Νέα

απεριορστο σεξ με 100 ευρω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Έτσι κι αλλιώς, άμα κουμπώσεις κάμποσα redbuls, monster και μπόλικη καφεΐνη από το κατάστημα του FKK, μια χαρά θα αποδώσεις. Τώρα αν θα τελειώσεις όλες τις φορές, δεν το ξέρω.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Έτσι κι αλλιώς, άμα κουμπώσεις κάμποσα redbuls, monster και μπόλικη καφεΐνη από το κατάστημα του FKK, μια χαρά θα αποδώσεις. Τώρα αν θα τελειώσεις όλες τις φορές, δεν το ξέρω.

τύπε αν κουμπώσεις αυτά που έγραψες, απόδοση θα έχει ο ιατροδικαστής πάνω σου  :priest:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Τέλος πάντων. Το έχω βάλει στόχο το συγκεκριμένο κατάστημα και θα πάω σίγουρα στο μέλλον. Το έχω τεράστια ανάγκη  :wanker:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
τύπε αν κουμπώσεις αυτά που έγραψες, απόδοση θα έχει ο ιατροδικαστής πάνω σου  :priest:
Δε σε στέλνουν έτσι εύκολα στον άλλο κόσμο ρε. Όσοι είδαν τα ραδίκια ανάποδα, κάτι άλλο θα είχαν πάρει μαζί. Πχ θα ήταν μεθυσμένοι ή είχαν κουμπώσει καμιά κόκα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μάγκες αν αξίζει φεύγω τώρα κιόλας. :wanker:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
μύστη καλή φάση πρέπει να είναι, αν πας διακοπές Γερμανία θα αξίζει να περάσεις μια βολτούλα  :grin:
εγινε.δικε μου.Εκεί θα πάω στα σίγουρα με όλες αυτές τις φιλοχρηματες ψωλες Γερμανίδες πιστεύω ότι αξίζει  περισσοτερο :wanker:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
ειχα παει προπερσυ.. μεσημερι.. περναγα απ εξω και μπηκα.. ηταν μεσα μονο ενα ξανθο μιλφ. το οποιο σκουπιζε και ο ιδιοκτητης. τους εκανα παζαρια και με 80 ευρω μπηκα και εμεινα μεχρι το βραδυ. καλο ειναι και τιμιο. αφηνεις τα ρουχα σε ντουλαπακια και κυκλοφορεισ με μπουρνουζι. οσο ημουν εκει μπηκε ενας τουριστας και πηραμε παρτουζα την τυπισσα, η οποια μετα πηρε ενα burger να φαει πισω απο την μπαρα. προσπαθουν με το αλκοολ και με το σοσιαλ να σε κανουν να μη καταλαβαινεις πως περναει η ωρα και οντως πονταρουν στο οτι δεν αντεχεις να γαμησεις πολυ, ειδικα αν πινεις αλκοολ. στον τριτο γυρο, ημουν αρκετη ωρα μεσα και μου ειπε ευγενικα πως θα πρεπει να βγουμε σιγα σιγα προς τα εξω.
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
37
Πόντοι
6
Ενα ωραιο που εχω παει ειναι το treff 188,αν πατησετε στο γκουγκλ θα βρειτε πληροφοριες βρικεται φρανκφουρτη,εχει καπου δεκα γκομενες μεσα μονο ποτα καφεδες 99 ευρω ολη μερα ,αλλα υπαχει και το τριωρο η πενταωρο με λιγοτερα (οσο προλαβαινεις),τα εξτρα (αναλ,κ.τ.λ. οτι γουσταρεις)κοστιζουν ενα εικοσαρικο απιπλεον ,το καλο με το συγκεκριμενο ειναι οτι μπορεις να παρεις 2 γυναικες χωρις χρεωση,εμενα μου ετυχε οταν ειχα παει να με πλησιασει μια μαυρη καλη εως πολυ καλη θαλεγα ,ομως επειδη δεν εκανε κανενα εξτρα δεν ηθελα να παω μαζι της οποτε μου προτεινε μονη της (ηθελα πρωκτικο και τεκειωτικο στο στομα) να παρει μια φιλη της και αυτη απλως να συμετεχει ,φιλια χαδια κ.τ.λ.τη ρωταω γιατι ,και μου λεει με βλεπει το αφεντικο και αν δεν με γαμησεις θα με διωξει,τελικα πηγαμε και  με μια φιλη της κουβανη.
Ωραια φαση αξιζει τα λεφτα του παρολο που το κατηγορουν λιγο οι γερμανοι,δεν ξερω ισως ετυχε να μου αρεσει
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
επισκεψη στο king gorge bordell στο βερολινο στις 23-1-2017 ενα flat-rate μπουρδελακι που με 100 ευρω εισοδο πινεις οσο θελεις γαμας απεριοριστα και καθεσαι οσο θελεις στο χωρο, ανοιγει απο τις 3 το μεσημερι και παραμενει ανοιχτο ως τις 4-5 τις πρωτες πρωινες ωρες της επομενης μερας. πληθος γυναικων 8-12 αναλογα τη μερα και την ωρα που θα το επισκεφτει καποιος, αν πχ. καποιος το μαγαζι στις 4 το απογευμα θα βρει μονο 2-3 κοπελες η περισσοτερες πανε για δουλεια μετα τις 9 το βραδι. απο εμφανιση μετριες ως μπαζα οι κοπελες αλλα ειπαμε με 100 γαμας οσο θελεις και πινεις απεριοριστα, εχει και χωρο για καπνιζοντες
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
υπαρχει και εναλακτικη, πληρωνεις δλδ εισοδο 50 ευρω και καθεσαι για μια ωρα μονο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom