Νέα

Άρωμα φερομόνης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα endo con suzen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

endo con suzen

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
167
Πόντοι
0
Απλό λιτό ζήτημα. Το είχα απορία. Είχα διαβάσει παλαιότερα για τις εκκρίσεις φερομονών συνήθως προ και κατά την διάρκεια της πράξης. Έχει δοκιμάσει ποτέ κανείς τεχνητό άρωμα φερομόνης?
(Ναι θα μπορούσε να είναι κυριακάτικο θέμα αλλά δε μαμιεται....
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.170
Like
15.933
Πόντοι
3.556
Απλό λιτό ζήτημα. Το είχα απορία. Είχα διαβάσει παλαιότερα για τις εκκρίσεις φερομονών συνήθως προ και κατά την διάρκεια της πράξης. Έχει δοκιμάσει ποτέ κανείς τεχνητό άρωμα φερομόνης?
(Ναι θα μπορούσε να είναι κυριακάτικο θέμα αλλά δε μαμιεται....
τύπε μετραει για φερομονη αν την ωρα που κομπρεσεριαζεις το γκροβερ της φυγει απαλο σαηλεντ κλανιδι; :undecided::undecided::undecided:
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
τύπε μετραει για φερομονη αν την ωρα που κομπρεσεριαζεις το γκροβερ της φυγει απαλο σαηλεντ κλανιδι; :undecided::undecided::undecided:
Το κλανιδι το πετάς στην ώρα της πιπας , ακόμα καλύτερα στο γλυφωκωλι
Αν συνεχίσει η γκομενα , σε γουστάρει πολύ …
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
10
Like
2.881
Πόντοι
3.385
Κοίτα να δεις τι παίζει με το άρωμα φερεμόνης: αν σε γουστάρει, θα πηδηχτεί μαζί σου και θα νομίζεις ότι σε βοήθησε αυτή η μαλακία. Αν δε σε γουστάρει, δε θα πηδηχτεί και θα πεις ''τι μαλακίες είναι αυτές''.
Τελικά το σημαντικό θα είναι το αν εξαρχής σε γούσταρε ή όχι και σε καμία περίπτωση αυτά τα μαντζούνια.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.842
Κριτικές
56
Like
18.563
Πόντοι
13.636
Απλό λιτό ζήτημα. Το είχα απορία. Είχα διαβάσει παλαιότερα για τις εκκρίσεις φερομονών συνήθως προ και κατά την διάρκεια της πράξης. Έχει δοκιμάσει ποτέ κανείς τεχνητό άρωμα φερομόνης?
(Ναι θα μπορούσε να είναι κυριακάτικο θέμα αλλά δε μαμιεται....
Σού έχω τη λύση κύριε τύπε .

Βγήκαν πατατάκια με γεύση μουνίλα και πουτσίλα . :hi:

Ταίζεις το γκομενάκι ένα σακούλι και το γαμείς κομπρεσεράτα :zfuck:

 

john_omerta

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2023
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Απλό λιτό ζήτημα. Το είχα απορία. Είχα διαβάσει παλαιότερα για τις εκκρίσεις φερομονών συνήθως προ και κατά την διάρκεια της πράξης. Έχει δοκιμάσει ποτέ κανείς τεχνητό άρωμα φερομόνης?
(Ναι θα μπορούσε να είναι κυριακάτικο θέμα αλλά δε μαμιεται....
Το θεμα επρεπε να ειναι κυριακατικο οντως επιδη σηκωνει πολυ αναλιση
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.740
Κριτικές
10
Like
2.103
Πόντοι
3.187
Απλό λιτό ζήτημα. Το είχα απορία. Είχα διαβάσει παλαιότερα για τις εκκρίσεις φερομονών συνήθως προ και κατά την διάρκεια της πράξης. Έχει δοκιμάσει ποτέ κανείς τεχνητό άρωμα φερομόνης?
(Ναι θα μπορούσε να είναι κυριακάτικο θέμα αλλά δε μαμιεται....
φερομόνες έχουν τα έντομα οχι οι άνθρωποι. το πολύ πολύ να βάλεις κανένα αρωματάκι αντιβρωμέξ αντιπουτσιλέξ για να ξεγελάσεις το κοράσιο.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
657
Like
1.369
Πόντοι
206
γιαυτο το σωμα πρέπει να μυριζει φυσικά. τι θα πει κάνε μπάνιο πρωτα; αν δεν μυριζουν λίγο τ αρχίδια λίγο το πεος λίγο η τρυπα λίγο το αίδιο δεν λέει.
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.014
Like
3.873
Πόντοι
456
Σε διάφορα βιντεάκια τύπου Χχάμστερ έχω δει τους πρωταγωνιστές (κάποιους ή κάποιες ) να μυρίζουν κάτι από μπουκαλάκια τύπου ρινικού σπρέι ! Γνωρίζει κανείς ?
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.661
Like
13.660
Πόντοι
2.256
Σε διάφορα βιντεάκια τύπου Χχάμστερ έχω δει τους πρωταγωνιστές (κάποιους ή κάποιες ) να μυρίζουν κάτι από μπουκαλάκια τύπου ρινικού σπρέι ! Γνωρίζει κανείς ?
Popper είναι!!! Το ναρκωτικό των gay. Σνιφάρουν και χαλαρώνει η σουφρα και τα ήθη και τα έθιμα. Φάρμακο είναι και πωλείται.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.486
Πόντοι
11.956
Σε διάφορα βιντεάκια τύπου Χχάμστερ έχω δει τους πρωταγωνιστές (κάποιους ή κάποιες ) να μυρίζουν κάτι από μπουκαλάκια τύπου ρινικού σπρέι ! Γνωρίζει κανείς ?
Νομίζω ότι είναι ....δεν θυμάμαι πως το λένε....που όταν το μυρίζεις καυλωνεις φουλ ....αλλά παθαίνεις εθισμό ....το ξέρω από φίλο αυτό
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Y13

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.842
Κριτικές
56
Like
18.563
Πόντοι
13.636

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom