Νέα

Athens gay pride 2008..!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Heelover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Την παρακάτω εκδήλωση την βρήκα σε κάποιο φόρουμ!!!


Καλώς ήρθατε στο Φεστιβάλ Υπερηφάνειας της Αθήνας

Σάββατο 7 Ιουνίου 2008 – Πλατεία Κλαυθμώνος

ΔΙΚΑIΩΜΑ ΜΑΣ!



Με το σύνθημα αυτό, η Λεσβιακή, Γκέι, Αμφισεξουαλική και Τρανσεξουαλική κοινότητα γιορτάζει τη διαφορετικότητα μαζί με όλη την Αθήνα!



Με ιδιαίτερη χαρά και περηφάνια σας καλούμε στην Πλατεία Κλαυθμώνος, το Σάββατο 7 Ιουνίου, για το 4ο μεγάλο Φεστιβάλ Υπερηφάνειας Athens Pride 2008!



Φέτος, το Φεστιβάλ Υπερηφάνειας έρχεται ανανεωμένο – πιο δυναμικό, πιο ενθουσιώδες, με πολλές εκπλήξεις!Για την Παρέλαση και το Πάρτι έχουμε προσκαλέσει μεγάλα ταλέντα της Ελλάδας και του εξωτερικού. Με ζωντανή μουσική, χορευτικά, ντραγκ σόου, δημοφιλείς DJ και πολλά άλλα, η φετινή διοργάνωση υπόσχεται να μείνει αξέχαστη.


Ελάτε από νωρίς να επισκεφτείτε τα περίπτερα για ενημέρωση με τα τελευταία νέα της λεσβιακής, γκέι, τρανς, αμφί κοινότητας και για σουβενίρ. Περάστε από το περίπτερο του Φεστιβάλ Υπερηφάνειας της Αθήνας για τα επίσημα αναμνηστικά σας.


Παρελάσετε στο ιστορικό κέντρο και μπροστά από την Βουλή - κάτω από την πολυχρωμία της σημαίας του ουράνιου τόξου. Ελάτε με μεταμφίεση ή μάσκα ή όχι – όπως θέλετε. Όλα είναι χαλαρά.


Και μετά - μείνετε μέχρι αργά για χορό και εκπλήξεις στο πιο φαντασμαγορικό πάρτι της χρονιάς!


Όλοι και όλες είναι ευπρόσδεκτοι / ες, άσχετα από σεξουαλικό προσανατολισμό, ηλικία, εθνικότητα, θρησκεία ή πολιτικές πεποιθήσεις.


Φέρτε φίλες, φίλους και συγγενείς. Ελάτε μαζί μας και γράψτε ιστορία!
Να είστε εκεί!!!





O ΕΡΩΤΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ….
ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ!

 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Φοβερή ανταπόκριση είχε τελικά αυτό θέμα..!

Ένα μήνυμα πόσταρε πέρσι ο τακουνιας και ένα τώρα εγώ..!

Τεσπα.. Για να μην παραπονιέται η Λολιποπ και οι λοιποί με τις ίδιες ερωτικές προτιμήσεις, οφείλουμε να ενημερώσουμε ότι αύριο είναι το ATHENS PRIDE 2009.

Η παρέλαση θα γίνει στις 6 το απόγευμα και από το πρωί θα έχει διάφορες εκδηλώσεις.

Πληροφορίες στο
Αυτά.

ΥΓ – Soli, μήπως πρέπει το θέμα να μετονομαστεί σε σκέτο «ΑTHENS PRIDE” ?  :think:
– Πιτσιλα… Πάρε την φωτ. μηχανή και δώσε στον κόσμο σου πληροφόρηση…!!  :rockon:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Eκεινο που δεν έχω καταλάβει είναι, ο "τακούνιας" του αρέσει να τα βλέπει τα τακούνια ή να τα φοράει;
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Θα εμφανιστει ο Πανουσης γυρω στις 22.00... Ειμαι πολυ περιεργος να δω τι θα πει ή τι θα κανει... Παντως οπως και να χει θα ναι κατι υπερβολικα γαμιστερο :rockon:
 
OP
OP
H

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Eκεινο που δεν έχω καταλάβει είναι, ο "τακούνιας" του αρέσει να τα βλέπει τα τακούνια ή να τα φοράει;

Να τα βλέπει και να τα χαϊδεύει την ώρα που σπρώχνει την κάθε κοπέλα....  :rockon: :rockon:
 

arcans9

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
τυπε σε βλεπω να πλακωνεσε με τα πουσταρια βραδιατικα παλι.
 

arcans9

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
στην πατριδα δεν υπαρχουν τετοιοι.η ρατσα ειναι καθαρη τυπε.
 

arcans9

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Για να γιορτάσω τη διαφορετικότητα στο φως του ήλιου, μαζί με τους συμπολίτες μου
Για να θυμίσω και να θυμηθώ τα γεγονότα του 1969 στο μπαρ Στόουνγουολ στη Νέα Υόρκη
Για να υποστηρίξω την ανοιχτή συνύπαρξη γκέι, λεσβιών στρέιτ, χωρίς κοινωνική αμηχανία
Για να κάνω παρέα/συζήτηση με άτομα που έχουν παρόμοιες πεποιθήσεις
Για να δείξω ότι είμαστε πολλές και πολλοί που συμμεριζόμαστε τις ιδέες αυτές
Για να διασκεδάσω και να χορέψω στο υπαίθριο πάρτυ
Για να διεκδικήσω την κατάργηση των διακρίσεων με βάση τον ερωτικό προσανατολισμό
Για να ενημερωθώ από τα περίπτερα των οργανώσεων που συμμετέχουν και να τις υποστηρίξω
Για να δώσω κουράγιο και σε άλλες/άλλους να έρθουν
Για να βγω από το καβούκι μου
Για να απαιτήσω ίσα δικαιώματα τόσο για ζευγάρια διαφορετικού όσο και ζευγάρια ίδιου φύλου
Για να παρελάσω περήφανα μπροστά από τη Βουλή
Για να γνωρίσω/δείξω την πραγματική εικόνα των γκέι/λεσβιών/τρανς
Για να δηλώσω ότι κάθε συναινετική σεξουαλική συμπεριφορά μεταξύ ενηλίκων αξίζει σεβασμό
Για να δηλώσω ότι αποδέχομαι τον εαυτό μου, τους άλλους και τις άλλες


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Για να γιορτάσω τη διαφορετικότητα στο φως του ήλιου, μαζί με τους συμπολίτες μου
Για να θυμίσω και να θυμηθώ τα γεγονότα του 1969 στο μπαρ Στόουνγουολ στη Νέα Υόρκη
Για να υποστηρίξω την ανοιχτή συνύπαρξη γκέι, λεσβιών στρέιτ, χωρίς κοινωνική αμηχανία
Για να κάνω παρέα/συζήτηση με άτομα που έχουν παρόμοιες πεποιθήσεις
Για να δείξω ότι είμαστε πολλές και πολλοί που συμμεριζόμαστε τις ιδέες αυτές
Για να διασκεδάσω και να χορέψω στο υπαίθριο πάρτυ
Για να διεκδικήσω την κατάργηση των διακρίσεων με βάση τον ερωτικό προσανατολισμό
Για να ενημερωθώ από τα περίπτερα των οργανώσεων που συμμετέχουν και να τις υποστηρίξω
Για να δώσω κουράγιο και σε άλλες/άλλους να έρθουν
Για να βγω από το καβούκι μου
Για να απαιτήσω ίσα δικαιώματα τόσο για ζευγάρια διαφορετικού όσο και ζευγάρια ίδιου φύλου
Για να παρελάσω περήφανα μπροστά από τη Βουλή
Για να γνωρίσω/δείξω την πραγματική εικόνα των γκέι/λεσβιών/τρανς
Για να δηλώσω ότι κάθε συναινετική σεξουαλική συμπεριφορά μεταξύ ενηλίκων αξίζει σεβασμό
Για να δηλώσω ότι αποδέχομαι τον εαυτό μου, τους άλλους και τις άλλες


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Ευχομαι να βγουνε τα παιδια σας πουστηδες και λεσβιες ρε ζωα :thefinge:
 
OP
OP
H

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
e... δε χαλαρώνετε λιγάκι???  ;)
 

bixlas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
4
Πόντοι
1
Σου εχω ξαναπει... Αν αναρωτιεσαι αν ειμαι γκευ, περνα απο δω, σκυψε και θα το μαθουμε...


Δεν αναρωτιέμαι...
Είμαι σίγουρος ότι είσαι!

και γιατι δεν πας? τι φοβασαι? μη σε πατησει με τη... γοβα του καθως θα σκυβεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom