Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 572
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
105
Like
199
Πόντοι
1
Ποιο είναι το ονλυ της
Δεν το ξέρω καρντασακο μου, απλά ξέρω ότι έχει καθώς είχε δώσει μία συνέντευξη στην οποία έλεγε ότι έχει of και ότι έχει πτυχίο. Έλεγε ότι ο άντρας της έμαθε για την πλατφόρμα και έβγαλε διαζύγιο. Σκέψου φίλε να μάθεις ότι η γυναίκα σου έχει of και την πηδανε.
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
232
Like
608
Πόντοι
81
Τελικα δεν καταλαβα εκτος απο την διαρκεια τι παραπανω κανουν με τα 60 για να περασεις καλυτερα; Ειναι πχ στυλ Αθηνας που πας πριβε και γαμας(εστω να στον παιξουν εδω ετσι οπως ειναι τα μαγαζια).
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.020
Κριτικές
11
Like
17.108
Πόντοι
3.796
Στο ινσταγκραμ το προβαλει συνεχεια (το ονλυ της) για να αυξήσει τις εγγραφες. Η συνέντευξη πάντως είναι η παρακάτω

Την έχω δει από κοντά στην τελευταία επίσκεψη .
Δεν ασχολήθηκα μαζί της ,είχε πιο ωραίες παρουσίες .
Πολύ υπερβολική σε θέμα γυμναστικής και περισσότερο ανδρογυναικα,δεν σε ελκύει εκτός άμα έχεις ιδιαίτερα γούστα .
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
93
Like
104
Πόντοι
0
Την έχω δει από κοντά στην τελευταία επίσκεψη .
Δεν ασχολήθηκα μαζί της ,είχε πιο ωραίες παρουσίες .
Πολύ υπερβολική σε θέμα γυμναστικής και περισσότερο ανδρογυναικα,δεν σε ελκύει εκτός άμα έχεις ιδιαίτερα γούστα .
Συμφωνώ, η εικόνα μιλά απο μόνη της. Βασικά δυσκολεύμαι να γράφω αρνητικα όταν αφορά την εμφάνιση, εξάλου έχει τυχη να έχουμε διαφορετικη γνωμη με αλλους χρηστες. Αυτό όμως που δεν θα είχα προβλημα να σχολιάσω είναι η άσχημη συμπεριφορά,
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.020
Κριτικές
11
Like
17.108
Πόντοι
3.796
Συμφωνώ, η εικόνα μιλά απο μόνη της. Βασικά δυσκολεύμαι να γράφω αρνητικα όταν αφορά την εμφάνιση, εξάλου έχει τυχη να έχουμε διαφορετικη γνωμη με αλλους χρηστες. Αυτό όμως που δεν θα είχα προβλημα να σχολιάσω είναι η άσχημη συμπεριφορά,
Είναι ανάλογα τα γούστα ,αλλά αυτό που βλέπουμε στο βίντεο δεν είναι τίποτα από ότι να την δεις λάιβ.
Καθόλου θηλυκότητα στην εμφάνιση .
Συμπεριφορά δεν μπορώ να πω γνώμη γιατί ούτε καν μίλησα μαζί της .
Αν θεωρείτε αστέρι εκεί μέσα αυτή ,τύφλα να έχουν τα μουνια οι λιθουανες και οι Πολωνέζες που είχε κάποτε αυτό το μαγαζί ..φοβερές εποχές .
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
105
Like
199
Πόντοι
1
Για μένα είναι θέμα αρχής να μην δίνω ούτε δεκάρα σε τέτοιες γυναίκες με of κτλ. Εμφάνιση χάλια. Να αφήσει βιογραφικό να πάει στα public ημιαπασχοληση με 310 ευρώ να δει πως βγαίνει το μεροκάματο. Μην τις δίνετε δραχμή. Επίσης, τίθεται και ένα ηθικό θέμα ρε μάγκες. Είναι δυνατόν, μία γυναίκα με παιδιά να έχει of και το βράδυ να βγάζει τα ρούχα της? Δηλαδή, να βλέπει το παιδί σου στο of να σε πηδανε? Το θεωρώ ντροπή. Μπορεί ένας άντρας να πάρει στα σοβαρά μια τέτοια γυναίκα? Εγώ, αρχικά την γνώρισα μέσω φίλου και βρεθήκαμε όλοι μαζί κάπου στην Μηχανιωνα. Μετά έμαθα το story της. Μπορείτε να μπείτε στην θέση του πρώην άντρα της? Να μαθαίνει ότι η γυναίκα του έχει of και το βράδυ κάνει τέτοια δουλειά? Με ποια μούτρα θα πάει στη δουλειά του? Με ποια ψυχολογία?
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
105
Like
199
Πόντοι
1
Συμφωνώ, η εικόνα μιλά απο μόνη της. Βασικά δυσκολεύμαι να γράφω αρνητικα όταν αφορά την εμφάνιση, εξάλου έχει τυχη να έχουμε διαφορετικη γνωμη με αλλους χρηστες. Αυτό όμως που δεν θα είχα προβλημα να σχολιάσω είναι η άσχημη συμπεριφορά,
Όταν λές άσχημη συμπεριφορά τι εννοείς Θανάση μου?
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Για μένα είναι θέμα αρχής να μην δίνω ούτε δεκάρα σε τέτοιες γυναίκες με of κτλ. Εμφάνιση χάλια. Να αφήσει βιογραφικό να πάει στα public ημιαπασχοληση με 310 ευρώ να δει πως βγαίνει το μεροκάματο. Μην τις δίνετε δραχμή. Επίσης, τίθεται και ένα ηθικό θέμα ρε μάγκες. Είναι δυνατόν, μία γυναίκα με παιδιά να έχει of και το βράδυ να βγάζει τα ρούχα της? Δηλαδή, να βλέπει το παιδί σου στο of να σε πηδανε? Το θεωρώ ντροπή. Μπορεί ένας άντρας να πάρει στα σοβαρά μια τέτοια γυναίκα? Εγώ, αρχικά την γνώρισα μέσω φίλου και βρεθήκαμε όλοι μαζί κάπου στην Μηχανιωνα. Μετά έμαθα το story της. Μπορείτε να μπείτε στην θέση του πρώην άντρα της? Να μαθαίνει ότι η γυναίκα του έχει of και το βράδυ κάνει τέτοια δουλειά? Με ποια μούτρα θα πάει στη δουλειά του? Με ποια ψυχολογία?
Χωρισμενη ειναι
σιγουρα σας το λεω
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
105
Like
199
Πόντοι
1
Χωρισμενη ειναι
σιγουρα σας το λεω
Εμένα δεν μου αρέσει να διαλέγει κάποια τον εύκολο δρόμο. Ειδικά αν έχει παιδιά. Δεν ξέρω πως νιώθουν τα παιδιά της και γενικώς τα παιδιά που η μάνα τους δουλεύει σε τέτοια εργασία. Εγώ απορώ ο άντρας της δεν είχε καταλάβει για πλατφόρμα και σαύρα ή έκανε τον Κινέζο μήπως αλλάξει ζωή?
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
93
Like
104
Πόντοι
0
Όταν λές άσχημη συμπεριφορά τι εννοείς Θανάση μου?
Γενικά μιλούσα, την Κω-Λάρα πιθανόν να μην της έχω μιλήσει ποτέ, ότι γνωρίζω είναι από αυτά που δημοσιεύει και αυτά που παρατηρώ και απο εκεί και πέρα γνωρίζω τι λένε και τι γράφουν άλλοι.
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
105
Like
199
Πόντοι
1
Θανάση, η συγκεκριμένη είναι το ίδιο το red flag. 45αρα, χωρισμένη με παιδιά, με τέτοια δουλειά και of. Μπορεί να την δει κανείς σοβαρά κάποιος?
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
105
Like
199
Πόντοι
1
Γενικά μιλούσα, την Κω-Λάρα πιθανόν να μην της έχω μιλήσει ποτέ, ότι γνωρίζω είναι από αυτά που δημοσιεύει και αυτά που παρατηρώ και απο εκεί και πέρα γνωρίζω τι λένε και τι γράφουν άλλοι.
Φίλε, πιστεύω ότι δεν πρέπει να δίνουμε ούτε δραχμή σε τέτοιες. Στην ουσία εμείς τις ταΐζουμε. Αν σταματήσουμε να κερνάμε αφειδώς, να είμαστε συνδρομητές στις πλατφόρμες θα μάθουνε και αυτές πως βγαίνει το μεροκάματο. Γνωστός μου που έχει μάντρα αυτοκινήτων κοντά στο Πρακτικερ μου είπε ότι το αμάξι που πήρε αυτή εμείς πρέπει να δουλεύουμε κάνα χρόνο μόνο για να πάρουμε τις ζάντες. Πέρσι, την είδα στην Χαλκιδική σε ξενοδοχείο που θα μπορούσε να μείνει μόνο η κόρη του Βαρδινογιαννη (υπερβάλλω λίγο). Παιδιά, τα οποία πληρώνουν είτε το χαρτζιλίκι τους αν είναι φοιτητές, είτε το μεροκάματο τους αν είναι εργαζόμενοι μπας και πηδηξουν. Λες και υπάρχει έστω μία περίπτωση να φορτώσεις σε τέτοια μαγαζί με ένα ποτό ακόμα και αν είσαι ο Αργυρός. Φαντάσου, ότι ξέρω προσωπικά την Μαρία Νικόλ νικολαιδου και σήμερα που έχει κόψει την νύχτα έχει τρία διαμερίσματα και τα νοικιάζει και ζει πούδρα...
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
93
Like
104
Πόντοι
0
Θανάση, η συγκεκριμένη είναι το ίδιο το red flag. 45αρα, χωρισμένη με παιδιά, με τέτοια δουλειά και of. Μπορεί να την δει κανείς σοβαρά κάποιος?

Φίλε, πιστεύω ότι δεν πρέπει να δίνουμε ούτε δραχμή σε τέτοιες. Στην ουσία εμείς τις ταΐζουμε. Αν σταματήσουμε να κερνάμε αφειδώς, να είμαστε συνδρομητές στις πλατφόρμες θα μάθουνε και αυτές πως βγαίνει το μεροκάματο. Γνωστός μου που έχει μάντρα αυτοκινήτων κοντά στο Πρακτικερ μου είπε ότι το αμάξι που πήρε αυτή εμείς πρέπει να δουλεύουμε κάνα χρόνο μόνο για να πάρουμε τις ζάντες. Πέρσι, την είδα στην Χαλκιδική σε ξενοδοχείο που θα μπορούσε να μείνει μόνο η κόρη του Βαρδινογιαννη (υπερβάλλω λίγο). Παιδιά, τα οποία πληρώνουν είτε το χαρτζιλίκι τους αν είναι φοιτητές, είτε το μεροκάματο τους αν είναι εργαζόμενοι μπας και πηδηξουν. Λες και υπάρχει έστω μία περίπτωση να φορτώσεις σε τέτοια μαγαζί με ένα ποτό ακόμα και αν είσαι ο Αργυρός. Φαντάσου, ότι ξέρω προσωπικά την Μαρία Νικόλ νικολαιδου και σήμερα που έχει κόψει την νύχτα έχει τρία διαμερίσματα και τα νοικιάζει και ζει πούδρα...
Έχει πολλά threads ώπου τα μέλοι αναπτύσουν τις ιδέες τους / προβληματισμούς τους γύρω από τα θέματα που καταπιάνεις πιο πάνω, πχ "Είναι χαμένα λεφτά τα κωλόμπαρα;"
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
105
Like
199
Πόντοι
1
Κάκος χαρακτήρας, με πολλά βίτσια και πολλά απωθημένα. Κατά την γνώμη μου, δεν πρέπει να την κερνάμε ούτε μαστίχα. Να αφήσει βιογραφικό να πάει στον Σκλαβενίτη 4ωρο για 300 ευρώ να δει πως βγαίνει το μεροκάματο. Και μόνο που έχει of και την πηδανε ενώ έχει 4 παιδιά με απωθεί...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
Την έχεις γαμησει φίλε?
τι να γαμησω ρε φιλε απο αυτην τη σαβουρα , καλυτερα να τον παιξω ακομα και αν ειναι η τελευταια γυναικα στον πλανητη , αυτες κυκλοφορουν στα μαγαζια και κατι παχυσαρκες 45+_ , καλα κανω και εχω να πατησω 7-8 χρονια απο τοτε που ειχε πραγματικα ομορφες γκομενες , τοση πεινα και ανωμαλια για σαβουρες τι να πω , κριμα , γιαυτο και το γυρνανε πολλοι στο αδερφιλικι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάκος χαρακτήρας, με πολλά βίτσια και πολλά απωθημένα. Κατά την γνώμη μου, δεν πρέπει να την κερνάμε ούτε μαστίχα. Να αφήσει βιογραφικό να πάει στον Σκλαβενίτη 4ωρο για 300 ευρώ να δει πως βγαίνει το μεροκάματο. Και μόνο που έχει of και την πηδανε ενώ έχει 4 παιδιά με απωθεί...
δεν την επαιρνα ουτε για να καθαριζει σκαλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom