Νέα

Αυταρχικό σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 178
  • Εμφανίσεις 86K
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Μιά καλή επιλογή για Αυταρχικό στο 20άρικο είναι και η Μπάρμπορα στο Τροφωνίου!!
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές.Γνωριζουμε κάτι καλό σε μπουρδελο για αυταρχικό πρόγραμμα??Έχει κανείς να προτείνει κάτι?
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Καλησπέρα συναγωνιστές.Γνωριζουμε κάτι καλό σε μπουρδελο για αυταρχικό πρόγραμμα??Έχει κανείς να προτείνει κάτι?

Πρωί
Καλύμνου 48Α Χριστίνα
Καλύμνου 36Α Νανά
Μ.Αλεξάνδρου 22Β πάνω Ντάνα
Ιάσωνος 46Α Μαρία

Απόγευμα
Τροφωνίου 13 πάνω Μπάρμπορα
Παιωνίου 47 Μόνικα
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλους σας,ανοιξα αυτό το θέμα για να γραψεται τις οποίες εμπειρίες σας στο αυταρχικό αλλά μόνο σε μπουρδελα και ΟΧΙ σε στούντιο,ευχαριστω. :s&m_1:

Πήγα έγώ γιά αύταρχικό σέ μπουρδέλο, πλύστρα τήν άνέβαζα, πουτάνα τήν κατέβαζα καί μού κατέβασε μούτρα. Άντε νά τίς καταλάβεις μετά τίς γυναίκες.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Πήγα έγώ γιά αύταρχικό σέ μπουρδέλο, πλύστρα τήν άνέβαζα, πουτάνα τήν κατέβαζα καί μού κατέβασε μούτρα. Άντε νά τίς καταλάβεις μετά τίς γυναίκες.

Μάλλον θα θέλουν αυτές να λένε τα σχετικά και όχι να τα ακούνε.Τι να πείς........
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.Θα τις τιμήσω τις κοπέλες.
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
505
Κριτικές
2
Like
636
Πόντοι
86
Το αυταρχικό είναι απαραίτητα strapon ή μπορεί να είναι μόνο ξύλο;
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
στο αυταρχικο προτιμω ρωσιδες μονο γιατι βαση εμπειριας μου οσες ρωσιδες επαιρνα για αυταρχικο ηταν καλες.οι υπολοιπες ρουμανες αλβανιδες κλπ δεν κανουν για αυτά τα προγράμματα.
οποτε αν πηγαίνετε στα τυφλα για αυταρχικο χωρις να ξερεται την κοπελα προτιμεισται ρωσιδες.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Στα μπουρδέλα το αυταρχικό είναι συνώνυμο του strapon και μόνο. Είναι δηλαδή σαν κωδικός , αντί να ρωτά ο πελάτης "γαμάει με πλαστικό πούτσο η κοπέλα ?". Λέει απλά "έχετε αυταρχικό πρόγραμμα?"
Στα στούντιος το αυταρχικό είναι εμπλουτισμένο και με άλλες μορφές bdsm που ποικίλουν ανάλογα την ώρα, το πρόσωπο, τον εξόπλισμό αλλά κυρίως που και πως θα σε "κόψουν" για χρήμα, που είναι πολύ ακριβότερο.



Το αυταρχικό είναι απαραίτητα strapon ή μπορεί να είναι μόνο ξύλο;
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
505
Κριτικές
2
Like
636
Πόντοι
86
Στα μπουρδέλα το αυταρχικό είναι συνώνυμο του strapon και μόνο. Είναι δηλαδή σαν κωδικός , αντί να ρωτά ο πελάτης "γαμάει με πλαστικό πούτσο η κοπέλα ?". Λέει απλά "έχετε αυταρχικό πρόγραμμα?"
Στα στούντιος το αυταρχικό είναι εμπλουτισμένο και με άλλες μορφές bdsm που ποικίλουν ανάλογα την ώρα, το πρόσωπο, τον εξόπλισμό αλλά κυρίως που και πως θα σε "κόψουν" για χρήμα, που είναι πολύ ακριβότερο.

Κατάλαβα ευχαριστώ.  :hi:
 

NikosGiwtis81

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια δεν ξερω τι λετε...εγω θα σας πω οτι σε μπουρδελο εχω δοκιμασει με 4-5  διαφορετικες..οι καλυτερες ηταν Η Νανα η οποια πλεον ειναι μονη της σε χωρο εξειδικευμενο πανω στο αυταρχικο..μια Μπετυ αξια επιλογη απο τις καλυτερες για αυταρχικο σε  μπουρδελο (αν και εχει σταματησει απο εκει μου ηταν).]
Αλλα η καλυτερη γιατι το ενιωθε οσο δεν παει ηταν η Ελινα απο οριενταλ 104 και δυστυχως εχει φυγει εδω και κανα 5μηνο μπορει και παραπανω...και δεν μπορω να βρω πουθενα που δουλευει..αν ξερει καποιος ελπιζω να το δει και να μου γραψει
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.249
Πόντοι
3.886
υπαρχει κανα μπουρδελο π να σ βαζει δαχτυλο η κοπελα..?
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.249
Πόντοι
3.886
Φίλε μια φορα στην φυλής πήδαγα μια πιτσιρίκα και όπως τον καρφωνα ιεραποστολικα με εβαλε δλακτυλο και εχυσα με ευχαριστηση δεν το ζητησα αλλα πεθανα απο τρελη γκαύλα
Σε πιο λες? και πως ν τ πω... φοβαμαι μηπως ξενερωσει...
 

sissystrapon

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2018
Μηνύματα
24
Like
12
Πόντοι
0
για θεσσαλονικη καμια ενημερωση?
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
φίλε, το νήμα αναφέρεται σε μπουρδέλα, δηλαδή των 20€ , ενώ εσύ έγραψες για studio που το συγκεκριμένο πρόγραμμα κοστίζει 70 και 100.


Παιδια δεν ξερω τι λετε...εγω θα σας πω οτι σε μπουρδελο εχω δοκιμασει με 4-5  διαφορετικες..οι καλυτερες ηταν Η Νανα η οποια πλεον ειναι μονη της σε χωρο εξειδικευμενο πανω στο αυταρχικο..μια Μπετυ αξια επιλογη απο τις καλυτερες για αυταρχικο σε  μπουρδελο (αν και εχει σταματησει απο εκει μου ηταν).]
Αλλα η καλυτερη γιατι το ενιωθε οσο δεν παει ηταν η Ελινα απο οριενταλ 104 και δυστυχως εχει φυγει εδω και κανα 5μηνο μπορει και παραπανω...και δεν μπορω να βρω πουθενα που δουλευει..αν ξερει καποιος ελπιζω να το δει και να μου γραψει
 

rotanimod

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Τα φώτα σας... Υπάρχει μπουρδελάκι με κοπέλα να δέχεται αυταρχικό;
 

kinkypersonn

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Οι πιο πολλες δεχονται απλα πας με δικα σου εξαρτηματα. Μπαινεις και ρωτας χυμα αν κανει η κοπελα. Στα 20 ευρω θα ειναι, οχι 100.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom