Νέα

Ariel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1nv1nc1ble
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Χαιρετω τους πάντες και ερωτώ : ακόμα να πάει κάποιος στο εν λογω μωρο????ειμαστε απο μακρια και κανουμε τισ επιλογεσ μασ μεσα απο τισ κριτικεσ γιατι δεν εχουμε και πολυ χορνο για χασιμο.......
 
OP
OP
1

1nv1nc1ble

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
90
Like
1
Πόντοι
0
σε 2 εβδομάδες θα είμαι Αθήνα και θα την επισκεφτώ. Οπότε...... αναμείνατε κριτική    :dancing:
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
  Καλα ρε μπουρδελιαριδες μενουνε Αθηνα και αφηνετε το παιδι να κανει ολοκληρο ταξιδι απεξω να κανει την δοκιμη??? :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Που ειναι ο Τζινις ρε Hotyan?? Τον εχουμε χασει!!
 

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Δεν γράφω τακτικά αλλά νομίζω ότι χρειάζεται διευκρίνιση το ζήτημα.
Η κοπέλα είναι πολύ θυληκή,    TO ΣΤΗΘΟΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΤΑΤΟ,    και αν
το μεγαλώσει πιθανότατα θα πρέπει να προσέξει να μην χάσει αυτή τη φυσικότητα που έχει τώρα.


Μαγκα μου εχεις καταλαβει οτι μιλαμε για τραβελι ετσι? Δε νομιζω να πιστευεις οτι μιλαμε για κοπελα... Τα φυσικοτατα βυζια ρε κουκουναρα που τα βρηκες????
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
πάντως εγώ σταθερά πιστεύω στο ......

images
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
προφανώς εννοεί ότι η προσθετική που έκανε είναι τόσο καλή και το σύνολο ενσωματώνεται και δένεται στον κορμό της ώστε να δείχνουν αρμονικά και μάλιστα σε τέτοιο βαθμό που να τα θεωρεί φυσικότατα.

Μαγκα μου εχεις καταλαβει οτι μιλαμε για τραβελι ετσι? Δε νομιζω να πιστευεις οτι μιλαμε για κοπελα... Τα φυσικοτατα βυζια ρε κουκουναρα που τα βρηκες????
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Εγω πιστευω εδω παντος....
 

Συνημμένα

  • morsex.jpg
    morsex.jpg
    50,7 KB · Εμφανίσεις: 78

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.624
Πόντοι
1.206
Παιδιά να με συγχωρείτε κι όλας, αλλά χωρίς να θεωρώ πως είμαι συντηρητικός θα εκφράσω μια απόλυτη άρνηση για τη σεξουαλικότητα και όχι μόνον, των αχειρούργητων τρανς.

Αντιλαμβάνομαι κάποιον που είναι ομοφυλόφιλος (δεν έχω εμεπιρίες, όχι από δογματική άρνηση, απλά δεν μου αρέσει) του αρέσουν οι άντρες και παραμένει και ο ίδιος ομοφυλόφιλος άνδρας.

Επίσης αντιλαμβάνομαι (πολύ καλά πλέον!) κάποιον που γενιέται άντρας και γίνεται (με πολύ κόπο και προσπάθεια) γυναίκα. Εδώ έχω εμπειρίες και πρόσφατες και πολύ έντονα ευχάριστες! Από τις πιο ευχάριστες που μου έχουν προσφέρει γυναίκες.

Αλλά κάποιον που θα ήθελε να είναι και ντύνεται σαν γυναίκα, αλλά κρατάει το πουλί του (προφανώς για επαγγελματική χρήση) και δεν τον καταλαβαίνω και καρναβάλι τον θεωρώ και (κυρίως) πιστεύω πως αν δεν αποφασίσει να τραβήξει όλο το δρόμο της πλήρους αλλαγής θα μείνει μια ζωή χωρίς σεξουαλική αλλά και προσωπική ταυτότητα.
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
Παιδιά να με συγχωρείτε κι όλας, αλλά χωρίς να θεωρώ πως είμαι συντηρητικός θα εκφράσω μια απόλυτη άρνηση για τη σεξουαλικότητα και όχι μόνον, των αχειρούργητων τρανς.

Αντιλαμβάνομαι κάποιον που είναι ομοφυλόφιλος (δεν έχω εμεπιρίες, όχι από δογματική άρνηση, απλά δεν μου αρέσει) του αρέσουν οι άντρες και παραμένει και ο ίδιος ομοφυλόφιλος άνδρας.

Επίσης αντιλαμβάνομαι (πολύ καλά πλέον!) κάποιον που γενιέται άντρας και γίνεται (με πολύ κόπο και προσπάθεια) γυναίκα. Εδώ έχω εμπειρίες και πρόσφατες και πολύ έντονα ευχάριστες! Από τις πιο ευχάριστες που μου έχουν προσφέρει γυναίκες.

Αλλά κάποιον που θα ήθελε να είναι και ντύνεται σαν γυναίκα, αλλά κρατάει το πουλί του (προφανώς για επαγγελματική χρήση) και δεν τον καταλαβαίνω και καρναβάλι τον θεωρώ και (κυρίως) πιστεύω πως αν δεν αποφασίσει να τραβήξει όλο το δρόμο της πλήρους αλλαγής θα μείνει μια ζωή χωρίς σεξουαλική αλλά και προσωπική ταυτότητα.


...μια χαρα τα ειπες αγαπητε μου με τις 3 πρωτες παραγραφους (φρασουλες..)...απο τις λεξεις που χρησιμοποιεις φαινεσαι ατομο φιλελευθερο  :2funny:, ανοιχτομυαλο :tickedoff: που δε βλεπει τα της ζωης και κυριως τα της σεξουαλικοτητας ασπρο-μαυρο αλλα τυπος υπερ ανω :2funny: που αποδεχεται καθε "νομιμη" εκφραση σεξουαλικοτητας στη σημερινη εποχη :headbang:!!!!!!!!
...
Μ Α Λ Ι Σ Τ Α
...
...βεβαια, μας τα χαλασες αγαπητε προς το τελειωμα...το κειμενο σου με μια πρωτη αναλυση φαινεται ακαταλαβιστικο τουλαχιστον ΑΠΟ  ΕΜΕΝΑ!! μη παρω στο λαιμο μου αλλους νεο-φιλελευθερους νεο-σοσιαλιστες που αρνουνται να πιστεψουν πως  ναι και ο Σταλιν συντηρουσε στρατοπεδα συγκεντρωσεως ...CIA is calling ("...who let the dogs out??????????")!!!
------------
...Εαν ομως διαβασουμε καλυτερα το κειμενο σου μπορουμε εμεις, μαλλον μπορω (τουλαχιστον εγω!) να σου απαντησω στην "ευλογη" απορια σου και δυσκολια να κατανοησεις την ταυτοτητα μας:
εμας δηλαδη, των μη-ολοκληρομενων ζομπι-μεταλαγμενων κατα το 1/2 , περιθωριακων, ασεξουαλικων, απροσωπων , ανικανοποιητων , demi-gay-carnaval rio/venice, νεο - faux-glamour-drag-vampir-ΠΟΥΣΤΗΔΩΝ....και με 2 λογια να σου παρουσιασω γιατι εσενα προσωπικα (...φιλε νεο-συντηρητικε του τυπου "εγω δεν ειμαι συντηρητικος αλλα ΑΠΟΛΥΤΑ πιστευω, αποδοκιμαζω, κραζω, φρονω κτλ κτλ...." , την παρασκευη απογευμα εφοσον θα εχεις μελετησει τα σκαμπανεβασματα των μετοχων σου ετοιμασου για μια τσαρκα με τα αγαπημενα σου CG με original μουνακι ή οχι...δεν εχει σημασια φτανει να φαινεται real...και ας ειναι τα δαχτυλα και οι πατουσες νταλικερη και το καρυδη ορατο απο χιλιομετρα και μοιαζει με τον Γκουσγκουνη με μουνακι...ναι ναι φτανει να ειναι το μουνι μουνι...ειπαμε ολα και ολα!!...και αμα κρεμεται και κανενα strap-on ε καλα τωρα πλακα κανουμε...χιχιχιχι...δεν ειναι αληθινο....ας παιξουμε τους γιατρους στα ψευτικα...σκοταδι ειναι ποιος μας βλεπει! και Κυριακη πρωι μαζι με την Κυρια "κυρια κυρια ...με τα ολα της βεβαιως.." ετοιμασου για πρωινη λειτουργεια!!... του τυπου ειπαμε, μην τον παιρνεις το λογο μου προσωπικα ...μην κολαζεσαι S Αδωνη S  μου ηρεμα!!!!)  σου φαινεται ΤΟΣΟ δυσνοητο :

1. πιστευεις οτι ειναι νορμαλ, αποδεχτο και φυσιολογικο αυτο που ΝΙΩΘΕΙΣ και οπως το ΝΙΩΘΕΙΣ  ΕΣΥ!!! αρα λογικο να μην καταλαβαινεις ΕΜΕΝΑ και ολους αυτους που κανουν σεξ-ερωτα με το ειδος μου!! οπως ας πουμε ΕΓΩ δεν καταλαβαινω τις λεσβιες , τους παιδεραστες, τους κοπρολαγνους και τους κτηνοβατες..ή ακομη και τους S κρετινους S!
2. πολυ πιθανων να μην υπηρξες πολυ καλος στην εκθεση ιδεων ή στις καλες τεχνες γιατι μου φαινεται οτι δε μπορεις να αντιληφθεις συνθετες και διαφορετικου τυπου ενωσεις...οπως:
α. αντρας ή γυναικα που κανει σεξ και ερεθιζεται με αντρες και γυναικες!! BISEXUAL λεγεται! αυτο το γνωριζεις??
β. αντρας ή γυναικα που τη βρισκει και ερεθιζεται (και τελειωνει βεβαια!) αποκλειστικα με πατουσες (ΠΟΔΟΛΑΓΝΟΣ), ουρα (ΟΥΡΟΛΑΓΝΟΣ), ηλικιωμενους ανω των 65 (ΓΕΡΟΝΤΟΦΙΛΟΣ), αντρες ή γυναικες σε φαση ΠΑΡΕΝΔΥΣΙΑΣ (DRAG/CROSSDRESSING) ...μην παθεις τιποτα...ναι ναι συμβαινουν και αυτα...
"Burn them...S to the stake S!!!)...ακομη
γ. αντρας ή γυναικα που τη βρισκει με μεταλλαγμενα αγορακια με βυζακια τρυφερα και εμφανιση feminine με  πουλακι που καυλωνει και γαμαει και τον παιρνει και τον γλυφει και χυνει και τρελενεται κιολας απο καυλα  !! ...(η ακολασια χωρις ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ!!! S θου κυριε S!)...τελος
δ. τραβεστι/τρανσεξουαλ (PRE-OP , με ψωλη δηλαδη!) που γουσταρουν να ειναι αυτο ακριβως ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
(ελεος ποια...ΑΛΛΟ ΤΡΑΝΣ ΑΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!)...με ψωλη που καυλωνει και κωλαρακι αχορταγο που γουσταρουν να ΓΑΜΑΝΕ ή και να πηδιουνται με  ΑΡΡΕΝΩΠΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ και οχι αδελφες κουνιστες λυγιστες!!!....Να μην αναφερθω και στην περιπτωση Τρανς (με παπαρι βεβαιως!!) που εχουν σχεση αποκλειστικα με ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!! (φιλη μου στο LA  εχει σχεση με γυναικα --και μουναρα πληροφοριακα, μις ...να μην την δωσω δεν ειναι σωστο--εδω και 5 χρονια και ειναι παρα πολυ αγαπημενες!!)..."α παπαπαπα...τρεεμει η γης και ο ουρανος...που ειναι καλε η S αγνη ηρωικη εποχη του "ΕΕΧ"?? S ")
....

βεβαια...αγαπητε μου νεο-φιλελευθερε S Τεξανε S! , επειδη οπως ενας γνησιος νεο-συντηρητικουρας, θες να φαινεσαι και politically-correct !, δεχεσαι και κατανοεις το gayλικη και το "αντρας ειμαι και γουσταρω αντρες...εχει κανεις προβλημα??", φτανει να ειναι "εξω απο το σπιτι μας!"...οπως επισης και το εγχειρισμενο ειδος!!!! (το αστειο ειναι οτι ενας αντρας που ΔΕ γουσταρει καθολου το εγχειρισμενο αλλα ΜΟΝΟ original θα εγραφε ισως οτι ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ το δικο σου ειδος και θα χρησιμοποιουσε ισως και τις ιδιες ακριβως εκφρασεις!!  τι ειρωνια ! χεχεχεχε.....)
.....
εσυ λοιπον drugo (ωχ!!! μου ξεφυγε αυτο S συντροφε! S)....δυσκολευεσαι να κατανοησεις κατι που ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ συχνα μεσα στην κοινωνια μας ή εστω που δεν ταιριαζει στην ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ σου: "ΠΟΥΛΙ ΜΕ ΒΥΖΙ...que scandale!!!!!!!!"...ε λοιπον σου το λεω εγω...wake up and smell the AROMA dear!!!! εμεις ειμαστε ποια κατι το συνηθισμενο...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΚΑΤΑΝΟΗΤΑ!!!!
-----------
...και αφου εισαι αγαπη μου που εισαι μισαλλοδοξος κρετινος S ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΟΥΡΑΣ S του κερατα-"Seig heil!") (ναι ναι διαβασα και αλλα σχολια σου!...15 κωλοτουμπες θα εκανες και 2 χωραφια θα πουλαγες χρυσε μου για να σου κατσει η Αλεξανδρατου!!!! keep on jerking!!) ...μην καμουφλαρεις τα λογια σου με γενικολογες ασυναρτησιες του τυπου "............σεξουαλικη και προσωπικη ταυτοτητα"....πες απλα οτι ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ γιατι δεν ΜΕ νιωθεις και εισαι σουπερ!!!...ειπαμε ....ουτε εγω καταλαβαινω τις λεσβιες...ΑΛΛΑ υπαρχουν γυρω μας και καταλαβαινω οτι για να κανουν αυτο που κανουν ΤΟ ΝΙΩΘΟΥΝ!!

...και αν στο 20-30% των αντρων (να μην πω και περισσοτεροι...εμπειρικα αλλα και ακαδημαικα μιλαω) αρεσει και θα πηγαινε με μια τρανς με πουλι , δε νομιζεις οτι ΕΣΥ εισαι η εξαιρεση???? 

...και εαν εγω , που απο τοτε που θυμαμαι (απο τα 5 μου!!!) μου αρεσαν οι αρρενωποι αντρες ανω των 35χρ., και στην πορεια καταλαβα οτι ΔΕ γουσταρω gay αλλα ασχετους κυριους της διπλανης πορτας (homme fatal!!!) , ασχετως σεξουαλικης ΣΤΑΣΗΣ!, που για να δελεασω σεξουαλικα και να ταιριαξω στην ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ τους , αλλα και ταυτοχρονα ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ!,  επρεπε να μεταλλαχθω και να γινω ΤΡΑΝΣ (αλλα ΔΕ ΝΙΩΘΩ απαραιτητα ΓΥΝΑΙΚΑ ή ΑΝΤΡΑΣ !!! ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΑΡΧΕΤΥΠΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΑΝΤΡΑΣ!!!) ΕΝΕΡΓΟ-ΠΑΘΗΤΙΚΗ που καυλωνει και γουσταρει με τον 2μετρο ΚΩΛΑΡΑ ΨΩΛΑΡΑ ασχετως σεξουαλικης στασης, πρεπει σωνει και καλα να το κοψω για να ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΩ??????????   αν ειναι δυνατον!  ying & yang , rings a bell..at all??? ειμαι  Τ Ρ Α Ν Σ Ε Ξ Ο Υ Α Λ με ΠΑΠΑΡΙ! ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!


...
το γραφω ακομη μια φορα....

ΑΛΛΟ GAY, ΑΛΛΟ ΤΡΑΝΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΑ....ΑΛΛΟ ΝΙΩΘΩ ΓΥΝΑΙΚΑ και αλλο ΝΙΩΘΩ ΤΡΑΝΣ Ή GAY!!!!!!!!!
ναι λοιπον υπαρχουμε και εμεις...εμεις που νιωθουμε και ειμαστε ΤΡΑΝΣ ...ΟΧΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ...

αυτη ειναι η σεξουαλικη μου ταυτοτητα αγαπητε!! οσον αφορα στην προσωπικη ταυτοτητα...S ultra - conservative neo-yappi S μου...αυτη δεν οριοθετειται ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ...get it?????? .......ισως να αποτελεις εξαιρεση .....SS!


xxx
n
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Αμαν βρε! Για τραβεστί πρόκειται? Και γω νόμιζα πως έχει να κάνει με το Ariel για το πλυντήριο!!!!
 

sasakis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
976
Like
2
Πόντοι
6
μαζεμα ολα τα τραβελια και στους φουρνους του Αουσβιτς!
ουστ ανωμαλοι!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.624
Πόντοι
1.206
Ρε Νάντια, έγραψα μια (προσωπική φυσικά) άποψη (δεν υποστηρίζω πως κατέχω την εξ αποκαλύψεως αλήθεια) και μου απάντησες με μανιφέστο!
Δεν το ξαναψάχνεις το θέμα μπας και ΔΕΝ είσαι πραγματικά ικανοποιημένη (υποθέτω πως θέλεις να σου απευθυνόμαστε σε θηλυκό γένος) από την προσωπική και σεξουαλική σου ταυτότητα (επαναλαμβάνω το "κλισέ"!) Στο κάτω κάτω άμα είσαι δεν με χέζεις εμένα τον ψευτοφιλελεύθερο νεοσυντηρητικό!

Επειδή εγώ δεν έψαξα γραπτά σου αλλά θυμάμαι κάποια ιστορία που είχες πει για την Αγγλία που ο ταμείας της τράπεζας σε απεκέλεσε sir, τί έφταιγε αυτός αφού το διαβατήριο σου έγραφε sex : male; (Προφανώς δεν σε έψαξε ο άνθρωπος να δει αν έχεις πουλί!)
Γιατί αυτές που χειρουργούνται αλλάζουν νόμιμα το φύλο τους σε female!
Αλλά εσύ είσαι αντικομφορμίστρια, επαναστάτρια!

Οι επαναστάσεις κούκλα μου έχουν και κάποιο κόστος. Η κόσμια κριτική μου ήταν το ελάχιστο... Υποθέτω πως έχεις συναντήσει και πιο ακραία μορφή κριτικής. Κράξιμο όπως ανέφερες (μόνο που εγώ προσωπικά δεν σε έκραξα!)
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
οσον αφορα στην προσωπικη ταυτοτητα...S ultra - conservative neo-yappi S μου...αυτη δεν οριοθετειται ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ...get it??????

neo-yappi???

yap, yap, τι είναι ετούτο;;;;

S doktor S αν ξέρεις απαντάς.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.624
Πόντοι
1.206
neo-yappi???

yap, yap, τι είναι ετούτο;;;;

S doktor S αν ξέρεις απαντάς.

Αυτά φίλε Βολταίρ είναι προχώ - σούπερ ουάου - ποστ μόντερν - αβαν γκαρντ καταστάσεις!

Νόμιζες πως είσαι και προοδευτικός καημένε μου! Συντηρίκλα του κερατά είσαι!
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Αυτά φίλε Βολταίρ είναι προχώ - σούπερ ουάου - ποστ μόντερν - αβαν γκαρντ καταστάσεις!

Νόμιζες πως είσαι και προοδευτικός καημένε μου! Συντηρίκλα του κερατά είσαι!

Άντε ρε πήγαινε σε κανένα μουσείο για να μάθεις να εκτιμάς την αισθητική πλευρά των τρανς:
2. πολυ πιθανων να μην υπηρξες πολυ καλος στην εκθεση ιδεων ή στις καλες τεχνες γιατι μου φαινεται οτι δε μπορεις να αντιληφθεις συνθετες και διαφορετικου τυπου ενωσεις...οπως:

Έχει και ένα μοντέρνας τέχνης στου Φιξ. Εκεί απέναντι που αρχίζει η πιάτσα.......

(αν και για ενώσεις μάλλον κανένα βιβλίο Οργανικής Χημείας θα έπρεπε να ανοίξεις)

...και αφου εισαι αγαπη μου που εισαι μισαλλοδοξος κρετινος S ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΟΥΡΑΣ S του κερατα-"Seig heil!")

Seig (sic) Heil !
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
μαζεμα ολα τα τραβελια και στους φουρνους του Αουσβιτς!
ουστ ανωμαλοι!
Σκάσε Φύρερ!!! Έχει δίκιο το τράνς!!!  :huh:

Άντε ρε πήγαινε σε κανένα μουσείο για να μάθεις να εκτιμάς την αισθητική πλευρά των τρανς:
Έχει και ένα μοντέρνας τέχνης στου Φιξ. Εκεί απέναντι που αρχίζει η πιάτσα.......

(αν και για ενώσεις μάλλον κανένα βιβλίο Οργανικής Χημείας θα έπρεπε να ανοίξεις)

Seig (sic) Heil !
Βολτέρο βολτέρο , θές να κάτσεις σε σομπρέρο? :fuck1:
Μπορεί και να σου αρέσει βρε άτιμε!!!  :2funny:


[size=16pt]X[/size]ε [size=16pt]X[/size]ε [size=16pt]X[/size]ε

hoty
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom