Νέα

Αστείες ιστορίες στα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα michael_k
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Bραδυ στο μπλε σπιτι στο Βαρδαρη.Περιμεναμε 15 ατομα στο σαλονι.Βγαινει η Μαιρη και σηκωνομαστε ολοι να φυγουμε.Οποτε λεει η τσατσα " Αμαν βρε παιδια που πατε?...για γαμησακι ηρθατε,οχι να αγορασετε ρετιρε...."  :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Bραδυ στο μπλε σπιτι στο Βαρδαρη.Περιμεναμε 15 ατομα στο σαλονι.Βγαινει η Μαιρη και σηκωνομαστε ολοι να φυγουμε.Οποτε λεει η τσατσα " Αμαν βρε παιδια που πατε?...για γαμησακι ηρθατε,οχι να αγορασετε ρετιρε...."  :2funny:
και εσεις ρε φιλε κανενας δεν καθισε στην μαιρουλα; :headbang:
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Μια φορά ήμασταν με παρέα στο βαρδάρη σε ενα σπιτάκι.. ξαφνικά μπαίνει ενας ηλικιωμένος μέσα και του λεει η τσατσά να καθίσει. Μετά από λίγο της λεει κυρά μου θα ήθελα να δουλέψω εδώ. ΤΟυ λέει η τσατσά τι να κανεις ? Να καθαρίζεις ή να δουλέψεις σαν μπράβος και γυρνάει αυτός σαστισμένος και της λεεί. Μωρε ξέρεις τι ωραίες πίπες κάνω εγώ.??? Κοντέψαμε να πεθάνουμε από το γέλιο.
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Δυο περιστατικα με τη γυφτισσα σχιζοφρενη τσατσα που δουλευει συνηθως βραδυα στο ανορθογραφο.

1.)
Καθοταν στην καρεκλα και τραγουδαγε τα τελειωμενα σκυλαδικα που παιζει στο μπουρδελο οποτε σε μια φαση γυρναω και την ρωταω αν κανει τπτ προγραμματα η κοπελα.Πριν ολοκληρωσω αυτο που ελεγα γυρναει αποτομα προς εμενα και μου σκαει ενα ρεψιμο στη μαπα "ΓΚΡΑΑΑΑΡ"  :2funny: :2funny:

2.)
Ενα βραδυ δουλευε στο Ερως στον Βαρδαρη.Μετα που εκλεισε το μπουρδελο αυτη ειχε παραμεινει εξω απο την πορτα και ουρλιαζε προς τον κοσμο που εκανε τσαρκα.." ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ,ΕΔΩ" "ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΣΑΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ...ΑΚΟΥΤΕΕΕΕΕ "
Μετα απο λιγο ηρθε ενας φυλακας και την πηρε σηκωτη.Οπως τους εβλεπα να χανονται στα βαθη της Σαπφους ακουγοταν για πολυ ωρα οι κραυγες της τσατσας.

Mε τη συγκεκριμένη είμαι μαλωμένος!!! Δεν πηγαίνω στο ανορθόγραφο εξαιτίας της!!!
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ενα πρωινο στην Κωλετη ο γνωστος μπραβος με τα στρογγυλα μαυρα γυαλια  :sunglasses: ειχε βγαλει μια μικρη ξυριστικη μηχανη και ενα καθρεφτακι και ξυριζοταν -παντα καθισμενος στην καρεκλα- στον ισκιο απο το δεντρο. :2funny: :2funny:
αυτος μαλλον εχει γινει συγκατοικος εκει οχι μπραβος! :2funny:
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δυο περιστατικα με τη γυφτισσα σχιζοφρενη τσατσα που δουλευει συνηθως βραδυα στο ανορθογραφο.

1.)
Καθοταν στην καρεκλα και τραγουδαγε τα τελειωμενα σκυλαδικα που παιζει στο μπουρδελο οποτε σε μια φαση γυρναω και την ρωταω αν κανει τπτ προγραμματα η κοπελα.Πριν ολοκληρωσω αυτο που ελεγα γυρναει αποτομα προς εμενα και μου σκαει ενα ρεψιμο στη μαπα "ΓΚΡΑΑΑΑΡ"  :2funny: :2funny:

2.)
Ενα βραδυ δουλευε στο Ερως στον Βαρδαρη.Μετα που εκλεισε το μπουρδελο αυτη ειχε παραμεινει εξω απο την πορτα και ουρλιαζε προς τον κοσμο που εκανε τσαρκα.." ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ,ΕΔΩ" "ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΣΑΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ...ΑΚΟΥΤΕΕΕΕΕ "
Μετα απο λιγο ηρθε ενας φυλακας και την πηρε σηκωτη.Οπως τους εβλεπα να χανονται στα βαθη της Σαπφους ακουγοταν για πολυ ωρα οι κραυγες της τσατσας.
:2funny:
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Μια φορά ήμασταν με παρέα στο βαρδάρη σε ενα σπιτάκι.. ξαφνικά μπαίνει ενας ηλικιωμένος μέσα και του λεει η τσατσά να καθίσει. Μετά από λίγο της λεει κυρά μου θα ήθελα να δουλέψω εδώ. ΤΟυ λέει η τσατσά τι να κανεις ? Να καθαρίζεις ή να δουλέψεις σαν μπράβος και γυρνάει αυτός σαστισμένος και της λεεί. Μωρε ξέρεις τι ωραίες πίπες κάνω εγώ.??? Κοντέψαμε να πεθάνουμε από το γέλιο.
:2funny:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
:grin: :grin: :grin: Τώρα στα γεράματα μάθε γέρο γράμματα :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
θυμαμαι σκηνικο παλια εκει που καθομασταν στο σαλονι και περιμεναμε να δουμε την κοπελα γιατι η τσατσα δεν μας ελεγε ποια ειναι ξαφνηκα ανοιγει η πορτα και πετιεται εξω απ το δωματιο με φορα η τζενη!λεω αυτο πρεπει να κατσω να το δω και μετα να φυγω :grin:.
μπαινει μεσα στο ρδελο και ο αλβανος φυλακας και πετιεται μεσα απ το δωματιο και ενας ρωσοποντιος βριζοντας την τζενη..
σηζητηση αλβανου με ρωσοποντιο..
αλβανος -τι εγκινε ρε φιλε εχεις κανενα προβλημα με το κοπελα?
ρωσοποντιος -ναι μπλιατ δεν αφηνει να την γαμισω.
επεμβαση τζενης -αφου εισαι αλκοολικος...
ρωσοποντιος προς τζενη -σκασε εσυ μλιατ μη γκαμισω..
αλβανος -γιατι τι σε εκανε?
ρωσοποντιος- τιποτα ντεν εκανε πιανω βυζι λεει μην πιανεις πιανω κολο λεει μην πιανεις,παω να βαλω πουτσο μεσα βαζω λιγο λεει μην βαζεις αλλο ε πως να γαμισω μπλιατ στον αερα?
αλβανος-και τωρα τι τελεις φιλαρακι λεφτα σου πισω?
και απανταει ο ρωσοποντιος- ΟΧΙ!ΕΓΚΩ ΤΕΛΩ ΧΥΣΣΣΩ ΜΠΛΙΑΤ!καταλαβαινεις?βαλε παλι μεσα κοπελα.
:2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εχει και εναν μαυρο που βγαινει συχνα μπουρδελοτσαρκα τελειως μαστουρωμενος μιλαμε ειναι πολυ χαλι το ατομο.
πρωτη φορα που τον ειδα περιμενα στο σαλονι να δω την κοπελα και μπαινει και αυτος στο σαλονι και καθεται διπλα μου.εμενα μου φανηκε περιεργο γιατι ποτε δεν πετυχαινω μαυρους στα μπουρδελα,μαλλον δεν πανε για να μην πετυχουν καμια συγγενη τους. :2funny:
βγαινει η τσατσα τον κοιταει και την κοιταει και αυτος μες στα ματια..
τσατσα-παλι εδω εισαι εσυ ρε αυτη την εβδομαδα σε εχω διωξει 50 φορες και εσυ παλι ερχεσαι 2 φορες την μερα σε ειπα μαυρους .
μαυρος-την κοιταει στα ματια παλι συκωνεται βαζει τα χερια στις τσεπες ανοιγει την πορτα και φευγει :2funny:
 

LEO43

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
eixa paei me ena filo m k itan na mpo,otan teleiosa pige na mpei to filaraki m k gurnaei k tou leei i tsatsa ti einai vre exeis k tsoutsouni esu?
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
Δυο περιστατικα με τη γυφτισσα σχιζοφρενη τσατσα που δουλευει συνηθως βραδυα στο ανορθογραφο.
1.)
Καθοταν στην καρεκλα και τραγουδαγε τα τελειωμενα σκυλαδικα που παιζει στο μπουρδελο οποτε σε μια φαση γυρναω και την ρωταω αν κανει τπτ προγραμματα η κοπελα.Πριν ολοκληρωσω αυτο που ελεγα γυρναει αποτομα προς εμενα και μου σκαει ενα ρεψιμο στη μαπα "ΓΚΡΑΑΑΑΡ"  :2funny: :2funny:
2.)
Ενα βραδυ δουλευε στο Ερως στον Βαρδαρη.Μετα που εκλεισε το μπουρδελο αυτη ειχε παραμεινει εξω απο την πορτα και ουρλιαζε προς τον κοσμο που εκανε τσαρκα.." ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ,ΕΔΩ" "ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΣΑΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ...ΑΚΟΥΤΕΕΕΕΕ "
Μετα απο λιγο ηρθε ενας φυλακας και την πηρε σηκωτη.Οπως τους εβλεπα να χανονται στα βαθη της Σαπφους ακουγοταν για πολυ ωρα οι κραυγες της τσατσας.

Πριν κανα-δυό βδομάδες δούλευε (εκτάκτως??) στο έρως, απέναντι απο το αλουμινάτο... Στο δωμάτιο ήταν η Κέλυ... Και μπαίνει ένας χτικιάρης περίπου στα πενήντα, καραφλός μπροστά, μακρυμάλης πίσω και εκτυλίσεται ο εξής σπαρταριστός διάλογος...
-κάθισε η κοπέλα είναι στο δωμάτιο...
-δεν θέλω την κοπέλα...!!
-και ποιόν θέλεις??
-εσένα...!!
-τι να με κάνεις εμένα βρεεέ...??
-να σε γαμήσω...!!!
-τι λές βρε μεγάλη γυναίκα δε με σέβεσαι, τώρα θα δείς, μήτσοοοοοοοο...!! (κάλεσμα σε μπράβο προφανέστατα)...
οπότε ο τρελούτσικος τυπάκος το έβαλε στα πόδια...  :uglystupid:
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Πριν κανα-δυό βδομάδες δούλευε (εκτάκτως??) στο έρως, απέναντι απο το αλουμινάτο... Στο δωμάτιο ήταν η Κέλυ... Και μπαίνει ένας χτικιάρης περίπου στα πενήντα, καραφλός μπροστά, μακρυμάλης πίσω και εκτυλίσεται ο εξής σπαρταριστός διάλογος...
-κάθισε η κοπέλα είναι στο δωμάτιο...
-δεν θέλω την κοπέλα...!!
-και ποιόν θέλεις??
-εσένα...!!
-τι να με κάνεις εμένα βρεεέ...??
-να σε γαμήσω...!!!
-τι λές βρε μεγάλη γυναίκα δε με σέβεσαι, τώρα θα δείς, μήτσοοοοοοοο...!! (κάλεσμα σε μπράβο προφανέστατα)...
οπότε ο τρελούτσικος τυπάκος το έβαλε στα πόδια...  :uglystupid:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Χθες ειμαι στο Α.Γεωργιου 4 και περιμενουμε να βγει απο το δωματιο η Βικη να την δουμε. Ειμαστε 5-6 ατομα και η τσατσα μια χοντρουλα γκριζομαλα που δεν βαζει γλωσσα μεσα λεει ιστοριες...

Ερχετε λεει ενας 40-50ρης και καθετε στο καναπε, του λεει οτι η κοπελα ειναι μεσα και θα πρεπει να περιμενει, αυτος απανταει οτι δεν θελει γαμησει αλλα αν ερθει κανενας νεαρος και μπει να γαμησει, να συμφωνησουν να του πληρωσει το γαμισι με την προηποθεση να μπει και αυτος στο δωματιο και να βλεπει!!!! Η τσατσα ειπε οτι τον εδιωξε...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Χθες ειμαι στο Α.Γεωργιου 4 και περιμενουμε να βγει απο το δωματιο η Βικη να την δουμε. Ειμαστε 5-6 ατομα και η τσατσα μια χοντρουλα γκριζομαλα που δεν βαζει γλωσσα μεσα λεει ιστοριες...

Ερχετε λεει ενας 40-50ρης και καθετε στο καναπε, του λεει οτι η κοπελα ειναι μεσα και θα πρεπει να περιμενει, αυτος απανταει οτι δεν θελει γαμησει αλλα αν ερθει κανενας νεαρος και μπει να γαμησει, να συμφωνησουν να του πληρωσει το γαμισι με την προηποθεση να μπει και αυτος στο δωματιο και να βλεπει!!!! Η τσατσα ειπε οτι τον εδιωξε...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: τι γινεται στον κοσμο ρε φιλε...
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
χαχααχα μπουρδελο ανεκδοτα πρεπει να γινουν αυτά. Άπειρο γέλιο!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ευχαριστώ πολύ τη Ντιάνα και την υπηρεσία, Τρίτη 28 Ιούλ 2009, στις 20:54
Γράφτηκε από τον jonsalonika   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - 


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Ντιάνα) 
Συνολική βαθμολογία  7.7
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Πέρασα τυχαία από το συγκεκριμένο μπουρδελο μεσάνυχτα μόλις έκλισα το μαγαζί.Τελειώνοντας η τσατσα,λέγοντας τα προγράμματα,εμφανίζετε μπροστά μου ένας άγγελος ψλη ξανθιά με κατή πεταχτές ρόγες.Ένας λόγος παραπάνω που αποφάσισα να μπω ήταν το φιλικό χαμόγελο της που σε τραβά σαν μαγνήτης.Πήρα το πρόγραμμα τον 80 ευρώ και τελικά μπήκα.Άρχισε πρώτα με χάιδεμα σιγά σιγά και μόλις ψιλοκαύλωσα άρχιζε την πίπα.Αδέλφια,ούτε η γυναίκα μου δεν μου έχει κάνει τέτοια πίπα !!Το ρούφαγε σιγά και το έβαζε όλο μέσα.. Χούφτωνα παντού ελεύθερα χαϊδεύοντας το απαλό και γυαλιστερό δέρμα της.Φόραγε και ένα άρωμα πολύ καυλιάρικο που σου φτιάχνε τέλειος την διάθεση.Τελικά έχυσα μόνο με πίπα και δεν πρόλαβα να κάνω τα άλλα.Παντός,χαλάλη της!! Η μολδαβεζα είναι ΕΠΑΓΕΛΜΑΤΗΑΣ σε αυτό που κάνει και πολύ καυλιάρα.Αυτό που θέλω να επισημάνω εδώ είναι η εντιμότητα της καθώς ξέχασα την τσάντα μου στο δωμάτιο με 1000+ ευρώ μέσα και έφυγα ενώ το θυμήθηκα όταν είχα πλέον φτάσει στη Νεάπολης.Τρελαμένος γυρίζω πίσω.Είχα ήδη αρχίσει να κλαίω τα λεφτά μου.Όταν γύρισα η τσάντα μου παραδόθηκε πίσω άθικτη και μάλιστα μη ανοιγμένη καν... Ευχαριστώ πολύ την Ντιάνα επίσης και την υπηρεσία για την εντιμότητα...!!Θα σε επισκεφτώ ξανά πρασινοματα γεια να δοκιμάζω και τα άλλα.. .. που δεν προλάβαμε
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • Στάση 69 • «Ισπανικό» • Αυταρχικό • Sex show
Όνομα κοπέλας: Ντιάνα
Ημερ/νια επίσκεψης: 27.07.2009

Σας βοήθησε αυτή η κριτική;       Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή


8 στους 16 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


Μολδαβέζα = Μοναδική πίπα, Σάββατο 25 Ιούλ 2009, στις 19:55
Γράφτηκε από τον xaris_BMW   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Ντιάνα) 
Συνολική βαθμολογία  7.7
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Αποφάσισα να ξαναεπισκεφτώ την μολδαβεζα την Ντιάνα σκάφτοντας την αξέχαστη πίπα που μου έκανε την τελευταία φορά που πήγα μαζί της.Μπαίνω κατά της 22:10,την πετέχια επάνω στην αλλαγή.Την περιμένω στο δωμάτιο μέχρι που εμφανίστηκε μπροστά μου. Μου έκανε φοβερή εντύπωση ότι με θυμήθηκε.Με χαιρέτησε χαμογελώντας και ξεκινήσαμε...... Δεν έχω να προσθέσω κατή παραπάνω από ότι έγραψα την προηγούμενη φορά.Η κοπέλα είναι διαμάντι, όλα τα λεφτά !!!
Μολδαβέζα = Μοναδική πίπα!!!!!!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • Στάση 69 • «Ισπανικό» • Αυταρχικό • Sex show
Όνομα κοπέλας: Ντιάνα
Ημερ/νια επίσκεψης: 24.07.2009

Σας βοήθησε αυτή η κριτική;       Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή

2 στους 10 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική



H Ντιάνα με ξέσκισε..!!, Παρασκευή 24 Ιούλ 2009, στις 12:53
Γράφτηκε από τον kalhtexni-music   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - 


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Ντιάνα) 
Συνολική βαθμολογία  7.5
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Κορίτσια,ενα έχω να σας πω..,η Ντιανα με ξέσκισε!! Εφόσον είχα ακούσει από έναν φιλαράκι μου ότι δεν έχει κόλλημα με τούς “besexual”,σκέφτηκα να την επισκεφτώ.Πήγα σήμερα πρωί κατά της 04:00,η μοναξιά στο σπίτι μου με έπνιγε. Έτσι αποφάσισα να πάω. Πράγματι εμφανίστηκε το ζουζουνακι μου που από το χαμόγελο της ένιωσα ότι θα περάσω καλά. Η Ντιανα ήταν πολύ φιλική και άνετη και με ώθησε να ξεπεράσω τον αχός που είχα. Πήρα ένα πρόγραμμα τον 70 ευρώ αφού συνεννοήθηκα μαζί της. Η ξανθούλα δεν ήθελε πολύ να καταλάβει τη έψαχνα γιατί μόλις είδε και το στριγκάκι μου όταν ξάπλωσα, ξεκίνησε μονή της ... Ομόλογο ότι το ζήλεψε το στρινγ μου γιατί πράγματι είναι πολύ σέξι. Δεν άργησε πολύ να νιώθω τα δάκτυλα της μέσα μου και με το αλο χέρι να πεζή το πουλάκι μου... .Ακόμα και τώρα που το περιγραφώ νιώθω την ξεχωριστή βραδιά που πέρασα μαζί της γεια αυτά τα λίγα λεπτά....... Η μολδαβεζα είναι απίστευτη φιλότιμη και χαμογελαστή πράγμα που σε κάνει να νιώθεις ότι γνωριζόμαστε από καιρό και ομολογώ ήτανε η πρώτη φορά έκτες που την είδα.Πριν φηγό μου υποσχέθηκε ότι την επόμενη φόρα θα μου κάνει κατή αλο ποιο φοβερό από την φαντασία της. Μην χάνετε τον χρόνο σάς φιλενάδεςJ γυρεύοντας μαλακες. Το άρωμα της μυρίζω ακόμα και καβλονω ,και δεν μου το ίππε αφού την ρώτησα και όλας γαμωτό μου. Οκ, δεν την μαλώνω γιατί θα είναι το κολλητό μου ζουζουνακι .Θα σου έρθω σύντομα γλυκιά μου και θέλω πολύ να δω αυτά που μου υποσχέθηκες........


Επισκέφτηκα τον εν λόγω χώρο επειδή είχα ακούσει γεια την Σάρα και είπα να την δοκιμάζω. στην είσοδο έβγαινε ένας ηλικιωμένος γεμάτος στα αίματα και αμέσως ενδιαφέρθηκα αλλά με πρόλαβε η υπηρεσία και μου λέει ότι γλίστρησε.... Μπαίνω μέσα και περιμένω μόνος μου στο σαλόνι. μία μυρουδιά μπόχας μου βουλώνει την μύτη. αφού άκουσα την υπηρεσία να μου λέει τα προγράμματα, εμφανίζετε η Σάρα. τι να πω... αλλά περίμενα.... ένας στήθος κρεμαστό και ένα πρόσωπο πολύ γερασμένο. κάτι τελείως διαφορετικό από ότι είχα ακούσει! συμβαίνει να μην μετράει εμφανισιακά η κοπέλα, αλλά στης υπηρεσίες της να είναι τελεία και γεια αυτό αποφάσισα να την δοκιμάζω .δίνω τα διόδια 40ευρώ και μπαίνω. εκτός από ένα -γεια- δεν άκουσα τίποτα άλλο. αρχίζει να μου βάλει άμεσος το προφυλακτικό και να ξεκινά την πίπα .πονούσα πολύ και της το λέω, αφού δεν ένιωθα αυτό γεια το οποίο ήρθα. τις το ξανάλεω και μου απαντά ότι- κάτσε καλά μην πάθεις ότι έπαθε ο προηγούμενος.- εκεί κοκάλωσα και αυτό που σκέφτηκα ήταν να τελειώνω και να φηγό χωρείς γυρισμό. άκρος αντί επαγγελματικό και επικίνδυνο η υπηρεσίες που προσφέρουν. έφυγα χωρείς να χύνω παρόλο που προσπάθησε να με φτιάξη λήγω αφού της ζήτησα να μου βάλει λίγο το δάκτυλο μπας και χύσω, αλλά ματαία. έφυγα χωρείς να χύσω και πολύ θυμωμένος με όσα είδα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ετσι καπως ειχαν ξεκινησει τα πραγματα για να μαθαινουν και τα νεα μελη με τις μουφα κριτικες.....πολυ γελιο....η τελευταια δε που παραθετω ηταν η κριτικη που θα χτυπουσε και καλα την τοτε ανταγωνιστρια της την σαρα.... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Κριτικη
Γραφτηκε από τον gl.
Ημερομηνια επισκεψης 3/8/2009
Ονομα μπουρδελου  τανταλου 14
Ονομα κοπελας :το γνωστο,χωρις συστασεις..
Τιτλος η ντ….. με ξεκολιασε….

Βραδι αργα σημερα μονος και μη εχοντας που να γαμησω στην αθηνα,ειπα να δωκημασο κι αυτην την κοπαιλα που ολι  γραφετε..δι ακτινιζομαι λοιπον θεσσαλονικη και να μαι εξω από το μπουρδελακι..μου ανοιγει η ιδια η κοπελα την οποια περασα για την τσατσα…γερασμενη,κοντοχοντρη,κοκκινομαλλα μην κοιτατε που οι αλλοι την ειδαν ξανθια τα φωτα θα φταιγαν.στο ένα χερι κραταγε ένα βαλιτσακι με αγνοστο περηεχομενω και στο άλλο χερι ειχε αιματα..θα περασεις μου λεει; Και εγω λεω ναι εκστασιασμενος από το θεαμα..απο το ένα δωματιο εβγαινε ενας συναγωνιστης που κραταγε λιγο περιεργα τον κωλο του ενώ από το άλλο ενας γερακος με γρατζουνιες και αιματα ένα βημα πριν την λιποθυμια…τον πρωσπερναο αδυαφορα καθοτι είναι συνηθες το θεαμα στα μπουρδελα και μπαινω…παροτι φτωχος σε βαθμο να μην μπορω να πληροσο  ουτε το κινητο και αγραματος οπος πιθανως εχετε καταλαβει ηδη πηρα το προγραμμα των 150 ευρο που εχει από όλα στο μενου.ξεντυνομαι ως το βρακι και ξαπλωνω….σημειωτεον φορουσα κλασικο σλιπ μινερβα και το ζηλεψε λιγο όπως παρακατω θα φανει…μετα από λιγο ερχεται η ντ….με  βλεπει ετσι ξαπλα και μου λεει με τετοιο kinky  εσωρουχο σιγουρα θα θες κατι πιο σπεσιαλ..το βγαζω,το φοραει αυτή και μου περναει την καποτα ,μου γλειφει λιγο τον πουτσο,ισα να πονω μονο και μετα μου λεει ελα στα τεσσερα…βγαζει έναν δονητη 30 ποντους με το συμπαθιο και μου τον καρφωνει…ετσι με ξεκωλιασε η ντ……χωρις να το θελω….όταν της ειπα σε καποια στιγμη να με αφησει να την γαμησω κι εγω αφου πλιροσα τωσα λεφτα μου λεει προσεχε μην παθεις τα ιδια με τον προηγουμενο κι ετσι εκατσα φρονιμα…δεν εχυσα μην της λερωσω και τα σεντονια και σηκοθηκα να φυγω…στον προθαλαμο ειχαν μαζευτει ηδη καποια παιδια ενας κρατουσε κι ένα στρινγκ στο χερι μαλιστα…και τον ορεχτηκα λιγο προς στιγμην μετα από την συγκλονιστικη μου νεα εμπειρια…αλλα δεν ειπα κατι και βγηκα να την παιξω με την ησυχια μου εξω στον τοιχο παρακιμενου κτιριου και να κλαψω τα 150 μου ευρω….υπεροχη εμπειρια με την ντ…που συντομα λεω να επαναλαβω για να μπω επιτελους στους τοπ 50 αξιολογητες και να προμοταρω την πουτανα μου που δουλευει δυο στενα παρακατω…ΥΓ γυριζοντας επειδη ειχα ξεχασει κατι ψωνια από σουπερ μαρκετ  διαπιστωσα με λυπη ότι μου χαν φαει μαζι πουτανα και τσατσα κατι κρουασαν που χα αγορασει αλλα τα υπολοιπα ηταν στην θεση τους ευτυχως και τις ευχαριστω γιαυτο γιατι ειμαι και ξεχασιαρης….και θα με σκοτωνε η γυναικα-συναδελφος της ντ…..….στο σπιτι ,ΥΓ2 η ντ…. μου ειπε στο δωματιο ότι κανει βραδια γιατι το πρωι είναι σε σχολη Η/Υ και προσπαθει να παρει το ecdl μαζι με την τσατσα ,ενώ το αφεντικο το πηρε ηδη,γιαυτο μην την παρεξηγειτε αν είναι λιγο κουρασμενη…..καλο βολι συναγωνιστες
Αυτά ειχα να μοιραστω μαζι σας για αποψε και χαιρετισμους στους κλωνους μας….4 στους 11 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική



......οποτε τι να κανα εγραψα και εγω...... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ηταν καλα τα λεφτα και ειχαμε αναγκες .... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom