Νέα

Απάντηση Σε Ένα Δημοσιεύμα του LIFO Σχετικά Με Την BDSM Σκηνή Της Ελλάδος .

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
η σιωπη μου προς απαντηση σου..αρκετα ασχοληθηκα και μαζι σου και με το μπουρδελακι σου
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • 10422603_1445544155736833_4572057861438995827_n.jpg
    10422603_1445544155736833_4572057861438995827_n.jpg
    62,3 KB · Εμφανίσεις: 33

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
τοσο αχτι την εχεις πια???
τη μανα σου σκοτωσε η μηπως αυτη ευθυνεται που επεσε το παιδι σου στην πρεζα κοπελια???
το εγγονι σου το φερνεις ακομα στο μπουρδελο σου ξ το πηρε η μαμα του να το χωσει απο μικρο στα βασανα???
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
τοσο αχτι την εχεις πια???
τη μανα σου σκοτωσε η μηπως αυτη ευθυνεται που επεσε το παιδι σου στην πρεζα κοπελια???
το εγγονι σου το φερνεις ακομα στο μπουρδελο σου ξ το πηρε η μαμα του να το χωσει απο μικρο στα βασανα???
Δεν έχω ιδέα τι λες ΑφροδιτοΒαγγάκο ούτε για πια με περνάς. Έχεις τρομερές εμονές, ψυχώσεις και καλά θα κάνεις να παίρνεις λιγότερα παραισθησιογόνα. Όπως και να το πάρει κανείς αυτό που έγραψες,  θα πρέπει να σκεφτείς καλύτερα, μήπως γυρίσει πίσω, σου πέσει στο κεφάλι και σε πάει για δέσιμο.    :idiot:
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Καλά σου λέει ο φίλος. Όχι και πως δεν μεροληπτείς. Στο blog σου ολόκληρο θάψιμο έκανες στο same place την Εύας, λες και χάρηκες που έπαψε να υπάρχει, λες και είχες και στο χωριό σου dungeon. Μάλιστα δεν έχεις πάρει ούτε μια συνέντευξη από την ποιο σοβαρή Αφέντρα στην Ελλάδα που έχει κάνει τα περισσότερα στον χώρο προσφέροντας πολλά και που έχει εκπαιδεύσει την Λόλα. Την star περσόνα της φετιχιστικής σκηνής. Αλλά τι περιμένεις από ένα άρθρο που ο πρώτος και καλύτερος που το σχολίασε είναι ο Baggos το Αφροδιτάκι!!  Αυτά για να μην μας έχεις για μαλάκες :jerking: Όλα συζητιούνται φίλε στο μικρό χωριό μας!  :tickedoff:
Μην εκνευρίζεσαι! Στο μπλόγκ μου θα βρείς συνεντεύξεις απο Αφέντρες κάθε είδους .Και dominas και στουντιοκόριτσα . Δεν υποστηρίζω ή αντιμάχομαι. Όλοι προβάλονται !
Προσωπική μου επιλογή άλλωστε είναι τα στούντιο και όχι η Αφροδίτη ή όποια άλλη φαντάζεσαι απο μισος ή άλλου είδους άχτι έχεις .

Καθυστέρησα να απαντήσω γιατί πέρασα χρόνο γράφοντας και εξελίσσοντας το site μου όχι για να ειμαι μιζερος σαν εσένα . Και ως προς τα περίφημα "οφέλη" που μπορεί να έχω νομίζω και εσύ και όποιος άλλος μπορεί να μάθει ότι το μπλόγκ μου είναι εντελώς δωρεάν χωρίς κανενός είδους δέσμευση οικονομική ή άλλου είδους.

Και κάτι τελευταίο . Η φετιχιστική κοινότητα της Ελλάδος δεν είναι μικρό χωριό. Έχεις εσφαλμέννη οπτική
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom