Νέα

Ανώνυμο ΚΙνητό Για Μπουρδελο-δουλιές ! Πως μπορεί να γίνει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
τυπε μου οι νεκροθαφτες κρατανε για ενα διαστημα τις ταυτοτητες των πεθαμενων.πηγαινε παρε μια ταυτοτητα τετοια απο τον απολυτο και βγαλε 50 νουμερα  :rockon:
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
Apolyte ο λαος θελει τη βοηθεια σου  :rockon:
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
312
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Παίδες νομίζω είστε υπερβολικοί... ποιός θα κάτσει να φακελώσει κάθε κινητό που καλεί ένα γραφείο; Δέχονται άπειρες κλήσεις κάθε μέρα. Δεν ψωνίζουμε call girls από την CIA... Εξάλλου είναι προσωπικά δεδομένα και ΔΕΝ τα δίνουν οι εταιρείες. Ξέρω ότι πολλοί από εσάς ανησυχείτε και δικαίως, αλλά μέχρι ενός σημείου.Αν θέλει κάποιος να σε βρει για οποιδήποτε λόγο θα σε βρει είτε είναι σε όνομα πακιστανού το νούμερο έιτε είναι στο όνομα σας. Εξάλλου πουτάνες καλούμε όχι την Τζιχάντ. Ελπίζω να μην ακούγομαι αφελής αλλά νομίζω ότι είναι υπαρβολή να πάει κάποιος σε "κοράκι" να πάρει ταυτότητα πεθαμένου, να πάει να βγάλει νέο νούμερο, να επιστρέψει την ταυτότητα στον νεκροθάφτη, να του δώσει το "δωράκι του" και να πάρει τηλέφωνο για να γαμήσει... Είναι too much...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Παίδες νομίζω είστε υπερβολικοί... ποιός θα κάτσει να φακελώσει κάθε κινητό που καλεί ένα γραφείο; Δέχονται άπειρες κλήσεις κάθε μέρα. Δεν ψωνίζουμε call girls από την CIA... Εξάλλου είναι προσωπικά δεδομένα και ΔΕΝ τα δίνουν οι εταιρείες. Ξέρω ότι πολλοί από εσάς ανησυχείτε και δικαίως, αλλά μέχρι ενός σημείου.Αν θέλει κάποιος να σε βρει για οποιδήποτε λόγο θα σε βρει είτε είναι σε όνομα πακιστανού το νούμερο έιτε είναι στο όνομα σας. Εξάλλου πουτάνες καλούμε όχι την Τζιχάντ. Ελπίζω να μην ακούγομαι αφελής αλλά νομίζω ότι είναι υπαρβολή να πάει κάποιος σε "κοράκι" να πάρει ταυτότητα πεθαμένου, να πάει να βγάλει νέο νούμερο, να επιστρέψει την ταυτότητα στον νεκροθάφτη, να του δώσει το "δωράκι του" και να πάρει τηλέφωνο για να γαμήσει... Είναι too much...

Συμφωνώ απόλυτα.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
Παίδες νομίζω είστε υπερβολικοί... ποιός θα κάτσει να φακελώσει κάθε κινητό που καλεί ένα γραφείο; Δέχονται άπειρες κλήσεις κάθε μέρα. Δεν ψωνίζουμε call girls από την CIA... Εξάλλου είναι προσωπικά δεδομένα και ΔΕΝ τα δίνουν οι εταιρείες. Ξέρω ότι πολλοί από εσάς ανησυχείτε και δικαίως, αλλά μέχρι ενός σημείου.Αν θέλει κάποιος να σε βρει για οποιδήποτε λόγο θα σε βρει είτε είναι σε όνομα πακιστανού το νούμερο έιτε είναι στο όνομα σας. Εξάλλου πουτάνες καλούμε όχι την Τζιχάντ. Ελπίζω να μην ακούγομαι αφελής αλλά νομίζω ότι είναι υπαρβολή να πάει κάποιος σε "κοράκι" να πάρει ταυτότητα πεθαμένου, να πάει να βγάλει νέο νούμερο, να επιστρέψει την ταυτότητα στον νεκροθάφτη, να του δώσει το "δωράκι του" και να πάρει τηλέφωνο για να γαμήσει... Είναι too much...
:thumbsup: και εγω παντα απο το κινητο μου καλω χωρις να εχω μεχρι τωρα κανενα απολυτος προβλημα
 

Ροδίνη

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2013
Μηνύματα
304
Like
0
Πόντοι
1
Που ακριβως παιδιά μπορείτε με πμ η με μέιλ ευχαριστώ
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Παίδες νομίζω είστε υπερβολικοί... ποιός θα κάτσει να φακελώσει κάθε κινητό που καλεί ένα γραφείο; Δέχονται άπειρες κλήσεις κάθε μέρα. Δεν ψωνίζουμε call girls από την CIA... Εξάλλου είναι προσωπικά δεδομένα και ΔΕΝ τα δίνουν οι εταιρείες. Ξέρω ότι πολλοί από εσάς ανησυχείτε και δικαίως, αλλά μέχρι ενός σημείου.Αν θέλει κάποιος να σε βρει για οποιδήποτε λόγο θα σε βρει είτε είναι σε όνομα πακιστανού το νούμερο έιτε είναι στο όνομα σας. Εξάλλου πουτάνες καλούμε όχι την Τζιχάντ. Ελπίζω να μην ακούγομαι αφελής αλλά νομίζω ότι είναι υπαρβολή να πάει κάποιος σε "κοράκι" να πάρει ταυτότητα πεθαμένου, να πάει να βγάλει νέο νούμερο, να επιστρέψει την ταυτότητα στον νεκροθάφτη, να του δώσει το "δωράκι του" και να πάρει τηλέφωνο για να γαμήσει... Είναι too much...

Υπερβολικοί δεν είναι.  Θα πάθαινες πλάκα αν ήξερες ποιοι από εδώ μέσα συσχετίζουν nick με κινητά σε συνεργασία με κάποιες κοπέλες. Τώρα τι τα θέλουν, αυτοί ξέρουν.  Πάντως αν κάποιος έχει σοβαρό θέμα με την ιδιωτικότητά του, κινητό από πάκι ή με στοιχεία κουκουρούκου είναι μονόδρομος.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Υπερβολικοί δεν είναι.  Θα πάθαινες πλάκα αν ήξερες ποιοι από εδώ μέσα συσχετίζουν nick με κινητά σε συνεργασία με κάποιες κοπέλες. Τώρα τι τα θέλουν, αυτοί ξέρουν.  Πάντως αν κάποιος έχει σοβαρό θέμα με την ιδιωτικότητά του, κινητό από πάκι ή με στοιχεία κουκουρούκου είναι μονόδρομος.

Αυτό που καταγγέλεις είναι πάρα πολύ σοβαρό. Αν μου επιτρέπεις, στο είπε κοπέλα;
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Με την ιδιωτικότητα, μικρό το κακό κι αν έχει.
Με τη "διαφορετικότητα" είναι που θα έχει πρόβλημα.

Το πας πιο μακρυά, χωρίς τίποτα να αποκλείεται βέβαια. Ασφαλές πελατολόγιο είναι ιδιαίτερα πολύτιμο για κάποιους, πέρα από τις κοπέλες που δουλεύουν με nick, φαντάζομαι για παράδειγμα είναι πολύ χρήσιμο σε νταβατζήδες γραφεία ct κτλ.
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
καλησπερα..μπορεις απλα να πεις σενα φιλαρακι σου να σου βγαλει μια στο ονομα του..

να ρωτησω κ κατι λιγο off topic..  τι ξερετε για παρακολουθησεις κινητων απο αστυνομια κτλ??(εκτος του οτι δεν στεκουν σε δικη)
ειναι ευκολο να το κανουν??μπορουν να σε ακουν οποτε θελουν αν θελουν εκεινη την ωρα? η πρεπει να παρουν τη συνομιλια απο την εταιρεια σου..χρειαζεται ειδικη αδεια η παπαρια??
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
3
Like
1.464
Πόντοι
216
καλησπερα..μπορεις απλα να πεις σενα φιλαρακι σου να σου βγαλει μια στο ονομα του..

να ρωτησω κ κατι λιγο off topic..  τι ξερετε για παρακολουθησεις κινητων απο αστυνομια κτλ??(εκτος του οτι δεν στεκουν σε δικη)
ειναι ευκολο να το κανουν??μπορουν να σε ακουν οποτε θελουν αν θελουν εκεινη την ωρα? η πρεπει να παρουν τη συνομιλια απο την εταιρεια σου..χρειαζεται ειδικη αδεια η παπαρια??

Μονο με εντολη εισαγγελεα μεσω της εταιρειας σου, γινεται κατι τετοιο!
Απτα λιγα που γνωριζω, ναι ,υπαρχει η δυνατοτηα να καταγραφουν συνομιλιες (καθως διατειρειται καποιο αρχει για καποιο χρονικο διαστημα, το οποιο δεν γνωριζω).
Δεν ειναι κατι ευκολο η παρακολουθηση, καθως προυποθετει γραφειοκρατια! Βεβαια, εαν π.χ. εισαι υποπτος για κατι χοντρο, λογικο ειναι να μπορεσουν να σε παρακολουθησουν!
Το θεμα ειναι εαν αξιζει τον κοπο!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Εδώ και 3 ή 4 χρόνια τα καρτοκινητά δηλώνονται με ταυτότητα και ο ιδιοκτήτης φακελώνεται
Τα περισσότερα call girls λένε ότι δεν απαντούν σε κλήσεις με  απόκρυψη σει
Αρα το ερώτημα είναι το εξής :
Πως αποκτάς κινητό , "ανώνυμο" για τις γκομενοδουλιές χωρίς να φακελωθείς ;

Το έχει λύσει κανείς το αίνιγμα ;
Να ειναι πολυ παλια συσκευη οπου να μην εχει γκουκλε μαπς κτλ...και να ειναι δηλομενο σε πακιστανο...Απλο τυπε μου  :rockon:
 

teo34r

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μπορει να παρεις σε ονομα πακιστανου κ να του δωσεις πχ 15 ευρω,αλλα μπορει μετε αυτος να παει κ να διακοψει τη γραμη αν θελει αφου ειναι στο ονομα του.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Eγω εχω  παρει  απο  αχαρνων   σε  πακομαγαζο  με  2  ευρω......οποιος  δινει  τοσα  λεφτα που  λες  ειναι  μαλακας.....επισης  βρισκεις  στα  ιδια  λεφτα και  στη  σοφοκλεους......κοντα  στην αυλη που  πηγαινουν  για  συσιτιο  οι  αστεγοι και  οι  πρεζακηδες..........

Εγω βρηκα με 5 ευρω που συμφερει καλυτερα
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
παρε ενα νουμερο απο εναν κωλοπουστα σκουρο και μια συσκευη του κωλου 15-20 ευρω μονο για τηλ
4-5 τετραγωνα πριν φτασεις σπιτι σου βγαλε την καρτα και την μπαταρια και δεν θα σε βρει κανεις
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Ευχαριστώ όσους έσπευσαν για να απαντήσουν
Φαντάζομαι τηλέφωνο - πακισταν είναι μονόδρομος .

Ξέρει κανεις για αγορα SIΜ απο χώρα που δεν είναι φακελωμένα τα στοιχεία
και Roaming Στην Ελλάδα ;
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Ξέρει κανεις για αγορα SIΜ απο χώρα που δεν είναι φακελωμένα τα στοιχεία
και Roaming Στην Ελλάδα ;
Netherlands.

Αλλά για πραγματική ανωνυμία πρέπει να τη βάλεις σε τηλεφωνο που δεν θα έχει κάνει κλήσεις προς τηλέφωνα που σχετίζονται με σένα.
Και το IMEI καταγράφεται.
 

mcmitsos

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παράθεση από: dmtrsxxx στις: 14/09/14, 10:10
τυπε δε χρειαζεται να πληρωσεις 25-30 ευρω, οι μικροπωλητες πακιστανοι που την στηνουν εξω από τον ηλεκτρικο αλλα και στα παζαρια και στις λαϊκες πουλουν νουμερα ολων των εταιριων με 2-3 ευρω και δηλωμένα στο ονομα τους.

Δηλαδή σε κάθε λαϊκή και σε κάθε σταθμό ηλεκτρικού, κάθε πακιστανός πουλάει νούμερα με 2-3 ευτώ ή ψάχνουμε ψύλλους στ' άχυρα?

 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
παντός εάν έχεις δηλώσει τον αριθμό σου στο φατσοβιβλιο και μπαίνεις από το κινητό σου είναι πολυ εύκολο να βρει το προφίλ σου , το όνομα σου και να βρει και άλλα στοιχειά.

τραβηγμένο αλλα πολλές φορές έχω σκεφτεί οτι είναι εύκολο να πέσεις σε μια περίεργη κατάσταση.
επισεισ νομίζω οτι αν δενε εχεισ κανει απορρήτου τον αριθμό σου και πάρεις τηλ στην cosmote εαν εχει ο άλλος cosmote του δίνουν τον αριθμό σου.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom