Νέα

Αρνητικές απόψεις γιά μέλη του bou

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ακροατής_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 513
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.050
Πόντοι
2.356
Αν καί δέν ξέρω στήν πραγματικότητα -Χωρίς νά παίρνω μέρος- τί ανιδιοτέλεια μπορεί νά υπήρχε!!
Διότι μπορεί τά πορίσματα, καί οι απαντήσεις νά ήταν μονοδιάστατες. Επαναλαμβάνω...μπορεί. Ισως.!! :think:
Από όσα γράφονται βγαίνουν κι ανάλογα συμπεράσματα του καθενός. Δεν νοιάζεται κανείς για την αλήθεια.
Όλα είναι δεκτά και ακολουθεί ο εκατέρωθεν σχολιασμός όπως εδώ και πολλά χρόνια. Είναι δίκαιο.

giphy.gif


:rockon:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.489
Like
3.449
Πόντοι
456
Από όσα γράφονται βγαίνουν κι ανάλογα συμπεράσματα του καθενός. Δεν νοιάζεται κανείς για την αλήθεια.
Όλα είναι δεκτά και ακολουθεί ο εκατέρωθεν σχολιασμός όπως εδώ και πολλά χρόνια. Είναι δίκαιο.

giphy.gif


:rockon:
Σίγουρα συμφωνώ σέ αυτό. Αλλά παίζει καί τό άλλο π.χ
Πού η δυσκολία σέ μία απάντηση, νά είναι ξεκάθαρα κατευθυνόμενη καί χειραγωγούμενη ?
Καμία δυσκολία δέν βλέπω. Αντίθετα μία πολύ μεγάλη ευκολία...ώστε νά πραγματοποιηθεί!! :sunglasses:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.050
Πόντοι
2.356
Σίγουρα συμφωνώ σέ αυτό. Αλλά παίζει καί τό άλλο π.χ
Πού η δυσκολία σέ μία απάντηση, νά είναι ξεκάθαρα κατευθυνόμενη καί χειραγωγούμενη ?
Καμία δυσκολία δέν βλέπω. Αντίθετα μία πολύ μεγάλη ευκολία...ώστε νά πραγματοποιηθεί!! :sunglasses:
H απάντηση σε αυτό είναι ότι (επίσης) κανείς δεν νοιάζεται. :rockon:
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.313
Πόντοι
496
@Ακροατής_ Μόνος σου και όλοι τους. Έπεσαν τα τσακάλια να φάνε το λιοντάρι. Μην τους κάνεις το χατίρι.

 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.489
Like
3.449
Πόντοι
456
@Ακροατής_ Μόνος σου και όλοι τους. Έπεσαν τα τσακάλια να φάνε το λιοντάρι. Μην τους κάνεις το χατίρι.

Τό έχω δηλώσει κανονικά. Σιγά μήν φοβηθώ από κάτι...λινάτσες αγάμητους!!
Σάν λουκουμά τούς τρώω γιά πρωινό, αυτές τίς χαμούρες!! :eyebrows:
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.313
Πόντοι
496
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.489
Like
3.449
Πόντοι
456
Λες αλήθειες και δεν τους αρέσει
Εγώ George τό είχα πεί από τήν αρχή, ήμουν νομίζω εξηγημένος. Μόνο αλήθεια...καί όποιος αντέχει!!
Οσοι δέν αντέχουν, άς παίξουν μέ τίς κούκλες τους!! :dunno:
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.313
Πόντοι
496
Εγώ George τό είχα πεί από τήν αρχή, ήμουν νομίζω εξηγημένος. Μόνο αλήθεια...καί όποιος αντέχει!!
Οσοι δέν αντέχουν, άς παίξουν μέ τίς κούκλες τους!! :dunno:
Με άλλο πράγμα παίζουν αυτοί και μάλιστα όλη μέρα...
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.489
Like
3.449
Πόντοι
456
Με άλλο πράγμα παίζουν αυτοί και μάλιστα όλη μέρα...
Καλά αυτό είναι τό μόνο σίγουρο!!
Δέν φτάνει πού είναι κότες. Είναι καί ψεύτες τού κερατά.
Πολλοί από αυτούς, χωρίς νά έχουν βάλει καμία απόδειξη γιά αυτά πού λένε θέλουν χειροκροτήματα...καί χάδια!! :2funny:
Πραγματικά δηλαδή, είναι άξιοι τής μοίρας τους!!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.050
Πόντοι
2.356
Μετά το ναυάγιο Σαββίδης, ας περάσουμε σε κάτι ευχάριστο.
Για μένα νούμερο 2 μέλος μόλις ένα κλικ πίσω από το μυθικό πουλί, θα βάλω τον Chrysargos!!! :rockon:
Τι έγραφε ο άνθρωπος και πόσα χάθηκαν! :confused:

To θρεντ εδώ...


Και το ποστ ανάλυσης - εξέλιξης του Chrysargos από τον flyeron!

screen-03.07.58[18.03.2024].png


:rockon:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.489
Like
3.449
Πόντοι
456
Μετά το ναυάγιο Σαββίδης, ας περάσουμε σε κάτι ευχάριστο.
Για μένα νούμερο 2 μέλος μόλις ένα κλικ πίσω από το μυθικό πουλί, θα βάλω τον Chrysargos!!! :rockon:
Τι έγραφε ο άνθρωπος και πόσα χάθηκαν! :confused:

To θρεντ εδώ...


Και το ποστ ανάλυσης - εξέλιξης του Chrysargos από τον flyeron!

screen-03.07.58[18.03.2024].png


:rockon:
Εχουν μεγάλο ενδιαφέρον τά λεγόμενα τού ατόμου αυτού. Αν καί γιά τήν ψυχοσύνθεσή μου τά βρίσκω κάπως Psych!!
Μού αρέσει δηλαδή, περισσότερο η μίνιμαλ εκδοχή...τού Cuteness!! :sunglasses:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Μετά το ναυάγιο Σαββίδης, ας περάσουμε σε κάτι ευχάριστο.
Για μένα νούμερο 2 μέλος μόλις ένα κλικ πίσω από το μυθικό πουλί, θα βάλω τον Chrysargos!!! :rockon:
Τι έγραφε ο άνθρωπος και πόσα χάθηκαν! :confused:

To θρεντ εδώ...


Και το ποστ ανάλυσης - εξέλιξης του Chrysargos από τον flyeron!

screen-03.07.58[18.03.2024].png


:rockon:

Πάτησα από περιέργεια. Έχει και μια συνέντευξη αυτού του τύπου. Και θαυμάζεις αυτό το άτομο, ε; Γαμημένη δημοκρατία, σε τί ψυχάκια δίνεις δικαίωμα ψήφου....
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.050
Πόντοι
2.356
Πάτησα από περιέργεια. Έχει και μια συνέντευξη αυτού του τύπου. Και θαυμάζεις αυτό το άτομο, ε; Γαμημένη δημοκρατία, σε τί ψυχάκια δίνεις δικαίωμα ψήφου....
Ο συγκεκριμένος δεν με απασχολεί ως άτομο, αγαπητέ πορνόγερε. :2funny: Αξιολογώ
κι επικροτώ τον σουρεαλισμό και τον τρόπο που αποτυπώνει γεγονότα.
Ο σουρεαλισμός ως έννοια προέρχεται από τη γαλλική λέξη sur (ζεις και Γαλλία τρομάρα σου) :confused: που σημαίνει "πάνω από" και τη λέξη realisme που σημαίνει ρεαλισμός. Το νόημα είναι ότι η κατάσταση είναι πάνω από την πραγματικότητα (εκτός πραγματικότητας).
Ο σουρεαλισμός ονομάζεται και υπερ-ρεαλισμός.
Όχι, θα κάτσω να διαβάζω τις μαλακίες που λένε κάποιοι αρεστόγυφτοι :2funny:στις άοσμες
και άγευστες κριτικούλες τους. Ο τύπος παρήγαγε συναίσθημα και αντιδράσεις. Αυτή είναι
η ουσία όταν γράφεις κάτι.

(τι έγραψα πάλι ο καριόλης)

:rockon:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.489
Like
3.449
Πόντοι
456
Η συντριπτική πλειοψηφία τών μελών τού Site, δέν έχει γκόμενα. Από αυτά πού έχω διαβάσει ποσοστιαία, τήν ορίζω στό 90-95%
Είναι πολύ μεγάλο τό ποσοστό θά μού πεί κάποιος. Αυτό πιστεύω. Καί όταν λέω δέν έχει γκόμενα, δέν εννοώ τώρα μόνο, αυτή τήν στιγμή.
Πιθανολογώ ότι μόνο ένα 5-10% από αυτούς -Τό 90-95% δηλαδή- είχαν γκόμενα κάποια στιγμή στήν ζωή τους. Οι άλλοι...ποτέ!!!
-Ας πιστέψω τουλάχιστον ότι πάνε σέ επαγγελματίες κοπέλες τού Sex, καί δέν είναι μόνο φιδιές ακόμα καί σέ αυτό -
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.050
Πόντοι
2.356
Η συντριπτική πλειοψηφία τών μελών τού Site, δέν έχει γκόμενα. Από αυτά πού έχω διαβάσει ποσοστιαία, τήν ορίζω στό 90-95%
Είναι πολύ μεγάλο τό ποσοστό θά μού πεί κάποιος. Αυτό πιστεύω. Καί όταν λέω δέν έχει γκόμενα, δέν εννοώ τώρα μόνο, αυτή τήν στιγμή.
Πιθανολογώ ότι μόνο ένα 5-10% από αυτούς -Τό 90-95% δηλαδή- είχαν γκόμενα κάποια στιγμή στήν ζωή τους. Οι άλλοι...ποτέ!!!
Παλεύεις κι εσύ στο νήμα σου και λες κάτσε να φέρω εδώ τον Ντόναλντ με καμιά παράθεση. :2funny:
Είναι και μονότονο να ασελγώ σε κάποια κουφάρια στο νήμα του "τι τρέχει" και να τους τρέχω.
Που να την βρουν την γκόμενα; μήπως την πέφτουν κάποιοι δειλοί ή σάμπως φέρονται νορμάλ ; :2funny:
η ουσία είναι ότι ΟΛΟΙ τις θέλουν τις γκόμενες για να γαμήσουν ΠΟΙΟΤΙΚΑ!!! :rockon:
Μην λένε μαλακίες μεγάλοι άνθρωποι ότι και καλά βρήκαν την λύση μόνο στις πουτάνες. Αυτά αλλού!
Εδώ μέσα ορισμένοι όταν ακούν για γκόμενες, βγάζουν σπυριά από την ανυπαρξία τους
και δεν θέλουν να το θυμούνται.:confused:
Πόσα και πόσα μέλη πρόσφεραν και μόλις μιλούσαν για γκόμενα, τους θεωρούσαν εξωγήινους.
Να ένα παράδειγμα!

screen-11.58.01[20.03.2024].png


:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.050
Πόντοι
2.356
-Ας πιστέψω τουλάχιστον ότι πάνε σέ επαγγελματίες κοπέλες τού Sex, καί δέν είναι μόνο φιδιές ακόμα καί σέ αυτό -
Καλά...τους περισσότερους που γνωρίζω από διάφορες κατηγορίες, δεν μπαίνουν ποτέ δωμάτιο
ή από όσους πήγαιναν βόλτα μαζί, έμπαινε ο ένας.:2funny: Ε ρε καραμούζα που τους έριχναν οι τσατσάδες.
Οι υπόλοιποι έπαιζαν με τα κινητά τους στο σαλόνι ή χαλβάδιαζαν την πουτάνα μέχρι να πάει στον έναν
ο οποίος παρεμπιπτόντως γαμούσε 10 λεπτά με το ζόρι .:2funny: Άσε τώρα τι διαβάζουμε σε κάποιες κριτικές.
Για να μην πω για κάποιους που πριν μπει η πουτάνα στο δωμάτιο με τον έναν, κοιτούσαν να χουφτώσουν
και να αρπάξουν κάνα γλωσσόφιλο.

Καλή Σαρακοστή να έχουμε!

:rockon:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.489
Like
3.449
Πόντοι
456
:dunno:Καλά...τους περισσότερους που γνωρίζω από διάφορες κατηγορίες, δεν μπαίνουν ποτέ δωμάτιο
ή από όσους πήγαιναν βόλτα μαζί, έμπαινε ο ένας.:2funny: Ε ρε καραμούζα που τους έριχναν οι τσατσάδες.
Οι υπόλοιποι έπαιζαν με τα κινητά τους στο σαλόνι ή χαλβάδιαζαν την πουτάνα μέχρι να πάει στον έναν
ο οποίος παρεμπιπτόντως γαμούσε 10 λεπτά με το ζόρι .:2funny: Άσε τώρα τι διαβάζουμε σε κάποιες κριτικές.
Για να μην πω για κάποιους που πριν μπει η πουτάνα στο δωμάτιο με τον έναν, κοιτούσαν να χουφτώσουν
και να αρπάξουν κάνα γλωσσόφιλο.

Καλή Σαρακοστή να έχουμε!

:rockon:
Πάντως εγώ θυμάμαι, ότι καί στίς πολύ καλές εποχές τών μπουρδέλων -Μέ τίς πρώτες Ανατολικές γκόμενες- ήταν περίεργη η κατάσταση.
Τά άτομα πού έμπαιναν στό μπουρδελοδωμάτιο δέν ήταν ούτε οι μισοί, από αυτούς πού τά επισκέπτονταν.
Οι άλλοι έλεγαν στήν τσατσά "Νά μωρέ ήρθα μέ τόν φίλο μου" η "Θά περάσω άλλη φορά" καί κάτι τέτοια έλεγαν. :dunno:
Από τότε έπαιζε αυτό. Μιλάω πρίν πολλά χρόνια. Αρα φαντάζομαι τί παίζει τώρα!!



Ο κοπρολάγνος Balkan κάνει μαθήματα ότι ήταν κάμακας. Τί άλλο θά ακούσουμε εδώ μέσα ρέ πούστη μου!!
Εχει καί κάτι αγάμητους εκεί καί συμφωνούν. Αυτός εμφανισιακά είναι χάλιας τί καμάκι νά κάνει ?
Ασε πού πιστεύω ακόμα καί οι επαγγελματίες γκόμενες, άν έχουν άλλη επιλογή...δέν θά πηγαίνουν μέ αυτόν!! :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.489
Like
3.449
Πόντοι
456
Πραγματικά δέν μπορώ νά πιστέψω, ότι υπάρχουν άτομα πού πάνε μέ επαγγελματίες γυναίκες καί παίζουν ακάποτα!!
Καί από τίς δύο μεριές βέβαια. Δηλαδή επαγγελματίες πού γλύφουν ψωλές ακάποτα ? Από τόσους άνδρες ?
Τί σόι επαγγελματίες είναι αυτές δηλαδή. Δέν γνωρίζουν ότι είναι φοβερά επικίνδυνο αυτό, γιά διάφορες αρρώστιες. :think:
Τί νά πώ...τραγικό!!
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.489
Like
3.449
Πόντοι
456
Ολοι οι καθυστερημένοι αγάμητοι, μιλάνε γιά Ανατολικές γκόμενες πού δέν έχουν γαμήσει ποτέ!!
Δέν έχουν πάει κάν στίς χώρες τους, αλλά έχουν άποψη γιά όλα.
Γκόμενα Ανατολική δέν έχουν βγάλει ποτέ. Καί ούτε πρόκειτε νά βγάλουν!!
Τίς βλέπουν στά Videos, καί μέ αυτό τόν τρόπο τίς φαντάζονται πώς είναι!!
Στήν καλύτερη περίπτωση νά βρήκαν κανένα πορνίδιο τής πούτσας...καί νά γάμησαν 5 λεπτά!! :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom