Νέα

Bάνα-Μις Ελληνίδα Τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ypoxthonios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Μάλλον τη  μέρα των ευρωεκλογών περίμενες κούκλα για να γίνεις μέλος.
Επειδή μένεις ευρωπη... μάλλον



agapoula mou esu!!!!!! <3
ekana mono k mono profil gia na dw afta pou grafoun,ena pelaths mou palios apo ellada me episkeftike wdw sthn germania k mou to eipe....
kai ekana k egw ena profil!!!!
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1

[size=10pt]Δεν υπάρχουν λόγια κουκλάρα μου για σένα. Οι φώτο σου εκατομμύρια λέξεις στο στόμα και τα χείλη  του καθενός. Στο δικό μου στόμα και χείλη ακόμα η καυτή και γλυκιά σου γεύση. Είσαι υπέροχη. Άτομο με ήθος ανθρωπιά χαρακτήρα και σεβασμό . Άψογη επαγγελματίας , άνετη φιλική και πολυ πρόσχαρη. Ένα μεγάλο ευχαριστώ για την απίθανη συνάντηση μας. Μετράω τις μέρες που θα σε ξαναδώ. πολλά φιλάκια παντού σου.... Ξέρεις εσύ ...Χρηστος[/size]
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
[size=10pt]Δεν υπάρχουν λόγια κουκλάρα μου για σένα. Οι φώτο σου εκατομμύρια λέξεις στο στόμα και τα χείλη  του καθενός. Στο δικό μου στόμα και χείλη ακόμα η καυτή και γλυκιά σου γεύση. Είσαι υπέροχη. Άτομο με ήθος ανθρωπιά χαρακτήρα και σεβασμό . Άψογη επαγγελματίας , άνετη φιλική και πολυ πρόσχαρη. Ένα μεγάλο ευχαριστώ για την απίθανη συνάντηση μας. Μετράω τις μέρες που θα σε ξαναδώ. πολλά φιλάκια παντού σου.... Ξέρεις εσύ ...Χρηστος[/size]
που εισαι εσυ χαμενος ρε φιλε? :think:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
[size=10pt]Δεν υπάρχουν λόγια κουκλάρα μου για σένα. Οι φώτο σου εκατομμύρια λέξεις στο στόμα και τα χείλη  του καθενός. Στο δικό μου στόμα και χείλη ακόμα η καυτή και γλυκιά σου γεύση. Είσαι υπέροχη. Άτομο με ήθος ανθρωπιά χαρακτήρα και σεβασμό . Άψογη επαγγελματίας , άνετη φιλική και πολυ πρόσχαρη. Ένα μεγάλο ευχαριστώ για την απίθανη συνάντηση μας. Μετράω τις μέρες που θα σε ξαναδώ. πολλά φιλάκια παντού σου.... Ξέρεις εσύ ...Χρηστος[/size]
καυτή και γλυκειά της γεύση;; να υποθέσω...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Καβαλας κ αυτη ολα τα καλα μωρα εχω συα μεροι μου ειχα δηλαδη
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ασδφφςργγργτ εφηφςοηοφγςξργ φεεφ κφεοκφ εεοφοπγπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom