Νέα

Άτακτα τραβεστόνια στη Σατωβριάνδου στο ξενοδοχείο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaboul
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 121
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
μονο και μονο που ειναι μεσα στην βρωμα ολο τους κορμι και κατι πατσουλια που ριχνουν πανω τους βρωμοκοπανε χωρια που τα κολομερια τους ειναι τιγκα στα σπυρια
και σιγουρα τιγκα και στη μερεντα :shit: ,καποιος συναγωνιστης παλαιοτερα ειχε αναφερει οτι ειχε ψωνισει cross  απο εκει κατω,και μολις εβγαλε το παλαμαρι του εξω το crossaki πηγε να μεινει απο την μποχα,βρωμαγε λεει ψοφιμη :2funny:
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
και σιγουρα τιγκα και στη μερεντα :shit: ,καποιος συναγωνιστης παλαιοτερα ειχε αναφερει οτι ειχε ψωνισει cross  απο εκει κατω,και μολις εβγαλε το παλαμαρι του εξω το crossaki πηγε να μεινει απο την μποχα,βρωμαγε λεει ψοφιμη :2funny:
δικε μου περναγα ενα βραδυ με το αμαξι με ενα φιλο και ενα κροσακι το γαμαγε στα ορθια ενας διπλα απο ενα σκουπιδοντενεκε και σταματησαμε με το αμξι και περναμε ματι μολις τραβιχτηκε αυτος που το γαμαγε η πουτσα του ηταν χςρισ καποτα αποκει και περα βγαλτε τα συμπερασματα σας
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
δικε μου περναγα ενα βραδυ με το αμαξι με ενα φιλο και ενα κροσακι το γαμαγε στα ορθια ενας διπλα απο ενα σκουπιδοντενεκε και σταματησαμε με το αμξι και περναμε ματι μολις τραβιχτηκε αυτος που το γαμαγε η πουτσα του ηταν χςρισ καποτα αποκει και περα βγαλτε τα συμπερασματα σας
και υστερα λενε πως κολλανε αρρωστιες :headbang: :tickedoff:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
δικε μου περναγα ενα βραδυ με το αμαξι με ενα φιλο και ενα κροσακι το γαμαγε στα ορθια ενας διπλα απο ενα σκουπιδοντενεκε και σταματησαμε με το αμξι και περναμε ματι μολις τραβιχτηκε αυτος που το γαμαγε η πουτσα του ηταν χςρισ καποτα αποκει και περα βγαλτε τα συμπερασματα σας
επρεπε να τραβηξεις βιντεακι,...τετοια σκηνικα καλτ της Αθηνας δεν χανονται :rockon: :grin:
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
επρεπε να τραβηξεις βιντεακι,...τετοια σκηνικα καλτ της Αθηνας δεν χανονται :rockon: :grin:
και ο γαμιας δεν ηταν κανενας τελειωμενος παππους αλλα νεος ηλικια 30 αντε 35 αρις το πολυ και δεν εμοιαζε για ξενος πιο πολυ γι α πατριωτακι τον εκοψα
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.791
και ο γαμιας δεν ηταν κανενας τελειωμενος παππους αλλα νεος ηλικια 30 αντε 35 αρις το πολυ και δεν εμοιαζε για ξενος πιο πολυ γι α πατριωτακι τον εκοψα
φταινε τα ατακτα τραβεστονια που το κανουν ακαποτα αγορινα;
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
φταινε τα ατακτα τραβεστονια που το κανουν ακαποτα αγορινα;
δεν ειπαμε οτι φταινε μονο αυτες αλλα και αυτοι που πανε μαζι τους ετσι.αλλα απο την αλλη σκεψου τη αρρωστειες κουβαλανε πανω τους και καθονται να της πηδαει ετσι ο καθενας που δεν της νοιαζει καθολου.
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.791
δεν ειπαμε οτι φταινε μονο αυτες αλλα και αυτοι που πανε μαζι τους ετσι.αλλα απο την αλλη σκεψου τη αρρωστειες κουβαλανε πανω τους και καθονται να της πηδαει ετσι ο καθενας που δεν της νοιαζει καθολου.
ναι,τις οποιες παιρνει κ μεταφερει απο δω κι απο κει το πατριωτακι
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
ναι,τις οποιες παιρνει κ μεταφερει απο δω κι απο κει το πατριωτακι
δεν αντιλεγω σε αυτο που λες αλλα το να καθετε και η αλλη και να γαμιεται ακοποτα για 25 και 30 ευρω πως το βλεπεις?κοπελες σαν εσενα στο χορο αυτο οσα και αν τους εδιναν ακοποτο θα εκαναν?
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.791
δεν αντιλεγω σε αυτο που λες αλλα το να καθετε και η αλλη και να γαμιεται ακοποτα για 25 και 30 ευρω πως το βλεπεις?κοπελες σαν εσενα στο χορο αυτο οσα και αν τους εδιναν ακοποτο θα εκαναν?
η αλλη αγαπη μου καθεται και δεν τη νοιαζει για την υγεια της,τα χει γραμμενα στ αρχιδια της ολα δεν ρισκαρει κατι...με τα 25 θα φαει..ο αλλος ρισκαρει για ενα γαμησι
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
η αλλη αγαπη μου καθεται και δεν τη νοιαζει για την υγεια της,τα χει γραμμενα στ αρχιδια της ολα δεν ρισκαρει κατι...με τα 25 θα φαει..ο αλλος ρισκαρει για ενα γαμησι
και ο αλλος νομιζεις οτι ειναι λογικος κανα τελειωμενος θα ειναι η κανα ζακι που ξερει οτι τα εχει ολα πανω του και δεν το νοιαζει τιποτα να φοβαται να κολησει κατι την στιγμη που τα εχει ολα πανω του.το ιδιο ισχιει και γιαυτη ξερει οτι τα εχει ολα πανω της και λεει τα 5 10 χρονια που μου μενουν ακομα ας εχω να τρωω τουλαχιστον.αλλα αφου κανει αυτη την δουλεια γιατι να δεχεται αν γαμιεται ακαποτα και να μην λεει μονο με προφυλακτικο για να γεμισει αρρωστειεσ τους παντεσ?
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.791
και ο αλλος νομιζεις οτι ειναι λογικος κανα τελειωμενος θα ειναι η κανα ζακι που ξερει οτι τα εχει ολα πανω του και δεν το νοιαζει τιποτα να φοβαται να κολησει κατι την στιγμη που τα εχει ολα πανω του.το ιδιο ισχιει και γιαυτη ξερει οτι τα εχει ολα πανω της και λεει τα 5 10 χρονια που μου μενουν ακομα ας εχω να τρωω τουλαχιστον.αλλα αφου κανει αυτη την δουλεια γιατι να δεχεται αν γαμιεται ακαποτα και να μην λεει μονο με προφυλακτικο για να γεμισει αρρωστειεσ τους παντεσ?
γιατι ο αλλος πληρωνει για ακαποτο καλε μου,απλα..οπως επισης το να τους χυνουμε στο στομα...τ ακουω καθε μερα
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.115
Like
1.896
Πόντοι
216
και ο αλλος νομιζεις οτι ειναι λογικος κανα τελειωμενος θα ειναι η κανα ζακι που ξερει οτι τα εχει ολα πανω του και δεν το νοιαζει τιποτα να φοβαται να κολησει κατι την στιγμη που τα εχει ολα πανω του.το ιδιο ισχιει και γιαυτη ξερει οτι τα εχει ολα πανω της και λεει τα 5 10 χρονια που μου μενουν ακομα ας εχω να τρωω τουλαχιστον.αλλα αφου κανει αυτη την δουλεια γιατι να δεχεται αν γαμιεται ακαποτα και να μην λεει μονο με προφυλακτικο για να γεμισει αρρωστειεσ τους παντεσ?

Τυπε στην πεσανε ολες μαζι οποτε πες οτι αυτες δεν φταινε ποτε και σε τιποτα μπας και ηρεμησουν :2funny:
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
γιατι ο αλλος πληρωνει για ακαποτο καλε μου,απλα..οπως επισης το να τους χυνουμε στο στομα...τ ακουω καθε μερα
Μα κουκλα μου εγω δεν ειπα οτι αυτοι που ζητανε να γαμισουν ακαποτα ειναι λογικοι ουτε λεω οτι δεν φταινε αλλα και η αλλη εφοσον ξερει οτι ειναι αρρωστη γιατι σιγουρα θα ειναι για να πηγαινει ετσι αντι να πει μονο με προφυλαξη  λεει οκ παμε ελευθερα
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
μαρκελακι μου υπαρχουν κοπελες σαν και εσενα που την καθαριοτητακαι την υγεια την βαζουν πανω απο ολα οπως και αλλες κοπελες στον χορο αυτο και προς θεου δεν εχω κατι με της τρανς οταν αυτο που κανουν το κανουν με υπευθυνοτητα και συνειδηση και σκεφτονται πανω απο ολο την υγεια τους και την υγεια του πελατη
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
μαρκελακι μου υπαρχουν κοπελες σαν και εσενα που την καθαριοτητακαι την υγεια την βαζουν πανω απο ολα οπως και αλλες κοπελες στον χορο αυτο και προς θεου δεν εχω κατι με της τρανς οταν αυτο που κανουν το κανουν με υπευθυνοτητα και συνειδηση και σκεφτονται πανω απο ολο την υγεια τους και την υγεια του πελατη
δε διαφωνω αγαπημενε μου κουκλε εννοειτε, αλλα παντα υπαρχουν δυο οψεις σ ενα νομισμα, εσυ το ανεφερες κ εκανες παρα πολυ καλα κ απο εκει κ περα ο καθενας εχει προσωπικη κριση κ βουληση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom