Νέα

Αρης vs Παοκ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimiadis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποσοι αριανοι και ποσοι παοκτσηδες ειμαστε εδω μεσα;

  • ΑΡΗΣ

    Ψήφοι: 30 63,8%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 17 36,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    47

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
Εδω! Αλλα συναδελφε χωρις να θελω να θιξω το σαιτ, δεν ειναι το καταλληλο για τετοιες ψηφοφοριες.Καταρχην εδω περα εχει νομιζω παρα πολλους με δυο η περισσοτερα προφιλ.Θα μου πεις γιατι να μην ειναι περισσοτερα των παοκτσηδων αυτα,ενταξει θα φανει στο τελος, αλλα σιγουρα οτι αποτελεσμα και να βγει ειτε της μιας ομαδας ειτε της αλλης ομαδας δεν θα ειναι το πραγματικο.Επισης και νομιζω το καταλαβαινεις αυτο που θα πω..εαν δεν ηταν ετσι οπως τα γραφω παραπανω παλι δεν θα ηταν πραγματικο το αποτελεσμα γιατι η μια ομαδα ο παοκ ειναι πιο αντιπαθης στους οπαδους των ομαδων της αθηνας απο τι η αλλη ομαδα και ως αποτελεσμα να παιρνει ετσι περισσοτερους ψηφους ο αρης και παλι δεν γινεται σωστα οι ψηφοφορια.


πω πω τυπε με στειλες τωρα... εισαι ο απολυτος μεσος παοκτσης...
μηπως κατεβηκαν εξωγηινοι απ τον πλανητη αρη κ ψηφισαν αρης γιατι νομισαν οτι ο παοκ ειναι καποιος κομητης που απειλει την υπαρξη τους? τιποτα δεν αποκλειεται παντως
 
OP
OP
jimiadis

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
πω πω τυπε με στειλες τωρα... εισαι ο απολυτος μεσος παοκτσης...
μηπως κατεβηκαν εξωγηινοι απ τον πλανητη αρη κ ψηφισαν αρης γιατι νομισαν οτι ο παοκ ειναι καποιος κομητης που απειλει την υπαρξη τους? τιποτα δεν αποκλειεται παντως
αμα ητανε αντιθετο το σκορ ηθελα να δω αν θα το ελεγε αυτο...  :P :P
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.300
Κριτικές
169
Like
8.434
Πόντοι
10.326
Ειμαστε σαν τις γριες ουτε πουλμαν δεν γεμιζουμε! :2funny: :2funny: :2funny:
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
το poll δεν είναι έγκυρο, ο μέσος οπαδός του μαχαλά δυσκολεύεται να κάνει λογαριασμό, να να συνδεθεί σε φόρουμ και να ψηφίσει, ξέρω εγώ, ξέρω εγώ εντάξει  :rockon: 
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Ειμαστε σαν τις γριες ουτε πουλμαν δεν γεμιζουμε! :2funny: :2funny: :2funny:
ειναι δυσκολα τα κομπιουτερ και αυτα για σας, ουγκ! δεν εχετε επαφη ουγκ! να ηταν κιλιμια καλιά ε τοτε μαλιστα ουγκ!
 
OP
OP
jimiadis

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
παμε για double scor...
 
OP
OP
jimiadis

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
καλα πατε οι μπαουγκ ομως...
 
OP
OP
jimiadis

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
για να μην ξεχνατε εσεις οι ταχα μου μεγαλη ομαδα ποια ειναι η θεση σας!!
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
για να μην ξεχνατε εσεις οι ταχα μου μεγαλη ομαδα ποια ειναι η θεση σας!!
καλα ρε ερπετο τον παναιγιαλειο κερδισες και εβγαλες και γλωσσα? 1η θεση ουτε στην β ουτε στην γ δεν εχεις παρει και μιλας για θεσεις? συρρικνωμενε σε μια γειτονια
 
OP
OP
jimiadis

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
καλα ρε ερπετο τον παναιγιαλειο κερδισες και εβγαλες και γλωσσα? 1η θεση ουτε στην β ουτε στην γ δεν εχεις παρει και μιλας για θεσεις? συρρικνωμενε σε μια γειτονια
μιλησε ο αιωνιος 4-5ος...κανε τωρα τον μπουλκουμε απο το γιαννενο και μη μιλας..κοιτα λιγο πιο ψηλα στην ψηφοφορια!!!κοιτα λιγο...κοιτα..
ΚΟΙΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!μεχρι και στο bou.com σε γλενταω!!  :vomit:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
μιλησε ο αιωνιος 4-5ος...κανε τωρα τον μπουλκουμε απο το γιαννενο και μη μιλας..κοιτα λιγο πιο ψηλα στην ψηφοφορια!!!κοιτα λιγο...κοιτα..
ΚΟΙΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!μεχρι και στο bou.com σε γλενταω!!  :vomit:
χαχαχα δεν παιζει να το εννοεις αυτο δεν παιζει να υπαρχει τοσο χαζος ανθρωπος στην πολη.. στο μονο μερος που περνας τον ΠΑΟΚ ειναι αυτη η ψηφοφορια και πουθενα αλλου. σας εχουμε συρρικνωσει εσας σε μια γειτονια στην πολη (που και παλι χαριλαου εχει ενα σωρο ΠΑΟΚια) και τις γριες σε μια οδο και ακομα γλωσσα βγαζετε γραφικοι? ας μην μιλησουμε για επισημες καταγραφες οπαδων γιατι ουτε καν 2ψηφιο αριθμο δεν πιανετε.. αν εγω ειμαι αιωνιος 4ος 5ος ρε ερπετοπουλε εσυ τι εισαι ? δεν υπαρχεις καν στον ποδοσφαιρικο χαρτη της χωρας. σε κανουνε χαβαλε μεχρι και οι νιονιοι. ευρωπη εχεις να δεις κοντα καμια 10αετια, και παιζεις ανα τακτα διαστηματα σε μικροτερες κατηγοριες.. μεχρι και η κερκυρα και ο πλατανιας εχουνε πιο σταθερη παρουσια στην α εθνικη. ως τι μιλας? ουτε καν κομπαρσος δεν εισαι πλεον. μια ανεβαινεις στο πρασινο αρμα μια στο κοκκινο και μια ζωη πεφτεις ξεφτιλισμενε και βγαζεις και γλωσσα βρε νανε?
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
jimi εχεις αδικο ειναι πρωταθλητες Αυγουστου εδω και 50 χρονια σερι.....
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
jimi εχεις αδικο ειναι πρωταθλητες Αυγουστου εδω και 50 χρονια σερι.....
λιγοτερα χρονια απο το αηττηο στο χαριλαου παντως.. οπως επισης λιγοτερα απο τοτε που πηρες το τελευταιο "τιτλο" σου. ετσι δεν ειναι πρωταγωνιστη του ελληνικου ποδοσφαιρου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom