Νέα

Αριαδνάκι

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
675
Κριτικές
50
Like
5.209
Πόντοι
7.626
Αν υπάρχει περίπτωση να έχει τέτοιο πρόβλημα η κοπέλα μηοως πως χρειάζεται βοήθεια...
Καταλαβαινω πολύ καλά τι λες και από την μεριά σου ως πελάτης έχεις δίκιο αν είναι όλα όπως λες (που δεν έχω λόγο να μην σε πιστέψω γιατί δεν είσαι ο μόνος που το λες.)
Ανθρώπινα όμως μήπως πρέπει να δούμε μήπως παίζει κάτι και να την βοηθήσουμε...
Ξέρεις πολλές φορές το μυαλό μας,μας κάνει παιχνίδια και αυτό που για κάποιον φαντάζει εύκολο "το να ξεφύγει από μια κατάσταση" για άλλον φαντάζει ακατόρθωτο...
Είναι ανεπίτρεπτο το 2024 να υπάρχουν τέτοια προβλήματα ΑΝ υπάρχουν...
Αν ήθελε να ξεφύγει και όντως κινδύνευε έχει τόσους πελάτες που της έχουν φερθεί με σεβαστό . Δε είναι όλοι καφροι . Σε κάποιον θα ζήταγε βοήθεια έστω κρυφά . Κάποιον θα εμπιστεύονταν . Άρα η είναι καψούρα με το νταβά της και θέλει να δουλευει 24 ώρες να του τα ακουμπάει η απλά είναι στο μουνι της με το θέμα του χρόνου . Πάντα ήταν έτσι και πάντα θα είναι ότι αν λέμε .
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
675
Κριτικές
50
Like
5.209
Πόντοι
7.626
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη ΜΕ ΚΑΥΛΑ ΜΟΝΟ το 2024!!!!
Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για την γραφή μου στο νήμα της Αριάδνης χωρίς να θέλω βέβαια σε καμία περίπτωση να στρέψω σε άλλη κατεύθυνση το κοινό που διαβάζει....είπα...να καταθέσω την εμπειρία μου...μμμ ναι....
Στο παρελθόν και πιθανόν να είναι γνωστό αυτό έχουμε ξανα συνεργαστεί με την αριάδνη προσφέροντας υπηρεσίες ταυτόχρονα - τέσσερα χέρια-παρτουζε -τρίγωνο στον ίδιο πελάτη η κάθε μία με τις υπηρεσίες που όλοι γνωρίζετε.
Γνωστός πελάτης και μέλος και στις δυο μας εξαιρετική συνάντηση και σε καμία περίπτωση η κοπέλα δεν άργησε ήταν στην ώρα της είχαμε 5 λεπτά διαφορά άφιξης.
Φέτος... επέλεξα την αριάδνη να την κάνω δώρο σε ένα φίλο ενώ είμαι και εγώ παρών( μόλις είχε χωρίσει το είχε μεγάλη ανάγκη).
Παραμονή πρωτοχρονιάς ώρα 17:00... κλείσιμο ραντεβού για 90 λεπτά στις 18:30.
Άφιξη της αριάδνης 18:40 με ταξί. Καθίσαμε όλοι μαζί στο σαλόνι κουβεντούλα, διακριτικά έστειλα τον φίλο- πελάτη να πάει στο δωμάτιο ώστε να μιλήσω με την αριάδνη και να της πω τι ακριβώς είναι το ζητούμενο εδώ όσο αφορά τον πελάτη μας.
Με άκουσε πάρα πολύ προσεκτικά και μου είπε ότι πραγματικά θα κάνει το καλύτερο και φυσικά αν επιθυμώ να συμμετέχω και με ευχαρίστησε που την κάλεσα.
5' ντους.
Εγώ είχα ήδη ξεκινήσει το μασάζ στο πελάτη ήρθε η αριάδνη κάναμε μαζί 4 χέρια η οποία έχει τρομερό ρυθμό και ακολουθεί πραγματικά με πολλή όρεξη και διάθεση και μετά τους άφησα μόνος τους ώστε να τον ταξιδέψει έτσι όπως η ίδια ξέρει.
Κάθισα στο σαλόνι επικρατούσε χαμός μέσα στο δωμάτιο.. αυτό που ξέρω είναι ότι ο φίλος μου ξέχασε τα πάντα και ο άνθρωπος ξέφυγε.
Όταν τελείωσαν ο πελάτης πήγε στο μπάνιο η αριάδνη ήρθε να μου πει.. πήγαν όλα εξαιρετικά μου λέει άκουσες σε ευχαριστώ πάρα πολύ, όποτε θέλεις το εκτιμώ και το επαναλαμβάνουμε.
Έκατσε και 15 λεπτά παραπάνω μαζί μας. Της κάλεσα ταξί και έφυγε. Ο φίλος και πελάτης μου πραγματικά ενθουσιασμένος δεν θα μπω σε λεπτομέρειες το μόνο σίγουρο είναι ότι το συζητούσαμε για τις επόμενες δύο μέρες. Πραγματικά πολύ ευγενικό πλάσμα πρόσχαρη και χαμογελαστή με πραγματικά πολύ διάθεση να ακούσει και να εξυπηρετήσει.
Εγώ λοιπόν σαν θεραπεύτρια σε όποια συνεργασία έχω κάνει με το συγκεκριμένο κορίτσι ήταν συνεπέστατη, κάτ ομολογία των πελατών μου αλλά και αυτό που έβλεπα σε καμία περίπτωση δεν έκλεψε ούτε σε στάση ούτε σε χρόνο και πιστέψτε με μιλάμε για μάχη και πόλεμο ιδιαίτερα ο τελευταίος ήταν τεράστιος ο τύπος.

Εγώ από την πλευρά μου ευχαριστώ πολύ την αριάδνη και σίγουρα θα επαναλάβουμε πολλά πολλά ραντεβού το 2024.
Και όλοι εμείς που μας έχει στήσει επανηλλειμενως και έχει κοιμηθεί στο δεύτερο γύρο λέμε όλοι ψέματα αγαπητή τεα ; Με όλο το σεβασμό καλή χρόνια κιόλας
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
646
Like
1.358
Πόντοι
206
Και όλοι εμείς που μας έχει στήσει επανηλλειμενως και έχει κοιμηθεί στο δεύτερο γύρο λέμε όλοι ψέματα αγαπητή τεα ; Με όλο το σεβασμό καλή χρόνια κιόλας
Κόρακας κοράκου μάτι βγάζει σκέψου την παροιμία
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Και όλοι εμείς που μας έχει στήσει επανηλλειμενως και έχει κοιμηθεί στο δεύτερο γύρο λέμε όλοι ψέματα αγαπητή τεα ; Με όλο το σεβασμό καλή χρόνια κιόλας
Καλησπέρα!!
Καλή χρονιά.
Όχι βέβαια σε καμία των περιπτώσεων δεν αμφισβητώ κανένα μέλος και καμία εμπειρία, εγώ δύο χρόνια που το γνωρίζω το κορίτσι και δεν έχω κανένα λόγο να πω ψέματα η προσωπική μου εμπειρία σε θέματα συνέπειας ,συμπεριφοράς και υπηρεσιών ήταν κομπλέ.
Αυτό συνέβη αυτο καταθέτω.
Αν ήταν διαφορετικά και με εξέθετε πχ σε πελάτες μου το ίδιο κ θα το δημοσιοποιούσα
Κ τα λοιπά μέλη το ίδιο.
Δεν μπορώ να γνωρίζω τους λόγους που καθυστερεί στη δικιά μας περίπτωση δεν προέκυψε κάτι τέτοιο.
Και δεν θα είχα και κανένα λόγο να το συγκαλείψω πίστεψέ με
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.221
Πόντοι
6.265
Αν υπάρχει περίπτωση να έχει τέτοιο πρόβλημα η κοπέλα μηοως πως χρειάζεται βοήθεια...
Καταλαβαινω πολύ καλά τι λες και από την μεριά σου ως πελάτης έχεις δίκιο αν είναι όλα όπως λες (που δεν έχω λόγο να μην σε πιστέψω γιατί δεν είσαι ο μόνος που το λες.)
Ανθρώπινα όμως μήπως πρέπει να δούμε μήπως παίζει κάτι και να την βοηθήσουμε...
Ξέρεις πολλές φορές το μυαλό μας,μας κάνει παιχνίδια και αυτό που για κάποιον φαντάζει εύκολο "το να ξεφύγει από μια κατάσταση" για άλλον φαντάζει ακατόρθωτο...
Είναι ανεπίτρεπτο το 2024 να υπάρχουν τέτοια προβλήματα ΑΝ υπάρχουν...
Υπάρχουν άνθρωποι που αν και πελάτες μπορείς να τους εμπιστευτείς. Δεν είναι λίγες οι περιπτώσεις που έχει γίνει στο παρελθόν αυτό, όταν το trafficking χτύπαγε κόκκινο, κυρίως με γυναίκες από το ανατολικό μπλόκ που τις εκμεταλλεύονταν. Οι περισσότερες είχαν βρεί άκρη απο πελάτες και ο δεύτερος τρόπος ήταν ο αυτοτραυματισμός με την ελπίδα να πάνε σε νοσοκομείο και να μιλήσουν σε κάποιον εκεί. Δεν ξέρω τα προβλήματα του καθένα, αλλά λύσεις υπάρχουν. Δεν θα κάτσει κανένας μας σε κάποιο forum σαν και αυτό να τετραγωνίσουμε τον κύκλο. Αν θέλετε κάποια βοήθεια και μπορώ να το κάνω θα βοηθήσω αν μου ζητηθεί, αλλά δεν θα μυρίσω τα νύχια μου και να ασχοληθώ με προβλήματα άλλων, που δεν ξέρουμε κιόλας αν υπάρχουν σε αυτό το επίπεδο, όταν τρέχουν τα δικά μου προβλήματα, όπως και σε όλο τον κόσμο εξάλλου.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
747
Κριτικές
5
Like
2.814
Πόντοι
726
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη ΜΕ ΚΑΥΛΑ ΜΟΝΟ το 2024!!!!
Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για την γραφή μου στο νήμα της Αριάδνης χωρίς να θέλω βέβαια σε καμία περίπτωση να στρέψω σε άλλη κατεύθυνση το κοινό που διαβάζει....είπα...να καταθέσω την εμπειρία μου...μμμ ναι....
Στο παρελθόν και πιθανόν να είναι γνωστό αυτό έχουμε ξανα συνεργαστεί με την αριάδνη προσφέροντας υπηρεσίες ταυτόχρονα - τέσσερα χέρια-παρτουζε -τρίγωνο στον ίδιο πελάτη η κάθε μία με τις υπηρεσίες που όλοι γνωρίζετε.
Γνωστός πελάτης και μέλος και στις δυο μας εξαιρετική συνάντηση και σε καμία περίπτωση η κοπέλα δεν άργησε ήταν στην ώρα της είχαμε 5 λεπτά διαφορά άφιξης.
Φέτος... επέλεξα την αριάδνη να την κάνω δώρο σε ένα φίλο ενώ είμαι και εγώ παρών( μόλις είχε χωρίσει το είχε μεγάλη ανάγκη).
Παραμονή πρωτοχρονιάς ώρα 17:00... κλείσιμο ραντεβού για 90 λεπτά στις 18:30.
Άφιξη της αριάδνης 18:40 με ταξί. Καθίσαμε όλοι μαζί στο σαλόνι κουβεντούλα, διακριτικά έστειλα τον φίλο- πελάτη να πάει στο δωμάτιο ώστε να μιλήσω με την αριάδνη και να της πω τι ακριβώς είναι το ζητούμενο εδώ όσο αφορά τον πελάτη μας.
Με άκουσε πάρα πολύ προσεκτικά και μου είπε ότι πραγματικά θα κάνει το καλύτερο και φυσικά αν επιθυμώ να συμμετέχω και με ευχαρίστησε που την κάλεσα.
5' ντους.
Εγώ είχα ήδη ξεκινήσει το μασάζ στο πελάτη ήρθε η αριάδνη κάναμε μαζί 4 χέρια η οποία έχει τρομερό ρυθμό και ακολουθεί πραγματικά με πολλή όρεξη και διάθεση και μετά τους άφησα μόνος τους ώστε να τον ταξιδέψει έτσι όπως η ίδια ξέρει.
Κάθισα στο σαλόνι επικρατούσε χαμός μέσα στο δωμάτιο.. αυτό που ξέρω είναι ότι ο φίλος μου ξέχασε τα πάντα και ο άνθρωπος ξέφυγε.
Όταν τελείωσαν ο πελάτης πήγε στο μπάνιο η αριάδνη ήρθε να μου πει.. πήγαν όλα εξαιρετικά μου λέει άκουσες σε ευχαριστώ πάρα πολύ, όποτε θέλεις το εκτιμώ και το επαναλαμβάνουμε.
Έκατσε και 15 λεπτά παραπάνω μαζί μας. Της κάλεσα ταξί και έφυγε. Ο φίλος και πελάτης μου πραγματικά ενθουσιασμένος δεν θα μπω σε λεπτομέρειες το μόνο σίγουρο είναι ότι το συζητούσαμε για τις επόμενες δύο μέρες. Πραγματικά πολύ ευγενικό πλάσμα πρόσχαρη και χαμογελαστή με πραγματικά πολύ διάθεση να ακούσει και να εξυπηρετήσει.
Εγώ λοιπόν σαν θεραπεύτρια σε όποια συνεργασία έχω κάνει με το συγκεκριμένο κορίτσι ήταν συνεπέστατη, κάτ ομολογία των πελατών μου αλλά και αυτό που έβλεπα σε καμία περίπτωση δεν έκλεψε ούτε σε στάση ούτε σε χρόνο και πιστέψτε με μιλάμε για μάχη και πόλεμο ιδιαίτερα ο τελευταίος ήταν τεράστιος ο τύπος.

Εγώ από την πλευρά μου ευχαριστώ πολύ την αριάδνη και σίγουρα θα επαναλάβουμε πολλά πολλά ραντεβού
Καλησπέρα ΤΕΑ ,εγώ την βρήκα την λύση για να μην δεχτώ στήσιμο . Θα κανονιστεί όπως με τον φίλο -πελάτη σου :grin::grin::grin:
 

karlotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
71
Κριτικές
4
Like
486
Πόντοι
300
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη ΜΕ ΚΑΥΛΑ ΜΟΝΟ το 2024!!!!
Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για την γραφή μου στο νήμα της Αριάδνης χωρίς να θέλω βέβαια σε καμία περίπτωση να στρέψω σε άλλη κατεύθυνση το κοινό που διαβάζει....είπα...να καταθέσω την εμπειρία μου...μμμ ναι....
Στο παρελθόν και πιθανόν να είναι γνωστό αυτό έχουμε ξανα συνεργαστεί με την αριάδνη προσφέροντας υπηρεσίες ταυτόχρονα - τέσσερα χέρια-παρτουζε -τρίγωνο στον ίδιο πελάτη η κάθε μία με τις υπηρεσίες που όλοι γνωρίζετε.
Γνωστός πελάτης και μέλος και στις δυο μας εξαιρετική συνάντηση και σε καμία περίπτωση η κοπέλα δεν άργησε ήταν στην ώρα της είχαμε 5 λεπτά διαφορά άφιξης.
Φέτος... επέλεξα την αριάδνη να την κάνω δώρο σε ένα φίλο ενώ είμαι και εγώ παρών( μόλις είχε χωρίσει το είχε μεγάλη ανάγκη).
Παραμονή πρωτοχρονιάς ώρα 17:00... κλείσιμο ραντεβού για 90 λεπτά στις 18:30.
Άφιξη της αριάδνης 18:40 με ταξί. Καθίσαμε όλοι μαζί στο σαλόνι κουβεντούλα, διακριτικά έστειλα τον φίλο- πελάτη να πάει στο δωμάτιο ώστε να μιλήσω με την αριάδνη και να της πω τι ακριβώς είναι το ζητούμενο εδώ όσο αφορά τον πελάτη μας.
Με άκουσε πάρα πολύ προσεκτικά και μου είπε ότι πραγματικά θα κάνει το καλύτερο και φυσικά αν επιθυμώ να συμμετέχω και με ευχαρίστησε που την κάλεσα.
5' ντους.
Εγώ είχα ήδη ξεκινήσει το μασάζ στο πελάτη ήρθε η αριάδνη κάναμε μαζί 4 χέρια η οποία έχει τρομερό ρυθμό και ακολουθεί πραγματικά με πολλή όρεξη και διάθεση και μετά τους άφησα μόνος τους ώστε να τον ταξιδέψει έτσι όπως η ίδια ξέρει.
Κάθισα στο σαλόνι επικρατούσε χαμός μέσα στο δωμάτιο.. αυτό που ξέρω είναι ότι ο φίλος μου ξέχασε τα πάντα και ο άνθρωπος ξέφυγε.
Όταν τελείωσαν ο πελάτης πήγε στο μπάνιο η αριάδνη ήρθε να μου πει.. πήγαν όλα εξαιρετικά μου λέει άκουσες σε ευχαριστώ πάρα πολύ, όποτε θέλεις το εκτιμώ και το επαναλαμβάνουμε.
Έκατσε και 15 λεπτά παραπάνω μαζί μας. Της κάλεσα ταξί και έφυγε. Ο φίλος και πελάτης μου πραγματικά ενθουσιασμένος δεν θα μπω σε λεπτομέρειες το μόνο σίγουρο είναι ότι το συζητούσαμε για τις επόμενες δύο μέρες. Πραγματικά πολύ ευγενικό πλάσμα πρόσχαρη και χαμογελαστή με πραγματικά πολύ διάθεση να ακούσει και να εξυπηρετήσει.
Εγώ λοιπόν σαν θεραπεύτρια σε όποια συνεργασία έχω κάνει με το συγκεκριμένο κορίτσι ήταν συνεπέστατη, κάτ ομολογία των πελατών μου αλλά και αυτό που έβλεπα σε καμία περίπτωση δεν έκλεψε ούτε σε στάση ούτε σε χρόνο και πιστέψτε με μιλάμε για μάχη και πόλεμο ιδιαίτερα ο τελευταίος ήταν τεράστιος ο τύπος.

Εγώ από την πλευρά μου ευχαριστώ πολύ την αριάδνη και σίγουρα θα επαναλάβουμε πολλά πολλά ραντεβού το 2024.
δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα να νομιζουν '' μερικοι '' οτι απευθυνονται σε ΗΛΙΘΙΟΥΣ...... σε πιο σινεμα το δειχνουν αυτο?? γεια σου ΣΠΙΛΜΠΕΡΓΚ με τα ωραια σου αχαχαχαχα!!!!!!!!!!
 

greenmexico1369

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2016
Μηνύματα
315
Like
450
Πόντοι
21
Η τύπισσα δεν τολμάει να πει κιχ και έβαλε τα βαριά χαρτιά υπεράσπισης... δεν πιάνει δεσποινίς!! έχεις στήσει πάρα πάρα πολύ κόσμο ώρες και δεν έχεις τσίπα στο ελάχιστο να το αλλάξεις..... καμία τσίπα και σεβασμό!! μαύρο όλοι!! όλοι!! μέχρι να μάθει να σέβεται!! για άργησε 11 ώρες στην δουλειά η κοιμήσου να δούμε τι θα σου πει το αφεντικό σου.... και όσοι σε στήσανε που πάρα πολύ καλά σου έκαναν!!! μακάρι να στο κάνουν όσοι ακριβώς τους το έχεις κάνει κι εσύ για να υπάρξει δικαιοσύνη....
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Η τύπισσα δεν τολμάει να πει κιχ και έβαλε τα βαριά χαρτιά υπεράσπισης... δεν πιάνει δεσποινίς!! έχεις στήσει πάρα πάρα πολύ κόσμο ώρες και δεν έχεις τσίπα στο ελάχιστο να το αλλάξεις..... καμία τσίπα και σεβασμό!! μαύρο όλοι!! όλοι!! μέχρι να μάθει να σέβεται!! για άργησε 11 ώρες στην δουλειά η κοιμήσου να δούμε τι θα σου πει το αφεντικό σου.... και όσοι σε στήσανε που πάρα πολύ καλά σου έκαναν!!! μακάρι να στο κάνουν όσοι ακριβώς τους το έχεις κάνει κι εσύ για να υπάρξει δικαιοσύνη....
Καλημέρα και καλή χρονιά αγαπητο μέλος!!!
Σε καμία περίπτωση δεν δηλώνω δικηγόρος υπεράσπισης για καμία και για κανέναν και σίγουρα σε προσωπικό επίπεδο δεν με ενδιαφέρει να αλλάξω γνώμη και άποψη και λοιπά συμπεράσματα απ τη στιγμή που όλοι όσοι γράφουν έχουν προσωπικό βίωμα.
Το ένα όμως δεν αναιρεί το άλλο.
Παρόλα αυτά όμως ενώ ισχύουν αγαπητέ βεβαιότατα τα παραπάνω δεν πάβει να ισχύει και η δική μου θετική εμπειρία απέναντι σε δικούς μου πελάτες.
Πίστεψέ με επαγγελματίας είμαι υπηρεσίες προσφέρω και αν υπήρχε αρνητική εμπειρία η πρώτη που θα το έγγραφα θα ήμουν εγώ γιατί υπάρχει συσχέτιση και με δικό μου πελατολόγιο. Οπότε κάθε φορά που προτείνω κάτι σε δικό μου πελάτη εκτίθομαι.
Σε καμία περίπτωση δεν αναιρώ τα γραφόμενα μελών είναι εμπειρίες τους και διαβάζω και ακούω μόνον ανθρώπους που ξέρουν να γράφουν και να μιλούν με ευγένεια. Γιατί με τον ίδιο τρόπο συμπεριφέρομαι και εγώ προς όλους.
Εγώ κατέθεσα σε δημόσια ανάρτηση της δική μας εμπειρία.
Ούτε οικονομικό συμφέρον έχω ούτε υπάλληλος μου είναι .Μηδέν όφελος.
καλό είναι να μη βλέπετε παντού φαντάσματα. Καλή η καχυποψία,καλές και οι αλήθειες όμως...όταν γνωρίζετε ποιος γράφει να υπάρχει και μία σωστή κρίση.Στην προκειμένη περίπτωση επειδή γράφω εγώ έτσι συνέβη και έτσι το έγραψα.
Από κει και ύστερα εγώ το σεβασμό και την προτίμηση των πελατών μου μελών και όχι τον έχω κερδίσει με 10 χρόνια υπηρεσίας στο χώρο οπότε ό,τι προτείνω εγώ σε πελάτες μου πρέπει να είναι δεκάρι μόνο.
Οποιος δεν είναι ευχαριστημένος από οποιαδήποτε για οποιοδήποτε λόγο προσπέρα και ρίχνει μαύρο,κ οποίοι είναι οκ συνεχίζουν στον αγώνα. Απλά τα πράγματα. Καλή χρονιά λοιπόν με υγεία κ καύλα και εύχομαι σε όλους πολλά υπερκαυλα ραντεβού σε οποιαδήποτε επιλογή κ αν κάνετε.
Φιλιά καλήμερα!!!
 

GiorgosGreko

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
112
Like
228
Πόντοι
21
Καλημέρα και καλή χρονιά αγαπητο μέλος!!!
Σε καμία περίπτωση δεν δηλώνω δικηγόρος υπεράσπισης για καμία και για κανέναν και σίγουρα σε προσωπικό επίπεδο δεν με ενδιαφέρει να αλλάξω γνώμη και άποψη και λοιπά συμπεράσματα απ τη στιγμή που όλοι όσοι γράφουν έχουν προσωπικό βίωμα.
Το ένα όμως δεν αναιρεί το άλλο.
Παρόλα αυτά όμως ενώ ισχύουν αγαπητέ βεβαιότατα τα παραπάνω δεν πάβει να ισχύει και η δική μου θετική εμπειρία απέναντι σε δικούς μου πελάτες.
Πίστεψέ με επαγγελματίας είμαι υπηρεσίες προσφέρω και αν υπήρχε αρνητική εμπειρία η πρώτη που θα το έγγραφα θα ήμουν εγώ γιατί υπάρχει συσχέτιση και με δικό μου πελατολόγιο. Οπότε κάθε φορά που προτείνω κάτι σε δικό μου πελάτη εκτίθομαι.
Σε καμία περίπτωση δεν αναιρώ τα γραφόμενα μελών είναι εμπειρίες τους και διαβάζω και ακούω μόνον ανθρώπους που ξέρουν να γράφουν και να μιλούν με ευγένεια. Γιατί με τον ίδιο τρόπο συμπεριφέρομαι και εγώ προς όλους.
Εγώ κατέθεσα σε δημόσια ανάρτηση της δική μας εμπειρία.
Ούτε οικονομικό συμφέρον έχω ούτε υπάλληλος μου είναι .Μηδέν όφελος.
καλό είναι να μη βλέπετε παντού φαντάσματα. Καλή η καχυποψία,καλές και οι αλήθειες όμως...όταν γνωρίζετε ποιος γράφει να υπάρχει και μία σωστή κρίση.Στην προκειμένη περίπτωση επειδή γράφω εγώ έτσι συνέβη και έτσι το έγραψα.
Από κει και ύστερα εγώ το σεβασμό και την προτίμηση των πελατών μου μελών και όχι τον έχω κερδίσει με 10 χρόνια υπηρεσίας στο χώρο οπότε ό,τι προτείνω εγώ σε πελάτες μου πρέπει να είναι δεκάρι μόνο.
Οποιος δεν είναι ευχαριστημένος από οποιαδήποτε για οποιοδήποτε λόγο προσπέρα και ρίχνει μαύρο,κ οποίοι είναι οκ συνεχίζουν στον αγώνα. Απλά τα πράγματα. Καλή χρονιά λοιπόν με υγεία κ καύλα και εύχομαι σε όλους πολλά υπερκαυλα ραντεβού σε οποιαδήποτε επιλογή κ αν κάνετε.
Φιλιά καλήμερα!!!
Εσύ καλά κάνεις και λες και την άλλη πλευρά του νομίσματος αλλά συγνώμη πέραν αυτού εκτίθεσαι, διώτι τα πράματα δεν είναι ισάξια όταν εγώ κλείνω ένα ραντεβού κάπου για οποιαδήποτε δουλειά και χάνω χρόνο (που για τους πιο πολλούς που μπορούν να αγοράσουν τέτοια ποσά μάλλον είναι πιο σημαντικός από το χρήμα που επίσης θα χάσουν για το ξενοδοχείο) και ταυτόχρονα μου γαμιέται και η διάθεση μάλλον (βίτσια είναι αυτά ο άλλος μπορεί να γούσταρε και την άφησε να κοιμηθεί στην αγκαλιά του πληρώνοντας 2ρη ώρα) και αυτό γίνεται και σε άλλους ανθρώπους σίγουρα όχι στο 100% αλλά σε ένα μεγάλο ποσοστό τότε εγώ που δεν έχω ψωνίσει μάλλον δεν θα ρισκάρω να χάσω το χρόνο μου ή την διάθεση μου.

Και να το πω πιο απλά αν το δεις από την δικιά σου πλευρά αν σε στήσω εγώ 11 ώρες υπάρχει περίπτωση να μην έχω φάει μπλοκ τουλάχιστον ή να το έχεις δώσει το τηλ μου και στις άλλες του χώρου που συνεργάζεσαι ή απλά μιλάτε για τέτοιου είδους άτομα που σας χαλάνε το χρόνο και διάθεση ας σοβαρευτούμε λιγάκι δεν είμαστε αδαείς ούτε γεννηθήκαμε χθες .

Καλή χρονιά.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Εσύ καλά κάνεις και λες και την άλλη πλευρά του νομίσματος αλλά συγνώμη πέραν αυτού εκτίθεσαι, διώτι τα πράματα δεν είναι ισάξια όταν εγώ κλείνω ένα ραντεβού κάπου για οποιαδήποτε δουλειά και χάνω χρόνο (που για τους πιο πολλούς που μπορούν να αγοράσουν τέτοια ποσά μάλλον είναι πιο σημαντικός από το χρήμα που επίσης θα χάσουν για το ξενοδοχείο) και ταυτόχρονα μου γαμιέται και η διάθεση μάλλον (βίτσια είναι αυτά ο άλλος μπορεί να γούσταρε και την άφησε να κοιμηθεί στην αγκαλιά του πληρώνοντας 2ρη ώρα) και αυτό γίνεται και σε άλλους ανθρώπους σίγουρα όχι στο 100% αλλά σε ένα μεγάλο ποσοστό τότε εγώ που δεν έχω ψωνίσει μάλλον δεν θα ρισκάρω να χάσω το χρόνο μου ή την διάθεση μου.
---------
Καλημέρα!!! Καλή χρονιά!!
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου κ με την εμπειρία όλων των μελών και τις τοποθετήσεις σας.
Δεν διαφωνώ ούτε είμαι άνθρωπος που δεν μπαίνω στη θέση των πελατών αυτή είναι η δουλειά μου να μπαίνω στη θέση σου,να ακούω τις ανάγκες σου.
Σε καμία περίπτωση δεν εκτίθομαι ούτε με αυτό που έγραψα γιατί είναι αληθινό, ούτε θα ρισκάρω εγώ πελάτη μου αν γίνει μαλακία-φάουλ για αυτό και βρίσκομαι και εγώ πάντα παρών στις συνεδρίες, οπότε είναι άλλο έργο άλλη διαδικασία.
Σε καμία περίπτωση δεν βάζω σε ταλαιπωρία τον κόσμο ξέρεις ώστε να σπαταλούν πολύτιμο χρόνο και πολύ χρήμα και να το πετούν στα σκουπίδια, είμαι άνθρωπος που εκτιμώ το κάθε ευρώ που μου δίνουν όλα αυτά τα χρόνια. Οπότε εγώ δεν παίζω με αυτό που έχω κερδίσει.
Κατανοώ αυτό που συμβαίνει δεν αναιρώ κανέναν.
Η δική μου εμπειρία με δικούς μου πελάτες ήταν άψογη σε συνεργασία με την αριάδνη εάν συμβεί το αντίθετο σε μελλοντική φάση πάλι θα βγω και θα το γράψω.
Υγ. Δεν ξαναγράφω στο συγκεκριμένο νήμα διότι καταχράζομαι χώρο μπορείτε να το διαχειριστείτε μόνοι σας.
Καλημέρα!!!
Φιλιά!!! Καλή καυλο χρόνια με την ευχη ότι θα στρώσει αυτή η ιστορία!!!
 

AlexEasyRider

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
2.648
Κριτικές
10
Like
6.206
Πόντοι
1.446
Εμπειρία δική μου προ εξαμήνου.
Είχα κλείσει ραντεβού με κορίτσι της Τέας στις πέντε στον Πρίαμο στην Παραλιακή .
Επειδή το ραντεβού θα αργούσε τρεις ώρες και βαριόμουν να περιμένω λέω ασ κάνω ένα ραντεβού με το Αριαδνάκι.Της τηλεφωνώ στις τρεις και μου λέει ότι μπορεί αμέσως και έρχεται σε κανένα εικοσάλεπτο. Λέω τέλεια καλά θα περάσουμε αλλά μην αργήσεις γιατι έχω δουλειά αργοτερα.Στις τρεις και μισή της τηλεφωνώ και μου λέει έρχομαι έχει κίνηση. Στις τέσσερις παρά τέταρτο το ίδιο. Στις τεσσερις μου τηλεφωνεί εκεινη και μου λέει ότι κατεβαίνει.Δεν απαντώ και στις τεσσερις και τέταρτο ξανακαλεί και την βλέπω να κατεβαίνει από το ταξί από το παράθυρο του δωματίου.Τότε απαντάω και της λέω ότι έφυγα και ας πρόσεχε,με ζάλισε ΄λίγο ότι δεν είμαι σωστόσ και ότι δε φέρονται έτσι και ότι πλήρωσε το ταξί ήδη και άλλα διάφορα.Της είπα ότι δε με ενδιαφέρει πλέον και ότι ασ πρόσεχε. Μου είπε ότι θα με μπλοκάρει και να μην της ξανατηλεφωνησω ,της είπα στα αρχίδια μου και τελείωσε.Η ώρα είχε πάει ήδη τεσσερις και μισή και σε μισή ώρα θα ερχόταν η ιέρεια της Τεας.
Η πλάκα είναι ότι κατά τις επτά μου εστειλε μηνυμα αν γίνεται να κανονησουμε άλλο ραντεβού.
Αυτά που γράφω τόσο καιρό.
Ή είναι ουμπερ ηλίθια, ή άλλος παίζει μπάλα για λογαριασμό της, κι μας μαμαει όλους.
Διαλέξτε εκδοχή μόνοι σας.
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
675
Κριτικές
50
Like
5.209
Πόντοι
7.626
Καλησπέρα!!
Καλή χρονιά.
Όχι βέβαια σε καμία των περιπτώσεων δεν αμφισβητώ κανένα μέλος και καμία εμπειρία, εγώ δύο χρόνια που το γνωρίζω το κορίτσι και δεν έχω κανένα λόγο να πω ψέματα η προσωπική μου εμπειρία σε θέματα συνέπειας ,συμπεριφοράς και υπηρεσιών ήταν κομπλέ.
Αυτό συνέβη αυτο καταθέτω.
Αν ήταν διαφορετικά και με εξέθετε πχ σε πελάτες μου το ίδιο κ θα το δημοσιοποιούσα
Κ τα λοιπά μέλη το ίδιο.
Δεν μπορώ να γνωρίζω τους λόγους που καθυστερεί στη δικιά μας περίπτωση δεν προέκυψε κάτι τέτοιο.
Και δεν θα είχα και κανένα λόγο να το συγκαλείψω πίστεψέ με
Στη δικιά σου περίπτωση γλυκιά μου ξέρει πως έχεις ένα πολύ σοβαρό γραφείο εσυ και αν θέλει συνεργασία θα της δίνεις πελάτες . Άρα χρήμα πολύ για την ίδια . Όποτε δε τη συμφέρει να σου κάνει ιστορίες γιατί δε θα την ξανά πάρεις . Εμάς μας έχει γραμμένους
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
301
Like
1.562
Πόντοι
201
Μπήκαμε στο 2024 και ακόμα τα ιδια συζητάμε;
Αφήστε να κάνω μια πρόβλεψη.

Το θέμα θα έτσι για ακόμα 1 μέρα. Μετά θα μπεί μια φωτογραφία και απο κάτω θα γίνει στο 5 λεπτο σχόλιο απο το κλασικό ακαουντ για το ποσο καβλα ειναι και μετα θα στηθεί μια ατυπη συζητηση

"ποτε θα βρεθουμε ρε μωρο"
"οποτε θες"
"θα σου στειλω να κανονισουμε"

κτλ κτλ προκειμένου να αλλάξουν γρήγορα οι σελίδες..
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.958
Κριτικές
56
Like
19.098
Πόντοι
13.636
Το βλέπω τώρα να σκάει το μωρό με φωτογραφία βυζακίων έξω , μαζί με καλημέρες , να μαζέψει 50 like
Και εσείς καθήστε να γράφετε σεντόνια :tooth:

:coffee:
 
  • Like
Αντιδράσεις: a.step

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
7
Like
9.026
Πόντοι
1.336
Τι έγινε μάγκες??? Επιτεύχθηκε η νουθεσία της κοπέλας ή θα χρειαστεί καμία δεκαριά σελίδες ακόμα???
 

dyana10k

Call-Girl
Εγγρ.
12 Δεκ 2023
Μηνύματα
732
Like
6.709
Αν ήθελε να ξεφύγει και όντως κινδύνευε έχει τόσους πελάτες που της έχουν φερθεί με σεβαστό . Δε είναι όλοι καφροι . Σε κάποιον θα ζήταγε βοήθεια έστω κρυφά . Κάποιον θα εμπιστεύονταν . Άρα η είναι καψούρα με το νταβά της και θέλει να δουλευει 24 ώρες να του τα ακουμπάει η απλά είναι στο μουνι της με το θέμα του χρόνου . Πάντα ήταν έτσι και πάντα θα είναι ότι αν λέμε .
Όχι,πολύ δύσκολα ένας πελάτης με οικογένεια θα μπει στην διαδικασία να βοηθήσει μια κοπέλα .
Όλοι λένε αν χρειαστείς είμαι εδώ κλπ για να κάτσεις λίγο παραπάνω να τους προσέξεις να κάνουν τον άντρα ...
Και εμένα με εκβιάζει ένας από άλλο σάιτ...
Το έγραψα εδώ δημόσια
Κανένας δεν νοιάστηκε ....
Δεν είναι όλα τόσο απλά ...:confused::confused:
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
675
Κριτικές
50
Like
5.209
Πόντοι
7.626
Όχι,πολύ δύσκολα ένας πελάτης με οικογένεια θα μπει στην διαδικασία να βοηθήσει μια κοπέλα .
Όλοι λένε αν χρειαστείς είμαι εδώ κλπ για να κάτσεις λίγο παραπάνω να τους προσέξεις να κάνουν τον άντρα ...
Και εμένα με εκβιάζει ένας από άλλο σάιτ...
Το έγραψα εδώ δημόσια
Κανένας δεν νοιάστηκε ....
Δεν είναι όλα τόσο απλά ...:confused::confused:
Το ξέρω αγάπη μου διαβάζω κάθε μέρα το νήμα σου και λυπάμαι για ότι σου συνέβη ειλικρινά . Αλλά δε είναι όλοι το ίδιο αν θέλει κάποιος να βοηθήσει δε ζητάει πάντα ανταλλάγματα . Να είσαι σίγουρη . Επειδή εσένα η στη αριαδνη η στη οποία κοπέλα ζήτησε κάποιος κάποιο ανταλλαγμα δε είμαστε όλοι το ίδιο . Όσο και αν δε το πιστεύεις
 

Matches Malone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
593
Κριτικές
6
Like
1.441
Πόντοι
486
Anticipation Popcorn GIF
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
301
Like
1.562
Πόντοι
201
Πραγματικά πλέον μπορώ να πω ότι τίποτα δεν μπορεί να με προετοιμάσει για το τι θα διαβάσω κάθε φορά που ανοίγω αυτό το site..

Βγάζει στενοχώρια η άλλη επειδή λέει ανέφερε δημόσια ότι την εκβιάζουν νταβατζήδες και κανείς δεν νοιάστηκε.

Ναι γιατί ΤΙ ποιο φυσιολογικό και αναμενόμενο από το να αφήσει κάποιος την ηρεμία του και την οικογένεια του για να τα βάλει με νταβατζήδες και ανθρώπους της νύχτας και μάλιστα για ένα άτομο που δεν ξέρει ..
Πραγματικά σε ποια πραγματικότητα ζείτε, απορώ.

Αν έχεις τέτοια προβλήματα, πήγαινε στην ΓΑΔΑ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom