Νέα

Αξέχαστες ατάκες ή φράσεις που σας είπαν την ώρα του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.286
Like
7.133
Πόντοι
1.056
Ιου αυτό βγάζει υγρά
Γαμα με σαν λαγουδάκι
Αλαχ αλαχ
Ο κερατάς στο σπίτι και εσυ με γαμας

Και το αγαπημένο μου
-είμαι μια πουταναρα
-είσαι ένα πουτανακι που το γαμαω
-πως τολμάς αγροίκε είμαι μια κυρία εγώ , πως τολμάς να με ξεφτιλίζεις

Δεν κρίνω για να μη κριθώ
 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
423
Πόντοι
21
Χωρισμένη Αλβανίδα που γνώρισα σε επαγγελματικό ταξίδι και πήδηξα μετά από ένα χρόνο όταν ξαναπήγα:

"Ohhh baby, this is so much better than my dildo!"
("Αααχ μωρό μου, αυτό είναι πολύ πιο ωραίο από τον δονητή μου!")
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.224
Πόντοι
2.411
Δεν έχεις αντιδράσεις γιατί δεν κατάλαβαν κάποιοι...:grin:

Ματσάλα = μάσησε.
Πολλα χρονια πριν ειχα γαμησει μια μεσηλικα τοτε,θα ταν κοντα 50,καταγωγη απο Τυρναβο μερια,χωριατισα με τα ολα της.Μου χε πει το εξης ενω χαμουρευονασταν μεσ αστο αυτοκινητο και τραβηχτηκα για να τη γδυσω " ματσαλα συ τα βζά,θα κατεβασου εγω νιν κιλοτα "
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Χωρισμένη Αλβανίδα που γνώρισα σε επαγγελματικό ταξίδι και πήδηξα μετά από ένα χρόνο όταν ξαναπήγα:

"Ohhh baby, this is so much better than my dildo!"
("Αααχ μωρό μου, αυτό είναι πολύ πιο ωραίο από τον δονητή μου!")
Αυτο ελειπε να ειναι ο δονητης καλυτερος απο την πουτσα. Θα βγαιναμε στην ανεργια :upsidedown:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
1. Για ποια με πέρασες; Όταν της πρότεινα να την πηδήξω μετά από στοματικό.

2. Τι με πέρασες; Για καποιο από τα πουτανακια σου; Όταν της ζήτησα κώλο ενώ πρώτα την είχα χύσει στα μάτια.

και το καλύτερο

3. Χτίστο μέσα μου. Ενω ήμασταν σε ελεύθερο κάμπινγκ και μας άκουσαν όλοι.
 

Xaramofais

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
578
Κριτικές
18
Like
3.768
Πόντοι
2.836
Πολλα χρονια πριν ειχα γαμησει μια μεσηλικα τοτε,θα ταν κοντα 50,καταγωγη απο Τυρναβο μερια,χωριατισα με τα ολα της.Μου χε πει το εξης ενω χαμουρευονασταν μεσ αστο αυτοκινητο και τραβηχτηκα για να τη γδυσω " ματσαλα συ τα βζά,θα κατεβασου εγω νιν κιλοτα "
Πάλι καλά που είπες ηλικία γιατί θα νόμιζα ήταν η ίδια :2funny:
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
381
Κριτικές
104
Like
569
Πόντοι
6.280
Σε backdoor εισοδο στην αρχη γνωριμιας
Εγω: Σε ποναω ? Εκεινη : Αν δεν πονεσει και λιγο πως θα καταλαβω οτι γαμηθηκα απο κωλο ??

Εκεινη: Χυσε μεσα ... τωρα που το σκεφτομαι θα ηθελα παιδι απο εσενα.... Εγω : οχι ειμαι ταγμενος για στοματακι...
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
371
Πόντοι
21
Πατσάλα ή Παρτσάλα τα βυζάκια ΜΜΜ άει θα γδυθώ μονημμμ...
Μετάφραση:
Γλύψε-φάε τα βυζιά μου και θα γδυθώ μόνη μου...με πουτανί από τη Πρέβεζα...
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
371
Πόντοι
21
Επίσης παράνομο ξεκώλι που είχε σχέση ενώ έπινε τα χύσια:
Όλα θα τα καταπιώ , γουστάρω τα χύσισ σου.Ο Χρήστος (η σχέση) τρώει πολλά τηγανιτά και βρωμάνε...
5 αστέρια Michelin...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
1. Για ποια με πέρασες; Όταν της πρότεινα να την πηδήξω μετά από στοματικό.

2. Τι με πέρασες; Για καποιο από τα πουτανακια σου; Όταν της ζήτησα κώλο ενώ πρώτα την είχα χύσει στα μάτια.

και το καλύτερο

3. Χτίστο μέσα μου. Ενω ήμασταν σε ελεύθερο κάμπινγκ και μας άκουσαν όλοι.
αυτο που θα πω το ειχα ξανα γράψει καποτε σε ενα παλιο προφιλ που ειχα αλλα μιας και πετυχα εδω τη φαση θα το ξανα γράψω..ειχα βγει καποτε με μια γκόμενα απο μπαντου στο μπουρναζι,(εκει περιστεριωτισσα) και στο 10λεπτο αφου παω να κανω κινηση μου λεει " εεεε για ποια με περασες..ηρεμα πολυ φορα πηρες"..αντε λεω μεσα μου αστη για αργοτερα...περναει κανα 10λεπτο ξανα κανω κινηση,αυτη τη φορα πετυχε το φάσωμα..κατσαμε καμια ωρα μετα τις λεω παμε σπιτι? παμε μου λεει (ρε τη πουτάνα λεω κατα τα αλλα μου εκανε τη δυσκολη)...μπαινω στο αμαξι,το ειχα παρκαρει εκει στα goodys τωρα εχουν κλεισει...βγαινω εθνικη και κατεβαινω με φορα προς συγγρου...και οπως έτρεχα,( ενταξει οντως το ειχα πατήσει λιγο) μου πετάει την εξης ατάκα και μενω με το τιμονι στο χερι " ηρεμα μη τρεχεις...θα γαμησεις! δεν ειναι ανάγκη να σκοτωθουμε":grin:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
τωρα οσον αφορα για το κρεβάτι νομιζω η συγκεκριμενη ηθελε κατι παραπάνω απο ενα χαστουκι στο κωλο η στα μαγουλα...κοινως ξυλο..ε δε τα βρηκαμε εκει
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.412
Κριτικές
40
Like
19.266
Πόντοι
26.096
Το έχω άλλωστε γράψει και στην παρακάτω κριτική μου, το εκστομισθέν υπό εργαζομένης:
Μη με χαϊδεύεις. Χαλαρώνω και θα κοιμηθώ ...
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
Πανω στο τσιμπουκομα σε ενα πουτανακι... εκει στο τελειωμα.. της λεω...
Παρτα ολα στο στομα σου μωρη καριολα....!!
Αφου τελειωσε η φαση.. κ τα καταπιε ολα... γυρναει με μια εκπληξη κ μου λεει....
''Ουαου..δεν το περιμενα απο εσενα να μιλας ετσι.... εισαι τοσο καλο παιδι...!!!''':glasses:
:glasses::afro::afro:
 

Jabberwocky

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
48
Like
107
Πόντοι
0
Δύο περιστατικά σε μπουρδέλο που μου έχουν τύχει και θυμάμαι πιο έντονα:

1ο: Πηδούσα μια Ρωσίδα ιεραποστολικό, χύνω τα πρώτα τα βαριά, και μετά από λίγο βγάζω και κάτι σταγόνες ακόμη με μερικά μέσα έξω και λέει η πουτάνα,
"Έτσι!!! βγάλτα και αυτά, αύριο θα έχεις καινούρια μωρό μου."

2ο: Μία Αλβανή πουτάνα, Βίκυ στο επαγγελματικό όνομα, με βυζιά και ρόγες όπως στο βίντεο του @amjik. Μιλάγαμε περί ανέμων και υδάτων, κάτι την λύπησε και μου λέει,
"Έλα στην Βίκυ να σε κάνει καλά!!!"
Με παίρνει και με βάζει στην ρόγα της να την γλύφω και να με κρατάει σαν μωράκι.
Κάθε φορά που πήγαινα, δεν με άφηνε να την γαμήσω αν δεν έγλυφα ρόγα, "έλα στην μαμά Βίκυ, έλα!" μου έλεγε.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.225
Κριτικές
18
Like
16.291
Πόντοι
4.546
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Τυπε εγώ είμαι!
"Πόσο μικρός είναι !" η ατάκα.

Ξέρω... δεν θα έπρεπε να είμαι μέλος των ψωλαραιων του μπου.
ε κατσε ρε τυπε ουτε εγω ειμαι και κανας ψωλαρας κοντα στους 16 ειμαι αλλα αυτη στο βιντεο ουτε 12 δε δειχνει...αλλα αφου η δουλεια γίνεται τοτε οκ:hi:
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836
Πριν χρόνια τελη Σεπτεμβρίου σε μεγάλο ελληνικό νησί του Αιγαίου ειχα αρχίσει να πιπωνω μια γκομενα από Αθήνα που ειχαμε γνωριστεί στο νησι μέσα στο νέο μου αυτοκίνητο που το είχα λίγους μήνες κ μύριζε ο βιολογικός καθαρισμος ακόμη. Τρώω μια φλασια κ της προτείνω να βγουμε εξω να συνεχισει το κλαρίνο κ ακολουθεί ο διάλογος....
Εγω: πάμε έξω στη φυση ηλιόλουστη μέρα έχει να απολαύσεις την πίπα σου κοριτσαρα μου
Αυτη: όχι έξω κάνει κρύο....
Εγω: είσαι φωτιά εσύ δεν έχεις ανάγκη..... κρίμα δεν είναι να λερωθει και το νέο μου αυτοκίνητο ??
Η απάντηση της γκόμενας:
Μην φοβάσαι μωράκι μ είμαι Νεροχύτης.......
Ούτε σταγόνα δεν άφησε να πέσει κάτω.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom