Νέα

Αραπάκια στην Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 876
  • Εμφανίσεις 255K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
442
Κριτικές
3
Like
2.449
Πόντοι
441
Ενδιαφερουσα περιπτωση...και αν ειναι για πανω απο μια ωρα 70ευρω δεν ειναι και πολλα για μια ωραια μαυρουλα....ας την δοκιμασουμε τωρα γιατι μετα μπορει να το ανεβασει στα 150-200 οπως κατι αλλες (πχ ebony darcy που πριν ενα χρονο επαιρνε 80)
φιλε, μη δώσεις πανω από 60!!!!! οι υπηρεσιες που παρεχουν οι μαυρες στα χοτελ ειναι κατω του 20ευρου παντα, στο λεω γιατι εχω παρει κατα καιρους πολλες δυστυχως και σα μαλακας δεν εχω παρει το μαθημα μου ελπιζοντας οτι θα πεσω καποια στιγμη σε κ καποια που θα ξερει να γαμιεται. αυτη που καθεται εκει μονιμα στην παραπανω γωνια που αναφερθηκε αν λεμε την ιδια την εχω παρει αρκετες φορες για πιπα. προσωπο θα ελεγα πολυ μετριο, αλλα γενικα τουλαχιστον προσπαθει να σε ευχαριστησει. Κωλαρα με στρινγκαρα ολα τα λεφτα βεβαια, εμενα μου τη γυρναει στο τελος να τη βλεπω κ να τον παιζω και ταυτοχρονα τραβαει σφαλιαρες μονη της στην κωλαρα. νομιζω την εχω παρει κ χοτελ μια φορα, αλλα χαλια οπως ολες τους. Επίσης δε θυμαμαι καθολουτο όνομα της !!! πρεπει να την πιπωσα ξανα να τη ρωτησω.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
828
Κριτικές
23
Like
7.848
Πόντοι
2.036
φιλε, μη δώσεις πανω από 60!!!!! οι υπηρεσιες που παρεχουν οι μαυρες στα χοτελ ειναι κατω του 20ευρου παντα, στο λεω γιατι εχω παρει κατα καιρους πολλες δυστυχως και σα μαλακας δεν εχω παρει το μαθημα μου ελπιζοντας οτι θα πεσω καποια στιγμη σε κ καποια που θα ξερει να γαμιεται. αυτη που καθεται εκει μονιμα στην παραπανω γωνια που αναφερθηκε αν λεμε την ιδια την εχω παρει αρκετες φορες για πιπα. προσωπο θα ελεγα πολυ μετριο, αλλα γενικα τουλαχιστον προσπαθει να σε ευχαριστησει. Κωλαρα με στρινγκαρα ολα τα λεφτα βεβαια, εμενα μου τη γυρναει στο τελος να τη βλεπω κ να τον παιζω και ταυτοχρονα τραβαει σφαλιαρες μονη της στην κωλαρα. νομιζω την εχω παρει κ χοτελ μια φορα, αλλα χαλια οπως ολες τους. Επίσης δε θυμαμαι καθολουτο όνομα της !!! πρεπει να την πιπωσα ξανα να τη ρωτησω.
σωστος bro! εγω θα της προτεινω 50ευρω για 40 λεπτα το πολυ και αμα θελει....γενικα εχεις δικιο οι μαυρες δεν τα πανε καλα με το πουτανιλικι...δεν το εχουν οι περισσοτερες, ειναι παθητικες στην συμμετοχη περιμενουν απο εσενα να τις κατευθηνεις, και οταν το κανεις αποδιδουν με ερασιτεχνικο τροπο...θελει παρα πολυ υπομονη να πας αρκετες φορες με καποια συγκεκριμενη για να σε συνηθησει να αρχισει να ξεκλειδωνεται και να αποδωσει καλυτερα...Αξιζει ομως η αναμονη! οταν τελικα μια μαυρουλα αισθανθει τελικα ανετα μαζι σου και σε ψιλογουσταρει κιολας τα γαμησια που θα κανεις μαζι της δεν θα τα κανεις με καμια αλλη γυναικα, θα σε στειλει στον παραδεισο!!
 

TER RIS

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
38
Πόντοι
0
και εγω παιδια ειχα παρει μια και δεν αξιζε τοσο
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.618
Κριτικές
13
Like
10.064
Πόντοι
2.046
Υπήρχε μέχρι και πρόπερσι μια Μπέλλα
που έκανε
άρρωστα γαμήσια! Είχε πάει και μεταξουργείο μια περίοδο στο ιάσωνος... Τώρα όλες
οι άλλες είναι φολίτσες στο γαμήσι κλέβουν αρκετά... Η Τάρα
όμως κάνει καλή πίπα
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
793
Κριτικές
12
Like
2.190
Πόντοι
496
Δεύτερη πίπα απο Τέρα. Το μαυράκι με ξετίναξε. Τρέμουν τα πόδια και το στομάχι,έτσι που ρουφάει.
Ένα νερό ρε παιδιά.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.344
Πόντοι
736
Λοιπόν Πατησίων ΦΙΞ 9/10 φορές υπάρχει μόνο μια μαυροφορεμένη κιόλας η τσαρλι από γκανα. 10€ πίπα με καποτα γρήγορος ρυθμός πολύ τη πρώτη φορά το ευχαριστήθηκα μετά όχι πολύ άγαρμπη γενικά πάμε να τελειώνουμε δηλαδή
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.344
Πόντοι
736
Στιγμιότυπο οθόνης 2023-02-18 114659.jpg

Προφανως αυτο το παρκο θα εννοει.....ειναι μεταξυ των σταθμων ηλεκτρικου Αττικη και Αγιου Νικολαου...Ορμαμε απο αποψε μαγκες να δουμε τι θα γινει....
Τι να πω μύστες εκεί πλατεία θυμαρακιων με βγάζει αργά το βράδυ ο δρόμος συχνά δεν υπάρχει απολύτως τίποτα τουλάχιστον τις τελευταίες φορές που πέρασα , μακάρι ν βρείτε. Πάντως Πατησίων απέναντι από πάρκο ΦΙΞ έχω πετύχει μόνο την Τσάρλι από γκανα άγαρμπη πίπα γρήγορη αγκαρεια
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
793
Κριτικές
12
Like
2.190
Πόντοι
496
Πολύ πιθανόν να βρίσκονται σε ώρα εργασίας.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
793
Κριτικές
12
Like
2.190
Πόντοι
496
Ζαμπελίου.
 

Συνημμένα

  • 20230305_005105.jpg
    20230305_005105.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 148

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
793
Κριτικές
12
Like
2.190
Πόντοι
496

Google Doodle: Τιμά την ημέρα ανεξαρτησίας της Γκάνας.​

Δευτέρα 06 Μαρτίου 2023.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
442
Κριτικές
3
Like
2.449
Πόντοι
441
Χθες βράδυ κατά τις 12 τσιμπούκωσα τη Λίζα από Γκάνα (εγώ μόνο αυτή πετυχαίνω κάθε φορά στη γνωστή γωνία Πατησίων και ...). Με πήγε σε σκοτεινό σημείο να παρκάρω, 10ευρω και μου ρούφηξε το καβλί. Στο τέλος μου γύρισε κωλάρα με στρινγκάρα να χουφτώνω κ ταυτόχρονα έριχνε σφαλιάρες στα κωλομέρια της. Πίπα γενικά αγαρμπη, συνεχώς της κάνω παρατήρηση να είναι πιο γλυκιά με τον πουτσο μου.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.344
Πόντοι
736
Χθες βράδυ κατά τις 12 τσιμπούκωσα τη Λίζα από Γκάνα (εγώ μόνο αυτή πετυχαίνω κάθε φορά στη γνωστή γωνία Πατησίων και ...). Με πήγε σε σκοτεινό σημείο να παρκάρω, 10ευρω και μου ρούφηξε το καβλί. Στο τέλος μου γύρισε κωλάρα με στρινγκάρα να χουφτώνω κ ταυτόχρονα έριχνε σφαλιάρες στα κωλομέρια της. Πίπα γενικά αγαρμπη, συνεχώς της κάνω παρατήρηση να είναι πιο γλυκιά με τον πουτσο μου.
Μήπως εννοείς μια μαυροφορεμένη συνέχεια με μπουφανακι Τσαρλι τη λένε π από τη στιγμή π μπαίνει στ αμάξι μέχρι να φύγει είναι μούγγα;; Όλες από γκανα λένε τι σκατα
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.344
Πόντοι
736
Επίσης προς όλα τα μυστονια που φορτώνουν μαύρες. Τη προηγούμενη εβδομάδα μια πιτσιρικά Νανσυ από Γκανα πίπα δέκα ευρα, γαμησι 20 κ είπε χοτελι πλατεία Αμερικής μια πιστόλια 50€ κ πίπα ακα λέει με 100€ μαλακες ψάχνουν μ φαίνεται Βαράνε όπου βρουνε
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Έχω περάσει 10-15 φορές από πάρκο Φιξ τους τελευταίους μήνες, έχω πετύχει μία (1) μικροκαμωμένη και ασχημούλα εκεί στο γνωστό στενό και δεν την έχω πάρει ποτέ. ΥΓ. Αυτά περί Πλατείας Θυμαρακίων είναι για γέλια, περαστικά στον φίλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom