Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.186
Πόντοι
201
Καβλωνω να μου χύνουν τη γυναίκας έριαξ
Καλημέρα και Καλή Χρονιά
Πρωινές γκαυλίτσες βλέπω. Εγώ την ψήνω για παρτουζίτσα αλλά αντιστέκεται. Το γαμήσι που της έριξα ενώ κυκλοφορούσε χυμένη μέσα στο δωμάτιο δεν μπορώ να το ξεχάσω. Εννοείται ότι εγώ την είχα χύσει πριν
 

Stavros007

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρω ότι αρκετοί ίσως βγουν να κράξουν το θέμα... και κάποιοι να κάνουν χαβαλέ... αλλά γεγονός είναι ότι υπάρχει και τέτοια κατηγορία...
Οπότε σε όποιον δεν αρέσει το θέμα ή έχει όρεξη για πλάκα...να πάει αλλού...

Ζευγάρια swingers και άντρες που τους αρέσει να βλέπουν τη γυναίκα τους να γαμιέται με άλλους... ίσως να θέλουν να το εκμεταλευτούν, περνώντας καλά οι ίδιοι και κερδίζοντας και κάποιο δωράκι... Άντρες επίσης που βαρέθηκαν να πετάνε κατοστάρικα σε επαγγελματίες, μπορεί να βρουν ενδιαφέρων μια τέτοια ερασιτεχνική εμπειρία...

Ξεκινάμε λοιπόν τη κουβέντα... όποιος θέλει μπορεί να βάλει και φωτό από τη γυναίκα του... για να έρθουν σε επικοινωνία οι ενδιαφερόμενοι... ή απλά να πει ότι ανήκει σε αυτή τη κατηγορία για να γίνει η συνεννόηση μέσω pm... Επίσης και άντρες μόνοι που θέλουν τέτοια εμπειρία, μπορούν να γράφουν μήνυμα εδώ για να τους βρίσκουν τα ζευγάρια που δεν θέλουν να διαφημιστούν δημόσια...
Είμαι 24 και θα με ενδιέφερε για cuckold. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει από εδώ η Skype live:.cid.380f8b00cbd31cc1
 

Jimmmy1

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0

Kangos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
22
Πόντοι
0
Κάποιος που εδιαφερεραι να του γαμησω την γυναικά και να βλέπει κυπριος είμαι 25 χρόνο με καυλι 16 εκατοστα
 

johnak281

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2023
Μηνύματα
27
Like
60
Πόντοι
0
Είμαι 24 και θα με ενδιέφερε για cuckold. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει από εδώ η Skype live:.cid.380f8b00cbd31cc1
Εννοεις θα
Είμαι 24 και θα με ενδιέφερε για cuckold. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει από εδώ η Skype live:.cid.380f8b00cbd31cc1
Στείλε πμ
 

Aabb88866

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Σαν να το έγραψα εγώ… τα είπες όλα φιλε μου όπως ακριβώς είναι. Και επίσης έχω να πω σε όλους όσους μολις γράψουμε ότι είμαστε cuckold, μας στέλνουν μηνύματα ότι θέλουν να κάνουμε τρίο, ότι για το λογο αυτό υπάρχουν πιο κατάλληλα site από το bou. Site όπου έχουμε πιστοποιημένους χρήστες με φωτογραφίες, videos, αλλά και validations από άλλους χρήστες με τους οπόιους έχουμε κάνει φάση και έτσι οι επιλογές γίνονται σωστά και όμορφα.
Μπορώ να έχω τα site παρακαλώ;
 

menoly5

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2024
Μηνύματα
15
Like
30
Πόντοι
0
Έχει κάποιος την φαντασίωση να δει την γυναίκα του να την πηδάει κάποιος πρώην της από κοντά? Να την έχει στα τέσσερα και να την ξεσκίζει ξανά?
Εννοείται μύστη έχω ακριβώς την ίδια φαντασίωση
 

Gold-2024

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Δύο συνάδελφοι σχολάνε και ετοιμάζονται να φύγουν. Διάλογος μεταξύ τους:

- Είσαι για μια παρτούζα;
- Ναι αμέ ! Θα είμαστε πολλοί;
- Αν φέρεις και τη γυναίκα σου, θα είμαστε τρεις !!!!

:dancing: :dancing:
:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
26
Like
116
Πόντοι
0
Καλησπερα μας εξιταρει να δοκιμασουμε με αλλον αντρα τριο αλλα και να την δω με αλλον προτεινει καποιος κατι που να παμε;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.422
Πόντοι
5.097

AggelosFeetLover

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2021
Μηνύματα
146
Like
626
Πόντοι
81
Καβλωνω να μου χύνουν τη γυναίκα
καλησπερα με ενδιαφέρει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάποιος σοβαρός και σκληρός να πηδήξει την δικιά μου;
καλησπερα με ενδιαφέρει στειλε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom