Νέα

Αραπάκια στην Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 871
  • Εμφανίσεις 253K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Έχουμε κανα ρεπόρτο απο το σημείο μέρα που είναι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Παίζει να περάσει κανένας σήμερα για αναζήτηση γαζέλας.
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
620
Πόντοι
81
σουφρίτσα δεν ακούμπησες μύστη;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ρωτάω για να μάθουμε αν αληθεύει ότι οι αραπίνες την έχουν κόκκινη σαν της μαιμούς!!!!!
ο άλλος θύμωσε...αλλά δεν μας είπε ο θυμός που οφείλετε; στην...κατακόκκινη σούφρα σαν της μαιμούς;
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Έχουμε κανα νέο απο το σημείο.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Καλή χρονιά στα μαυριδερά σημεία της Αθήνας.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
723
Κριτικές
5
Like
2.882
Πόντοι
726
Στο πάρκο ΦΙΞ ξέρουμε αν κάποια κάνει ακαποτη πιπα;
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
620
Πόντοι
81

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
100
Like
140
Πόντοι
1
θέλει προσοχή για όσους πηγαίνουν εκεί ενός γνωστού μου του είχαν κλέψει το κινητό
Το κινητό είναι το τελευταίο!!Μη σου πάρουν την ψυχή με καμία αρρώστια φιλε μου
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Πέρασα σήμερα στις 02:30 την νύχτα, αν και δεν είδα τίποτα, να ξέρετε ότι σας βλέπουν αυτές.
Πως δείχνουμε ενδιαφέρον. Απομακρυνόμενος από Αθήνα αφού περάσετε το πάρκο φιξ (στο
αριστερό σας χέρι), στρίβεται δεξιά και μπαίνετε στον παράλληλο της Πατησίων που έχει
κατεύθυνση προς Αθήνα. Αυτός τελειώνει σε μια πολυκατοικία και αναγκαστικά στρίβει αριστερά.
Αυτές σας έχουν δει και ξέρουν τι ψάχνετε.
Μου ήρθε η Τιάρα από Γκάνα. Την πήγα λίγο παραπάνω 10 Ευρώ και έπεσε μια τσιμπουκάρα στο
αυτοκίνητο άλλο πράγμα. Είχε κατεβάσει και το κολάν και ενώ με πίπωνε της χάιδευα τα κωλο-
μέρια και έψαχνα να δαχτυλιάσω το μουνάκι της. Τελείωμα πολύ δυνατό να φανταστείτε τρέμανε
τα πόδια μου.
Πολύ καλή φάση, με το που μπήκε στο αμάξι άρχισα να καυλώνω, με το δροσερό χεράκι της μου
χάιδευε τον πούτσο πάνω από το παντελόνι. Όλη η φάση πολύ καυλωτική. Πιστεύω πως αυτό
που μας φτιάχνει είναι πως τις ψαρεύουμε από το δρόμο.
Μυσταρε πίπα στα 10 π λες ακα η με σκούφο έχει σημασια ευχαριστώ
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Με έβγαλε ο δρόμος από Πατησίων πριν λίγα λεπτά πέρασα από πάρκο ΦΙΞ, μαύρες γαζέλες ούτε γι δείγμα μυστονια
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
620
Πόντοι
81
Με έβγαλε ο δρόμος από Πατησίων πριν λίγα λεπτά πέρασα από πάρκο ΦΙΞ, μαύρες γαζέλες ούτε γι δείγμα μυστονια
Αόματος είσαι ρε παίχτη....έχουν κατέβει ένα τετράγωνο παρακάτω...πάρτυ γίνεται κάθε ξημέρωμα.....έχει πέσει σύρμα και έφυγαν από Πατησίων και κατηφόρισαν προς Λιοσίων μεριά
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Αόματος είσαι ρε παίχτη....έχουν κατέβει ένα τετράγωνο παρακάτω...πάρτυ γίνεται κάθε ξημέρωμα.....έχει πέσει σύρμα και έφυγαν από Πατησίων και κατηφόρισαν προς Λιοσίων μεριά
Για δώσε σημείο ρε παίχτη.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
2
Like
2.536
Πόντοι
456
Αόματος είσαι ρε παίχτη....έχουν κατέβει ένα τετράγωνο παρακάτω...πάρτυ γίνεται κάθε ξημέρωμα.....έχει πέσει σύρμα και έφυγαν από Πατησίων και κατηφόρισαν προς Λιοσίων μεριά
Κοίτα φίλε, από το πάρκο του FIX μέχρι τη Λιοσίων είναι πάρα πολλά τα τετράγωνα και όχι μόνο ένα. Και σίγουρα όχι από κάτω. Μιλάμε για απόσταση γύρω στα δύο χιλιόμετρα. Αν θες να βοηθήσεις τους συναγωνιστές να είσαι λίγο πιο συγκεκριμένος. Αν πάλι θες μόνο να ειρωνευτείς όπως το συνηθίζεις συνέχισε έτσι.
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
620
Πόντοι
81
Κοίτα φίλε, από το πάρκο του FIX μέχρι τη Λιοσίων είναι πάρα πολλά τα τετράγωνα και όχι μόνο ένα. Και σίγουρα όχι από κάτω. Μιλάμε για απόσταση γύρω στα δύο χιλιόμετρα. Αν θες να βοηθήσεις τους συναγωνιστές να είσαι λίγο πιο συγκεκριμένος. Αν πάλι θες μόνο να ειρωνευτείς όπως το συνηθίζεις συνέχισε έτσι.
σου απάντησα σε προσωπικό αλλά μάλλον πετάς χαρταετό λόγω ημερών.
Πλατεία θυμαρακίων στη βορειαννατολική μεριά της πλατείας....ή αλλιώς όπως μπαίνεις από Λιοσίων στο βάθος και αριστερά...μπροστά από το περίπτερο...Τετάρτη και Παρασκευή, Σάββατο γίνεται λαικό προσκύνημα.....μπες, κόψε κίνηση. πες μια καλησπέρα και φόρτωσε...προσεκτικά πάντα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
2
Like
2.536
Πόντοι
456
σου απάντησα σε προσωπικό αλλά μάλλον πετάς χαρταετό λόγω ημερών.
Πλατεία θυμαρακίων στη βορειαννατολική μεριά της πλατείας....ή αλλιώς όπως μπαίνεις από Λιοσίων στο βάθος και αριστερά...μπροστά από το περίπτερο...Τετάρτη και Παρασκευή, Σάββατο γίνεται λαικό προσκύνημα.....μπες, κόψε κίνηση. πες μια καλησπέρα και φόρτωσε...προσεκτικά πάντα.
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, θα το κάνω όμως. Κατ αρχήν δεν έχω λάβει κανένα μήνυμα από εσένα, κάπου αλλού θα το έστειλες. Δεύτερον, χαρταετό πετάμε την επόμενη εβδομάδα. Τρίτον και βασικότερο, δεν με απασχολεί που πιατσάρουν οι αραπίνες, δεν ανήκουν στο target group μου. Αυτή την πολύ εμπεριστατωμένη και λεπτομερή απάντηση έπρεπε να είχες δώσει εξ αρχής και να μην γινόταν τώρα αυτή η κουβέντα. Όποιος έχει λίγο μυαλό μπορεί να συγκρίνει και τις δύο απαντήσεις σου και να βγάλει συμπέρασμα.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
σου απάντησα σε προσωπικό αλλά μάλλον πετάς χαρταετό λόγω ημερών.
Πλατεία θυμαρακίων στη βορειαννατολική μεριά της πλατείας....ή αλλιώς όπως μπαίνεις από Λιοσίων στο βάθος και αριστερά...μπροστά από το περίπτερο...Τετάρτη και Παρασκευή, Σάββατο γίνεται λαικό προσκύνημα.....μπες, κόψε κίνηση. πες μια καλησπέρα και φόρτωσε...προσεκτικά πάντα.

Aν δεν σου κάνει κόπο,μπορείς να βάλεις ένα στίγμα σε χάρτη για το σημείο που αναφέρεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom