Νέα

Athens Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 500
  • Εμφανίσεις 156K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
Λιζα μολδαβη μελαχροινη με τατου που μετα εγινε call girl σε dream και σε glamour εχει κανεις ιδεα που βρισκεται?μηπως γυρισε σε κανα στριπομαγαζο?
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
37
Like
19.847
Πόντοι
12.896
Λιζα μολδαβη μελαχροινη με τατου που μετα εγινε call girl σε dream και σε glamour εχει κανεις ιδεα που βρισκεται?μηπως γυρισε σε κανα στριπομαγαζο?
εχεις νταλκα κ συ φιλε...
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
ε για να την ψαχνεις κατι καλο θα εκανε σιγουρα:2funny::smitten:
επαγγελματιας και στο μαγαζι και στο γραφειο αλλα οκ καλη..απλα μου κανει εντυπωση που εξαφανιστηκε ενω ειναι σχετικα νεα..
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
37
Like
19.847
Πόντοι
12.896
ε ως γνωστον δεν ειναι για ολες ο χωρος,θελει γερο στομαχι,παροτι εχει υψηλες απολαβες
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Κανα νεο , κανα παλιο επιστροφη κορασιο εχουμε εδω? Ποιος ξερει
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
606
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
26
Η Κατερίνα η σκοπιανη είναι ακόμα εκεί ; ξέρει κανείς;
 

C97

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
ξέρει κανείς αν είναι ακόμα η Σοφία εκεί;
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Είχαν πάει κάτι φίλοι μου..την προηγούμενη εβδομάδα 3 ώρες και δεν ήλθε καμία στο τραπέζι
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
493
Κριτικές
1
Like
915
Πόντοι
81
Κάνε ότι ψάχνεις την τσέπη σου λίγο και βγάλε από μέσα ένα παχύ πορτοφόλι και να δεις που οι τρεις-τέσσερις καλύτερες εκεί μέσα θα έρθουν στο τραπέζι σου τρέχοντας.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.706
Κριτικές
11
Like
13.592
Πόντοι
3.246
Είχαν πάει κάτι φίλοι μου..την προηγούμενη εβδομάδα 3 ώρες και δεν ήλθε καμία στο τραπέζι
Στριπερς δημοσιοι υπαλληλοι ακομα εαν πας να την σηκωσεις απο κει που τα πινουν ολες μαζι θα σε κοιτανε με μισο ματι , ειχα παρει μια χορο βαριοταν που ζουσε , βεβαια εχω πετυχει και καλες στο παρελθον αλλα σπανιες πλεον οι καλες
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
27
Like
4.237
Πόντοι
1.446
Ούτε απέξω μάγκες μιλάμε για πραγματική φόλα.
Δεν αξίζει τα λεφτά του
 

dicktracy

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
267
Πόντοι
0
Μιας και βρήκα λίγο χρόνο να γράψω και τα θυμήθηκα, ας πω λίγα λόγια για μια επίσκεψή μου την 1η εβδομάδα του έτους στο
Athens Queens.

Καταρχάς πρέπει ν'αναφέρω ότι λόγω εορταστικής περίοδο είχαν 10% αύξηση στις τιμές ποτού και χορών.

Για να σου κάνουν έκπτωση πρέπει λέει να τους στείλεις μήνυμα το όνομά σου στο ίνσταγκραμ και πληρώνεις 12 ευρώ είσοδο με την οποία παίρνεις ποτό και δύο χορούς τις καθημερινές ενώ τα ΣΚ ποτό και ένα χορό ή κάτι τέτοιο.
Ο χορός κοστίζει 6 ευρώ.
Γεμάτο πιτσιρικάδες κι εδώ.
Αρκετές όμορφες παρουσίες, αλλά λίγες ανέβηκαν για pole dance και ούτε μια από τις δυνατές παρουσίες δεν ήρθε να μου μιλήσει.
Ζήτησα από τους σερβιτόρος ένα σωρό γκόμενες για χορό, καμία δε μου φέρανε.
Μου λέγανε "αν τη δω θα της πω".
Μόνο μια-δυό πιεστικές μπαζοζητιάνες ερχόντουσαν και ζητάγανε χορό ξανά και ξανά παρότι τις απέρριπτα.
Σε προηγούμενη επίσκεψη μου μέσα στο 2023 στο συγκεκριμένο μαγαζί μάλιστα που δεν είχε και τόσο κόσμο, οι ωραίες γκόμενες ήταν είτε πιασμένες για ποτό, είτε καθόντουσαν μόνες τους και καπνίζανε και ούτε καν ανέβαιναν στην πίστα για pole dance.
Θυμάμαι μάλιστα μια φαντασμένη μετριότητα που δε δεχόταν να πάει για απλό χορό παρά μόνο για πριβέ, ενώ μια άλλη σαραντάρα μπαζόλα δεν άφηνε να την ακουμπάς στο χορό (no touch no dance της είχα πει τότε)!
Σε κάποια φάση ήρθε λοιπόν μια μαύρη άβυζη Γαλλίδα, ενονόματι Αμίνα, την οποία τελικά πήρα για χορό γιατί ήταν αρκετά θερμή.
Το κακό μ'αυτήν ήταν ότι γέλαγε τρομαχτικά κάθε λίγο και λιγάκι και σε κάποια φάση έπιασε το μουνί της και πήγε να μου ακουμπήσει τα βρωμόχερά της πάνω στη μύτη μου.

Δύσκολα θα ξαναπατήσω.
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
493
Κριτικές
1
Like
915
Πόντοι
81
Στριπερς δημοσιοι υπαλληλοι ακομα εαν πας να την σηκωσεις απο κει που τα πινουν ολες μαζι θα σε κοιτανε με μισο ματι , ειχα παρει μια χορο βαριοταν που ζουσε , βεβαια εχω πετυχει και καλες στο παρελθον αλλα σπανιες πλεον οι καλες
Αφού δεν βγαίνει χρήμα ρε φίλε. Οπότε κάθονται, καπνίζουν και κουβεντιάζουνε για να τους περάσει η ώρα. Όσο για τις δύσκολες, βγάζουν εκτός strip χρήμα, μην φοβάσαι τίποτα.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.706
Κριτικές
11
Like
13.592
Πόντοι
3.246
Αφού δεν βγαίνει χρήμα ρε φίλε. Οπότε κάθονται, καπνίζουν και κουβεντιάζουνε για να τους περάσει η ώρα. Όσο για τις δύσκολες, βγάζουν εκτός strip χρήμα, μην φοβάσαι τίποτα.
Ειναι σαν να πηγαινεις σε καφετερια και να μη ερχεται ποτε ο σερβιτορος για παραγγελια , και να του λες να παρηγγειλω και να σε κοιταει με μισο ματι , αμα εχουν βρει την ακρη και κονομανε και εξω με γεια τους με χαρα τους απλα δε ξαναπαμε σε μαγαζια που εχουν τετοια αντιμετωπιση προς τον πελατη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom