Νέα

Αθλητικα Παπουτσια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα majestic69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια μαρκα αθλητικων θεωρειτε την καλυτερη?

  • Reebok

    Ψήφοι: 4 5,9%
  • Asics

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • New balance

    Ψήφοι: 4 5,9%
  • Kswiss

    Ψήφοι: 1 1,5%
  • Nike

    Ψήφοι: 30 44,1%
  • Adidas

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Puma

    Ψήφοι: 1 1,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246

Συνημμένα

  • warn logo.gif
    warn logo.gif
    8,9 KB · Εμφανίσεις: 10

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
Το χειροτερο παπουτσι που φορεσα ποτε........του στρατου φυσικα!  :jerking:
ελεεινα παπουτσια τυπε :headbang: :headbang: :headbang:..αυτα ηταν τα παπουτσια των κατ'εξοχην γιωταδων  που δε φορουσαν ποτε αρβυλες :2funny: :2funny: :2funny: ..παραλλαγη κ λευκο αθλητικο παπουτσακι απο κατω..τα γιωτομπαλα κανανε μπαμ απο μακρια :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ελεεινα παπουτσια τυπε :headbang: :headbang: :headbang:..αυτα ηταν τα παπουτσια των κατ'εξοχην γιωταδων  που δε φορουσαν ποτε αρβυλες :2funny: :2funny: :2funny: ..παραλλαγη κ λευκο αθλητικο παπουτσακι απο κατω..τα γιωτομπαλα κανανε μπαμ απο μακρια :2funny: :2funny: :2funny:
Ε για να μην φορουσαν αρβυλα καποιο προβλημα θα ειχαν ρε τυπε!...στα γιοτομπαλα κολλας εσυ?...πρωτιμω γιοτομπαλο διπλα μου παρα πουστη και παλιο!  :rockon:
Παντως το παπουτσι ειναι εριστικο!  :P
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.430
Κριτικές
31
Like
12.123
Πόντοι
5.097
ελεεινα παπουτσια τυπε :headbang: :headbang: :headbang:..αυτα ηταν τα παπουτσια των κατ'εξοχην γιωταδων  που δε φορουσαν ποτε αρβυλες :2funny: :2funny: :2funny: ..παραλλαγη κ λευκο αθλητικο παπουτσακι απο κατω..τα γιωτομπαλα κανανε μπαμ απο μακρια :2funny: :2funny: :2funny:
Ε για να μην φορουσαν αρβυλα καποιο προβλημα θα ειχαν ρε τυπε!...στα γιοτομπαλα κολλας εσυ?...πρωτιμω γιοτομπαλο διπλα μου παρα πουστη και παλιο!  :rockon:
Παντως το παπουτσι ειναι εριστικο!  :P
εγω δεν ημουν γιωτας και ομως εβγαλα το μεγαλυτερο μερος της θητειας μου αθλητικα κατι ναικ μαξ του 98 λευκαμπλε
μονο στη σκοπια και στην επιστασια φοραγα αρβυλα και προς το τελος της θητειας μου που με στριμωξανε τ'αρχιδια
επισης και με μπουφανακι γιουνιφορμ :grin:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
Ε για να μην φορουσαν αρβυλα καποιο προβλημα θα ειχαν ρε τυπε!...στα γιοτομπαλα κολλας εσυ?...πρωτιμω γιοτομπαλο διπλα μου παρα πουστη και παλιο!  :rockon:
Παντως το παπουτσι ειναι εριστικο!  :P

καλα το ποσους ηξερα που κ καλα το παιζανε οτι ειχανε προβλημα στα ποδια :2funny: :2funny: :2funny:..αστο :grin:..τεσπα ελλεεινο παπουτσι..θυμαμαι μου ταχανε δωσει κ σε μεγαλυτερο νουμερο,οτι να ναι..οποτε μετα τη βασικη ειχαν φαει σουτ :grin:..
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.430
Κριτικές
31
Like
12.123
Πόντοι
5.097
καλα το ποσους ηξερα που κ καλα το παιζανε οτι ειχανε προβλημα στα ποδια :2funny: :2funny: :2funny:..αστο :grin:..τεσπα ελλεεινο παπουτσι..θυμαμαι μου ταχανε δωσει κ σε μεγαλυτερο νουμερο,οτι να ναι..οποτε μετα τη βασικη ειχαν φαει σουτ :grin:..
που να σας δινανε και τα ελλεηνα τυπου ολ σταρ ελληνικης κατασκευης :2funny:
εκει να δεις σουτ :2funny: :2funny:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
που να σας δινανε και τα ελλεηνα τυπου ολ σταρ ελληνικης κατασκευης :2funny:
εκει να δεις σουτ :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:..παντως αυτα τα λευκα που μας δινανε κ μονο απο τη χοντροκοψια τους πριν ακομα τα φορεσεις,καταλαβαινες οτι ηταν για το πουτσο :2funny: :2funny: :2funny:
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
ελεεινα παπουτσια τυπε :headbang: :headbang: :headbang:..αυτα ηταν τα παπουτσια των κατ'εξοχην γιωταδων  που δε φορουσαν ποτε αρβυλες :2funny: :2funny: :2funny: ..παραλλαγη κ λευκο αθλητικο παπουτσακι απο κατω..τα γιωτομπαλα κανανε μπαμ απο μακρια :2funny: :2funny: :2funny:

Τα δικα μας ητανε μπλε :woldman:


που να σας δινανε και τα ελλεηνα τυπου ολ σταρ ελληνικης κατασκευης :2funny:
εκει να δεις σουτ :2funny: :2funny:

Ναι αυτα ηταν :rockon:
 

Επισκέπτης
Μαζι με τα παπουτσια ειχα βαρεθει και αυτο το σκατοφαι παιδια!  :headbang:
 

Συνημμένα

  • Λουκάνικα με πατάτες.JPG
    Λουκάνικα με πατάτες.JPG
    355,2 KB · Εμφανίσεις: 14

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
οσον αφορα την ποιοτητα λιγο πολυ τα καινουργια ολα ιδια ειναι...εξαλλου στα ιδια μερη φτιαχνονται (ταιβαν,σρι λανκα κτλ)

οι ιδιες εταιριες παλιοτερα (δεκαετια 90 και περιπου μεχρι το 2005) εφτιαχναν ΠΟΛΥΥΥ καλυτερα προιοντα οχι μονο οσον αφορα τα παπουτσια αλλα και τα ρουχα(φορμες κτλ)

τωρα γαματα...τα υποτιθεμενα ''καλα'' παπουτσια εχουν απο 100 ευρω και πανω με αμφιβολης αντοχης υλικα...πηρα κατι nike dual fusion πολυ ωραια με 120 ευρω αλλα φοβαμαι οτι αν τρεχω με αυτα θα διαλυθουν μετα απο 2 μηνες...

τωρα εχω μπανισει τα asics gel nimbus 13 και θα δωσω 160 ευρω αλλα θα τα εχω μονο για τρεξιμο...ολοι που ρωτησα φιλοι μου ειπαν οτι ειναι τα καλυτερα για αυτη τη δουλεια...
 

Συνημμένα

  • asics-Mens-Gel-Nimbus-13-Running-Shoe.jpg
    asics-Mens-Gel-Nimbus-13-Running-Shoe.jpg
    216,4 KB · Εμφανίσεις: 8

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ρε σεις υπερβολή δεν είναι να έχουν τέτοιες τιμές τα αθλητικά παπούτσια;
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
οσο ειναι υπερβολη να εχει ενα παντελονι τζιν 100 ευρω...ΜΕΓΑΛΗ

απ την αλλη εχω nike με 50 ευρω τα οποια τα φορουσα μονο για τρεξιμο και σε 2 μηνες περιπου εχουν χαλασει...

αν τρεχεις συχνα(4-5 φορες την εβδομαδα) τα παπουτσια φθειρονται και δυστυχως για ενα καλο ζευγαρι τρεξιματος θες πανω απο 100 ευρω...
 

Επισκέπτης
οσον αφορα την ποιοτητα λιγο πολυ τα καινουργια ολα ιδια ειναι...εξαλλου στα ιδια μερη φτιαχνονται (ταιβαν,σρι λανκα κτλ)

οι ιδιες εταιριες παλιοτερα (δεκαετια 90 και περιπου μεχρι το 2005) εφτιαχναν ΠΟΛΥΥΥ καλυτερα προιοντα οχι μονο οσον αφορα τα παπουτσια αλλα και τα ρουχα(φορμες κτλ)

τωρα γαματα...τα υποτιθεμενα ''καλα'' παπουτσια εχουν απο 100 ευρω και πανω με αμφιβολης αντοχης υλικα...πηρα κατι nike dual fusion πολυ ωραια με 120 ευρω αλλα φοβαμαι οτι αν τρεχω με αυτα θα διαλυθουν μετα απο 2 μηνες...

τωρα εχω μπανισει τα asics gel nimbus 13 και θα δωσω 160 ευρω αλλα θα τα εχω μονο για τρεξιμο...ολοι που ρωτησα φιλοι μου ειπαν οτι ειναι τα καλυτερα για αυτη τη δουλεια...
εγω στη θεση σου θα κοιταζα και τα adidas μπορει να ειναι πιο βαρια παπουτσια αλλα απο θεμα αντοχης ειναι πολυ καλυτερα.υπαρχουν μοντελα σαν το salvation2 και καποια πιο καινουργια που κοστιζουν λιγο παρακατω αλλα απο θεμα αντοχης ειναι σιγουρα πιο αξιοπιστα.στα υπολοιπα συμφωνω και θα προσθεσω οτι και πολλα προιοντα ειναι μαιμου.ειδικα στα νικε αν τα φορεσεις και ειναι σκληρα στο βαδισμα κια σε πονανε τα ποδια κατα 99%εχεις παρει μαιμου προιν ;)
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
εχω δει τα adistarZero νομιζω ετσι λεγονται και μου αρεσαν...

ειχα για παααρα πολλα χρονια nike και δεν ειχα κανεναν παραπονο απλως τα τελευταια που πηρα (courtmoII ) ενω ηταν μαλακα στην αρχη και ανετα μολις τα ετρεξα μετα σα να χαλασε η σολα...τα νιωθω πιο σκληρα! 

ενω τα dualfusion st  που φοραω για εξω ειναι μεν μαλακα αλλα σαν ψευτικα μου φαινονται ποιοτικως...
 

Συνημμένα

  • 110339010251-18.jpg
    110339010251-18.jpg
    74,6 KB · Εμφανίσεις: 6

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
www.sportys.gr/datafiles/2928l.jpg]Adidas Adistar[/url] τα τρεχω αρκετο καιρο.. ουτε θυμαμαι ποτε ακριβως τα πηρα..  :cheesy: (πριν 1.1/2 χρονο περιπου)

Δε μασανε το κολο τους.. ΣΚΥΛΙΑ!



2719873.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom