Νέα

Best of φυσικά Ελληνικά βυζιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα augoustinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 111K
  • Ετικέτες
    βυζιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Ρε παιδιά τα βυζόμπαλα πού τα βρήκε η Κα(υ)λομοίρα; Στο reality δεν ήταν έτσι (όχι ότι μας χαλάει βέβαια...)
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ρε παιδια μη λεμε οτι να ναι!!!!αν η γκομενα φοραει 3-5 νουμερο σουτιεν το λογικο ειναι να πεφτει λιγο εως πολυ!!!!!εξαλλου αυτο σχετιζεται με το θεμελειωδη νομο το Νευτωνα που ανακαλυψε το βαρος(μη με βαλετε να σας μιλησω και για το κεντρου βαρους,κλπ...ημαρτον).αν φοραει η γκομενα απο 1-3 το λογικο ειναι να ειναι στητο....βεβαια υπαρουν και ορισμενες οι οποιες το εχουν πεσμενο.με τη γυμναστικη κατι γινεται βεβαι,βελτιωνει την κατασταση καπως.αρα θελω να καταληξω οτι οι περισσοτερες γκομενες του star system μας ή βαζουν βυζια ή κανουν ανορθωση βυζιων(π.χ. μεταφερουν τη θηλη πιο πανω,κλπ.,καπου το ακουσα αυτο...).αρα αυτα που λενε και καλα οτι ειναι φυσικα ειναι μαλακιες!η αλλη μπορει να λεει οτι ειναι φυσικα,δηλαδη δεν εβαλε στηθος,αλλα ποιος μου λεει εμενα οτι δεν εκανε ανορθωση....!!!!παντως το βυζι ειναι χαρμα οφθαλμων.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
A

augoustinos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε Saridos,τα βυζιά της Μενεγάκη,μόνο φυσικά δεν είναι.Και είναι κρίμα να διαπιστώνω οτι δυστυχώς υπάρχουν άτομα που δεν μπορούν να ξεχωρίσουν τα φυσικά απο τα σιλικονάτα.Αυτή την Αντζελα Παντελή που έβαλες φίλε Warhol,δεν την ήξερα και ομολογώ οτι δικαιούται μια θέση στο τοπ-10.Αναφέρθηκαν αρκετές πάντως,αν και δεν συμφωνώ με κάποιες απο τις επιλογές σας.Βεβαια ο καθένας κάνει και μια ενδιαφέρουσα προσθήκη,πέρα απο τις πολύ διάσημες.Π.χ. η Πίτσια ή η Μπάρμπα είναι πολύ διάσημες βυζοπούλες,αλλά την δεσποινις Παντελη δε νομίζω να την έχουν ανακαλύψει πολλοί ως τώρα.Να προσθέσω κι εγώ δυο που μου ήρθαν πρόχειρα τώρα απο το Big Brother 1.Την Μαίρη Σκόρδου και την Δώρα Αρχοντάκη.Τις θυμάστε;Μεγάλα και λαχταριστά βυζόμπαλα!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
Αλλη μια παλαι ποτε..
 

Συνημμένα

  • greek Anna_maria_9.jpg
    greek Anna_maria_9.jpg
    23,7 KB · Εμφανίσεις: 158

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
Και ακομα δυο δυνατες κατα την γνωμη μου περιπτωσεις
 

Συνημμένα

  • EleniPetroulaki016.jpg
    EleniPetroulaki016.jpg
    30,2 KB · Εμφανίσεις: 154
  • AspasiaTzitzikaki06.jpg
    AspasiaTzitzikaki06.jpg
    58 KB · Εμφανίσεις: 165

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Παιδες πιστευω οτι το θεμα το εχω εξαντλησει στο τεραστιο post μου
Παρ'ολα αυτα πιστευω οτι η ΠΡΩΤΗ και ΜΟΝΗ μεχρι στιγμης ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ Ελληνιδα ΒΥΖΑΡΟΥ με ολη τη σημασια της λεξης ειναι η παρακατω:
:boobies: :boobies: :boobies:
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
Δεν την ηξερα αλλα πραγματι ειναι αεροπλανοφορο η κοπελα.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Ομιλούμε κύριοι πως έπαθα πρωίνή ταραχή :headbang: :headbang: :headbang:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παιδες πιστευω οτι το θεμα το εχω εξαντλησει στο τεραστιο post μου
Παρ'ολα αυτα πιστευω οτι η ΠΡΩΤΗ και ΜΟΝΗ μεχρι στιγμης ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ Ελληνιδα ΒΥΖΑΡΟΥ με ολη τη σημασια της λεξης ειναι η παρακατω:
:boobies: :boobies: :boobies:

..πρεπει να βρουμε και το βιντεο που της πιανει τα βυζια ο ψινακης για να δει αν ειναι φυσικα ή ζαχαρουχα..... συγνωμη σιλικονουχα  ηθελα να πω.....!!
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Παιδες πιστευω οτι το θεμα το εχω εξαντλησει στο τεραστιο post μου
Παρ'ολα αυτα πιστευω οτι η ΠΡΩΤΗ και ΜΟΝΗ μεχρι στιγμης ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ Ελληνιδα ΒΥΖΑΡΟΥ με ολη τη σημασια της λεξης ειναι η παρακατω:
:boobies: :boobies: :boobies:
οχι ρε γαμωτο αν ηξερα ότι υπάρχουν τετοια κομμάτια  :boobies: στο dreamshow θα το βλεπα ανελλιπώς
  :headbang:  :headbang:
 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
Μπα! Την εδιωξαν αμεσως απο το παιχνιδι
Εκει σε αυτα τα παιχνιδια μονο αγορακια διασωζωνται στις ψηφοφοριες!
Τα "καλα κομματια" τα τρωει η μαρμαγκα
 

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
..πρεπει να βρουμε και το βιντεο που της πιανει τα βυζια ο ψινακης για να δει αν ειναι φυσικα ή ζαχαρουχα..... συγνωμη σιλικονουχα  ηθελα να πω.....!!

Για να δει αν είναι ζαχαρούχα, θα έπρεπε να της τα γλείψει κι όχι να τα πιάσει!!!
Εγώ γούσταρα με τρέλα Αννέτ από Fame Story, αν και ξέρω πως είναι fake...
 
OP
OP
A

augoustinos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Της Γεωργαντά είναι φυσικά,εκτός αν έχει κάνει καμιά επέμβαση τον τελευταίο καιρό και δεν το 'χω πάρει χαμπάρι,γιατί έχω να την δω άρκετο καιρό στην τηλεόραση.Δεν είναι πολύ μεγάλα,αλλά είναι στητά και πολύ σέξυ.Γενικά είναι πολύ δυνατό μουνί η Γεωργαντά ως πρώην γυμνάστρια κιόλας!Επίσης ωραίο στήθος έχει και η Αποστολία Ζώη,χωρίς να είναι πολύ μεγάλο.
 

Atreyu

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Συνφορουμιτες, συνφορουμιτισσες,
οταν ανεβαζα τα βιντεακια της σεβαστου στο youtube δεν περιμενα οτι θα ειχαν τετοια επιτυχια... Βεβαια ναι, η κοπελα ειναι στις 5 καλυτερες στο ειδος (της βυζαρους, οχι της τραγουδιστριας) και παρα πολυ underestimated...
Ωστοσο η καλυτερη για μενα εν Ελλαδι ειναι η ακολουθη:

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Για να δει αν είναι ζαχαρούχα, θα έπρεπε να της τα γλείψει κι όχι να τα πιάσει!!!
Εγώ γούσταρα με τρέλα Αννέτ από Fame Story, αν και ξέρω πως είναι fake...

..μονο που η αννετ στο προσωπο, δεν πιανει μία, μπροστα στη σεβαστου.... σαν τραβελος ειναι και εχει κι ενα στομα σαν του τζοκερ απ το μπατμαν....
 

Επισκέπτης
όσον αφορά το φλέγον ζήτημα με τις ελληνίδες βυζαρούδες θα ήθελα κι εγώ να καταθέσω την άποψη μου.από ώριμες ψηφίζω Βάνα Μπάρμπα(κορυφαία),Μαρία Μπακοδήμου,Ασπασία τζιτζικάκη.δεβώρα δήμου(από the wall), από νεώτερες μαρία σολωμού,Δημητράρα Ματσούκα,μπεζεντάκου,τσίλα,δοροθέα μερκούρη.Αυτά πιστεύω ότι είναι τα κορυφαία βυζιά με μια γρήγορη σκέψη
 
OP
OP
A

augoustinos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε Atreyu θα συμφωνήσω όντως οτι αυτή η Χριστοφορίδου,έχει απίστευτους βύζους και είναι τρομερά σέξυ γυναίκα.Και απο φάτσα είναι απίστευτο σκυλί.Για τσόντες!!!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
όσον αφορά το φλέγον ζήτημα με τις ελληνίδες βυζαρούδες θα ήθελα κι εγώ να καταθέσω την άποψη μου.από ώριμες ψηφίζω Βάνα Μπάρμπα(κορυφαία),Μαρία Μπακοδήμου,Ασπασία τζιτζικάκη.δεβώρα δήμου(από the wall), από νεώτερες μαρία σολωμού,Δημητράρα Ματσούκα,μπεζεντάκου,τσίλα,δοροθέα μερκούρη.Αυτά πιστεύω ότι είναι τα κορυφαία βυζιά με μια γρήγορη σκέψη

Για Τσίλα έκανες παραδρομή απο το θέμα φυσικά Ελληνικά βυζιά. Είναι μιγάς Ευρωπαίοαφρικάνα και τα βυζιά σκληρή σιλικόνη. Τα έχω ζουλίξει και στο βεβαιώνω.
 

deepthroat

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2005
Μηνύματα
196
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Θα συμπληρώσω μια λίγο παλιότερη...

Ελίνα Καντζά.

Από το gwool:



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom