Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 369K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 14,0%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 169 48,4%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 107 30,7%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,3%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 26 7,4%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 31 8,9%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,3%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    349

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Διαβασα για πολλα προφιλ μηπως ο τυπος ειναι προφιτερολ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Ακόμα εδώ μέσα είσαι; Για συντόμευε.

Αν έχασες το δρόμο, να σου τον δείξει ο Πουτανας γιος Stavros51 ευχαρίστως.


Υ.Γ Σ ποτε θα με παρεις με την Mercedes να παω να Γαμησω στην Κολωνου???Η μαμα μου δωσε λεφτα για το σχολειο αλλα εγω θελω να τα φαω σε μπουρδελο θα με βοηθησεις????


Ρε τα κοροιδα νομιζουν οτι ειμαι παντογνωστης αλλα που να ξερουν οτι τα κανω copy paste απο Wikipedia
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
τωρα γιατι εμενα δεν με καλυπτει η απαντηση;...anyway!

επιστροφη παραγωγου ως τραγκας...1,70
επιστροφη παραγωγου ως  ευαγγελατος... 1,10
επιστροφη ως moderator... 9,70
επιστροφη παραγωγου ως admin... 200
οριστικη αποχωρηση...1000000
 

TiLesTora

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1
Ηθελα να φτιάξω κι εγώ ένα 2ο nick το "Τριανταφυλλόπουλος" μια και είναι της μόδας τελευταία να έχεις πολλά nick αλλά βαριέμαι.
Οπότε θα σου πω από αυτό το nick ότι θα έλεγε ο "Τριανταφυλλόπουλος" στον Κακαουνάκη:
"Κακαουνάκη είσαι πολύ λέρα"
και πάρτο όπως θες. Έχει την καλή και την κακή πλευρά του.

Μετά έλεγα να φτιάξω πάλι μια ψηφοφορία
"Θέλετε να φύγει ή να μείνει ο Paragogos, Suzuki, κλπ"
1. Να πάει να γαμηθεί, μας τα έκανε τσουρέκια.
2. Οχι είναι η φωνή της αλήθειας και τον πάω.

Αλλά θα μου την πέσουν και βαριέμαι το tennis.

Τελικά με κάλυψε ο stunt οπότε δε θα χαθούμε....

 

Επισκέπτης
ειναι λυπηρο το γεγονος να αποχωρουν καποια ατομα εξαιτιας προσωπικων αντιπαραθεσεων!!μεσω αυτου του σαιτ περναμε ευχαριστα την ωρα μας,κανουμε χαβαλε και πολλες φορες μαθαινουμε ο ενας απο τον αλλον!!παραγωγε θα σε παρακαλουσα να μεινεις!!!αυτα απο μενα!!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
ειναι λυπηρο το γεγονος να αποχωρουν καποια ατομα εξαιτιας προσωπικων αντιπαραθεσεων!!μεσω αυτου του σαιτ περναμε ευχαριστα την ωρα μας,κανουμε χαβαλε και πολλες φορες μαθαινουμε ο ενας απο τον αλλον!!παραγωγε θα σε παρακαλουσα να μεινεις!!!αυτα απο μενα!!

+1

Όσο και να μη γουστάρει κάποιος κάποιον, η κάθε φυγή κάνει το χώρο φτωχότερο. Π. χ. τώρα που έφυγε ο hrys είναι καλύτερα τα πράγματα;
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
- Ναι άλφα, να σαι σίγουρος ότι τώρα που έφυγε αυτός είναι καλύτερα τα πράγματα

- Το ποιημάτι του stunt έχει ξαναπροβληθεί στο σάιτ. Αν ήταν από τον ίδιο τον stunt, καλώς. Κάτι μου λέει ότι δεν είναι έτσι.

- Οι περισσότεροι δεν ξέρουν. Πολλοί περισσότεροι δεν ενδιαφέρονται. Καλά κάνουν, εδώ δεν κάνει κανείς καμιά καμπάνια υπέρ κανενός ή κατά κανενός. Αυτοί που ενδιαφέρονται, ας μπουν στο παλιό φόρουμ, στο σχετικό θρεντ ας αγνοήσουν το σωρό των εκατό σελίδων και ας πάνε στην τελευταία, όπου είναι το ποστ μου. Δεν το λέω γιατί είμαι επιπέδου πούλιτζερ, το λέω γιατί νομίζω δίνει μια ιδέα. Σε συνδυασμό με το υπάρχον θρεντ, πολλές ιδέες μπορώ να πω.

- Ο παραγωγός φεύγει για λόγο. Τον παίρνει ο Σωκράτης για αμυντικό χαφ μπας και μαρκάρει κανείς στο κέντρο του κωλόγαυρου, και χώσει και κανένα μπινελίκι  :2funny:  :2funny:

 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Ενδιαφέρον.

Βλέπω ότι έκανες και μερεμέτια σε συγκεκριμένα posts.
Όχι που θα ξεκουμπιζόσουν.

 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
- Ναι άλφα, να σαι σίγουρος ότι τώρα που έφυγε αυτός είναι καλύτερα τα πράγματα

Σεβαστή η άποψή σου φίλε, διαφωνώ. Νομίζω εξ άλλου πως από το καλοκαίρι και μετά κράταγε η συζήτηση μαζί του μέχρι πολύ αργά, και δεν μίλαγε μόνος του. Έδινε κάποια άλλη νότα και "γέμιζε" το χώρο. Εντάξει, λίγο υπερβολικά ίσως, αλλά αυτός ήταν. Φυσικά δεν έχω συνολική εικόνα και αν ξέρεις κάτι που δεν ξέρω πάω πάσο. Αλλά με βάση ό,τι είδα, νομίζω πως καλώς ήταν εδώ. Στο κάτω κάτω άμα κάποιος δεν τον γουστάρει αποφεύγει τη συζήτηση μαζί του. Όπως κάνω και εγώ με άλλους, και φαντάζομαι και συ (αν κάνω λάθος ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη).

Μήπως ο παραγωγός είναι ο δίκαιος και αδέκαστος διαιτητής Ζωγράφος όμως? Όταν είδα τις φάσεις το σκέφτηκα: γάβρος ο ένας, γάβρος κι ο άλλος...  :grin:

Και αυτός όμως δεν θέλω να λείπει από εδώ. Ισχύουν τα ίδια που έγραψα για τον hrys: δεν σ' αρέσει, τον γράφεις κανονικά και τελείωσε.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
- Το ποιημάτι του stunt έχει ξαναπροβληθεί στο σάιτ. Αν ήταν από τον ίδιο τον stunt, καλώς. Κάτι μου λέει ότι δεν είναι έτσι.

να κι ενα που δημοσιευεται για πρωτη φορα αρχηγε!!! (βραβευμενο μαλιστα!)...Αν το εχεις ξαναδει σκιζω τα λογοτεχνικα μου βραβεια εδω και τωρα!

Των ρυακιών τους ήχους gayboy             
και των φιδιών το σούρσιμο
αποστήθιζες.

Με τ? ακτινίδια των ματιών,
συζεύξεις οραματιζόσουν
χρωμάτων και σωμάτων
χωρίς προηγούμενο.

Εκφραστικά ανοιγόκλεινες
τους αιχμηρούς μεντεσέδες
του προσώπου,
χαρίζοντας στο κύμα
την ακηλίδωτη ομορφιά
της συμμετρίας.

Χασομερούσες, ιχνηλατώντας
τις λυγμικές ανάσες ευφροσύνης
που ανάδιδε ο αγέρας.

Εκεί σε βρήκα,
στην άμμο, στον αγέρα
και στο σύννεφο,
με πρόσωπο χλωμό
απ? την αγίνωτη αγάπη,
λιτό κι? απέριττο,
σαν κούρο σ? αίθουσα ΜΟΥΣΕΙΟΥ.     


 

in_between

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
- Ναι άλφα, να σαι σίγουρος ότι τώρα που έφυγε αυτός είναι καλύτερα τα πράγματα........

Ρε fkmenace, ρε παλληκάρι!!...

Δεν πιστεύω ότι σκέφθηκες στα σοβαρά αυτή την παρόλα που ξεστόμισες!...

Πλήρωμα Διαστημοπλοίου είμαστε ρε παιδιά;!;!; Ποιο το όφελος να φύγει οποιοσδήποτε;!; Και πόσον μάλλον αν κάποιος τον θεωρεί ...γραφικό!! Πώς θα γνωρίσουμε κόσμο τότε;!;

Η Διχόνοια ακόμα μας γαμάει;!; ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΟΛΩΜΟ ΜΟΥ, ΓΑΜΩ ΤΟ!!!
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
ΠΡΟΣ ADMINS & MODS
Δεν με αφορά η αποχώρηση, ούτε ποιος, ποιοί έχουν δίκιο. Μπήκα από περιέργεια να διαβάσω το θέμα και θέλω να πω κάτι στους υπευθύνους του site. Αν υπάρχουν λόγοι διαγραφής κάποιων μελών εδώ μέσα και το λεγόμενο ΒΑΝ δε θα πρέπει να εφαρμόζεται στην υβριστική και χυδαία συμπεριφορά και μάλιστα όχι με ΡΜ αλλά ζωντανά και δημόσια στο φόρουμ?
Με ενοχλεί πάρα πολύ αυτό το στυλ και θα μου πείτε πάρε τα κουβαδάκια σου και δρόμο. Αλλά δεν είναι έτσι. Πρέπει να σεβόμαστε τους άλλους, τον εαυτό μας και κυρίως το site. Αν οι δημιουργοί που δε βλέπω αντίδραση και σε άλλα παρόμοια υβριστικά θέματα βολεύονται να μας το πουν...ΔΗΜΟΣΙΑ....
Εκτός και φοβούνται ότι με διαγραφές υβριστών και χυδαιογράφων θα μείνουν ελάχιστοι εδώ μέσα...Αλλά όπως θέλουν να είμαστε ντόμπροι και αληθινοί εμείς καλό είναι να είναι και αυτοί. Θα ήθελα μια δημόσια τοποθέτησή τους...παρακαλώ. Αλλιώς τότε όλα είναι ανούσια, περιττά και πολύ υποκριτικά...
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Ρε fkmenace, ρε παλληκάρι!!...

Δεν πιστεύω ότι σκέφθηκες στα σοβαρά αυτή την παρόλα που ξεστόμισες!...

Πλήρωμα Διαστημοπλοίου είμαστε ρε παιδιά;!;!; Ποιο το όφελος να φύγει οποιοσδήποτε;!; Και πόσον μάλλον αν κάποιος τον θεωρεί ...γραφικό!! Πώς θα γνωρίσουμε κόσμο τότε;!;

Η Διχόνοια ακόμα μας γαμάει;!; ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΟΛΩΜΟ ΜΟΥ, ΓΑΜΩ ΤΟ!!!

ΨΩΛΟΜΟ ΝΑ ΛΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
ΠΡΟΣ ADMINS & MODS
[size=8pt]... και θέλω να πω κάτι στους υπευθύνους του site. Αν υπάρχουν λόγοι διαγραφής κάποιων μελών εδώ μέσα και το λεγόμενο ΒΑΝ δε θα πρέπει να εφαρμόζεται στην υβριστική και χυδαία συμπεριφορά και μάλιστα όχι με ΡΜ αλλά ζωντανά και δημόσια στο φόρουμ?
Με ενοχλεί πάρα πολύ αυτό το στυλ και θα μου πείτε πάρε τα κουβαδάκια σου και δρόμο. Αλλά δεν είναι έτσι. Πρέπει να σεβόμαστε τους άλλους, τον εαυτό μας και κυρίως το site. Αν οι δημιουργοί που δε βλέπω αντίδραση και σε άλλα παρόμοια υβριστικά θέματα βολεύονται να μας το πουν...ΔΗΜΟΣΙΑ....
Εκτός και φοβούνται ότι με διαγραφές υβριστών και χυδαιογράφων θα μείνουν ελάχιστοι εδώ μέσα...Αλλά όπως θέλουν να είμαστε ντόμπροι και αληθινοί εμείς καλό είναι να είναι και αυτοί. Θα ήθελα μια δημόσια τοποθέτησή τους...παρακαλώ. Αλλιώς τότε όλα είναι ανούσια, περιττά και πολύ υποκριτικά...[/size]

iwcg, τώρα σε διάβασα, και είπα να σου απαντήσω, να μη μένει κανείς παραπονεμένος.
Αλλά σε τι να σου απαντήσω?
Μπορείς να μου ξανακάνεις την ερώτηση παρακαλώ?

Να σου απαντήσω σε όσα καταλαβαίνω:
ΒΑΝ γίνεται σε περιπτώσεις:
1) Χρήστη που με την παρουσία του θέτει σε κίνδυνο (ή επαναλαμβανόμενους κινδύνους) το site.
2) Χρήστη που συστηματικά (και χωρίς ιδιαίτερο λόγο) προσβάλλει προκλητικά άλλους χρήστες.
3) Χρήστη που συστηματικά χρησιμοποιεί "ανάρμοστη" γλώσσα. Εδώ όμως θα πρέπει να καταλάβεις ότι το "ανάρμοστη" είναι  μια γενική έννοια, και στη χρήση "πιπεράτων" ή "σκανδαλιστικών" λέξεων και εκφράσεων το site προσπαθεί να δείχνει ανοχή. Δε μπορεί (και δε πρέπει) ένα site που έχει σα θέμα τα μπουρδέλα να "κόβει" π.χ. τη λέξη "μουνί", μπορεί όμως (και πρέπει) να κόβει τη χρήση της έκφρασης "το μουνί της μάνας σου".
Αναγκαστικά, δεν μπορούν σε όλα τα προβλήματα που είναι πιθανό να προκύψουν να υπάρχουν γραπτοί κανόνες. Γι αυτό υπάρχουν και οι άνθρωποι, και σε κάθε πρόβλημα που παρουσιάζεται και ΔΕΝ είναι από πριν γνωστή η λύση, τη δίνουν εκείνη τη στιγμή. Λάθη μπορεί να έχουν γίνει (και έχουν γίνει), και προσπαθούμε να τα διορθώνουμε, και κυρίως να μη τα ξανακάνουμε. Αυτό που θα ήταν απογοητευτικό, θα ήταν να ξανακάνουμε συνέχεια τα ίδια λάθη. Δε νομίζω ότι συμβαίνει.

Δε σου λέμε "πάρε τα κουβαδάκια σου". Δεν έκανες τίποτα που να θεωρείται "ανάρμοστο", και επομένως δεν έχεις κανένα λόγο να ανησυχείς.

"Ντόμπρος και αληθινός" θεωρείται ο καθένας εδώ μέσα, όπως και καλοπροαίρετος, πάντα στα πλαίσια βέβαια της ιντερνετικής ανωνυμίας του. Όσοι έχουν χάσει τη σοβαρότητά τους μόνοι τους την έχασαν, δε φταίει το site γι αυτό.

Νομίζω φίλε, ότι το thread περί αθωότητας αποδεικνύει ΑΚΡΙΒΩΣ το τι πιστεύει το site για τις απόψεις όλων. Τα πάντα δημοσιεύονται.

Τα περί "βολέματος" δε τα καταλαβαίνω, γι' αυτό και στην αρχή σου λέω "ξανακάνε την ερώτηση". Ποιά είναι?
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Καταρχήν και μόνο ότι κάποιος απαντά θα ήταν καλό αλλά προφανώς δεν είναι η επίσημη γραμμή αυτό του site έτσι;
Το "βόλεμα" αναφέρεται στη γενικότερη περίπτωση περί στρατηγικής του τύπου "οσο γίνεται ντόρος με όποιο τρόπο -ο σκοπός αγιάζει τα μέσα- ανεβαίνει η κίνηση, δημοτικότητα του site άρα τα έσοδα.
Πάμε παρακάτω. Δε διαφωνώ ότι δε μπορεί να είναι κάποιος, -οι συνεχώς από πάνω από όλο το site. Αλίμονο. Αλλά τα γραπτά μένουν. Όταν αναλώνονται δεκάδες σελίδες στο να βρίζονται μεταξ'υ τους κάποιοι ακόμα και αν δεν τον αποκαλέσεις μαλ... ή βλά.... ή αρχ... και δε ξέρω και εγώ τι άλλο το όλο νόημα προσβάλλει τους υπόλοιπους. Όταν μάλιστα συμμετέχουν και Mods, Admins αρχίζει και γίνεται πολύ ενοχλητικό.
Μια λύση είναι φυσικά να μην το διαβάζω εγώ ή όποιος άλλος ενοχλείται το κάθε συγκεκριμένο τέτοιο θέμα. Αλλά δεν υπάρχει σήμανση για να το αποφεύγω και δεύτερον το θέμα δεν είναι μόνο εγώ αλλά και εσείς, ΔΗΛΑΔΗ να ανεβάσετε ποιότητα που τελικά κέρδος θα σας φέρει. Φίλε (μου επιτρέπεις) Σταύρο, να ξέρεις ότι στην αγορά κυριαρχούν δύο τάσεις: το πολύ, φτηνό και χάλια προϊόν που δίνει ένα κέρδος με τεράστιες και χρονοβόρες προσπάθειες και το λίγο, εκλεκτό και φυσικά εύκολο προϊόν που δίνει πολύ μεγάλο κέρδος ίσως λίγο πιο μακροχρόνια. Και το site αυτό όπως και άλλα είναι ένα προϊόν προς κατανάλωση, μην ακούσω ότι είναι έκφραση και άποψη ή μεράκι. Μπορεί στην αρχή, όχι πια και πολύ καλά κάνουν (δεν το κατακρίνω). Απλά προσωπικά θα προτιμούσα συμπεριφορές καλύτερες γιατί θέλω να το δω ποιοτικότερο σαν άποψη το site.
Κοίτα, αν και έχω ξανακάνει 1-2 παρατηρήσεις, δεν είναι υποχρεωμένος κανείς να κάνει ότι ζητάω ή σκέφτομαι εγώ, αλίμονο. Αλλά θέλω να λέω την άποψη μου εκτός πια και ενοχλεί. Στην περίπτωση αυτή κολλάει και το να μου πει κάποιος περι κουβαδακίου...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=8pt]Καταρχήν και μόνο ότι κάποιος απαντά θα ήταν καλό αλλά προφανώς δεν είναι η επίσημη γραμμή αυτό του site έτσι;
Το "βόλεμα" αναφέρεται στη γενικότερη περίπτωση περί στρατηγικής του τύπου "οσο γίνεται ντόρος με όποιο τρόπο -ο σκοπός αγιάζει τα μέσα- ανεβαίνει η κίνηση, δημοτικότητα του site άρα τα έσοδα.
Πάμε παρακάτω. Δε διαφωνώ ότι δε μπορεί να είναι κάποιος, -οι συνεχώς από πάνω από όλο το site. Αλίμονο. Αλλά τα γραπτά μένουν. Όταν αναλώνονται δεκάδες σελίδες στο να βρίζονται μεταξ'υ τους κάποιοι ακόμα και αν δεν τον αποκαλέσεις μαλ... ή βλά.... ή αρχ... και δε ξέρω και εγώ τι άλλο το όλο νόημα προσβάλλει τους υπόλοιπους. Όταν μάλιστα συμμετέχουν και Mods, Admins αρχίζει και γίνεται πολύ ενοχλητικό.
Μια λύση είναι φυσικά να μην το διαβάζω εγώ ή όποιος άλλος ενοχλείται το κάθε συγκεκριμένο τέτοιο θέμα. Αλλά δεν υπάρχει σήμανση για να το αποφεύγω και δεύτερον το θέμα δεν είναι μόνο εγώ αλλά και εσείς, ΔΗΛΑΔΗ να ανεβάσετε ποιότητα που τελικά κέρδος θα σας φέρει. Φίλε (μου επιτρέπεις) Σταύρο, να ξέρεις ότι στην αγορά κυριαρχούν δύο τάσεις: το πολύ, φτηνό και χάλια προϊόν που δίνει ένα κέρδος με τεράστιες και χρονοβόρες προσπάθειες και το λίγο, εκλεκτό και φυσικά εύκολο προϊόν που δίνει πολύ μεγάλο κέρδος ίσως λίγο πιο μακροχρόνια. Και το site αυτό όπως και άλλα είναι ένα προϊόν προς κατανάλωση, μην ακούσω ότι είναι έκφραση και άποψη ή μεράκι. Μπορεί στην αρχή, όχι πια και πολύ καλά κάνουν (δεν το κατακρίνω). Απλά προσωπικά θα προτιμούσα συμπεριφορές καλύτερες γιατί θέλω να το δω ποιοτικότερο σαν άποψη το site.
Κοίτα, αν και έχω ξανακάνει 1-2 παρατηρήσεις, δεν είναι υποχρεωμένος κανείς να κάνει ότι ζητάω ή σκέφτομαι εγώ, αλίμονο. Αλλά θέλω να λέω την άποψη μου εκτός πια και ενοχλεί. Στην περίπτωση αυτή κολλάει και το να μου πει κάποιος περι κουβαδακίου...[/size]

Γιατί ρε παιδιά σε μερικά πρέπει να επαναλαμβάνω τα ίδια και τα ίδια?
Τέλος πάντων. Υπάρχουν και καινούρια εδώ, οπότε στα λέω. Για όσα έχουν ξαναλεχθεί, θα είμαι εξαιρετικά σύντομος.
Κατ αρχήν μάλλον αυτά που σου έγραψα ΕΙΝΑΙ η "επίσημη" γραμμή. Και το λέω, όχι γιατί πήρα καμμιά έγκριση πριν τα γράψω, αλλά γιατί μετά απο 36+ ώρες που τα έγραψα, αν υπήρχε αντίρρηση, θα είχα πάρει κάποιο ΡΜ ή mail που θα μού έλεγε "Μή λες μαλακίες".
Δεν πήρα.
Το να πούμε ότι σαν site δε μας ενδιαφέρει να ανεβάσουμε την κίνηση και την επισκεψιμότητα, θα ήταν ψέμμα. Μας ενδιαφέρει. Αν αυτό εσύ το λες "βόλεμα", δικαίωμά σου, εμείς δε το βλέπουμε έτσι πάντως.
Το "με όποιο τρόπο" δεν ισχύει στην περίπτωσή μας, το έχεις αντιληφθεί ελπίζω. Σε πολλές περιπτώσεις έχουν κοπεί πράματα που "φουντώνουν" καταστάσεις, αν κριθεί ότι δε συμβαδίζουν με το γενικό πνεύμα του site.
Στυην τελική, και ο mods και οι admins άνθρωποι είναι. Και μην ξεχνάς ότι εκτός απ τη δουλειά που κάνουν στο site μπορούν να συμμετέχουν και σαν χρήστες. Επομένως δε θα πρέπει να παραπονείσαι που και αυτοί δηλώνουν κάποια άποψη.
Απο τα δύο είδη προϊόντων που περιγράφεις, μπορείς να μου (μας) πεις εδώ σε ποια κατηγορία βάζεις το site "μας"?

Η άποψή σου δεν ενοχλεί, φίλε, στο ξανάγραψα, και απ τα γραφόμενά σου εγώ τουλάχιστον συμπεραίνω ότι θέλεις να ασκήσεις μια καλοπροαίρετη κριτική.
Καλά κάνεις. Είναι ευπρόσδεκτη.

Την προτροπή σου για "καλύτερες συμεριφορές" έχεις κανένα τρόπο να την κάνεις σεβαστή απο όλους όσους δεν ακολουθούν αυτό το δρόμο? Γιατί εγώ δεν έχω.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Ρε σταυρο ειπαμε, να φυγει το παλικαρι αλλα οχι και καταληξει ετσι:

 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
παραγωγε μπας και ησουν εσυ ο ξεβρακωτος;;;
αν ναι, κερδιζω πολλα στο στοιχημα!!!!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Παραγωγέ πόσο κόμπλεξ τελικά κουβαλάς επάνω σου ??

Νομίζεις οτι άλλη δουλειά δεν έχουμε και το μόνο που μας ενδιαφέρει είναι να ασχολούμαστε μαζί σου ?

Έχεις αλλάξει 30 accounts, έχεις γίνει ban άλλες τόσες φορές, έχεις τσακωθεί/παρεξηγηθεί με όλο τον κόσμο, βρίζεις, απειλείς (σαν κότα βέβαια, πίσω απο το keyboard), ανοίγεις post οτι αποχωρείς επίσημα (!!!) γιατί το πρωί της μέρας μας τρώγανε τα αρχίδια μας για το αν θα αποχωρήσεις ή όχι, ξανατσακώνεσαι με όλο τον κόσμο και στο τέλος μας λές οτι ξαναγύρισες (λές και έφυγες ποτέ...)

Την στοιχειώδη αξιοπρέπεια αν είχες πάνω σου ή δεν θα ξαναπάταγες εδώ μέσα γιατί έπρεπε να καταλάβεις οτι είσαι κουραστικός, ενοχλητικός και ανεπυθήμητος ή θα άλλαζες την συμπεριφορά σου και θα μίλαγες όπως όλοι εδώ μέσα σαν άνθρωπος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom