Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 572
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

πικολο ειναι το μικρο σφηνακι με νερο που πινουν οι κοπελες οταν τις κερνας ποτο .
 

nteminio21

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
όχι ρε λεβέντη απλά όταν κερνάμε κερνάμε και δεν ξέρουμε τι κερνάμε στην τελική 
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

οταν κερναμε κερναμε , αλλα να ξερουμε οτι αυτο που κερναμε ειναι κατι μεταξυ νερου και γκαζοζας ...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Καλησπέρα. Καλό το iguana με πολλά περιθώρια βελτίωσης δηλαδή. Πχ οι κοπέλες να αγαπήσουν πιό πολύ τη δουλεία τους, τα ποτά να μην είναι πεντάλεπτα, το πριβέ να μην είναι τόσο μηχανικό. Σε γενικές γραμμές είναι ικανοποιητικό μαγαζί με μακράν καλύτερες τιμές από τα άλλα της πόλης. Βέβαια ό,τι δίνεις παίρνεις.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
οταν κερναμε κερναμε , αλλα να ξερουμε οτι αυτο που κερναμε ειναι κατι μεταξυ νερου και γκαζοζας ...
σ αυτο που λες εχεις δικιο.αλλα οι κοπελες δεν επιτρεπεται να πινουν απο τα περισσοτερα μαγαζια για να ειναι πιο σωστες στη δουλεια τους.στην υελικη δεν κερνας το ποτο αλλα την παρεα.
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

ετσι ειναι .

παντως τους περισσοτερους απο εδω μεσα θα επρεπε κανονικα να τους πληρωνουν για να τους κανουν παρεα .
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.320
Πόντοι
12.525
Για οσους δε το ξερουν.Εκτυπωστε την καρτα για δωρεαν πριβε που θα βρειτε στο σάϊτ του κλαμπ.Ειναι για topless χορο αλλα αν δωσετε και τα 5ε της διαφορας τα βγαζει ολα.Το εκανα πριν μια βδομαδα και ισχυει.εκτος απο Παρασκευη και Σαββατο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.320
Πόντοι
12.525
πηγα στο Ιγκουανα χθες βραδυ για ακομα μια φορα.ηταν παλι γεματο.Συνοπτικα θα πω πως το μαγαζι ειναι μικρο και συμπαθητικο,οι κοπελες τα βγαζουν ολα στην πιστα και στο πριβε,η πιστα ειναι πολυ φωτισμενη οποτε απο ματι δεν εχετε παραπονο.απο κοπελες ειχε 4 Τσεχες απο τις οποιες εγω ξεχωριζω την γλυκεια Μονικα,την μαυρη κορμαρα Συλβια,την Ταρα απο Σιβηρια,την επισης κορμαρα Κασιντυ απο Ουαλια,την καυλιαρα Μαρλεν για την οποια εχουν ανοιξει αλλα threads και τρελαινει κοσμο με τα πριβε της.Και κανα 2-3 ακομα οι οποιες ειχαν ρεπο χθες.Ειναι δυνατη η ομαδα.Ολες οι κοπελες ειναι φιλικες και ομιλητικες.Επισης μπορειτε να εκτυπωσετε τις καρτες για δωρεαν πριβε αξιας 15ε που θα βρειτε στο σαιτ του club και να τις χρησιμοποιησετε.Για οσους δεν εχετε παει ακομα λοιπον,νομιζω οτι αξιζει μια επισκεψη το συγκεκριμενο club
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Κάσι, όχι Κάσιντυ και είναι όντως κορμάρα!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

drifter72

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστες μετα απο 2 μηνες απουσιας, θα ηθελα να προσφερω στην κοινοτητα χρησιμες πληροφοριες και προσωπικες γνωμες για τα Θεσσαλονικιοτικα ιδρυματα που επισκεφτηκα την τελευταια εβδομαδα.
Blue Iguana Live Show πηγα 2 φορες,  τελευταια προχθες!
Ισως το καλυτερο μαγαζι της πολης.
Μικρο ειναι με δυνατες κοπελες (οχι ολες)και πολυ ευγενικο service  :rockon: :rockon:.
Η εισοδος 15ε, ποτο κοπελας 20ε και 30ε, πριβε 20ε.
Θεωρω οτι εχει την καλυτερη σχεση ποιοτητας - τιμης.
Κορυφαια η Ταρα και μια μελαχρινη (μαλλον ειναι η Μαρλεν)με ενα απο τα καλυτερα στριπτηζ που εχω δει :rockon:.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.320
Πόντοι
12.525
Η εισοδος 15ε, ποτο κοπελας 20ε και 30ε, πριβε 20ε.
Θεωρω οτι εχει την καλυτερη σχεση ποιοτητας - τιμης.
Και λεω για ακομη μια φορα οτι με την καρτα δωρεαν χορου εχετε εκπτωση 15ε σε ενα πριβε.Οποτε με 55ε παιρνετε ενα ποτο για εσας,ενα κερασμα και δυο πριβε και εχετε περασει μια γεματη και ομορφη βραδυα.Φιλε η Ταρα μου αρεσει κι εμενα πολυ
 

drifter72

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι και πιτσιρικα.Ξερεις αν κανει τιποτα εξω? Ζητησα το τηλ. της αλλα δεν εδωσε, ειπε αν ηθελα να δωσω το δικο μου.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.320
Πόντοι
12.525
Ειναι και πιτσιρικα.Ξερεις αν κανει τιποτα εξω? Ζητησα το τηλ. της αλλα δεν εδωσε, ειπε αν ηθελα να δωσω το δικο μου.
οχι δε γνωριζω.μονο η Μαρλεν εχω δει οτι μοιραζει το τηλ της σε ολους χωρις κανενα προβλημα
 

iaswn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
παιδες καλημερα.να σας ρωτησω...η μαρλεν στον πριβε χορο της σε ξαπλωνει στον καναπε και σου τραβαει μα***α...???
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.320
Πόντοι
12.525
παιδες καλημερα.να σας ρωτησω...η μαρλεν στον πριβε χορο της σε ξαπλωνει στον καναπε και σου τραβαει μα***α...???
πες το κι ετσι.βαζει το χερι της μεσα στο παντελονι και σου τον πασπατευει.μη φοβασαι τοσο πολυ.Αμα ηταν ετσι επρεπε ολοι να βγαινουν αρρωστοι μεσα απο το μαγαζι
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
πες το κι ετσι.βαζει το χερι της μεσα στο παντελονι και σου τον πασπατευει.μη φοβασαι τοσο πολυ.Αμα ηταν ετσι επρεπε ολοι να βγαινουν αρρωστοι μεσα απο το μαγαζι
Και όλοι να μη βγαίνουν, άντε να βγαίνουν οι μισοί. Θα το ρισκάρεις;  :S Καλύτερα να πας σε ένα μπουρδέλο (που σχεδόν όλες οι πουτάνες προσέχουν τον εαυτό τους) να γαμήσεις με ασφάλεια και να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο παρά να σου τραβήξει μ....ία η Μαρλέν που δε γνωρίζει τι θα πει προφύλαξη.
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

Λοιποοοοοον κοριτσια , καταλαβαινω οτι δουλευετε τοσες ωρες , ανθρωποι ειστε , θελετε να τσιμπησετε κατι ...

Αλλα αμα εχεις φαει σαλαμι μπυρας ΜΑΣΟΥΛΑ ΜΙΑ ΤΣΙΧΛΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ και μην μου ερχεσαι με ανασα που σκοτωνει ελεφαντα να ζητας ποτο/χορο !
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

Κατα ταλλα χθες στο ιγκουανα πολλοι αντρες , λιγες γυναικες , κανα δυο καλες παρουσιες , η μαγλεν να προσπαθει φιλοτιμα να κανει σοου ... τιποτα ιδιαιτερο . 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom