Νέα

Αθλητικα Παπουτσια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα majestic69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια μαρκα αθλητικων θεωρειτε την καλυτερη?

  • Reebok

    Ψήφοι: 4 5,9%
  • Asics

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • New balance

    Ψήφοι: 4 5,9%
  • Kswiss

    Ψήφοι: 1 1,5%
  • Nike

    Ψήφοι: 30 44,1%
  • Adidas

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Puma

    Ψήφοι: 1 1,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.825
Πόντοι
456
Αν και ψηφισα ΝΙΚΕ ειμαι οπαδος εδω και 30 χρονια του STAN SMITH ..............ελπιζω να μην παω και στις καλ(ΤΣ)πες ετσι..............ΑΛΑ ΝΤΑΛΑ....... :2funny:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ο stan είναι πολύ αναπαυτικός... αλλά για περπάτημα
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
καλεσ τιμε αλλα ειναι γνησια ρε τυποι??
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.755
Κριτικές
6
Like
3.421
Πόντοι
736
Εχω ενα ζευγάρι adidas approach για περπάτημα τα οποία με εχουνε βολέψει, αλλά μετά που το έψαξα είδα οτι είναι στην κατηγορία τένις. Γενικά για να περπατάω πολλά χιλιόμετρα είναι καλύτερα να πάρω απο κατηγορία running shoes ; Γιατί απο οτι διαβάζω είναι ελαφρύτερα και σε κουράζουν λιγότερο. Επίσης αν έχει κάποιος εμπειρία απο τα reebok work and cushion που απο οτι βλεπω είναι και καλά για περπάτημα και οικονομικα. Είναι το νούμερο 5 στο παρακάτω λίνκ. Και αν έχει κάποιος καμιά καλή πρόταση έστω για κάτι πιο ακριβό.

 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.660
Πόντοι
2.606
Εχω ενα ζευγάρι adidas approach για περπάτημα τα οποία με εχουνε βολέψει, αλλά μετά που το έψαξα είδα οτι είναι στην κατηγορία τένις. Γενικά για να περπατάω πολλά χιλιόμετρα είναι καλύτερα να πάρω απο κατηγορία running shoes ; Γιατί απο οτι διαβάζω είναι ελαφρύτερα και σε κουράζουν λιγότερο. Επίσης αν έχει κάποιος εμπειρία απο τα reebok work and cushion που απο οτι βλεπω είναι και καλά για περπάτημα και οικονομικα. Είναι το νούμερο 5 στο παρακάτω λίνκ. Και αν έχει κάποιος καμιά καλή πρόταση έστω για κάτι πιο ακριβό.


Τυπε πιο ασχημα παπουτσια δεν μπορεσες να βρεις  :think:

Λοπον κοιτα σε adidas .

Τα boost ειναι οτι πιο ανετο εχω φορεσει σε αθλητικο ωστοσο ολα σχεδον ειναι πανω απο 100 ευρω.

Πολυ τιμια για τα λεφτα τους ειναι τα bounce, στο σκρουτζ θα βρεις και με 50-60 ευρω.

Ακομη πιο φθηνα ειναι αυτα που εχουνε πατο cloudfoam αλλα ειναι πατατα .  :S :S :S

Συμφωνω με τον τυπο 100%

 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
17
Like
655
Πόντοι
326
under armour πολυ ανετα

μαγκες σχετικα με το σκρουτζ ? γιατι ειναι φτηνα σε σχεση με ταλλα των μαγαζιων οπως και τα κινητα κλπ.. παιζει να ειναι μεταχειρισμενα η κινεζικα?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.660
Πόντοι
2.606
under armour πολυ ανετα

μαγκες σχετικα με το σκρουτζ ? γιατι ειναι φτηνα σε σχεση με ταλλα των μαγαζιων οπως και τα κινητα κλπ.. παιζει να ειναι μεταχειρισμενα η κινεζικα?

Ανταγωνισμος τυπε.  :S :S :S
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Ανάλογα,το πάτημα και το ποδιπαει το παπούτσι. Αν έχεις καμαρα η οχι αν έχεις ουτετερο πάτημα η πατάς εσωτερικά η εξωτερικά. Για τρεξιμο έχω δοκιμάσει Nike asics mizuno saucony όλα καλά ειναι  από 80 ε και πάνω.  Και φυσικά μόνο στις εκπτωσεις παπούτσι. Πήρα nimbus 19 110 e μεαρχικη 180
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.755
Κριτικές
6
Like
3.421
Πόντοι
736
Ανάλογα,το πάτημα και το ποδιπαει το παπούτσι. Αν έχεις καμαρα η οχι αν έχεις ουτετερο πάτημα η πατάς εσωτερικά η εξωτερικά. Για τρεξιμο έχω δοκιμάσει Nike asics mizuno saucony όλα καλά ειναι  από 80 ε και πάνω.  Και φυσικά μόνο στις εκπτωσεις παπούτσι. Πήρα nimbus 19 110 e μεαρχικη 180
Εκπτωσεις ομως τα μαγαζιά σπάνια πλεον κανουν , συνηθως στην περιοδο εκπτώσεων φουσκώνουν την αρχικη τιμή και νομίζεις οτι σου κάνουν εκπτωση , εκπτωση πραγματική ίσως κάνουν σε προηγούμενης σεζόν.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.755
Κριτικές
6
Like
3.421
Πόντοι
736
under armour πολυ ανετα

μαγκες σχετικα με το σκρουτζ ? γιατι ειναι φτηνα σε σχεση με ταλλα των μαγαζιων οπως και τα κινητα κλπ.. παιζει να ειναι μεταχειρισμενα η κινεζικα?
αμα δεις πολλά απο τα μαγαζιά που υπάρχουν στο σκρουτζ είναι μόνο ηλεκτρονικά δηλαδή μόνο με παραγγελία που σημαίνει οτι δεν μπορείς να πας απο το μαγαζί τους να τα πάρεις άρα αυτοί η δεν έχουνε καθόλου ενοίκιο η αν έχουν νοικιάσμένη καμιά αποθήκη πχ θα γλυτώνουν πολλά σε σχέση με το να είχανε νοικιασμένο μαγαζί , τουλάχιστον έτσι νομίζω οτι είναι τα πράγματα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.755
Κριτικές
6
Like
3.421
Πόντοι
736
Τυπε πιο ασχημα παπουτσια δεν μπορεσες να βρεις  :think:

Λοπον κοιτα σε adidas .

Τα boost ειναι οτι πιο ανετο εχω φορεσει σε αθλητικο ωστοσο ολα σχεδον ειναι πανω απο 100 ευρω.

Πολυ τιμια για τα λεφτα τους ειναι τα bounce, στο σκρουτζ θα βρεις και με 50-60 ευρω.

Ακομη πιο φθηνα ειναι αυτα που εχουνε πατο cloudfoam αλλα ειναι πατατα .  :S :S :S

Συμφωνω με τον τυπο 100%

Ασχημα ποιά εννοείς τα approach που έχω η για τα reebok που ρωτάω ; Η και τα δύο ; :P
Επίσης σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες και για το βίντεο να σκεφτείς οτι τα cloudfoam νόμιζα οτι είναι καλά.
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
αμα δεις πολλά απο τα μαγαζιά που υπάρχουν στο σκρουτζ είναι μόνο ηλεκτρονικά δηλαδή μόνο με παραγγελία που σημαίνει οτι δεν μπορείς να πας απο το μαγαζί τους να τα πάρεις άρα αυτοί η δεν έχουνε καθόλου ενοίκιο η αν έχουν νοικιάσμένη καμιά αποθήκη πχ θα γλυτώνουν πολλά σε σχέση με το να είχανε νοικιασμένο μαγαζί , τουλάχιστον έτσι νομίζω οτι είναι τα πράγματα.
τυπε τα μαγαζια εχουν και διαφορα εξοδα ρευμα,ενοικιο κλπ..επισης οταν ρωτησα ιδιοκτητη γιατι δεν εφερε την μαρκα που αναφερει ο τζεικομπ,μου πε πως του ζητησαν ελαχιστη παραγγελια(αρκετα μεγαλο ποσο) :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.660
Πόντοι
2.606
Ασχημα ποιά εννοείς τα approach που έχω η για τα reebok που ρωτάω ; Η και τα δύο ; :P
Επίσης σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες και για το βίντεο να σκεφτείς οτι τα cloudfoam νόμιζα οτι είναι καλά.

Για το νο5 που ειπες.
Τυπε τα cloudfoam αν τα φορεσεις μετα απο σκαρπίνι θα σου φανουνε τελεια, αλλα αν φορας καθημερινα bounce και ξαφνικα βαλεις cloud δεν θα τα αντεξεις ουτε 1 ωρα. :S :S :S
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
Για το νο5 που ειπες.
Τυπε τα cloudfoam αν τα φορεσεις μετα απο σκαρπίνι θα σου φανουνε τελεια, αλλα αν φορας καθημερινα bounce και ξαφνικα βαλεις cloud δεν θα τα αντεξεις ουτε 1 ωρα. :S :S :S
τυπε cloud ειχα και μου φαινοντουσαν καλα για περπατημα κυριως..ψηνομαι να δοκιμασω bounce τωρα :S :S :S
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.755
Κριτικές
6
Like
3.421
Πόντοι
736
τυπε cloud ειχα και μου φαινοντουσαν καλα για περπατημα κυριως..ψηνομαι να δοκιμασω bounce τωρα :S :S :S
Ειχα κι εγω σε cloudfoam τα duramo trainer αν δεν κανω λάθος , επίσης στο βίντεο νομίζω λεει οτι τα cloufoam είναι και πιο ελαφριά οπότε ισως βολεύουν καλύτερα για περπάτημα μεγάλης διάρκειας , φυσικά θα είναι και ανάλογα το μοντέλο τα duramo trainer πχ που λεω δεν ητανε και τόσο ελαφριά. Το ψήνω κι εγω πάντως για bounce η boost αν με παιρνει οικονομικά ... στο κάτω κάτω μια φορά παιρνεις παπούτσια :P
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
under armour πολυ ανετα

μαγκες σχετικα με το σκρουτζ ? γιατι ειναι φτηνα σε σχεση με ταλλα των μαγαζιων οπως και τα κινητα κλπ.. παιζει να ειναι μεταχειρισμενα η κινεζικα?

Ανταγωνισμος τυπε.  :S :S :S
ανταγωνισμός μεταξύ κινέζων τυπε;  :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.660
Πόντοι
2.606
Ειχα κι εγω σε cloudfoam τα duramo trainer αν δεν κανω λάθος , επίσης στο βίντεο νομίζω λεει οτι τα cloufoam είναι και πιο ελαφριά οπότε ισως βολεύουν καλύτερα για περπάτημα μεγάλης διάρκειας , φυσικά θα είναι και ανάλογα το μοντέλο τα duramo trainer πχ που λεω δεν ητανε και τόσο ελαφριά. Το ψήνω κι εγω πάντως για bounce η boost αν με παιρνει οικονομικά ... στο κάτω κάτω μια φορά παιρνεις παπούτσια :P

Tυπε στο skroutz παιζουνε bounce με 50-60 ευρω.Τα cloud εχουνε 40-50  :S :S :S

Αν εκαναν 90 ευρω δεν θα ελεγα τιποτα αλλα στο 50αρι δεν εχουνε αντιπαλο. :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.230
Κριτικές
49
Like
22.153
Πόντοι
24.596
πηρα καινουρια αθλητικα :S :S :S
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpg
    αρχείο λήψης.jpg
    6,3 KB · Εμφανίσεις: 6

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom