Νέα

Αντίδραση της γυναίκας σε μια μικρή πουτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 181
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Ρε ζανούλη αστα αυτα, άλλο εννοούσες.. :confused:
χαζοβιολη ποσο σου αρεσει να αρεσεις,ρε παλιοξεφτιλα να θες να αρεσεις σε γκομενες παω πασο αλλα να θες να αρεσεις και σε αντρες σε κανει τελειως λουγκρα,δεν σε πηδαω ρε και οσο θες κωλοτριψου το πολυ πολυ να φας κλωτσια
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
μικρη πουτσα ενας εχει που τον κανουν ρομπα μεχρι και τα κοριτσα του αγοραιου ερωτα σοχχοβιζ-garis 5 cm ολοκληρα :headbaning2::headbaning1::headbaning2:
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Ρε ζανούλη αστα αυτα, άλλο εννοούσες.. :confused:
χαζοβιολη ποσο σου αρεσει να αρεσεις,ρε παλιοξεφτιλα να θες να αρεσεις σε γκομενες παω πασο αλλα να θες να αρεσεις και σε αντρες σε κανει τελειως λουγκρα,δεν σε πηδαω ρε και οσο θες κωλοτριψου το πολυ πολυ να φας κλωτσια

Έλα εκδηλώσου...δεν είναι κακό :confused:
Βγάλτο από μεσα σου...:wink:
χαζοβιολη,ποσο ψωνιο εισαι που θες να αρεσεις και σε αντρες.
Ουτε σε γυναικες δεν αρέσεις
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Ρε ζανούλη αστα αυτα, άλλο εννοούσες.. :confused:
χαζοβιολη ποσο σου αρεσει να αρεσεις,ρε παλιοξεφτιλα να θες να αρεσεις σε γκομενες παω πασο αλλα να θες να αρεσεις και σε αντρες σε κανει τελειως λουγκρα,δεν σε πηδαω ρε και οσο θες κωλοτριψου το πολυ πολυ να φας κλωτσια

Έλα εκδηλώσου...δεν είναι κακό :confused:
Βγάλτο από μεσα σου...:wink:
χαζοβιολη,ποσο ψωνιο εισαι που θες να αρεσεις και σε αντρες.
Ουτε σε γυναικες δεν αρέσεις

Έλα ζανούλη, απελευθέρωσέ το...
Τα συντρόφια σου είναι ανοιχτά μυαλά, δεν παρεξηγούν...
Ο τσίριζα σας αγκαλιάζει όλες :confused:
χαζοβιολη φανταζεσαι οραματα μου φαινεται
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
 

Συνημμένα

  • 123.jpg
    123.jpg
    129,2 KB · Εμφανίσεις: 67
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Ο άνθρωπος έχει πρόβλημα μικροφαλλίας και οι ανόητες τον κοροϊδεύουν μπροστά του. Αν είχαν αυτές κάποια δυσμορφία, αμφιβάλλω αν θα τους άρεσε να τους κάνουν το ιδιο.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Ο άνθρωπος έχει πρόβλημα μικροφαλλίας και οι ανόητες τον κοροϊδεύουν μπροστά του. Αν είχαν αυτές κάποια δυσμορφία, αμφιβάλλω αν θα τους άρεσε να τους κάνουν το ιδιο.
Λέτε ότι τον κοροϊδεύουν για την πούτσα;
Εγώ νόμιζα απλά γιατί είναι ανώμαλος και πήγε και έκατσε δίπλα τους και γδύθηκε στην ψύχρα, ενώ είχε χώρο να πάει κάπου πιο απομονωμένα.

Και για να πούμε του στραβού το δίκιο, αν όντως κοροϊδεύουν για το μέγεθος, ρε φίλε αν έχεις τόσο μικρό πουλί γιατί κάνεις γυμνισμό;
Μάλλον το τραβάει ο οργανισμός σου το δούλεμα...
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Ο άνθρωπος έχει πρόβλημα μικροφαλλίας και οι ανόητες τον κοροϊδεύουν μπροστά του. Αν είχαν αυτές κάποια δυσμορφία, αμφιβάλλω αν θα τους άρεσε να τους κάνουν το ιδιο.
Λέτε ότι τον κοροϊδεύουν για την πούτσα;
Εγώ νόμιζα απλά γιατί είναι ανώμαλος και πήγε και έκατσε δίπλα τους και γδύθηκε στην ψύχρα, ενώ είχε χώρο να πάει κάπου πιο απομονωμένα.

Και για να πούμε του στραβού το δίκιο, αν όντως κοροϊδεύουν για το μέγεθος, ρε φίλε αν έχεις τόσο μικρό πουλί γιατί κάνεις γυμνισμό;
Μάλλον το τραβάει ο οργανισμός σου το δούλεμα...
ξέρεις σε καποιους αρεσει ο εξευτελισμος η κοροιδια κλπ.
Παντως οι γκομενες γελουσαν καο για το γυμνισμο που εκανε αλλα και για τον σπορο του.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
ο προμοτορας αν κανει γυμνισμο ετσι θα γελανε οι κοπελες
Το είδα να ερχότανε αυτό το σχόλιο από μακριά
μπατμαν αληθεια ειναι και ο προμοτορας και ο χαζοβλαροκ εχουν το ιδιο προβλημα,ο δε προμοτορας εβαζε φωτογραφιες κιολας στο νημα με της γυμνες φωτογραφιες γυναικων.
Δεν το λες ουτε καν μικρομεσαιο ενα πουτσο ομοια με το δαχτυλο μιας γυναικας το λες σπορο
 

svas79

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
375
Like
235
Πόντοι
21
Ο άνθρωπος έχει πρόβλημα μικροφαλλίας και οι ανόητες τον κοροϊδεύουν μπροστά του. Αν είχαν αυτές κάποια δυσμορφία, αμφιβάλλω αν θα τους άρεσε να τους κάνουν το ιδιο.
Λέτε ότι τον κοροϊδεύουν για την πούτσα;
Εγώ νόμιζα απλά γιατί είναι ανώμαλος και πήγε και έκατσε δίπλα τους και γδύθηκε στην ψύχρα, ενώ είχε χώρο να πάει κάπου πιο απομονωμένα.

Και για να πούμε του στραβού το δίκιο, αν όντως κοροϊδεύουν για το μέγεθος, ρε φίλε αν έχεις τόσο μικρό πουλί γιατί κάνεις γυμνισμό;
Μάλλον το τραβάει ο οργανισμός σου το δούλεμα...

Θα κανει γυμνισμο και θα ειναι σαν να μην κανει με τετοιο πουλι.
 

svas79

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
375
Like
235
Πόντοι
21
Για να μη νιώθετε άσχημα, μου έχει τύχει περιστατικό: κλείνω ραντεβού με μια τυπισσα στο σπίτι της ωριαίο, πρώτη φορά. Πάω αγχωμένος, έχει χρόνια που έγινε. Μπαίνω μέσα όλα καλά. Με το που βγάζω το μποξεράκι, είχα και αρκετή τρίχα και το πουλί μου από το άγχος είχε κρυφτεί. Είχε και κρύο. Μόλις με είδε, της έφυγε ένα ειρωνικό γέλιο (ακριβώς αυτό που περιγράφετε στο νήμα). Είχα και λίγα κιλά παραπάνω και ξέρετε αυτό το σακουλιασμα που κάνουμε στην γύρω περιοχή συν ότι έκανα αυτή τη μαλακια που τραβιεσαι λίγο πίσω σαν αδερφή, σπας λίγο τη λεκάνη, μη φανεί το πουλί σου (πολύ άγχος).

Δε θα ξεχάσω το βλέμμα της όταν μετά το μασάζ και εχοντασ χαλαρώσει γύρισα και το παπαρι μου είχε γίνει 20αρι κανονικός πυραυλος, και το βλέμμα της το έριξε ακριβώς τη στιγμή που πήγαινε χαλαρή να το πάρει στο στόμα της. Δεν την έκπληξη χαράς, ούτε ουαου ούτε γέλιο. Ήταν πραγματικά βλέμμα ο ορισμός του wtf, πήρε το πιο ηλιθιο, αμήχανο ύφος. Θυμάμαι καλά εκείνη τη μέρα και τα δάκρυα που έριξε όσο την έσπρωχνα επίτηδες κάτω, να πνίγεται και συνάμα να τρίβει τη μούρη της στις πουτσότριχες μου.

Αληθινή ιστορία μέχρι την τελευταία σταγόνα σπέρματος, να ξέρετε.

Συμπέρασμα: μικρή, μεσαία, μεγάλη, έχει δει μεγαλύτερες και μικρότερες. Αν γελάσει ειρωνικά, κάντε την να βλαστημήσει την ώρα και τη στιγμή που έγινε πουτάνα. Μπουκώστε την μέχρι να σπάσουν τα αγγεία στα μάγουλα της και να γεμίσει κοκκινίλες. Θα το θυμάται για καιρό, και εσάς και την «μικρή» πουτσα σας. Τώρα που το σκέφτομαι, δεν έχει καλύτερο από πουτανα που ειρωνεύεται. Ξεκλειδώνεις κατευθείαν και αφήνεις πίσω σου κάθε σεβασμό - ανασφάλεια. Γλυτωνεις την ξεπέτα.

Το πουλι που μεγαλωνει δυσαναλογα ειναι γερο χαρτι. Της το δειχνεις μικρο και σου λεει βαλε κι απο πισω δεν υπαρχει προβλημα και μετα kinder εκπληξη :alivedick:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.577
Like
21.539
Πόντοι
5.506
Ο άνθρωπος έχει πρόβλημα μικροφαλλίας και οι ανόητες τον κοροϊδεύουν μπροστά του. Αν είχαν αυτές κάποια δυσμορφία, αμφιβάλλω αν θα τους άρεσε να τους κάνουν το ιδιο.
Λέτε ότι τον κοροϊδεύουν για την πούτσα;
Εγώ νόμιζα απλά γιατί είναι ανώμαλος και πήγε και έκατσε δίπλα τους και γδύθηκε στην ψύχρα, ενώ είχε χώρο να πάει κάπου πιο απομονωμένα.

Και για να πούμε του στραβού το δίκιο, αν όντως κοροϊδεύουν για το μέγεθος, ρε φίλε αν έχεις τόσο μικρό πουλί γιατί κάνεις γυμνισμό;
Μάλλον το τραβάει ο οργανισμός σου το δούλεμα...
ξέρεις σε καποιους αρεσει ο εξευτελισμος η κοροιδια κλπ.


Ξερουμε Κασιανη, τοσο καιρο με σενα εδω μεσα το εχουμε εμπεδωσει.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Για να μη νιώθετε άσχημα, μου έχει τύχει περιστατικό: κλείνω ραντεβού με μια τυπισσα στο σπίτι της ωριαίο, πρώτη φορά. Πάω αγχωμένος, έχει χρόνια που έγινε. Μπαίνω μέσα όλα καλά. Με το που βγάζω το μποξεράκι, είχα και αρκετή τρίχα και το πουλί μου από το άγχος είχε κρυφτεί. Είχε και κρύο. Μόλις με είδε, της έφυγε ένα ειρωνικό γέλιο (ακριβώς αυτό που περιγράφετε στο νήμα). Είχα και λίγα κιλά παραπάνω και ξέρετε αυτό το σακουλιασμα που κάνουμε στην γύρω περιοχή συν ότι έκανα αυτή τη μαλακια που τραβιεσαι λίγο πίσω σαν αδερφή, σπας λίγο τη λεκάνη, μη φανεί το πουλί σου (πολύ άγχος).

Δε θα ξεχάσω το βλέμμα της όταν μετά το μασάζ και εχοντασ χαλαρώσει γύρισα και το παπαρι μου είχε γίνει 20αρι κανονικός πυραυλος, και το βλέμμα της το έριξε ακριβώς τη στιγμή που πήγαινε χαλαρή να το πάρει στο στόμα της. Δεν την έκπληξη χαράς, ούτε ουαου ούτε γέλιο. Ήταν πραγματικά βλέμμα ο ορισμός του wtf, πήρε το πιο ηλιθιο, αμήχανο ύφος. Θυμάμαι καλά εκείνη τη μέρα και τα δάκρυα που έριξε όσο την έσπρωχνα επίτηδες κάτω, να πνίγεται και συνάμα να τρίβει τη μούρη της στις πουτσότριχες μου.

Αληθινή ιστορία μέχρι την τελευταία σταγόνα σπέρματος, να ξέρετε.

Συμπέρασμα: μικρή, μεσαία, μεγάλη, έχει δει μεγαλύτερες και μικρότερες. Αν γελάσει ειρωνικά, κάντε την να βλαστημήσει την ώρα και τη στιγμή που έγινε πουτάνα. Μπουκώστε την μέχρι να σπάσουν τα αγγεία στα μάγουλα της και να γεμίσει κοκκινίλες. Θα το θυμάται για καιρό, και εσάς και την «μικρή» πουτσα σας. Τώρα που το σκέφτομαι, δεν έχει καλύτερο από πουτανα που ειρωνεύεται. Ξεκλειδώνεις κατευθείαν και αφήνεις πίσω σου κάθε σεβασμό - ανασφάλεια. Γλυτωνεις την ξεπέτα.

Το πουλι που μεγαλωνει δυσαναλογα ειναι γερο χαρτι. Της το δειχνεις μικρο και σου λεει βαλε κι απο πισω δεν υπαρχει προβλημα και μετα kinder εκπληξη :alivedick:
υπαρχουν γκροουμεν και σοουμεν.
Οι γκροουμεν ειναι αυτοι που εχουν μικρο χαλαρο και μεγαλωνει στη στυση και σοουμεν αυτοι που εχουν μεγαλο χαλαρο και στη στυση μεγαλωνει λιγοτερο.
Παντως ο προμοτορας ειναι γκροουμεν αλλα σε χαλαρωση ειναι 5 εκ ποσο να μεγαλωσει και διπλασιο να γινει πανω απο 11 δεν παει,οποτε χαλαρο κατω απο 9 εκατοστα υπαρχει θεμα ειτε γροουμεν η σοουμεν.
Σοουμεν ειναι αυτοι που εχουν χαλαρο πανω πανω απο 12
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.577
Like
21.539
Πόντοι
5.506
ο προμοτορας αν κανει γυμνισμο ετσι θα γελανε οι κοπελες
Το είδα να ερχότανε αυτό το σχόλιο από μακριά
μπατμαν αληθεια ειναι και ο προμοτορας και ο χαζοβλαροκ εχουν το ιδιο προβλημα


Τωρα αυτα τα γραφεις με σιγουρια απο προσωπικη εμπειρια; Δηλαδη τον εφαγες και δεν τονε φχαριστηθηκες;
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.201
Κριτικές
3
Like
10.566
Πόντοι
3.506
...και το αντίστροφο..

:rolleyes:
 

Συνημμένα

  • 8216-1.gif
    8216-1.gif
    2 MB · Εμφανίσεις: 80

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.577
Like
21.539
Πόντοι
5.506
Για να μη νιώθετε άσχημα, μου έχει τύχει περιστατικό: κλείνω ραντεβού με μια τυπισσα στο σπίτι της ωριαίο, πρώτη φορά. Πάω αγχωμένος, έχει χρόνια που έγινε. Μπαίνω μέσα όλα καλά. Με το που βγάζω το μποξεράκι, είχα και αρκετή τρίχα και το πουλί μου από το άγχος είχε κρυφτεί. Είχε και κρύο. Μόλις με είδε, της έφυγε ένα ειρωνικό γέλιο (ακριβώς αυτό που περιγράφετε στο νήμα). Είχα και λίγα κιλά παραπάνω και ξέρετε αυτό το σακουλιασμα που κάνουμε στην γύρω περιοχή συν ότι έκανα αυτή τη μαλακια που τραβιεσαι λίγο πίσω σαν αδερφή, σπας λίγο τη λεκάνη, μη φανεί το πουλί σου (πολύ άγχος).

Δε θα ξεχάσω το βλέμμα της όταν μετά το μασάζ και εχοντασ χαλαρώσει γύρισα και το παπαρι μου είχε γίνει 20αρι κανονικός πυραυλος, και το βλέμμα της το έριξε ακριβώς τη στιγμή που πήγαινε χαλαρή να το πάρει στο στόμα της. Δεν την έκπληξη χαράς, ούτε ουαου ούτε γέλιο. Ήταν πραγματικά βλέμμα ο ορισμός του wtf, πήρε το πιο ηλιθιο, αμήχανο ύφος. Θυμάμαι καλά εκείνη τη μέρα και τα δάκρυα που έριξε όσο την έσπρωχνα επίτηδες κάτω, να πνίγεται και συνάμα να τρίβει τη μούρη της στις πουτσότριχες μου.

Αληθινή ιστορία μέχρι την τελευταία σταγόνα σπέρματος, να ξέρετε.

Συμπέρασμα: μικρή, μεσαία, μεγάλη, έχει δει μεγαλύτερες και μικρότερες. Αν γελάσει ειρωνικά, κάντε την να βλαστημήσει την ώρα και τη στιγμή που έγινε πουτάνα. Μπουκώστε την μέχρι να σπάσουν τα αγγεία στα μάγουλα της και να γεμίσει κοκκινίλες. Θα το θυμάται για καιρό, και εσάς και την «μικρή» πουτσα σας. Τώρα που το σκέφτομαι, δεν έχει καλύτερο από πουτανα που ειρωνεύεται. Ξεκλειδώνεις κατευθείαν και αφήνεις πίσω σου κάθε σεβασμό - ανασφάλεια. Γλυτωνεις την ξεπέτα.

Το πουλι που μεγαλωνει δυσαναλογα ειναι γερο χαρτι. Της το δειχνεις μικρο και σου λεει βαλε κι απο πισω δεν υπαρχει προβλημα και μετα kinder εκπληξη :alivedick:
υπαρχουν γκροουμεν και σοουμεν.
Οι γκροουμεν ειναι αυτοι που εχουν μικρο χαλαρο και μεγαλωνει στη στυση και σοουμεν αυτοι που εχουν μεγαλο χαλαρο και στη στυση μεγαλωνει λιγοτερο.
Παντως ο προμοτορας ειναι γκροουμεν αλλα σε χαλαρωση ειναι 5 εκ ποσο να μεγαλωσει και διπλασιο να γινει πανω απο 11 δεν παει,οποτε χαλαρο κατω απο 9 εκατοστα υπαρχει θεμα ειτε γροουμεν η σοουμεν.
Σοουμεν ειναι αυτοι που εχουν χαλαρο πανω πανω απο 12


Δειχνεις να εχεις μεγαλη πειρα στις πουτσες Ζαν, να τα λεμε κι αυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom