Νέα

Από ποιά ηλικία πέφτουν οι σεξουαλικές επιδόσεις του άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 242
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απο ποια ηλικια πεφτουν οι σεξουαλικες επιδοσεις του αντρα?

  • 20-25

    Ψήφοι: 9 3,6%
  • 25-30

    Ψήφοι: 7 2,8%
  • 30-35

    Ψήφοι: 20 8,1%
  • 35-40

    Ψήφοι: 30 12,1%
  • 40-45

    Ψήφοι: 62 25,1%
  • 45-50

    Ψήφοι: 129 52,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    247

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.931
Πόντοι
14.936
Έχω μια ερώτηση που απευθύνεται σε ηλικιακή ομάδα 65 και πάνω...πρόσφατα γνώρισα έναν αξιόλογο κύριο 68 ετών. Με κέρδισε με τους τρόπους του, γοητευτικός και πεντακάθαρος. Οι αποδόσεις του στο σεξ = 0,δεν προλάβαινε καν να τον βάλει μέσα μου,έχυνε έτσι μαλακούλη όπως ήταν. Έλεγε ότι είμαι πολύ καυτή,μάλλον πριν από μένα πήγαινε με παγόβουνα...ακόμα κλείνω τα μάτια μου σε αυτό,ωστόσο το νεανικό μου σώμα έχει κάποιες απαιτήσεις και ήδη κοιτάω τους περαστικούς άντρες σαν μια λυσσασμένη. Έχω καμία ελπίδα για κάτι καλύτερο στο σεξ μαζί του,είναι μια φάση που περνάει ή μπα....;
Μπορει να εισαι οντως καυτη ρε φιλεναδα μην τον αποπαιρνεις τον γεροντα επειδη εκατσε μια ατυχια.
Δινε ευκαιριες στους ανθρωπους.
Μαλλι μπαμπακι πουτσα φαρμακι που λενε στο χωριο μου.
Φιλικα παντα απο εναν κυριουλη 41 Μαιων γερακο.:woldman:
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
Έχω μια ερώτηση που απευθύνεται σε ηλικιακή ομάδα 65 και πάνω...πρόσφατα γνώρισα έναν αξιόλογο κύριο 68 ετών. Με κέρδισε με τους τρόπους του, γοητευτικός και πεντακάθαρος. Οι αποδόσεις του στο σεξ = 0,δεν προλάβαινε καν να τον βάλει μέσα μου,έχυνε έτσι μαλακούλη όπως ήταν. Έλεγε ότι είμαι πολύ καυτή,μάλλον πριν από μένα πήγαινε με παγόβουνα...ακόμα κλείνω τα μάτια μου σε αυτό,ωστόσο το νεανικό μου σώμα έχει κάποιες απαιτήσεις και ήδη κοιτάω τους περαστικούς άντρες σαν μια λυσσασμένη. Έχω καμία ελπίδα για κάτι καλύτερο στο σεξ μαζί του,είναι μια φάση που περνάει ή μπα....;
Ρώτα τον αν του συνέβαινε και παλιότερα.
Μπορεί να είναι ψυχολογικό.

Τουλάχιστον 2η φορά αντέχει? Το στόμα το δουλεύεις καλά?
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Ρώτα τον αν του συνέβαινε και παλιότερα.
Μπορεί να είναι ψυχολογικό.

Τουλάχιστον 2η φορά αντέχει? Το στόμα το δουλεύεις καλά?
Ντρέπομαι να τον ρωτήσω. Κάνω ότι δεν με ενδιαφέρει πολύ αυτό το κομμάτι της σχέσης μας. Όσο για το γλείψιμο...Όλα λάθος και εκεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

roughfucker

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.083
Κριτικές
149
Like
24.171
Πόντοι
25.186
Έχω μια ερώτηση που απευθύνεται σε ηλικιακή ομάδα 65 και πάνω...πρόσφατα γνώρισα έναν αξιόλογο κύριο 68 ετών. Με κέρδισε με τους τρόπους του, γοητευτικός και πεντακάθαρος. Οι αποδόσεις του στο σεξ = 0,δεν προλάβαινε καν να τον βάλει μέσα μου,έχυνε έτσι μαλακούλη όπως ήταν. Έλεγε ότι είμαι πολύ καυτή,μάλλον πριν από μένα πήγαινε με παγόβουνα...ακόμα κλείνω τα μάτια μου σε αυτό,ωστόσο το νεανικό μου σώμα έχει κάποιες απαιτήσεις και ήδη κοιτάω τους περαστικούς άντρες σαν μια λυσσασμένη. Έχω καμία ελπίδα για κάτι καλύτερο στο σεξ μαζί του,είναι μια φάση που περνάει ή μπα....;
πριν ξαναπηδηχτειτε βαλτου στο χυμο spedra και priligy...κοιτα μην τον στειλεις μονο με κανενα καρδιακο
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: lailas

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.601
Κριτικές
36
Like
35.064
Πόντοι
18.565
Ντρέπομαι να τον ρωτήσω. Κάνω ότι δεν με ενδιαφέρει πολύ αυτό το κομμάτι της σχέσης μας. Όσο για το γλείψιμο...Όλα λάθος και εκεί.
Αν στο μυαλό του, είναι η σκέψη, ότι οι συναντήσεις σας πρέπει να καταλήγουν σε σεξ, φυσιολογικό είναι να αγχώνεται. Όπως και το ότι είσαι πολύ νεώτερη του και θα πρέπει οπωσδήποτε να σε ικανοποιήσει.
Κοίτα, ένας άνδρας σε αυτή την ηλικία, υποθέτω, δεν έχω πάει ακόμα, πλησιάζω, λειτουργεί στο σεξ, περισσότερο εγκεφαλικά.
Συν το τι συντήρηση έχει κάνει πριν. Εννοώ αν έπινε, αν γυμναζοτανε, και τι διατροφή έκανε.
Αλλά το κυριότερο είναι το κατά πόσο η φαντασία του μπορεί να δουλέψει, η αν είναι κορεσμένη. Κορεσμένη εννοώ, κυρίως από τσόντες και ίντερνετικη μαλακια, που νομίζω είναι η μάστιγα της εποχής μας, όσον αφορά την ανδρική ανικανότητα.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Ντρέπομαι να τον ρωτήσω. Κάνω ότι δεν με ενδιαφέρει πολύ αυτό το κομμάτι της σχέσης μας. Όσο για το γλείψιμο...Όλα λάθος και εκεί.
Αφου κανεις οτι δεν σε ενδιαφερει αυτο το κομματι της σχεσης ,πως θες να βρεις λυση?
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.520
Κριτικές
31
Like
12.200
Πόντοι
5.097
Eίμαι 50. Τρωω ό,τι να' ναι, καπνιζω ενα πακετο τη μερα, δεν εχω γυμναστει ουσιαστικά ποτέ, αγχωνομαι τρελά καθημερινα, οι εξετασεις μου ειναι αψογες, και μπορω να κανω σεξ με γυναικα 3 με 4 φορες την εβδομαδα, αρκει να μην ειναι η ιδια
δεν το περιμενα οτι θα καπνιζες,επεσα απο τα συννεφα. :tickedoff:
Ένα λάικ ομως δεν του εκανες
δεν τελω λαικ καρντια μου. :confused:
Εγω που ειχα πιο πολλες καύλες στα 45 απο οσο στα 25, πώς με κοβεις?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μιλησες στον πληθυντικο στον μπαρος? Ειμαι βεβαιος οτι εχει ηδη δακρυσει απο συγκινηση
δεν μου αρεσει ο πλυθηντικος γιατι αυτοματος με βαζει στην κατηγορια ηλικιωμενου. :tickedoff:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.471
Κριτικές
56
Like
6.125
Πόντοι
3.556
Ντρέπομαι να τον ρωτήσω. Κάνω ότι δεν με ενδιαφέρει πολύ αυτό το κομμάτι της σχέσης μας. Όσο για το γλείψιμο...Όλα λάθος και εκεί.
Αν ειναι και στο γλείψιμο λάθος για μένα μην ασχολείσαι αλλο μαζί του. Υπάρχουν τόσες νεανικές περήφανες ψωλές που μπορείς να γλύψεις να το ευχαριστηθείς. Μην αναλώνεσαι σ έναν γερο που ουτε να σε γλύψει δεν μπορεί σωστά. Αν σ ενδιαφέρει μπορώ κι εγώ να σε βοηθήσω να λύσεις το πρόβλημα σου. Θα χαρώ πολύ.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Mantw

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.940
Κριτικές
1
Like
29.671
Πόντοι
8.006

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
384
Like
258
Πόντοι
21
Έχω μια ερώτηση που απευθύνεται σε ηλικιακή ομάδα 65 και πάνω...πρόσφατα γνώρισα έναν αξιόλογο κύριο 68 ετών. Με κέρδισε με τους τρόπους του, γοητευτικός και πεντακάθαρος. Οι αποδόσεις του στο σεξ = 0,δεν προλάβαινε καν να τον βάλει μέσα μου,έχυνε έτσι μαλακούλη όπως ήταν. Έλεγε ότι είμαι πολύ καυτή,μάλλον πριν από μένα πήγαινε με παγόβουνα...ακόμα κλείνω τα μάτια μου σε αυτό,ωστόσο το νεανικό μου σώμα έχει κάποιες απαιτήσεις και ήδη κοιτάω τους περαστικούς άντρες σαν μια λυσσασμένη. Έχω καμία ελπίδα για κάτι καλύτερο στο σεξ μαζί του,είναι μια φάση που περνάει ή μπα....;


Καλο θα ηταν να στοχευσεις σε διαφορετικο ηλικιακο γκρουπ
των 60-65 ας πουμε
και μεγαλητερες αντοχες εχουνε αλλα και μεχρι τα 68 θα τους εχει πλασει και διαμορφωσει
οπως εσυ θελεις
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.520
Κριτικές
31
Like
12.200
Πόντοι
5.097
Καλο θα ηταν να στοχευσεις σε διαφορετικο ηλικιακο γκρουπ
των 60-65 ας πουμε
και μεγαλητερες αντοχες εχουνε αλλα και μεχρι τα 68 θα τους εχει πλασει και διαμορφωσει
οπως εσυ θελεις
ξεχασες να βαλεις υπογραφη κατω δεξια
θρασυβουλας. :confused: :confused: :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Mantw
Εγγρ.
20 Σεπ 2021
Μηνύματα
1.438
Like
1.409
Πόντοι
216
δεν το περιμενα οτι θα καπνιζες,επεσα απο τα συννεφα. :tickedoff:

δεν τελω λαικ καρντια μου. :confused:

δεν μου αρεσει ο πλυθηντικος γιατι αυτοματος με βαζει στην κατηγορια ηλικιωμενου. :tickedoff:
ποια ακριβώς είναι η ηλικία σας baros?
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
254
Πόντοι
21
Χωρίς δουλειά χωρίς λευτά τώρα που να σου σηκωθεί που λέει κι ένα τραγούδι.
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
254
Πόντοι
21
Σαν νεαρός. Αν είσαι ερωτευμένος κάργα ή έχεις πάθει ζημιά με ένα μουνί τραβάς και 5 φορές και βάλε σε μια μέρα. Αν δε σε τραβάει δε ξέρω. Ίσως μία να φύγουν τα χοντράδια και να πάει να γαμηθεί να ούμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom