Νέα

Αντιγόνη Δρακουλάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alphonso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
την ρωτησα αν θα εκανε λεσβιακο ...  :think:

απ αυτο καταλαβες οτι εχω καιρο να φαω λουτσο  :2funny:

δεν φταίω εγώ, ....ήταν ερώτηση out of the blue ,      εξέλαβα μιά αγωνία  :cheesy: :cheesy:

...ο λούτσος είναι δυσεύρετος :rockon: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
δεν φταίω εγώ, ....ήταν ερώτηση out of the blue ,      εξέλαβα μιά αγωνία  :cheesy: :cheesy:

...ο λούτσος είναι δυσεύρετος :rockon: :2funny: :2funny:


Ηταν μια ερωτηση που δεν απαντηθηκε ποτε  :grin:


Εμενα τ χταποδι μ'αρεσει  :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Τελεια παρε τα ονοματα του ελ να παρω τα μουνια πεντχαουζ και μη με ζαλιζεις με τα φροκαλα σου  :tits2:
xaxaxaaxxa!!!τουλαχιστον αυτες που αρεσουν σε μενα χρειαζονται μια σελιδα γ φωτογραφιση.οχι πολυσελιδο μονο γ τον κωλο τους. :birdman: :-*
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
xaxaxaaxxa!!!τουλαχιστον αυτες που αρεσουν σε μενα χρειαζονται μια σελιδα γ φωτογραφιση.οχι πολυσελιδο μονο γ τον κωλο τους. :birdman: :-*

Μερικοι κωλοι ειναι εργα τεχνης , πρεπει να αφιερωνονται σελιδες επι σελιδων για δαυτους  :kissass: :kissass::birdman: :-*
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Μερικοι κωλοι ειναι εργα τεχνης , πρεπει να αφιερωνονται σελιδες επι σελιδων για δαυτους  :kissass: :kissass::birdman: :-*

Εννοειs για τουs κωλουs, που ξοδευουν ολο το χαρτι υγειαs??? :think:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
Μια άλλη που παίζει στα μυστικά του αδάμ είναι καλή
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Είναι ότι χειρότερο από άποψη εμφάνισης συμπεριφοράς και υποκριτικής έχει βγεί στο γυαλί. Μην την βλέπετε μακιγιαρισμένη και στοκαρισμένη. Είναι πολύ χειρότερη. Όσο για την συμπεριφορά της...αστα ν πάνε. Θα μαρτυρήσει αυτός που είναι μαζί της. Θα τον έχει συνεχώς στη δίαιτα από ολες τις απόψεις. Αν δεν περάσει το δικό της είναι ικανή να σε βάλει σε θάλαμο αερίων, να σου κόψει τα μαλλιά γουλί, να σε γδάρει ζωντανό, να σου βγάλει τα νύχια με την τανάλια, και γενικώς να σε κάνει να βλαστιμήσεις την ώρα και τη στιγμη που την γνώρισες. Όσο για το κοκο δεν νομίζω να κάνει κάτι το ιδιαίτερο. Όυτε στοματικό ούτε οθωμανικό. Μόνο απλό και πολύ σου είναι. Με το πλύσιμο έχει πέκα. Μπορεί να είναι 2 ώρες στο ντούζ και να μην σε αφήνει να κατουρίσεις. Αυτά!!!

και εσύ που το ξέρεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom