Νέα

Bluevision Θεσσαλονικη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CSD28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 268
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
164
Like
209
Πόντοι
21
Το άλλο ΣΚ θα ειμαστε Θεσσαλονικη και λεω να κανουμε καμια βολτα το βραδυ στο play 'η και στο blue. οποιος/οποιοι εχουν διαθεση να ειδοποιησουν...
 

Vag98

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2022
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Φίλοι κατά τη 13:00 το μεσημέρι παίζει τίποτα καλό ή μόνο μεγαλύτερες ηλικίες;
 

Vag98

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2022
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Δεν έχω πάει ποτέ. Λέει τίποτα;
Φίλε στο Bluevision μια φορά έχω πάει. Μέτρια πράγματα γενικά για αυτό ρωτάω για την ώρα γιατί θέλω να του δώσω μια ευκαιρία. Play έχω πάει τρεις φορές και ήταν καλή φάση από θέμα κόσμου και πέρασα ωραία. Το Play μου φάνηκε και πιο όμορφος χώρος και κάπως πιο καθαρός.
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
87
Πόντοι
0
Φίλε στο Bluevision μια φορά έχω πάει. Μέτρια πράγματα γενικά για αυτό ρωτάω για την ώρα γιατί θέλω να του δώσω μια ευκαιρία. Play έχω πάει τρεις φορές και ήταν καλή φάση από θέμα κόσμου και πέρασα ωραία. Το Play μου φάνηκε και πιο όμορφος χώρος και κάπως πιο καθαρός.
Συνήθως μετά τις 6 το απόγευμα....τώρα που μεγαλώνει κ η μέρα πες από τις 8....μέχρι κ τις 12 με 1 κάτι θα βρεις. Στο Play πηγαίνουν πιο πολλοί
 
  • Like
Αντιδράσεις: Vag98

Vag98

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2022
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Συνήθως μετά τις 6 το απόγευμα....τώρα που μεγαλώνει κ η μέρα πες από τις 8....μέχρι κ τις 12 με 1 κάτι θα βρεις. Στο Play πηγαίνουν πιο πολλοί
Έγινε φίλε, ευχαριστώ πολύ!
 

Tempesta

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2023
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Τι παίζει πιο πολύ? Θέλω να πω αξίζει σαν στρέιτ να πας?
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
164
Like
209
Πόντοι
21
Τι παίζει πιο πολύ? Θέλω να πω αξίζει σαν στρέιτ να πας?
Aν ψαχνεις να βρεις γυναικα η ζευγαρι δεν αξιζει. πιο πιθανο ειναι να πετυχεις ζευγαρι στο play. Αν ψαχνεις να τραβηξεις καμια μαλακια με καμια τσοντα οκ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom