Νέα

Antallagi Massage

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PAPASTAUS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PAPASTAUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
323
Πόντοι
281
Γνωρίζει κάποιος να μου πει αν το συγκεκριμένο  site (antallagi massage )  είναι μούφα η  ok ?
Σκέπτομαι να δόσω μια μικρή συνδρομή για να μπω στο κόλπο αλλά δεν ξέρω αν αξίζει σημειωτέων είμαι λάτρης του  massage  αλλά αν γίνετε και τίποτα άλλο δεν θα πω όχι!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.810
Κριτικές
125
Like
21.652
Πόντοι
28.900
Εγώ προσωπικά δεν το γνωρίζω το εν'λογω site,αλλά για να μάθουμε αν είναι μούφα ή όχι κάποιος πρέπει να κάνει την αρχή.
Αν τα χρήματα που ζητάνε είναι σε λογικά πλαίσια τότε και εφόσον είσαι λάτρης του massage,ορμα  να μας πεις τι γίνεται για να μάθουμε και εμείς.
Δεν έχω καμία διάθεση ούτε να σε κοροϊδεψω ούτε να σε πικαρω. Το λέω σαν παλιός συναγωνιστής που έχει φάει μουφες  και ενημέρωσε αμέσως. Γιατί πιστεύω έτσι πρέπει να κάνουμε. Να ενημερώνουμε και για τα καλά και για τα κακά!!!
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.242
Like
4.882
Πόντοι
456
Έχω ανοιξει λογαριασμό πριν 1,5 χρονο. Μη χάνεις το χρόνο σου. Κλασσικό σαιτ απάτη για να φάνε λεφτά. Οι γυναικες (τα περισσοτερα προφιλ ειναι ψευτικα ή ανενεργά) ειναι ολες με δωρεαν προφιλ που σημαινει οτι πρεπει να αγορασεις αναγκαστικα χρυση συνδρομη (40 ευρω) για να μπορουν να διαβασουν τα μηνυματα σου και να σου απαντησουν. Δε θα γράψω άλλα , πιστεύω έπιασες το νόημα. Αν σου περισσεύουν 40 ευρώ για πεταμα κάνε μια δωρεά σε κάποιο φιλανθρωπικό οργανισμό τουλάχιστον να πιάσουν τόπο. Μην ταίζετε τα λαμόγια.
 

Micho00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
185
Κριτικές
11
Like
941
Πόντοι
311
Γνωρίζει κάποιος να μου πει αν το συγκεκριμένο  site (antallagi massage )  είναι μούφα η  ok ?
Σκέπτομαι να δόσω μια μικρή συνδρομή για να μπω στο κόλπο αλλά δεν ξέρω αν αξίζει σημειωτέων είμαι λάτρης του  massage  αλλά αν γίνετε και τίποτα άλλο δεν θα πω όχι!

Φίλε, το τσέκαρα να δω τι ειναι και μου θυμίζει τύπου tinder και ενα άλλο που στην ουσία είναι φουλ στις εκδιδόμενες και πρέπει να πληρώνεις ακομα και για να στείλεις μήνυμα. Βέβαια, σε αυτό δεν ξέρω τι παίζει.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.341
Πόντοι
376
Mamba ειναι πιο σίγουρο ότι θα βρείς τηλέφωνα
 

KENTAYROS_X

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2011
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέχασε το. Μεγάλη μούφα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom