Νέα

angelaG

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotsl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
κοιτα η μεγαλη πλειοψηφεια λεει οτι ειναι ενεργητικη οποτε...
 

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
616
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
6
Την είχα δοκιμάσει παλαιότερα, τα κάνει όλα, αλλά νομίζω κι εγώ ότι γουστάρει πιο πολύ να είναι ενεργητική.
 

bettega29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2013
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Τη δοκιμασα πριν ενα χρονο περιπου στο σπιτι της με δωρακι 50€.Χωρος πολυ μετριος,λογω χειμωνα ειχε μια ηλεκτρικη σομπα στο δωματιο που απο μονη της φωτιζε ολο το χωρο,καπως περιεργο σκηνικο...Anyway,περνωντας στο κρεβατι γδυνεται και αρχιζει το γλειφιτζουρι..Τιποτα το ιδιαιτερο μεχρι εκει,κορμακι αρκετα σφικτο,βυζι μετριο και προσοντα γυρω στα 17-18..Γλωσσοφιλα φουλ,μπορω να πω με αρκετο παθος και της ζηταω να την τσιμπουκωσω οπου το δεχεται με μεγαλη χαρα..Γλειφιτσουρι για λιγο και μολις την εχω καυλωσει,ζηταω να με παρει.Ενω της αρεσε να γαμαει,δεν ηταν πολυ καλη σε αυτο,με γαμησε γυρω στο 5λεπτο και το τελειωμα ερχεται στο στομα μου που το ζητησα εγω.Αρκετα φιλικη,εκανε ο,τι της ζητησα αλλα μαλλον δε θα ξαναπηγαινα καθως εχουν εμφανιστει πιο καλες επιλογες στο 50αρικο πλεον.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Αρκετα φιλικη,εκανε ο,τι της ζητησα αλλα μαλλον δε θα ξαναπηγαινα καθως εχουν εμφανιστει πιο καλες επιλογες στο 50αρικο πλεον.
για πες μας γι αυτες τις καλυτερες επιλογές...
 

bettega29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2013
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Βικυ απο Αγκυρας ενα παραδειγμα..
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Βικυ απο Αγκυρας ενα παραδειγμα..
μη συγκρινεις υπηρεσιες μπουρδελου με αυτες που δεχονται στο χώρο τους... εχει μεγαλη διαφορα... και η Βικυ που λες την εχω παρει στο σπιτι της καπου στην Αχαρνων και δεν ξετρελλαθηκα
 

bettega29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2013
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Δε μιλησα για μπουρδελο,για το χωρο της μιλησα αλλιως δε θα ελεγα για 50αρικο αλλα για 30αρικο που χρεωνουν στον οικο.Απλα θα αναφερω οτι στα 8 χρονια περιπου που παω με ΄''κοπελες'' δεν εχω ξετρελαθει με καμια εως τωρα γιατι καμια δεν ειχε το μεγεθος που ζητουσα,ασχετα απο ποιοτητα υπηρεσιων/ομορφια κλπ.Για αυτο το λογο αλλωστε πληρωνω το κατι παραπανω που ζητουν οι υποτιθεμενες more active...Διαφημιζουν 19/20/22cm οπως διαφημιζουν τα αλογα των αυτοκινητων τους οι κοντρακηδες και στο τελος αποδεικνυονται φιδια...Αυτο που θα με ξετρελανει δεν εχει βρεθει ακομη σαν συνολο και ισως δε βρεθει καν..
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Δε μιλησα για μπουρδελο,για το χωρο της μιλησα αλλιως δε θα ελεγα για 50αρικο αλλα για 30αρικο που χρεωνουν στον οικο.Απλα θα αναφερω οτι στα 8 χρονια περιπου που παω με ΄''κοπελες'' δεν εχω ξετρελαθει με καμια εως τωρα γιατι καμια δεν ειχε το μεγεθος που ζητουσα,ασχετα απο ποιοτητα υπηρεσιων/ομορφια κλπ.Για αυτο το λογο αλλωστε πληρωνω το κατι παραπανω που ζητουν οι υποτιθεμενες more active...Διαφημιζουν 19/20/22cm οπως διαφημιζουν τα αλογα των αυτοκινητων τους οι κοντρακηδες και στο τελος αποδεικνυονται φιδια...Αυτο που θα με ξετρελανει δεν εχει βρεθει ακομη σαν συνολο και ισως δε βρεθει καν..
μάλλον δεν έχεις δοκιμάσει τη Νταίζη ε;
 

bettega29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2013
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Ναι,η αληθεια ειναι οτι δεν την εχω δοκιμασει αν και εδω εχω διαβασει τα καλυτερα..Με χαλαει το οτι δεν εχει στηθος αλλα τα ''αλλα'' της χαρισματα μαλλον υπερκαλυπτουν αυτο το μεινονεκτημα..Αν ειχε ενα βυζι 4αρι γεματο λογω υψους κιολας,θα ηταν απιστευτη και θα ειχα παει απ την πρωτη στιγμη..
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
256
Κριτικές
5
Like
202
Πόντοι
1
Ναι,η αληθεια ειναι οτι δεν την εχω δοκιμασει αν και εδω εχω διαβασει τα καλυτερα..Με χαλαει το οτι δεν εχει στηθος αλλα τα ''αλλα'' της χαρισματα μαλλον υπερκαλυπτουν αυτο το μεινονεκτημα..Αν ειχε ενα βυζι 4αρι γεματο λογω υψους κιολας,θα ηταν απιστευτη και θα ειχα παει απ την πρωτη στιγμη..
σαμπρινα συγγρου, σε μικρο ασημι μερσεντες
 

bettega29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2013
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Για δωσε περισσοτερες πληροφοριες φιλε μου..Ενεργητικη/παθητικη?εχει καπου αγγελια η φωτο?
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
256
Κριτικές
5
Like
202
Πόντοι
1
Για δωσε περισσοτερες πληροφοριες φιλε μου..Ενεργητικη/παθητικη?εχει καπου αγγελια η φωτο?
ενεργητικη και απο τις πιο καλες ελληνιδες που εχω συναντησει. συνηθως βγαινει αργα συγγρου πριν την εξπρες, 50 στον χωρο της. καπου υπηρχε μια πολυ παλια αγγελια της, με φωτογραφια με μαυρα μαλλια, τωρα ειναι ξανθια. αλλα και με την αντζελα που γραφουμε εδω, μια χαρα ειχα περασει.
 

30tslover

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2011
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
H angelag βγαινει ακομα η σταματησε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom