Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Babylon Club Σεμιτελου 4

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BugsBunny
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 60
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
η μιλφαρα η σεριφισσα το δινει????
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Δεν εχει ακουστει κατι ... καλο, για το συγκεκριμενο! Μονο για την χοντρη την πατσοκ..λα, και για μια μαυρη που ... {μυριζει ασχημα}! ισωσ να ειναι και εκει :zfuck:!
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
η ελπιδα... αυτη κανει και βιζιτες εξω για οποιον ενδιαφερεται
Ελπιδα? μια χοντρη μελαχροινη? χαχαχαχα .... εκει ειναι αυτη η φοραδα? Καλα ειπα οτι ειναι σαν να εισαι με  :zfuck:! Καλητερα μια καλη, υπεροχη  :jerking:!
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
..δεν έχεις και άδικο...
Ρωτησα ενα φιλαρακι, και μου ειπε καλα για την σεμιτελου τελικα! Εχει αυτο στο σεμιτελου 2Α, και τους πολυ ... κολητους, τους στελνει με τηλ. στο παλιο! τα παντα ολα και χωρις σκουφακι! Ε, ρε ...  :tickedoff:, που πεφτει!
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Εμ, ετσι ειναι! Καλητερα να ριξω μια  :cum: παρα να παω εκει και να  :zfuck:, και να εχω και προβληματα με την ... φιλοζωικη! :rockon:
εχεις δικιο φιλαρακι. το εν λογο μαγαζι ειναι για φουντο. ουτε κοπελλες εχει, ουτε αξιοπρεπεια. στην τρουμπα πιστευω πως εχει καλυτερα. ασε που και η σεριφ. εχει υφακι ... κοντεσας, λες και εχει σπα οπως στη Λ10.
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Ρωτησα ενα φιλαρακι, και μου ειπε καλα για την σεμιτελου τελικα! Εχει αυτο στο σεμιτελου 2Α, και τους πολυ ... κολητους, τους στελνει με τηλ. στο παλιο! τα παντα ολα και χωρις σκουφακι! Ε, ρε ...  :tickedoff:, που πεφτει!

Αυτό είναι πολύ σοβαρό. Είμαστε σίγουροι ότι έτσι κάνουν; Και αν ναι, υπάρχουν αφελείς που πηγαίνουν;
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Αυτό είναι πολύ σοβαρό. Είμαστε σίγουροι ότι έτσι κάνουν; Και αν ναι, υπάρχουν αφελείς που πηγαίνουν;

Φέρτε καινούργια κορίτσια διότι αλλιώς δεν μας ξαναβλέπετε
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό είναι πολύ σοβαρό. Είμαστε σίγουροι ότι έτσι κάνουν; Και αν ναι, υπάρχουν αφελείς που πηγαίνουν;

Δυστυχως, ετσι ειναι. Πας στο ενα, σε στελνει σε αλλο, χωρις κοπελες μεσα, και με νταβατζιλικι, σε παιρναει με μια χοντρη, η μια κυπρια σαν αλβανη, και σε ξενερωνει. απο το
0 ..... ως το 10 ..... -0,0.
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί (πριν φάω το κόλλημα με μια κοπέλα σε άλλο μαγαζί – έχω γράψει αλλού).
Αφού διάβασα τα σχόλιά σας για νταρντάνα Ελληνίδα είπα να πάω από εκεί να δω τι γίνεται. Πήγα χωρίς να είμαι συστημένος από κανέναν. Είπα να δοκιμάσω με τις δικές μου δυνάμεις τι θα καταφέρω (εμένα μου αρέσει και το παιχνίδι αυτό που γίνεται, το βλέπω σαν μελέτη ανθρώπινων συμπεριφορών).
Μου άνοιξε μια Ελληνίδα σερίφισσα (δεν ξέρω αν είναι αυτή αυτή που λέτε). Η κοπέλα ήταν νταρντάνα, αλλά είχε και αρκετά παραπάνω κιλά από τη μέση και κάτω (εγώ δεν έχω πρόβλημα). Πιάσαμε κουβέντα. Εγώ της έκανα μια μόνο ερώτηση. Πόσα χρήματα θέλει για φουλ πρόγραμμα. Δηλαδή έδειξα ανοιχτός να πληρώσω ότι μου πει. Αυτή με πέρασε από κανονική ανάκριση 10-15 λεπτά. Σε ποια μαγαζιά πάω, με ποιές έχω πάει, τι δουλειά κάνω και άλλα. Ήταν σαν interview για δουλειά. Στο τέλος προσφέρθηκα να της δείξω την ταυτότητά μου (χωρίς το όνομα) για να δει ότι δεν είμαι αστυνομικός. Αυτή την είδε ευχαρίστως. Αφού τελείωσε η συνέντευξη τη ρώτησα ξανά, αν κάνει φουλ πρόγραμμα και πόσα θέλει. Μου είπε όχι και να περάσω έτσι μέσα, 60 ευρώ νομίζω για απλό μασάζ και θα δούμε. Αρνήθηκα και έφυγα. Το θα δούμε κατά τη γνώμη μου είναι ότι θα μου έλεγε μέσα να δώσω κανένα 50άρικο ακόμα για απλή εκτόνωση.
Ρε παιδιά εγώ το θεωρώ κοροϊδία πραγματικά, για αυτό και έφυγα. Αν θέλω να το παίξω κάθομαι και σπίτι μου και το κάνω. Γιατί δηλαδή, επειδή το μαγαζί είναι σε καλή περιοχή; Έδειξα την ταυτότητά μου, είπα να πληρώσω παραπάνω (να ξέρω από την αρχή πόσα). Τι άλλο πρέπει να κάνω, να βάλω κανένα μέσο να πάρει τηλέφωνο; Έχω αγνή φάτσα, καμία σχέση με αστυνομικό ή εφοριακό ή οτιδήποτε άλλο ανεπιθύμητο. Αν ήταν λίγο ξηγημένοι σε αυτά τα μαγαζιά θα είχαν τη δεκαπλάσια δουλειά.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Επειδή τα έχουμε ξαναπεί σε άλλα threads,με αφορμή την ιστορία της Χρ....ας,επέτρεψε μου να σου πώ ότι χειρίζεσαι τις καταστάσεις με τελείως λανθασμένο τρόπο...έχεις ξεχάσει κάτι πάρα πολύ βασικό.ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ,ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙ....
Ξεκινάς λοιπόν λάθος,βάζοντας τον εαυτό σου σε μειονεκτική θέση....ανάποδα έπρεπε να είναι τα πράγματα...."Κυρία μου γειά σας,ήρθα στο μαγαζί σας σαν πελάτης.Πέστε μου τι προσφέρετε και σε ποιά τιμη,για να δώ ΑΝ θα κάτσω...."ακου σου έκανε ανάκριση και της έδειξες και ταυτότητα....είμαστε σοβαροί?
Και να πώ ότι πέτυχες και κάτι? τίποτα δεν έκανες....σωστά λές,θα σου έκανε ενα μασαζ και μετά θα σε "εκβίαζε" να της δόσεις κι άλλα για να στον παίξει....
Φίλε,άσχετα με το κόλλημά σου,δεν είσαι καινούργιος στο χώρο.Ξέρεις πολύ καλά,ότι με 80 ευρώ υπάρχουν τουλάχιστον 4-5 μαγαζιά με ωραίες κοπέλλες και με εξαιρετικές υπηρεσίες...και καλό μασαζ,και πίπες και γαμήσια και απ' όλα....τι πας και μπλέκεις λοιπόν?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom