Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 572
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
137
Like
416
Πόντοι
21

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
232
Like
608
Πόντοι
81
Το μαγαζι ειναι ανοιχτο τριτες; Ξερει κανεις ροστερ να κανει μια περογραφη;
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
93
Like
104
Πόντοι
0
Το μαγαζι ειναι ανοιχτο τριτες; Ξερει κανεις ροστερ να κανει μια περογραφη;
Τους είχα ρωτησει ,γιατι όντως ειχαν παλιοτερα μια μερα για ξεκουραση (των κοριτσιών) αλλα ,από οσο σκαμπαζω, μεγάλωσε το ροστερ από μια στιγμη και έπειτα οπότε την καταργησαν την μια μέρα κλειστά. Επιπλεον Δεκέμβρης ειναι ο καλυτερος τους μηνας απο εσοδα, οποτε μαλλον ειναι 7/7 ανοιχτο. Συγκεκριμενα τους ειχα ρωτησει με μυνημα στις 29 Αυγουστου, για αυτό μιλώ κια αυτη ειναι η τελευταια μου ενγμερωση. Για ροστερ δεν γνωρίζω το φουλ ροστερ.

Aug 29, 2023, 1:31 AM​

Blue Iguana Live Show​


Blue Iguana Live Show

Από εδώ καί πέρα θα είμαστε όλες τίς μέρες ανοιχτά.


❤️
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
232
Like
608
Πόντοι
81
Επισκεψη σημερα δεν ειχε πολυ κοσμο. Παρουσες:
Νατασα αδυνατη πιτσιρικα μαυρομαλλο αβυζι ακωλη ελληνιδα
Μισελ λιγο μαυρουλα φανηκε σγουρο μαλλι αδυνατο ωραιο σωμα καυλιαρα αλλα καπως πιεστικη με χορο
Μια ξανθια με μεγαλα βυζια και γενικα με αρκετα κιλα παραπανω βανεσα αν δεν κανω λαθος την ειχε ενας τυπος 6-7 χορους μεσα συν τα ποτα δεν την ειδα πολυ
Ισαμπελα μελαχρινη μοντελε σωμα γυρω στα 25-30 απο ρουμανια δεν μιλαει ελληνικα αλλα ειναι οκ τα αγγλικα της προτιμηθηκε και ηταν αρκετα καλη στον χορο.

Συμπερασμα για μια φορα το 3μηνο που παω περιπου καλα ειναι
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
113
Like
159
Πόντοι
1
Καλησπέρα λίγο προσοχή αν σας προτείνει κοπέλα prive χώρο χωρίς το κάτω εσώρουχο διότι το χρεώνουν αν θυμάμαι καλά 60 ευρώ τον χορό σε αντίθεση με τον χώρο με το κάτω εσώρουχο που είναι 20 ευρώ. Πάνε οι εποχές προ κοβιντ που μένανε εντελώς τσιτσιδες δυστυχώς.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.005
Κριτικές
11
Like
17.045
Πόντοι
3.796
Καλησπέρα λίγο προσοχή αν σας προτείνει κοπέλα prive χώρο χωρίς το κάτω εσώρουχο διότι το χρεώνουν αν θυμάμαι καλά 60 ευρώ τον χορό σε αντίθεση με τον χώρο με το κάτω εσώρουχο που είναι 20 ευρώ. Πάνε οι εποχές προ κοβιντ που μένανε εντελώς τσιτσιδες δυστυχώς.
Τι άλλο θα σκεφτουνε...
Τα ξηροκαρπια τα χρεώνει έξτρα ,έβαλες χέρι;
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
232
Like
608
Πόντοι
81
ναι ετσι ειναι για τους χορους μου το ειπαν και εμενα και γελουσα οταν λενε για ολοκληρο χορο εννοουν να βγαλουν το κατω εσωρουχο και 60 ευρω
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
810
Πόντοι
361
Όποιος έζησε εποχές με Ντάνιελα μουναρα Ρουμάνα με κωλο υπεργαλαξιακο που με μερικούς χώρους στο δεκάρικο της έβαζες δαχτυλο και της εγλυφες τα κολοβαρδουλα και το μύδι και διαβάζει τώρα ότι για να βγει απλα ο στριγκος θέλει 60 γελάει μέχρι δακρύων.... Καλό κλείσιμο blue!!!
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
ο πριβε χωρος βιντεοσκοπειτε, η τουλαχιστον το λενε σαν καραμελα για να αποφυγουν τιποτα παραπανω. Το εχω ακουσει απο πανω απο 5 διαφορετικες που εχω παρει χορο το τελευταιο 3μηνο.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.005
Κριτικές
11
Like
17.045
Πόντοι
3.796
Όποιος έζησε εποχές με Ντάνιελα μουναρα Ρουμάνα με κωλο υπεργαλαξιακο που με μερικούς χώρους στο δεκάρικο της έβαζες δαχτυλο και της εγλυφες τα κολοβαρδουλα και το μύδι και διαβάζει τώρα ότι για να βγει απλα ο στριγκος θέλει 60 γελάει μέχρι δακρύων.... Καλό κλείσιμο blue!!!
Δώσε φίλε μου λίγο περιγραφή .κάτι θυμίζει ..
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
810
Πόντοι
361
Δώσε φίλε μου λίγο περιγραφή .κάτι θυμίζει ..
Ρουμάνα καυλα με γυαλιά μυωπίας κορμί ασύλληπτο σπαστό ξανθό μαλλί προστυχομουτρα ίσως ο καλύτερος κωλος που έχω πιάσει στη ζωή μου φεισμπουκ. Danna danna
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Όποιος έζησε εποχές με Ντάνιελα μουναρα Ρουμάνα με κωλο υπεργαλαξιακο που με μερικούς χορους στο δεκάρικο της έβαζες δαχτυλο και της εγλυφες τα κολοβαρδουλα και το μύδι και διαβάζει τώρα ότι για να βγει απλα ο στριγκος θέλει 60 γελάει μέχρι δακρύων.... Καλό κλείσιμο blue!!!

Θυμάμαι σε ένα μπατσελορ πέρασε δίπλα μου και λέω στους άλλους δε ξέρω τι θα κάνετε αυτή είναι δικιά μου. Πήρα χορους και έκανε σπαγγάτο με κωλο σε μένα, λεω ποιος τα πηδάει αυτά ρε φίλε. Τελικα καποια χρόνια μετά έβγαινε με ένα γνωστό μου μέχρι που έφυγε Ρουμανία
 
Τελευταία τροποποίηση:

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
318
Κριτικές
1
Like
977
Πόντοι
81
Επίσκεψη πρίν απο λίγες μέρες. 10 κοπέλες, πολλές για τον μικρό χώρο του μαγαζιού, παρουσίες για όλα τα γούστα, χορός ο συνηθισμένος στα 20 αλλά κορασίδα μου είπε πως υπάρχει και των 60, σε ερώτησή μου τί προσφέρει το πακέτο μου είπε 3 τραγούδια, 3πλασιο χρόνο, φουλ ξεγύμνωμα, και θα φροντίσω να περάσεις πολύ καλά......μαλακίες!!! Δεν πήρα τίποτα!
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
810
Πόντοι
361
Επίσκεψη πρίν απο λίγες μέρες. 10 κοπέλες, πολλές για τον μικρό χώρο του μαγαζιού, παρουσίες για όλα τα γούστα, χορός ο συνηθισμένος στα 20 αλλά κορασίδα μου είπε πως υπάρχει και των 60, σε ερώτησή μου τί προσφέρει το πακέτο μου είπε 3 τραγούδια, 3πλασιο χρόνο, φουλ ξεγύμνωμα, και θα φροντίσω να περάσεις πολύ καλά......μαλακίες!!! Δεν πήρα τίποτα!
Για εμένα έχει πεθάνει το συγκεκριμένο κλαμπ με εξήντα ευρο κάποτε μόνο που δε γαμουσες !!
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
99
Like
151
Πόντοι
0
Έχω δοκιμάσει τον χορό με 60 με Λάρα και άλλη μια που δεν θυμάμαι. Όντως μεγαλύτερη διάρκεια και προσπάθεια είναι όμως υπερβολικά ακριβά. Γενικά δεν αξίζει. Η Λάρα είναι μιλφ με κωλάρα και καρέ μαλλί. Γενικά είναι καλή στην δουλειά της την προτείνω στους μιλφάκιδες.
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
100
Like
188
Πόντοι
1
Καλησπέρα φίλε Μπενταντινακια η Λάρα που λες είναι μια 45Αρα χωρισμένη με πτυχίο και καλα .... Μεγάλη παρτουζιάρα , μεγάλα βίτσια , of και τα ρέστα. Πάνε με ένα φίλο σου κέρνα ένα ποτό και διακριτικά ρίξε την πρόταση για τούζα. Φαντάσου οτι ενώ ηταν παντρεμένη είχε of και την πηδούσανε...
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
376
Κριτικές
18
Like
714
Πόντοι
311
Καλησπέρα φίλε Μπενταντινακια η Λάρα που λες είναι μια 45Αρα χωρισμένη με πτυχίο και καλα .... Μεγάλη παρτουζιάρα , μεγάλα βίτσια , of και τα ρέστα. Πάνε με ένα φίλο σου κέρνα ένα ποτό και διακριτικά ρίξε την πρόταση για τούζα. Φαντάσου οτι ενώ ηταν παντρεμένη είχε of και την πηδούσανε...
Ποιο είναι το ονλυ της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom