Νέα

Αραπάκια στην Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 871
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Το βλέπω για βόλτα σήμερα απο τα μαύρα σοκολατένια μέρη της Ζαμπελίου.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Δυνατό μεταμεσονύχτιο μπούκωμα σπο την μάστερ του μαύρου κλαρίνου που θα ζήλευε και ο Γιώργος Μάγκας,τα πόδια μου τρεμοπαίζανε λές και βάραγε κάποιος με σφυρί στα γόνατα.
(Παίχτηκε και οπτικοακουστικό υλικό κατα την διάρκεια του σολαρίσματος,όσο ποιό σωστά γινόταν για να μην υπάρξει θέμα)
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

mirmidonas1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2017
Μηνύματα
64
Like
147
Πόντοι
0
Θέλω νά την παρω για hotel. Την Μπιουτι την έχω παρει πολλες φορες. Θέλω κάτι καινουργιο
Η Μπιούτι η αραπίνα που ακριβώς είναι στη Φυλής πιατσάρι ή σε μπουρδέλο είναι;
 

Kraken

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2019
Μηνύματα
35
Like
477
Πόντοι
20
ξέρεται κάποιο μαγαζί στην Αθήνα που να μαζεύει μαύρες? καφετέρια η club
Νομίζω αλλοιώς λέγεται τώρα αλλά είναι στο ίδιο σημείο, ακριβώς απέναντι απο την πλατεία κολιάτσου, θα δείς και έναν α΄ράπη πορτιέρη απ έξω, είχα πάει με την φικιά μου πρίν πολλά χρόνια, της μουρλής μέσα πολύ μουνι κατάμαυρο, σαν την μύγα με στο γάλα είμασταν.:grin:


 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Τάρα το μαύρο άλογο. Δεν ήθελα να με πάρει χαμπάρι και να αρχίζει διάφορα γιαυτό και δεν υπάρχει αρκετός φωτισμός η φακός κινητού.
Το video είναι 2 λεπτά και 15 δευτερόλεπτα,όμως κατάφερα να αντέξω την μανία της άλλα 10 λεπτά σχεδόν.
Στο τελείωμα τα πόδια μου χτυπάγανε στον αέρα σαν εκρεμές.
 

Συνημμένα

  • 245.mpg
    854,7 MB · Εμφανίσεις: 0

ledocteur

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
91
Κριτικές
4
Like
354
Πόντοι
280
Που είναι οι εποχές που έσκαγες στον παράδρομο απέναντι απο την Βαρβάκειο και έπεφταν πάνω σου σας τις μέλλισες οι μαύρες... Φόρτωνες με 15-20 ευρώ και έπαιζες τα ΣΜΝ κορώνα γράμματα.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.179
Like
10.505
Πόντοι
2.256
Που είναι οι εποχές που έσκαγες στον παράδρομο απέναντι απο την Βαρβάκειο και έπεφταν πάνω σου σας τις μέλλισες οι μαύρες... Φόρτωνες με 15-20 ευρώ και έπαιζες τα ΣΜΝ κορώνα γράμματα.
Άσε συναγωνιστή... Χαμός γίνονταν. Εμένα μου είχε ανέβει μία στη μηχανή, την ώρα που περίμενα στη γωνία Σωκράτους και Αριστογείτονος. Προδίδουμε την ηλικία μας όσοι έχουμε τέτοιες αναμνήσεις.
 

pitsirikass

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
10
Πόντοι
0
Βόλτα από Φιξ σήμερα γύρω στις 12μιση βρήκα μόνο την τρεισυ.10 πίπα και 20 γαμησι κλασσικά.Την γαμησα μες στο πάρκο.Μετρια πράγματα και με ρωτησε τρεις φορές αν πίνω κόκα γιατί ήταν ψιλοπεσμενος σήμερα και αφου τελειώσαμε ουρίσε μπροστά μου.Εμεινα λίγο αλλά συνεχιζουμε.Η Τάρα πότε συχνάζει εκεί;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.968
Πόντοι
2.046
Τάρα το μαύρο άλογο. Δεν ήθελα να με πάρει χαμπάρι και να αρχίζει διάφορα γιαυτό και δεν υπάρχει αρκετός φωτισμός η φακός κινητού.
Το video είναι 2 λεπτά και 15 δευτερόλεπτα,όμως κατάφερα να αντέξω την μανία της άλλα 10 λεπτά σχεδόν.
Στο τελείωμα τα πόδια μου χτυπάγανε στον αέρα σαν εκρεμές.
δεν παίζει το βίντεο φίλε... θες να το στείλεις με πμ;
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.243
Πόντοι
3.886
Βόλτα από Φιξ σήμερα γύρω στις 12μιση βρήκα μόνο την τρεισυ.10 πίπα και 20 γαμησι κλασσικά.Την γαμησα μες στο πάρκο.Μετρια πράγματα και με ρωτησε τρεις φορές αν πίνω κόκα γιατί ήταν ψιλοπεσμενος σήμερα και αφου τελειώσαμε ουρίσε μπροστά μου.Εμεινα λίγο αλλά συνεχιζουμε.Η Τάρα πότε συχνάζει εκεί;
Ήθελε μπεκο η παίκτρια
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
δεν παίζει το βίντεο φίλε... θες να το στείλεις με πμ;

Δεν ξέρω γιατί το σάιτ μου κάνει μαλακίες και δεν βγάζει εικόνα.
Αν και όπως είχε πεί και ένας σέρ σε πίσω σελίδες αν βλέπεις την μαύρη μέσα στο σκοτάδι και του απάντησε ένας άλλος όταν γελάει.
Ε κάτι τέτοιο μαύρη μαυρίλα πλάκωσε.
Το κεφάλι της φαίνεται που κάνει την κίνηση εν ώρα κλαρίνου,τίποτα το συνταρακτικό και το κράταγα με μισή καρδιά έτσι που ρούφαγε η Τάρα.
Άν το δείς μέρα θα πάθεις πονοκέφαλο.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.968
Πόντοι
2.046
Δεν ξέρω γιατί το σάιτ μου κάνει μαλακίες και δεν βγάζει εικόνα.
Αν και όπως είχε πεί και ένας σέρ σε πίσω σελίδες αν βλέπεις την μαύρη μέσα στο σκοτάδι και του απάντησε ένας άλλος όταν γελάει.
Ε κάτι τέτοιο μαύρη μαυρίλα πλάκωσε.
Το κεφάλι της φαίνεται που κάνει την κίνηση εν ώρα κλαρίνου,τίποτα το συνταρακτικό και το κράταγα με μισή καρδιά έτσι που ρούφαγε η Τάρα.
Άν το δείς μέρα θα πάθεις πονοκέφαλο.
εγώ του το χα απαντήσει :cheesy::cheesy:
 

Hazardus

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
0
Ψάχνω καλο μπουκιτσι (δεν με ενδιαφέρει σεξ απλά μπουκιτσι καμία ιδέα ;
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.333
Like
467
Πόντοι
36
Είναι σοσιαλιστής τύπε. Μητέρα Τερέζα.
nema problema ... την έχω γνωρίσει και ήταν μια πολύ καλή μοναχή - υπέροχος άνθρωπος αυτό που εμείς οι τιποτένιοι χαρακτηρίζουμε ως αγία ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom