Νέα

ΑΡΕΙΟΣ ΠΑΓΟΣ ΥΠΕΡ των θρησκευτικών συμβόλων στα σχολεία!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yrret
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 947
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Δεν είσαι της αισθητικής μου πλέον...

σου βαλα το λουλουδακι το ναρκισο...εσενα αλλα θα σε ξαναζωγραφισω
αντε να σου κανουμε casting λιγο...

1> Ποια ειναι η θρησκεια σου ?
2> Ποιον τυπο γυναικας προτιμας ή μηπως εισαι (αλου fan park)?
3> γιατι δεν σου αρεσουν τα θρησκευτικα συμβολα..?
4> ποτε πηρες φουντα τελευταια φορα..?
5> Την γλαστρα με το χασισακι ποτε σκοπευεις να την φυτεψεις...?

ΛΕΓΕ και ερχονται επομενες.. :grin:

Αμα περασεις το casting εχει Βenefits...(δεν στα λεω τωρα)
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Δεν είναι άσχετο ... εδώ γιατί να μην ζητήσουν την γνώμη της πλειοψηφίας? ... μπορεί να θέλουμε βρώμικά ποτάμια ... οι οικολόγοι μας σαν κόμμα είναι από τα πιο συρρικνωμένα στην Ευρώπη ενώ στο κάτω-κάτω τα ποτάμια είναι δικά μας βρε αδερφέ!


Όταν τα έλεγα εγώ, παραπάνω... :jerking:

Σοβαρές καταγγελίες για ΗΠΑ-Κίνα
Τελευταία ενημέρωση: Τρίτη, 17 Νοεμβρίου 2009, 02:39


Για παραπλάνηση, όσον αφορά τις εκπομπές των ρυπαντών, κατήγγειλε χθες τις HΠΑ και την Κίνα ο πρόεδρος της επιτροπής Περιβάλλοντος του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου, λίγο πριν την σύνοδο της Κοπεγχάγης για το κλίμα.

[size=10pt][size=10pt]Ο ευρωβουλευτής Jo Leinen τοποθετήθηκε για το σχετικό ζήτημα λέγοντας: «Οι μεγαλύτεροι ρυπαντές αντιπροσωπεύουν τους μεγαλύτερους παραπλανητές στο θέμα της προστασίας του κλίματος».[/size][/size]
Ενώ συνέχισε λέγοντας: «Θα αποτελούσε μία πραγματική οπισθοδρόμηση για την προστασία του κλίματος, εάν η Κίνα και οι ΗΠΑ, οι δύο μεγαλύτεροι ρυπαντές, δεν δεσμεύονταν να επιτύχουν συγκεκριμένους στόχους, όσον αφορά τη μείωση των αερίων του θερμοκηπίου, αλλά ετοιμάζονται να προβούν σε μία πολιτική διακήρυξη για την προστασία του κλίματος σε ένα απώτερο μέλλον».

«Εάν οι δύο υπερδυνάμεις δεν αναλάβουν επαρκώς τις ευθύνες τους για τη μείωση του CO2, θα υπάρξουν δυστυχώς μιμητές, και αντιγραφείς, και μεταξύ των άλλων χωρών που εκπέμπουν υψηλά ποσοστά διοξειδίου του άνθρακα», τόνισε ο γερμανός ευρωβουλευτής.


Πρώτη καταχώρηση: Τρίτη, 17 Νοεμβρίου 2009, 02:30

Σορρυ που το ποσταρω σαν απαντηση μονο σε σενα, θελω να δω ομως τι εχουν να πουν γιαυτο οι φιλοι μας οι αριστεροι οταν παλιοτερα τους ελεγα οτι η οικολογια ειναι εφευρεση των Αμερικανων η οποια χρησιμοποιειται βεβαια κατα το δοκουν!

 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.172
Like
3
Πόντοι
16
Σορρυ που το ποσταρω σαν απαντηση μονο σε σενα, θελω να δω ομως τι εχουν να πουν γιαυτο οι φιλοι μας οι αριστεροι οταν παλιοτερα τους ελεγα οτι η οικολογια ειναι εφευρεση των Αμερικανων η οποια χρησιμοποιειται βεβαια κατα το δοκουν!
Δεν ξέρω αν είναι εφεύρεση των Αμερικανών, αλλά χρήσιμο εργαλείο του πολιτικο-κοινωνικού μαρκετινγκ είναι ... βλ. Γιωργάκη!
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
συγνωμη για το off-topic

Εγω θα σου ελεγα να μην λες μαλακιες δηλαδη οτι ή μαλαρια στην καμποτζη δεν ειναι τοσο επικυνδυνη.
με μερικα malarol για ωρα αναγκης δεν εχεις προβλημα.
διοτι ολη η περιοχη εκτος απο τα κεντρα ειναι γεματη απο Multi Resistant Malaria.
στη Ν.Ασια και ειδικα στην ΚΑΜΠΟΤΖΗ

Στο λεω αυτο διοτι δεν πετας μαλακιες αυτου του στυλ που μπορει να τις διαβασουν και αλλοι και να νομιζουν οτι, ολα ειναι ΟΚ.

Λοιπον Στην  Ταυλανδη ο κυνδυνος ειναι πολυ μικρος.. αλλα οχι μηδαμινος

Στην Καμποτζη ομως ειναι πολυ μεγαλος..

αν παλι νομιζεις οτι εισαι τοσο μορφωμενος και εχεις τα απολυτα επιχειρηματα τοτε βαλτα με τα υδρυματα
που δεν συμφωνουν με τα λεγομενα σου Εξυπνακια.

   (και δες προσεκτικα το χαρτη)

Δες και εδω μετα.
Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://www.digitaljournal.com/article/273273[/URL]
[URL unfurl="true"]http://www.traveldoctor.co.uk/malaria.htm[/URL]
[URL unfurl="true"]http://www.malariasite.com/malaria/asia.htm[/URL]
καλος ο χαβαλες και οι μαλακιες αλλα να μην παραπληροφορεις...ΛΟΓΩ ΠΑΠΑΡΟ-ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ

βλεπεις δεν εχω "επιχειρηματα" ειμαι ΣΤΟΚΟΣ....

Αν και δεν φαινεσαι βλακας στοκος εισαι σιγουρα. μου δινεις καποια λινκ τα οποια δεν εχεις ιδεα τι λενε..

Η Καμποτζη δεν θεωρειτε χωρα υψηλου κινδυνου. Υπηρχαν κρουσματα που αποδειχτηκαν ανθεκτικα σε φαρμακευτικες θεραπειες και αυτο ειναι το μονο ανησυχητικο. Τα Malarol δεν ειναι πανακεια και δεν ειναι για προληπτικη χρηση. Σε περιπτωση που καποιος εχει τα συμπτωματα (που μοιαζουν με μια εντονη γριπη) πρεπει να παρει 3 χαπια μαζι, για 3 συνεχομενες μερες. Ειναι απαραιτητο να δει γιατρο, αλλα τουλαχιστον εχει παρα πολυ περισσοτερες πιθανοτητες να την βγαλει καθαρη.

Για περισσοτερες πληροφοριες καλο θα ειναι να ενημερωθειτε για την μαλαρια και την χωρα επισκεψης σας, στο Υπουργειο Εξωτερικων, Υπουργειο Τουρισμου, Υπουργειο Υγειας και να μιλησετε με το γιατρο σας.. (Μαλαρια = Ελονοσια)
Η παπαρο-εμπειρια μου με το θεμα, μπορει να παρασυρει καποιον και να εχει προβλημα (αν ειναι τοσο στοκος)

..και σου ξαναλεω.. αν ανησυχεις τοσο πολυ καθεσαι στην πατταγια  :2funny:
και το βιετναμ εχει πολλα ποταμια, κουνουπια.. και μαλαρια(?)  :2funny:  :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Αν και δεν φαινεσαι βλακας στοκος εισαι σιγουρα. μου δινεις καποια λινκ τα οποια δεν εχεις ιδεα τι λενε..

Η Καμποτζη δεν θεωρειτε χωρα υψηλου κινδυνου. Υπηρχαν κρουσματα που αποδειχτηκαν ανθεκτικα σε φαρμακευτικες θεραπειες και αυτο ειναι το μονο ανησυχητικο. Τα Malarol δεν ειναι πανακεια και δεν ειναι για προληπτικη χρηση. Σε περιπτωση που καποιος εχει τα συμπτωματα (που μοιαζουν με μια εντονη γριπη) πρεπει να παρει 3 χαπια μαζι, για 3 συνεχομενες μερες. Ειναι απαραιτητο να δει γιατρο, αλλα τουλαχιστον εχει παρα πολυ περισσοτερες πιθανοτητες να την βγαλει καθαρη.

Για περισσοτερες πληροφοριες καλο θα ειναι να ενημερωθειτε για την μαλαρια και την χωρα επισκεψης σας, στο Υπουργειο Εξωτερικων, Υπουργειο Τουρισμου, Υπουργειο Υγειας και να μιλησετε με το γιατρο σας.. (Μαλαρια = Ελονοσια)
Η παπαρο-εμπειρια μου με το θεμα, μπορει να παρασυρει καποιον και να εχει προβλημα (αν ειναι τοσο στοκος)

..και σου ξαναλεω.. αν ανησυχεις τοσο πολυ καθεσαι στην πατταγια  :2funny:
και το βιετναμ εχει πολλα ποταμια, κουνουπια.. και μαλαρια(?)  :2funny:  :2funny:


Καμποτζη παντως δεν θα παω... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πηγαινε εσυ Ταξιδευτη μου...Τιτανα μου  :2funny: :2funny:

PS: παρε 3 χαπια μαζι, για 3 συνεχομενες μερες.
 

Επισκέπτης
Ο Τίτλος κύριοι mods πρέπει να αλλάξει πάντως!!!
Να αφαιρεθεί το άρειος πάγος υπερ!!!
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
memo... στην μακρά πορεία της εξέλιξης του ανθρώπου η οποία κατά Δαρβίνο ξεκίνησε από τον homo erectus για να καταλήξει στον homo sapiens υπήρξαν αναδιαμφισβήτητα πολλές ενδιάμεσες καταστάσεις.. μία από αυτές ήταν και του homo spasticus.. (ή κατ άλλους homo spazarhidius) .. δυστυχώς φίλε μου, ο τόπος υτός και ειδικά αυτό το φόρουμ βρίθει από απομεινάρια του είδους αυτού...

μπορείς να κατατάξεις κατά την γνώμη μου αρκετούς από τους κατά καιρούς "συνομιλητές" μας.. (αν μπορούν να λεχθούν συνομιλητές άτομα τα οποία στις 10 λέξεις που αρθρώνουν οι 11 είναι βρισιές)...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom