Νέα

Αντιοχείας 64 (Γέφυρα Βρυούλων), Νέα Φιλαδέλφεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tarasch
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 455
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brasidas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
95
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
0
η Αλεξάνδρα που έχει βάρδια σημερα... παίζει καμία φωτογραφία της ?
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Βρε παιδιά.Το αστέρι της Αντιοχείας, η γυναικάρα μας, η Σαμπρινάρα μας πού χάθηκε;Ξέρει κανείς κάτι;
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Μήπως βρίσκεται σε άδεια; :think:
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Ελπίζω, να έχει άδεια.Και να μην πήγε για καμιά αισθητική επέμβαση, όπως κάνουν πολλές τώρα τελευταία άσκοπα και χαλάνε την εμφάνισή τους.


Σαν τι θα μπορούσε ν' αλλάξει δηλαδή;
 

billikas

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
  Φίλοι  συναθλητές καλησπέρα έχω καταθέσει και εγώ με τι σειρά μου στο συγκεκριμένο κατάστημα (και σε άλλα βεβαία) αλλά το συγκεκριμένο είναι πολύ καλό και καθαρό.

  Όσο για τα καλά κορίτσια του σίγουρα η Σαμπρίνα είναι κορυφή ειδικά στο ακάποτο αλλά και η Σκαρλετ είναι απίστευτη.

  Δεν μπορώ να ξεχωρίσω κάποια
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
για τους λατρεις των μιλφ το συγκεκριμενο στουντιο διαθετει τη νταιανα ετσι πληροφοριακα....τη δοκιμασα προσφατα και εμεινα απολυτα ικανοποιημενος...
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Μην ανησυχείς. Δε νομίζω να τις πειράξει γιατί μετά...


Γιατί μετά, τί Μάθιου;
Αλλά από ό,τι είδα στο πρόγραμμα, επιστρέφει αυτή τη βδομάδα.Μάλλον, πέρασαν οι δύσκολες μέρες της.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Γιατί μετά, τί Μάθιου;
Αλλά από ό,τι είδα στο πρόγραμμα, επιστρέφει αυτή τη βδομάδα.Μάλλον, πέρασαν οι δύσκολες μέρες της.

Γιατί μετά υποθέτω πως θα χάσει αρκετούς πελάτες. Κάτι που δε θα το ήθελε κι αυτή.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.820
Πόντοι
4.130
Ενα καλό "παιδί" είναι και η Αντριάνα. Αξίζει τον κόπο.......
Και μάλιστα σε αυτό το μαγαζί απο ότι κατάλαβα τα δίνει ....όλα.........
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
   Φίλοι  συναθλητές καλησπέρα έχω καταθέσει και εγώ με τι σειρά μου στο συγκεκριμένο κατάστημα (και σε άλλα βεβαία) αλλά το συγκεκριμένο είναι πολύ καλό και καθαρό.

  Όσο για τα καλά κορίτσια του σίγουρα η Σαμπρίνα είναι κορυφή ειδικά στο ακάποτο αλλά και η Σκαρλετ είναι απίστευτη.

  Δεν μπορώ να ξεχωρίσω κάποια

Η Scarlet είναι κορυφή και στο πρωκτικό!
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Γιατί μετά υποθέτω πως θα χάσει αρκετούς πελάτες. Κάτι που δε θα το ήθελε κι αυτή.
Δεν υπαρχει τετοια περιπτωση. Με εχει διαβεβαιωσει. Ισα-ισα που κανει γυμναστικη για να τα διατηρει στητα και μεγαλα.
Αν μπορουσε θα τα μεγαλωνε κι αλλο. Αυτο ειναι το υπεροπλο της. :tits: :uzi:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Δεν υπαρχει τετοια περιπτωση. Με εχει διαβεβαιωσει. Ισα-ισα που κανει γυμναστικη για να τα διατηρει στητα και μεγαλα.
Αν μπορουσε θα τα μεγαλωνε κι αλλο. Αυτο ειναι το υπεροπλο της. :tits: :uzi:


Όπως επίσης και το ενάμιση μέτρο πόδι της!
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Όπως επίσης και το ενάμιση μέτρο πόδι της!
Η κοπελλα ειναι απλα γυναικαρα. Αν μεγαλωσει και μπει στην κατηγορια των MILF και αν ειναι εδω ακομα, τοτε απλα θα διαλυσει τον ανταγωνισμο. Επισης απο τις πιο γλυκειες παρουσιες και εντελως ακομπλεξαριστη. Δεν θες μονο να την πηδας αλλα και να πεθαινεις στο γελιο μαζι της. Φοβερο τυπακι...
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Η κοπελλα ειναι απλα γυναικαρα. Αν μεγαλωσει και μπει στην κατηγορια των MILF και αν ειναι εδω ακομα, τοτε απλα θα διαλυσει τον ανταγωνισμο. Επισης απο τις πιο γλυκειες παρουσιες και εντελως ακομπλεξαριστη. Δεν θες μονο να την πηδας αλλα και να πεθαινεις στο γελιο μαζι της. Φοβερο τυπακι...


Συγχώρεσε με αλλά έχει ένα μικρό ψεγάδι. Κοπανάει όλη την ώρα το "μωρό μου" σε ρυθμό μυδραλιοβόλου!!! Είναι λιγάκι εκνευριστικό  :2funny: (και δεν το λέω μόνο εγώ, το είχε γράψει και κάποιος συναγωνιστής σε μια κριτική του  :cheesy:)
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Εεε ενταξει. Δεν μπορει να τα κανει και ολα τελεια. Απλα εμενα δεν μου κακοφαινεται αυτο.
Ειναι αρκετα τρελιαρα και κανει και μερικες γκαφες οπως να σου χωνει κατα λαθος και καμμια αγκωνια στη μουρη οπως παει να σου παρει πιπα αλλα η γλυκεια συγνωμη που βγαινει απο αυτα τα τρυφερα χειλακια σε αποζημιωνει...
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Εεε ενταξει. Δεν μπορει να τα κανει και ολα τελεια. Απλα εμενα δεν μου κακοφαινεται αυτο.
Ειναι αρκετα τρελιαρα και κανει και μερικες γκαφες οπως να σου χωνει κατα λαθος και καμμια αγκωνια στη μουρη οπως παει να σου παρει πιπα αλλα η γλυκεια συγνωμη που βγαινει απο αυτα τα τρυφερα χειλακια σε αποζημιωνει...


Εντάξει, δεν την περνάμε και λαϊκό δικαστήριο  :cheesy:  Απλά, συζήτηση κάνουμε για την Σαμπρινάρα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom