρανεζα , αλλα αυτη δεν μετραει , ειναι σαν να μην υπαρχει . 
Οποτε τελειωσαμε το ποτο μας και παμε γιαλλα .

Καλιγουλα Γκολντ .
Μισοαδειο το μαγαζι λογω του προχωρημενου της ωρας .
Μισελ : Ξανθια ρωσιδα , μεταγραφη απο πλατινουμ . Αδυνατουλα με λιγο χαλαρη κοιλια .
Υπαρχει μια πολυ καλη ξανθια , νομιζω Βερονικα . Μια μελαχροινη με κοκκινο μπικινι , ωραιο σωμα και οπαδος των Children of Bodom
:rockon:
Στην ξανθια απο ουγγαρια να επισημανω οτι οι πλαστικοι εκτος των αλλων , αφαιρουν και ελιες .
Και καταληγουμε στο κλου της βραδιας την Σατι . Εξαιρετη επαγγελματιας , μιας και τα δουλευει τα λεφτα της . Προσωπικη προτιμηση απο το συγκεκριμενο μαγαζι . καθως μαζι της περναω παντα υπεροχα .

Μεχρι την επομενη φορα ...
Να υγειαινουμε και  :boobies:

 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
Υπαρχει μια πολυ καλη ξανθια , νομιζω Βερονικα .
:rockon:
Στην ξανθια απο ουγγαρια να επισημανω οτι οι πλαστικοι εκτος των αλλων , αφαιρουν και ελιες .
Και καταληγουμε στο κλου της βραδιας την Σατι . Εξαιρετη επαγγελματιας , μιας και τα δουλευει τα λεφτα της . Προσωπικη προτιμηση απο το συγκεκριμενο μαγαζι . καθως μαζι της περναω παντα υπεροχα .


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πραγματι το θεμα  δεν ειναι πως εχει μονο στο πιγουνι της. αλλα αν παρατηρησεις, ολο το σωμα της ειναι γεματο με ελιες.
μακρια απο βερονικα. ειναι ειναι πολυ κρυοκωλη.
η σαατη κορυφη. απο τις καλυτερες του μαγαζιου.
η αντζελινα δουλευε?
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Δωσε περιγραφη ...
Παντως απο την στιγμη που ηρθε η Σατι στο τραπεζι μονοπωλησε το ενδιαφερον .  :boobies:
 

ghostden

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
λοιπόν paides.i victoria από το caligula gold τα έχει με τον riki τον στριπτιζέρ του μαγαζιού τον riki για αυτό είναι κρυα. προσοχη. το ξέρω γιατί τα είχα καιρό μαζί τις αλλα εδώ και ένα χρόνο τα έχει με αυτόν.όσο για την αντζελίνα βγαίνω μαζί τις για αυτό και εδώ λίγο προσοχή.thanks guys! όποιος θέλει κάτι ας με ρωτήσει!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
λοιπόν paides.i victoria από το caligula gold τα έχει με τον riki τον στριπτιζέρ του μαγαζιού τον riki για αυτό είναι κρυα. προσοχη. το ξέρω γιατί τα είχα καιρό μαζί τις αλλα εδώ και ένα χρόνο τα έχει με αυτόν.όσο για την αντζελίνα βγαίνω μαζί τις για αυτό και εδώ λίγο προσοχή.thanks guys! όποιος θέλει κάτι ας με ρωτήσει!
ναι ρε φιλε. θελω να σε ρωτησω κατι. Ο ρικυ καλος ειναι ? γιατι υποθετω πως πριν τα φτιαξει με την βικτωρια που χωρισε εσενα κατι θα παιζοταν μεταξυ σας. ασε μας ρε μπουφο που ζητας απο αγνωστους να σεβαστουν τι???? το οτι η αντζελινα πηδιεται με εναν αλλο πελατη??? ολοι στη σειρα λοιπον γιατι εξ οσων ειπες τα παντα ειναι ρευστα εκει!
 

ghostden

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
εγο απλα ενιμεροσα.τιποτα παραπανο.οκ αδερφε.απλα ι ανγελιν αδεν ειναι στα καλα τισ λογο καποιων συμβαντον.οποιοσ θελει να με ροτισει κατι για καποια κοπελα απο οποιο στριπτιζ θελει ασ το κανει.τουσ ξερο ολουσ και ολεσ.οκ??να βοιθισο θελω καο μονο.
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
και τι θες να κανουμε ρε μεγαλε? να κοιταμε αλλου οταν χορευει και δειχνει το μνι της? εφοσον τα εφτιαξες με την κοπελα τοτε θα επρεπε να εισαι προετοιμαζμενος για τετοιες καταστασεις. δηλαδη τωρα τι κανεις μας προειδοποιεις? και γιατι?
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
αν εισαι μαγκας και ζηλιαρης, τοτε παρε την σπιτι σου για να μην ξαναδουλεψει σε αυτον τον χωρο.
 

ghostden

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
με παραξιγισεσ φιλε μοθ.δεν εχο κατι σοβαρο μαζι τισ για να εχο το δικαιομα να πο κατι.πιο πολι για τιν ωικτορια σασ ενιμεροσα.και οτι χρειαζεστε να με ροτατε γιατι τοθσ ξερο ολουσ και ολεσ.οκ αδερφε μου??
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
καταρχας λες βγαινω μαζι της λιγο προσοχη με αυτην. και μετα με λες πως δεν εχεις κατι σοβαρο μαζι της. και τελος κανεις πολυ κακο στην δουλεια της λεγοντας πως ειναι χαλια γιατι πεθανε καποιος δικος της. ρε φιλε με ολο το σεβασμο τωρα ποιος θα παει να κανει χορο με μια που ειναι στα χαλια της.
οσον αφορα για την βικτωρια καλα εκανες και το ειπες, γιατι θα παμε με τον φιλο μου σε λιγες μερες και ηθελε να της τα ρηξει. σε ευχαριστω γι'αυτο. μολις του γλιτωσες κανα 80 ευρω.
 

ghostden

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
τιποτα φιλε μου.και οποις θελει κατι ας με ροταει!!
warnmute.gif
 Απαράδεκτο[/URL] pm...
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Φιλε ghostden κατ αρχην το μαγαζι δεν εχει ρικι στριπτιζερ ,εχει Ροκι και Κενζο,Ο Ροκι ειναι καινουριος,αρα δεν ειναι γκομενος της Βικτωριας,μενει ο Κενζο.Δεν ξερω αν ειναι αυτος γκομενος της,αλλα μπορω να μαθω.
Αν τωρα εσυ βγαινεις με την Αντζελινα για πες μου το κανονικο της ονομα. Κατι ακομα σιγουρα βγαινεις μαζι της ,αλλα μονον στον υπνο σου, και μιλαω ετσι γιατι ξερω τι γινετε με την Αντζελινα και πολυ καλα μαλιστα,γιαυτο τα φουμαρα αλλου.
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
προεδρε επειδη ξερεις για την αδυναμια μου για την αντζελινα. αν θελεις στειλε μου καμια πληροφορια γι'αυτην. οσον αφορα την βικτωρια, τη ειχα δει να ειναι πολυ οικεια με τον μαλλια τον στριπερ. ονομα δεν ξερω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom