Νέα

Άνοιξε άνοιξε άνοιξε νέο «σπίτι» στην Πάτρα (Γλαύκου 118)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis333
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 218
  • Εμφανίσεις 73K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

Poutanofucker

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2010
Μηνύματα
3
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Παιδια,εχουμε καποια πληροφορια γι’αυτη τη Τζεσικα στο Γλαυκου 118?
Οι photos της στο Athens ladies μου κινησαν την περιεργεια μιας και θα βρεθω Πατρα την ερχομενη εβδομαδα....
Μηπως υπαρχει και καμια αλλη προταση για καλη GFE κατασταση στους οικους της ιδιας γειτονιας???
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
κάνοντας μια σύντομη αναζήτηση δε βρήκα κάτι σχετικό...
όποιος συναθλητής έχει εμπειρία ας την καταθέσει...
www.prosexeto.gr/]http://www.prosexeto.gr/[/b[/URL]]
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
πω πω τι μου θυμισες...ημουν φανταρος εκει πριν τρια χρονια και για να το βρω εκανα 1 ωρα.τωρα δεν ξερω πως ειναι η κατασταση εκει αλλα τοτε απ εξω ηταν ενα απεραντο εργοταξιο....οσο για το μπουρδελοστουντιο που χα παει τιποτα το ιδιαιτερο.ειχα δωσει νομιζω ενα 35αρι για τα βασικα,αλλα ετσι ειναι αμα δεν υπαρχει ανταγωνισμος....για αυτο λατρευω την αθηνα!!!
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
δύσκολη η καλογερική...  :priest: :woldman:
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6
Αυτή την περίοδο , παίζουν στο εν λόγω ίδρυμα 3 μωρά σχετικά γαμεύσιμα απο ότι ακούγεται στην πιάτσα.
Προσωπική εμπειρία δεν έχω , αλλά σκοπεύω να αποκτήσω! :grin:

Υπάρχει μια Πάρις , μια Κάντυ και μια Σάρα....εναλλάξ και κατά βάρδυες.
 

Συνημμένα

  • paris_3.jpg
    paris_3.jpg
    116,9 KB · Εμφανίσεις: 140
  • sara_3.jpg
    sara_3.jpg
    108,6 KB · Εμφανίσεις: 143

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6
Οι φωτό είναι φυσιλογικά καραεπεξεργασμένες , αλλά κατα παράξενο τρόπο αρκετοί που τις έχουν μέχρι τώρα τιμήσει δηλώνουν ότι δεν απέχουν και πολύ απο την πραγματικότητα....βρε λές να βιώνουμε τέτοια ανάβαθμιση και δεν το έχουμε πάρει χαμπάρι??????? :boobies:
 

ks1995

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
που ακριβως ειναι αυτο το σπιτι μαλλον θα το επισκεπτω :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Πήγα χθες και παρόλο που είχα GPS, τρόμαξα λιγάκι. Η Γλαύκου δεν έχει σχεδόν καθόλου αριθμούς, το GPS μου δεν την έβγαζε αριθμημένη και με πέταγε στο κέντρο της οδού. Το έγραψα και στην κριτική μου. Θέλει λίγο θάρρος μέσα στο κατάμαυρο σκοτάδι να προχωρήσεις αρκετά και να μην κολώσεις.
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
Πήγα χθες και παρόλο που είχα GPS, τρόμαξα λιγάκι. Η Γλαύκου δεν έχει σχεδόν καθόλου αριθμούς, το GPS μου δεν την έβγαζε αριθμημένη και με πέταγε στο κέντρο της οδού. Το έγραψα και στην κριτική μου. Θέλει λίγο θάρρος μέσα στο κατάμαυρο σκοτάδι να προχωρήσεις αρκετά και να μην κολώσεις.
η οποία δεν έχει "ανέβει" ακόμη... :think:
τώρα που το σκέφτομαι, δεν υπάρχει καταχώρηση στον κατάλογο του prosexeto...  :jerking:
επομένως, που θα ανέβει η κριτική;  :uglystupid:

παίκτη, ενημέρωσε με ένα post εδώ...  ;)
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Όχι, έχει ανεβεί, και νομίζω λόγω αυτής αλλάξανε ενότητα στο κατάστημα. Τσέκαρε στην ενότητα studio, δεν είναι πια στα μπουρδέλα.
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
Όχι, έχει ανεβεί, και νομίζω λόγω αυτής αλλάξανε ενότητα στο κατάστημα. Τσέκαρε στην ενότητα studio, δεν είναι πια στα μπουρδέλα.
το είδα...
τελικά τι παίζει εκεί; αξίζει τον κόπο; άλλα τεμάχια πλην αυτών των δύο και τιμές; βάρδιες κτλπ δεν έχει στο site του studio...  :huh:
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Βάρδιες βρήκα στο *******, αλλά παρόλο που έχει δύο καταχωρίσεις για το ίδιο, είναι διαφορετικές οι βάρδιες. Υπάρχει τηλέφωνο πάντως, πάρε να είσαι σίγουρος.

Τιμή έγραψα στην κριτική ότι είναι 35 ευρώ (απλό). Δεν ρώτησα για προχωρημένες υπηρεσίες, βιαζόμουν λιγάκι εκείνη την ώρα.  :)

Τεμάχια εννοείς τα δύο στούνιο ή τις κοπέλες; Για τα στούντιο, πήγα στο ένα μόνο, δυστυχώς δεν κοίταξα να δω τι παίζει στο άλλο. Υπάρχει και το διπλανό στον αριθμό 120, αλλά δεν ξέρω τι παίζει. Οι κοπέλες είναι 5 σύμφωνα με το site, αλλά σύμφωνα με το ******* είναι 3. Οι άλλες δύο που υπάρχουν στο site (η Candy και η Paris) βρίσκονται αλλού σύμφωνα με το *******. (Κρίμα για την Candy, με αυτό το κοντό μαλλάκι, αχχ...  :cum:)

edit: μου βγάζει το σάιτ που θέλω να σου πω με αστεράκια γιατί το έχουν κάνει φιλτράρει, και δεν θέλω να ξεγελάσω το φίλτρο γιατί ίσως φάω μπαν. Αν ψάξεις το όνομα κάθε κοπέλας στο Google μαζί με prosexeto θα στο βγάλει στα αποτελέσματα.
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
Δεν ρώτησα για προχωρημένες υπηρεσίες, βιαζόμουν λιγάκι εκείνη την ώρα.  :)
Τεμάχια εννοείς τα δύο στούνιο ή τις κοπέλες;
Για τα στούντιο, υπάρχει και το διπλανό στον αριθμό 120, αλλά δεν ξέρω τι παίζει.
τις κοπέλες εννοώ... θα ψάξω στο google..
φχαριστώ για το ινφο...  :thumbsup:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
185
Like
11.733
Πόντοι
34.267
τις κοπέλες εννοώ... θα ψάξω στο google..
φχαριστώ για το ινφο...  :thumbsup:
Που πα ρε τύπε?...στο χασάπη και ζητάς 2 τεμάχια σταβλίσιες????????? :s&m_1: :s&m_3: :knuppel: :hammer:
Κορίτσια είναι...πλάσματα του Θεού.. ;)
Υ.Γ. Θα φτάσει η χάρη σου ως την Πάτρα? Διακτινίζεσαι τελευταίως....πρόσεξέ το! :uglystupid:
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
Που πα ρε τύπε?...στο χασάπη και ζητάς 2 τεμάχια σταβλίσιες?????????
:s&m_1: :s&m_3: :knuppel: :hammer:
Κορίτσια είναι...πλάσματα του Θεού.. ;)
Υ.Γ. Θα φτάσει η χάρη σου ως την Πάτρα? Διακτινίζεσαι τελευταίως....πρόσεξέ το! :uglystupid:
δε βλέπω το λόγο να αναφέρομαι σε αυτές με διαφορετικό προσωνύμιο... {και αυτό επειδή δεν τις έχω γνωρίσει ακόμα... πχ την Άννα  ;) δε μπορώ να την αποκαλέσω "τεμάχιο", δε μου βγαίνει άλλωστε...  :grin:} και δεν τις υποτιμώ, αντίθετα τις ευχαριστώ για την "εξυπηρέτηση" που μου προσφέρουν...

τώρα αυτό που σκέφτομαι να υλοποιήσω, δεν το λες και διακτινισμό... μια μικρή ανάπαυλα είναι... {τα πλάνα για τη μητρόπολη δεν έχουν ακυρωθεί.. απλά παίρνουν παράταση μιας εβδομάδας...  :grin:}
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
κοιτάζοντας πριν λίγο,
στο www.gr***es.com/studio/111]http://www.gr***es.com/studio/111[/b[/URL]] η Κάρμεν είναι αυτή που αναφέρεται στο 'δέλο Διδύμου 8Α {τη γνώρισα γιατί την έχω δοκιμάσει  :grin:}
στο άλλο εδώ www.gr***es.com/studio/85]http://www.gr***es.com/studio/85[/b[/URL]], υπάρχει καμία ενημέρωση για επίπεδο service από τις κοπέλες Άννα/Ντέλια;  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom