Νέα

Ανοιγμα καταθετικου λογαριασμου στο εξωτερικο/αγορα γερμανικου ομολογου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
στο σαιτ που μου εδωσες/ :2funny:
μη βιαζεσαι κατσε να τσιμπισει λιγο πανω το ευρο και μετα αν θες κανε μετατροπη.ο ασθενης πηρε παραταση ζωης.
εχε υποψιν οτι με το που κανεις την αλλαγη απο ευρο σε λιρα η δολλαριο εχεις και αυτοματη χασουρα.
για τραπεζα τωρα τι να σου πω....hsbc exei μια σιγουρια που αναφερε και ο σταμ,δε ξερω ποιες εχουν υποκαταστηματα εδω, αλλα εχε υποψιν οτι αν βγουμε απο ευρο χλωμο να τη γλιτωσουν και οι λογαριασμοι σε αλλα νομισματα.το βασικοτερο ειναι γιατι θες να το κανεις,αν τα χρειαζεσαι αμεσα η τα ξεχνας πχ 10 χρονια.ειναι πολλα που παιζουν ρολο.
ποτε ρα γαμω? εχει 2-3 μηνες τωρα που εχει κολησει στο 1.23-1.26 ποιο πανω δεν παει το γαμημενο  :tickedoff:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
ανετα λουσεντ.....και πριν το ευρο ειχαμε σε γαλλικα φραγκα η γερμανικα μαρκα κτλ.δε στο απαγορευει κανεις

Εμενα μου εβγαλαν το λαδι και εχω και "ταξιδιωτικο γραφειο" :grin: :grin:
 

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
ποτε ρα γαμω? εχει 2-3 μηνες τωρα που εχει κολησει στο 1.23-1.26 ποιο πανω δεν παει το γαμημενο  :tickedoff:

τσιμπισε προχθες...εβαλα και το μαριο αβαταρ :dancing:
αν δε κανουν καμμια μλκια οι γερμανοι η δε σκασει τπτ μεγαλυτερο απο τους ισπανους 1,30 θα παει ανετα μεχρι αυγουστο.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τσιμπισε προχθες...εβαλα και το μαριο αβαταρ :dancing:
αν δε κανουν καμμια μλκια οι γερμανοι η δε σκασει τπτ μεγαλυτερο απο τους ισπανους 1,30 θα παει ανετα μεχρι αυγουστο.
για να δουμε.. παντως περσυ που ειχε φτασει τετοια περιοδο στο 1.46-47 οποιος τα ειχε αλλαξει τωρα θα γλενταει καλα..  :grin:
 

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
Εμενα μου εβγαλαν το λαδι και εχω και "ταξιδιωτικο γραφειο" :grin: :grin:

εχω σε δολλαριο "λογω δουλειας" αλλα και σε λιρα αγγλιας και κορωνα σουηδιας επειδη μου ειχαν μεινει.τωρα τελευταια πηγες να βγαλεις?
 

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
για να δουμε.. παντως περσυ που ειχε φτασει τετοια περιοδο στο 1.46-47 οποιος τα ειχε αλλαξει τωρα θα γλενταει καλα..  :grin:

πανε αυτα.......τοτε κοιταγαν ολοι να κανουν σοπινγκ στο αμερικα και στο εμπαι.δε ξαναποιανει τοσο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom