Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 572
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
111
Like
209
Πόντοι
21
τι να γαμησω ρε φιλε απο αυτην τη σαβουρα , καλυτερα να τον παιξω ακομα και αν ειναι η τελευταια γυναικα στον πλανητη , αυτες κυκλοφορουν στα μαγαζια και κατι παχυσαρκες 45+_ , καλα κανω και εχω να πατησω 7-8 χρονια απο τοτε που ειχε πραγματικα ομορφες γκομενες , τοση πεινα και ανωμαλια για σαβουρες τι να πω , κριμα , γιαυτο και το γυρνανε πολλοι στο αδερφιλικι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δεν την επαιρνα ουτε για να καθαριζει σκαλες
Και αυτή 45αρα είναι φίλε. Αλλά έχει μεγάλα βίτσια. Η περίπτωση της είναι ένα καθαρό red flag (χωρισμένη, 4 παιδιά, of και blue iguana) ωστόσο έχει ανωμαλία φουλ. Σκέψου ότι ο άντρας της πριν βγάλει διαζύγιο ήξερε για την ζωή της και μόνο όταν είδε τα βίντεο της την χώρισε. Σκέψου, ότι έχει κάνει βίντεο που την πηδουσε ένας με την κόρη της...
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
2
Like
5.125
Πόντοι
1.056
Και αυτή 45αρα είναι φίλε. Αλλά έχει μεγάλα βίτσια. Η περίπτωση της είναι ένα καθαρό red flag (χωρισμένη, 4 παιδιά, of και blue iguana) ωστόσο έχει ανωμαλία φουλ. Σκέψου ότι ο άντρας της πριν βγάλει διαζύγιο ήξερε για την ζωή της και μόνο όταν είδε τα βίντεο της την χώρισε. Σκέψου, ότι έχει κάνει βίντεο που την πηδουσε ένας με την κόρη της...
Που τα μαθαίνετε όλα αυτά!!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.029
Κριτικές
11
Like
17.178
Πόντοι
3.796
Και αυτή 45αρα είναι φίλε. Αλλά έχει μεγάλα βίτσια. Η περίπτωση της είναι ένα καθαρό red flag (χωρισμένη, 4 παιδιά, of και blue iguana) ωστόσο έχει ανωμαλία φουλ. Σκέψου ότι ο άντρας της πριν βγάλει διαζύγιο ήξερε για την ζωή της και μόνο όταν είδε τα βίντεο της την χώρισε. Σκέψου, ότι έχει κάνει βίντεο που την πηδουσε ένας με την κόρη της...
Αυτό πάλι από πού προκύπτει;
Κουτσομπολιό ή πραγματικότητα;
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
94
Like
104
Πόντοι
0
Αυτό πάλι από πού προκύπτει;
Κουτσομπολιό ή πραγματικότητα;
Δεν ξέρω γιατί επιμένουν κάποιοι και εστιάζουν στην προσωπικη ζωη μιας στριπερ, λες και σε πιο συμβατικές ζωές δεν γίνεται τις ανωμαλίας. Η ουσία ειναι αν ειναι μουναρος θα την τιμήσουμε, αν ειναι μπάζο θα την προσπεράσουμε.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.029
Κριτικές
11
Like
17.178
Πόντοι
3.796
Δεν ξέρω γιατί επιμένουν κάποιοι και εστιάζουν στην προσωπικη ζωη μιας στριπερ, λες και σε πιο συμβατικές ζωές δεν γίνεται τις ανωμαλίας. Η ουσία ειναι αν ειναι μουναρος θα την τιμήσουμε, αν ειναι μπάζο θα την προσπεράσουμε.
Αυτό εννοείται,στα παπάρια μας αν ήταν η κάθε μια τους παντρεμένη και τι κάνουν τα παιδιά τους .
Η ουσία αυτή είναι αν αξίζει
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
111
Like
209
Πόντοι
21
Δεν ξέρω γιατί επιμένουν κάποιοι και εστιάζουν στην προσωπικη ζωη μιας στριπερ, λες και σε πιο συμβατικές ζωές δεν γίνεται τις ανωμαλίας. Η ουσία ειναι αν ειναι μουναρος θα την τιμήσουμε, αν ειναι μπάζο θα την προσπεράσουμε.
Συγνώμη ρε φίλε σε ποιες συμβατικές ζωές αναφέρεσαι? Μία καθημερινή κοπέλα που τρέχει από την νύχτα στην νύχτα έχει χρόνο να κάνει όλα αυτά? Πιστεύεις ότι η Δήμητρα από τον Εύοσμο, η Χριστίνα από την Νεάπολη ή η Δέσποινα από την Μενεμένη έχει κάνει παρτουζες, έχει of ή βγαίνει ξεβρακωνετε τα βράδια στα μαγαζιά? Πόσο Παπακαλιατη έχεις δει?
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
94
Like
104
Πόντοι
0
#
Συγνώμη ρε φίλε σε ποιες συμβατικές ζωές αναφέρεσαι? Μία καθημερινή κοπέλα που τρέχει από την νύχτα στην νύχτα έχει χρόνο να κάνει όλα αυτά? Πιστεύεις ότι η Δήμητρα από τον Εύοσμο, η Χριστίνα από την Νεάπολη ή η Δέσποινα από την Μενεμένη έχει κάνει παρτουζες, έχει of ή βγαίνει ξεβρακωνετε τα βράδια στα μαγαζιά? Πόσο Παπακαλιατη έχεις δει?
Εδώ και μία με δύο εβδομάδες έχεις ξεσκιστει να γράφεις τα ίδια και τα ίδια, ότι έχει only fans, ότι κάνει πάρτουζες και παρόμοια που αφορούν την προσωπική της ζωή και δεν καταλαβαίνω σε τι αποσκοπείς. Μπορεί να θέλεις να την δυσφημίσεις, δεν ξέρω τι άλλο να ακεφτώ, Ίσως θέλεις να επιβάλεις την ηθική σου που μου μοιαζει βγαλμένη απευθείας απο το "Ιερό" πηδάλιο.
Θεωρώ ότι πετυχαίνεις μάλλον το αντίθετο, εκτός και αν το κάνεις τελικα για αυτόν τον λόγο :wink:. Αν δεν ήξερα και δεν την είχα δει, με αυτα που γραφεις θα μου είχες παρακινησει την περιέργεια.
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
111
Like
209
Πόντοι
21
Μια ψιλή Μελαχρινή μεγάλο ψεύτικο στήθος. Δούλευε παλια στο Caligula
Δεν την ξέρω. Είναι καλή? Εγώ είχα γαμησει την Μαρίνα που ηταν Καλιγουλα κάποτε. Άλογο. Ποια εποχή ήταν Καλιγουλα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom