Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.074
Κριτικές
1
Like
3.191
Πόντοι
456
εσυ ουτε βαζελο θα κερδισεις ουτε τον αρη... στην καλυτερη Χ και τα 2 και το παιρνει η ΑΕΚ με ηττα στο καραισκακη αλλα ουτε αυτη θα χασει την τεταρτη....

λαμια θα λετε και θα κλαιτε!

που μου ταζεις και κυπελλο στον αρη λες και δεν ειναι ικανος να το παρει μονος του...

πουθεναδες!!

που ακουστηκε παοκτσης να ταζει τιτλο στον αρη! αχαχαχαχαχαχαχαχα

ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΙ

εσυ θα παρεις αυτο που σου αξιζει απο το 18....
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.295
Κριτικές
8
Like
25.329
Πόντοι
6.336
Βγείτε από τις υπόγειες στοές σας και προσκυνήστε τον πραγματικό ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ ασπόνδυλες σκωληκοπουτάνες....

 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
13
Like
1.600
Πόντοι
506
εσυ θα παρεις αυτο που σου αξιζει απο το 18....
καλα αυτο το 18 δε θα το ξεχασετε ποτε...

καλα να παθετε! αυτο λεω απο τοτε μεχρι και σημερα....

νυχτα χωρις κοσμο και μερα με κοσμο!!!! ηταν ηδωνικο!

να ζησετε να το θυμαστε οτι χασατε στημενο πρωταθλημα!
 

kilotaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
47
Like
136
Πόντοι
0
Ας μου εξηγήσει κάποιος Αρειανός κάτι.

Γιατί είστε η μόνη ομάδα που οι οπαδοί σας έχουν αυτό το κόμπλεξ κατωτεροτητας που πρέπει οπωσδήποτε να βάφουν με σπρέι οποιαδήποτε επιφάνεια γράφοντας με εμφανές παιδικό στυλ "Άρης θύρα 3";

Από θέσεις αστικών, περιφράξεις σπιτιών, τοίχους, πεζοδρόμια, κάδους, θρανία, καθρέφτες, μέχρι και τα σεμεδάκια της γιαγιάς σας. Και ερωτώ... γιατί;

Ευχαριστώ.
 

PavlakisTheKid

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
216
Like
698
Πόντοι
81
Ας μου εξηγήσει κάποιος Αρειανός κάτι.

Γιατί είστε η μόνη ομάδα που οι οπαδοί σας έχουν αυτό το κόμπλεξ κατωτεροτητας που πρέπει οπωσδήποτε να βάφουν με σπρέι οποιαδήποτε επιφάνεια γράφοντας με εμφανές παιδικό στυλ "Άρης θύρα 3";

Από θέσεις αστικών, περιφράξεις σπιτιών, τοίχους, πεζοδρόμια, κάδους, θρανία, καθρέφτες, μέχρι και τα σεμεδάκια της γιαγιάς σας. Και ερωτώ... γιατί;

Ευχαριστώ.
Ενώ όλοι οι άλλοι οι τοίχοι κλπ είναι φιλοτεχνημένοι με νεό Βαν Γκόγκς & Πικάσο άλλων ομάδων...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.074
Κριτικές
1
Like
3.191
Πόντοι
456
καλα αυτο το 18 δε θα το ξεχασετε ποτε...

καλα να παθετε! αυτο λεω απο τοτε μεχρι και σημερα....

νυχτα χωρις κοσμο και μερα με κοσμο!!!! ηταν ηδωνικο!

να ζησετε να το θυμαστε οτι χασατε στημενο πρωταθλημα!

δεν ξερω αν ηταν στημενο παντως ειχαμε καλυτερη ομαδα

αυτο που θα παθετε δηλαδη κι εσεις φετος απο εμας ! :cool2:
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
967
Like
2.742
Πόντοι
446
Ας μου εξηγήσει κάποιος Αρειανός κάτι.

Γιατί είστε η μόνη ομάδα που οι οπαδοί σας έχουν αυτό το κόμπλεξ κατωτεροτητας που πρέπει οπωσδήποτε να βάφουν με σπρέι οποιαδήποτε επιφάνεια γράφοντας με εμφανές παιδικό στυλ "Άρης θύρα 3";

Από θέσεις αστικών, περιφράξεις σπιτιών, τοίχους, πεζοδρόμια, κάδους, θρανία, καθρέφτες, μέχρι και τα σεμεδάκια της γιαγιάς σας. Και ερωτώ... γιατί;

Ευχαριστώ.
Δηλαδή αν βάψεις με σπρέι κάποια επιφάνεια αυτό αυτόματα σημαίνει ότι έχεις κόμπλεξ κατωτερότητας;;;
Κατωτερότητας απο ποιους ακριβώς;;;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.485
Like
21.390
Πόντοι
5.506
Βγείτε από τις υπόγειες στοές σας και προσκυνήστε τον πραγματικό ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ ασπόνδυλες σκωληκοπουτάνες....

Θύμησε μου λίγο, τι έγινε μες το οακα;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.485
Like
21.390
Πόντοι
5.506
Ας μου εξηγήσει κάποιος Αρειανός κάτι.

Γιατί είστε η μόνη ομάδα που οι οπαδοί σας έχουν αυτό το κόμπλεξ κατωτεροτητας που πρέπει οπωσδήποτε να βάφουν με σπρέι οποιαδήποτε επιφάνεια γράφοντας με εμφανές παιδικό στυλ "Άρης θύρα 3";

Από θέσεις αστικών, περιφράξεις σπιτιών, τοίχους, πεζοδρόμια, κάδους, θρανία, καθρέφτες, μέχρι και τα σεμεδάκια της γιαγιάς σας. Και ερωτώ... γιατί;

Ευχαριστώ.
Ποσών ετών και τι ομάδα είσαι τύπε;
 

kilotaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
47
Like
136
Πόντοι
0
Παίζει να μην έχει μπει καν σε γήπεδο...

Εποχές 2006-2009 ήμουν στην 3 με φίλους, να φανταστείς. Με τις τουαλέτες σας που βρωμάνε ακόμα το ίδιο, το ρολό με χαρτί που μοιραζατε πριν καθε έναρξη και πετουσατε όπου να ναι με καποια αλο αυτα να πεφτουν σε κεφάλια απ τις πάνω θεσεις, και το κυλικείο πάνω αριστερά που έπρεπε να κάνεις προσευχές στο ημίχρονο για να φτάσεις, στη δε λήξη του ματς τα μισά πορτοφόλια είχαν κλαπεί. Ηρέμησε, με πέταξες και τους κοιλιακούς έξω...


Και σε εκτός έχω πάει με τους Λαρισαίους που πετούσαν πέτρες με σφεντόνα από πέταλο σε πέταλο. Στο πούλμαν που κρυβατε τα "πυρομαχικα" στην τουαλέτα και στα μισά γινόταν έλεγχος και κατάσχεση και γελούσε και το παρδαλό κατσίκι. Σε σοκάρω, το ξέρω.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.485
Like
21.390
Πόντοι
5.506
αυριο βιαζω @mpouxos ,η ομας αναπτερωνει ηθικο:coffee:
O Καρυπιδαρος έχει πάρει ανάποδες και θα σου γαμησει το ταμ τιριριμ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εποχές 2006-2009 ήμουν στην 3 με φίλους, να φανταστείς. Με τις τουαλέτες σας που βρωμάνε ακόμα το ίδιο, το ρολό με χαρτί που μοιραζατε πριν καθε έναρξη και πετουσατε όπου να ναι, και το κυλικείο πάνω αριστερά που έπρεπε να κάνεις προσευχές στο ημίχρονο για να φτάσεις, στη δε λήξη του ματς τα μισά πορτοφόλια είχαν κλαπεί. Ηρέμησε, με πέταξες και τους κοιλιακούς έξω...
Να πηγαίνεις στην τούμπα που συχνάζουν ποιητές, διανοούμενοι, καλλιτέχνες, επιχειρηματίες και επιστήμονες.
 

PavlakisTheKid

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
216
Like
698
Πόντοι
81
Δεν χρειάζεται να είσαι μικρός για να μην έχεις μυαλό...
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.231
Like
45.628
Πόντοι
6.256
O Καρυπιδαρος έχει πάρει ανάποδες και θα σου γαμησει το ταμ τιριριμ.
αν γινει αυτο μετα θα εχουμε δικες,απολογιες κλπ σαν τα πετρινα χρονια του γαυρου ενα πραγμα
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
967
Like
2.742
Πόντοι
446
Εποχές 2006-2009 ήμουν στην 3 με φίλους, να φανταστείς. Με τις τουαλέτες σας που βρωμάνε ακόμα το ίδιο, το ρολό με χαρτί που μοιραζατε πριν καθε έναρξη και πετουσατε όπου να ναι με καποια αλο αυτα να πεφτουν σε κεφάλια απ τις πάνω θεσεις, και το κυλικείο πάνω αριστερά που έπρεπε να κάνεις προσευχές στο ημίχρονο για να φτάσεις, στη δε λήξη του ματς τα μισά πορτοφόλια είχαν κλαπεί. Ηρέμησε, με πέταξες και τους κοιλιακούς έξω...
Τι έκανες στη 3 ρε αρχηγέ κ δεν τραβαγες στο κοτέτσι σου;;;
Ρε συ μήπως είσαι κρυφοαρειανος;;; γιατί οι περισσότεροι έτσι είστε...σας αρέσει να παίρνετε μάτι τον ΑΡΗ!!!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.485
Like
21.390
Πόντοι
5.506
αν γινει αυτο μετα θα εχουμε δικες,απολογιες κλπ σαν τα πετρινα χρονια του γαυρου ενα πραγμα
Σήμερα ο αφραγκουζος σε κατέβασε αλλά 100 σκαλιά σαν οντότητα. Απλά παραδέχθηκε ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΣΑΦΩΣ πως δεν ήθελε κόσμο στον τελικό, σε συνεργασία με τα πουστρακια της επο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom