Νέα

Bάνα-Μις Ελληνίδα Τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ypoxthonios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Eνταξει ειναι καθαρα υποκειμενικη η γνωμη σου.... Εγω τις βλεπω και τις ξερω , ειναι μια χαρα ...!!! Τωρα αν ενοχλει μερικους που προσεχη η Ντεμυ λιγο παραπανω , δεν φταιει αυτη , γιατι οι πιο πολλοι ειναι τρελα βρωμιαρηδες και ουτε τους νοιαζει αν η αλλη  θα το αντεξει... σου λενε πληρωνω.....
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Παιδια για να καταλαβουμε,οπως ξεκιναει το βιντεο και βγαινουν τα κοριτσια απο την σκηνη,η βανα ειναι η τεταρτη κοπελα που βγαινει στην πασαρελα?
 

guru_gr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Like
16
Πόντοι
1
Δεν είναι η Χαρά αυτή αλλά η Ντέμυ, γνωστή ως Μπάρμπι που βάζει οινοπνεύματα κλπ και που είχε βγει σε εκείνη τη συνέντευξη. Η καλύτερη απο αυτές όντως είναι η Βάνα. Και δεν εννοώ μόνο από εμφάνιση ή από σεξ. Οι πιο πολλές από αυτές είναι τρελλές. Η Βάνα είναι πολύ νορμάλ άνθρωπος και δε σε ξενερώνει με τις παπάτζες της όπως οι άλλες.

Σωστός...Βάνα και ξερό ψωμί ....μόνο που το έκοψε το εργαλείο της και τώρα ....
 

guru_gr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Like
16
Πόντοι
1
εχεισ μπερδεψει τα ατομα....δεν ειναι η βανα αυτη που το εκοψε ....αλλα ειναι η βανεσα ...

Σωστά η Βανέσα  .... αλλά στο video ποια είναι :think: ?
Μην με μπερδεύεται ρε παιδιά ...στο video δεν είναι και η Βανέσα?
Η βάνα από τα Χανιά είναι η τέταρτη που βγαίνει? και τρίτη η Βανέσα ?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
εχεισ μπερδεψει τα ατομα....δεν ειναι η βανα αυτη που το εκοψε ....αλλα ειναι η βανεσα ...

...εδώ μπερδεύουμε πολύ πιό απλά πράγματα...
...τα ονόματα δεν θα μπερδέψουμε  :rolleyes:?
...ίσως (ορισμένες φορές) μπερδευόμαστε και με τον ίδιο μας το εαυτό...

...πάντως, κρατάμε ακόμη τα "οχυρά"
 

guru_gr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Like
16
Πόντοι
1
Βιντεο με την απονομή υπάρχει?  :boobies:
 

guru_gr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Like
16
Πόντοι
1
Ποια κέρδισε τελικά ? :think:?
 

Επισκέπτης
καλησπερα ποιος θα μπορεσει να μου στειλει το τηλ.της βανας.ευχαριστω
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
οχι βρε καμια σχεση αυτη δεν βγαινει στη καβαλας.....η βανεσα που λενε ειναι μια προσφατα χειρουργιμενη στην καβαλας
Δηλαδή άλλο πρόσωπο η Βάνα,  :think: άλλο η Βανέσσα?
Και η Bάνα-Μις Ελληνίδα Τραβεστί ποιά είναι με τόσα που εχουν ειπωθεί εδώ μέσα άλλος αυτή άλλος οχι η άλλη.... εγώ  :o ζαλίστηκα και αρχίζω να υποψιάζομαι μπας και είμαι εγώ!!  :headbang:
Ξεκαθάρισε βρε Σύλβυ το τοπίο, γιατί έχουμε μπερδευτεί πολλοί εδώ μέσα με τα παραμύθια που έχουν ακουστεί!  :dancing:
 

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
οχι βρε καμια σχεση αυτη δεν βγαινει στη καβαλας.....η βανεσα που λενε ειναι μια προσφατα χειρουργιμενη στην καβαλας
sorry κιολας.........αλλα αυτη στις φωτογραφιες ειναι τραβεστι...........εμενα για γκομενα μου κανει παντος :idiot: :idiot:
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Δηλαδή άλλο πρόσωπο η Βάνα,  :think: άλλο η Βανέσσα?
Και η Bάνα-Μις Ελληνίδα Τραβεστί ποιά είναι με τόσα που εχουν ειπωθεί εδώ μέσα άλλος αυτή άλλος οχι η άλλη.... εγώ  :o ζαλίστηκα και αρχίζω να υποψιάζομαι μπας και είμαι εγώ!!  :headbang:
Ξεκαθάρισε βρε Σύλβυ το τοπίο, γιατί έχουμε μπερδευτεί πολλοί εδώ μέσα με τα παραμύθια που έχουν ακουστεί!  :dancing:
θα στα εξιγησω πριβε καποια στιγμη
 

guru_gr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Like
16
Πόντοι
1
Η Βανα δουλευει ακομα?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Η Βάνα είναι απο την Ξάνθη και οχι απο Χανιά.Επιπλέον για τους ενδιαφερόμενους βρίσκεται μόνιμα εδώ και ενα μήνα στη Δράμα.
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Η Βάνα είναι απο την Ξάνθη και οχι απο Χανιά.Επιπλέον για τους ενδιαφερόμενους βρίσκεται μόνιμα εδώ και ενα μήνα στη Δράμα.
επιδη σημερα γυρισα απο βορεια σε ενημερω νω οτι η βανα ειναι μονημα ξανθη και οχι δραμα :tits2: :tits2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom