Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Ανδρούτσου 152 & Βασ. Γεωργίου 2ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Νεος χωρος στον Πειραια, φαινεται οτι παρολο την κριση οι Ελληνες δεν κοβουν το γαμησι.
Στον δευτερο οροφο αναμεσα σε γραφεια που δινουν διακρητικοτητα .η ευγενεστατη Αλεξανδρα στην πορτα η οποια δυσυχως δεν εργαζεται ,σημερα που πηγα ηταν 2 κοπελες η επισης Αλεξανδρα απο Ρουμανια ψηλο , ομορφο πιπνι προσχαρη και χαρουμενη και η Καιτη 38αρα με ομορφο κορμι απο Κρητη την οποια και ετιμησα 45 λεπτα πληρεστατο προγραμμα 60 ευρω.
Ο χωρος καθαρος ,το μπανιο κοινο σφραγισμενες πετσετες 3 δωματια μασαζ
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.300
Κριτικές
1
Like
772
Πόντοι
96
Νεος χωρος στον Πειραια, φαινεται οτι παρολο την κριση οι Ελληνες δεν κοβουν το γαμησι.

  Ολο καφετεριες , μπαρ και μασατζιδικα ανοιγουν τον τελευταιο καιρό . Τελευταιες μερες της Πομπηιας . Ακουστε την προτροπη του Τζιμη
και οχι απαραιτητα με κορίτσια του επαγγελματος.

εδω η αγγελία του καταστηματος (για να μην ειμαι εκτός θέματος)


 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Νεος χωρος στον Πειραια, φαινεται οτι παρολο την κριση οι Ελληνες δεν κοβουν το γαμησι.
Στον δευτερο οροφο αναμεσα σε γραφεια που δινουν διακρητικοτητα .η ευγενεστατη Αλεξανδρα στην πορτα η οποια δυσυχως δεν εργαζεται ,σημερα που πηγα ηταν 2 κοπελες η επισης Αλεξανδρα απο Ρουμανια ψηλο , ομορφο πιπνι προσχαρη και χαρουμενη και η Καιτη 38αρα με ομορφο κορμι απο Κρητη την οποια και ετιμησα 45 λεπτα πληρεστατο προγραμμα 60 ευρω.
Ο χωρος καθαρος ,το μπανιο κοινο σφραγισμενες πετσετες 3 δωματια μασαζ

όταν λες "πληρέστατο πρόγραμμα" τι εννοείς ? Δώσε λεπτομέρειες ...
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Συγγνώμη που επιμένω αλλά μου κάνει εντύπωση ... δηλαδή κάνουν και ακα και πρωκτικό με 60 ευρώ στα 45΄ ???     :think:
Το πρωτο δεν το συνηθιζω γιατι φοβαμαι , το πρωκτικο πιστευω ναι διοτι η κοπελα μου ειπε πολλεςφορες ζητα μου οτι θελεις για να ευχαριστηθεις .Για περισσοτερες λεπτομερειες κανε μια βολτα απο εκει και ενημερωσε μας.
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Το πρωτο δεν το συνηθιζω γιατι φοβαμαι , το πρωκτικο πιστευω ναι διοτι η κοπελα μου ειπε πολλεςφορες ζητα μου οτι θελεις για να ευχαριστηθεις .Για περισσοτερες λεπτομερειες κανε μια βολτα απο εκει και ενημερωσε μας.

Το  κουδουνι  τι  γραφει  ;
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ρε παιδες σε ποιο σημειο του Πειραιά ειναι περιπου το μασατζαδικο???
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
ρε παιδες σε ποιο σημειο του Πειραιά ειναι περιπου το μασατζαδικο???
Η Βασ.Γεωργιου ειναι ο κεντρικος δρομος που κατεβαινει απο πλατεια Κοραη (Δημοτικο θεατρο) προς πασαλιμανι ,πριν την Γρ.Λαμπρακη δεξια ειναι η Ανδρουτσου ,μολις στριψεις δεξια στην Ανδρουτσου ειναι το 152.
Πιστευω να βοηθησα.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Η Βασ.Γεωργιου ειναι ο κεντρικος δρομος που κατεβαινει απο πλατεια Κοραη (Δημοτικο θεατρο) προς πασαλιμανι ,πριν την Γρ.Λαμπρακη δεξια ειναι η Ανδρουτσου ,μολις στριψεις δεξια στην Ανδρουτσου ειναι το 152.
Πιστευω να βοηθησα.
α ανι ρε σωστα τωρα θυμήθηκα που ειναι ο δρομος ειχε κολησει το μυαλο μου..
 

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
24
Like
2.318
Πόντοι
2.420
Εγώ πριν 2 εβδομάδες περίπου,είχα πάρει την Αλεξάνδρα στο ταξί μου!(τρελό μιλφ μωρό,νομίζω συμφωνει ο φίλος αστάρι)
Μιλούσε με κάποιον στο κιν κ απο τις κουβέντες ψιλιάστηκα γιατί πράγμα περίπου μιλάνε..
Δεν άντεξα κ όταν ήταν να κατέβει τη ρώτησα χύμα..
Μου έδωσε τηλ κ την πήρα λίγο αργότερα..μου προμόταρε πολύ πειστικά το μαγαζί της,τονίζοντας οτι κύριο μελημα της είναι η εξωτερική εμφάνιση των κορασίδων κ φυσικά η εξυπηρέτηση των πελατών..μου είπε μάλιστα για μία Ελληνίδα "κουκλίτσα" 21 ετών..
Την έχει δει-τιμήσει κάποιος συναγωνιστής???
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Εγώ πριν 2 εβδομάδες περίπου,είχα πάρει την Αλεξάνδρα στο ταξί μου!(τρελό μιλφ μωρό,νομίζω συμφωνει ο φίλος αστάρι)
Μιλούσε με κάποιον στο κιν κ απο τις κουβέντες ψιλιάστηκα γιατί πράγμα περίπου μιλάνε..
Δεν άντεξα κ όταν ήταν να κατέβει τη ρώτησα χύμα..
Μου έδωσε τηλ κ την πήρα λίγο αργότερα..μου προμόταρε πολύ πειστικά το μαγαζί της,τονίζοντας οτι κύριο μελημα της είναι η εξωτερική εμφάνιση των κορασίδων κ φυσικά η εξυπηρέτηση των πελατών..μου είπε μάλιστα για μία Ελληνίδα "κουκλίτσα" 21 ετών..
Την έχει δει-τιμήσει κάποιος συναγωνιστής???
Οταν πηγα ειχε οπως εγραψα 2 κοπελες την Μαιρη απο Κρητη και την Αλεξανδρα πιπινι αλλα απο Ρουμανια.Βεβαια θα προτιμουσα να παρω το αφεντικο την Αλεξανδρα αλλα δεν προσφερει τις υπηρεσιες της.Και εμενα μου ειπε οτι θα φερει και αλλες κοπελες και μελημα τους θα ειναι η απολυτη ευχαριστηση των πελατων.
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
Πρόσφατα πέρασα για πρώτη φορά από το νέο αυτό ίδρυμα και παραθέτω την εμπειρία μου.

Κατ’ αρχάς, οφείλω και εγώ μία ιδιαίτερη μνεία στη διευθύνουσα το ίδρυμα. Πρόκειται περί ντελικάτου και σαφώς εμφανίσιμου milf με κομψούς τρόπους. Τη συμπεριφορά της θα την χαρακτήριζα απροσδόκητα (και αιφνιδιαστικά) οικεία. Όλα αυτά καθιστούν την προοπτική διεξαγωγής μιας συνεδρίας μαζί της λίαν ενδιαφέρουσα, όμως το γεγονός ότι συναγωνιστής astari51 συνάντησε σθεναρή αντίσταση με απέτρεψε από το να κάνω κρούση. Επιπλέον, επιδεικνύει ιδιαίτερο ζήλο στον τομέα του quality control των παρεχομένων υπηρεσιών.

Μου παρουσιάστηκαν τέσσερις θεραπεύτριες: η Αλεξάνδρα και η Ρία (αν συγκράτησα καλά το όνομά της), μελαχροινά (περισσότερο η πρώτη, λιγότερο η δεύτερη) και λεπτοκαμωμένα πιπίνια, η Μόνικα, νεαρή ξανθή και κάπως πιο «δεμένη», και η Καίτη, μελαχροινό, μπαρουτοκαπνισμένο και πολλά υποσχόμενο milf. Θα μπορούσα να πω ότι όλες τους ήταν –κατά το μάλλον ή ήττον- επιλέξιμες.

Η επιλογή μου υπήρξε η Ρία. Ευχάριστη και όσο πρέπει ομιλητική, όμορφο, λεπτό, νεανικό κορμί, μικρό στηθάκι, μασάζ κοντά στα συνηθισμένα στάνταρ των παρομοίων ιδρυμάτων, πνευστά με σκούφο.  Ατυχώς, το κυρίως πιάτο είχε διάρκεια μικρότερη της από εμένα επιθυμητής (ας όψεται η προηγηθείσα ολιγοήμερη αποχή μου από τις αθλοπαιδιές), έτσι δεν μπόρεσα να σχηματίσω ασφαλή και ολοκληρωμένη εικόνα της επίδοσης της θεραπεύτριας. Για όσο διήρκεσε, πάντως, η συμμετοχή υπήρξε ικανοποιητική. Απουσιάζει, βέβαια, όπως είναι φυσικό –λόγω νεαρής ηλικίας-, η «μεστότητα» που διαθέτουν πιο έμπειρες –και συνειδητοποιημένες- θεραπεύτριες.

Δεν με ενθουσίασαν –κάθε άλλο- οι υποδομές του ιδρύματος, οι οποίες είναι οριακά αποδεκτές. Με έμπασαν κατ’ ευθείαν σε δωμάτιο, δεν γνωρίζω αν υπάρχει καν σαλονάκι. Το δωμάτιο είχε τα απολύτως βασικά (μασαζοκρέβατο, καρέκλα, τραπεζάκι, κρεμάστρα τοίχου, κλιματιστικό και ένα μικρό επιπλάκι για τα λάδια και λοιπά σύνεργα εντριβής). Το λουτρό κοινό, αλλά σε καλή κατάσταση.

Κόστος συνεδρίας € 60 για υπερπλήρη 45 λεπτά. Το τελικό πρόσημο είναι θετικό και κατά πάσα πιθανότητα θα επανέλθω για δειγματισμό και άλλης θεραπεύτριας…
 

deflight

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
310
Like
475
Πόντοι
21
Πολύ καλογραμμένη κριτική, excellent.
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Χθεσινη πρωινη επισκεψη για δευτερη φορα στο ιδρυμα.Καλωσορισμα με αγκαλιες και φιλια απο την ευγενεστατη ιδιοκτητρια Αλεξανδρα,ο κρυφος μου ποθος ,το ονειρο μου ,να μου κανει μασαζ η ιδια και παλι το προτεινα και παλι το αρνηθηκε "Δεν κανω εγω μασαζ , εγω ειμαι η ιδιοκτητρια ". φορουσε ενα αποκαλυπτικο φορεματακι που τονιζε τα προσοντα της  :tits:.Βεβαια την ωρα του εναγκαλισμου και του ακουμπηματος του στηθους της επανω μου ,προλαβα και εθωπευσα το σφριγηλο κολαρακι της.Αλλα μεχρι εκει.
Διαθεσιμες θεραπευτριες 2 εκεινη την ωρα , το πιπινι Αλεξανδρα και η μπαρουτοκαπνισμενη κρητικια Καιτη ,οι υπολοιπες θεραπευτριες πηγαινουν μετα της 1.30 . Διαλεξα και παλι την Καιτη λογω πειρας και αισθησιασμου που επεμπει.
Στα του αγωνα , μασαζ με κρεμα σωματος στην πλατη για 10 λεπτα και μετα τολμηρα χαιδεματα στα επιμαχα σημεια σε πολυ λιγο τα δακτυλα αντκατασταθηκαν απο την γλωσσα . Ξεκινησε μετα ακαποτο αλλα αμεσως ζητησα και μπηκε σκουφος.Το γυρισαμε σε 69 χωρις να βαζω την γλωσα μου σε επικινδυνα σημεια παρα μονο περιφερειακα, πολυ καθαρη ,καμμια δυσαρεστη μυρωδια.Το τελος ηρθε μετα απο λιγο με ενα μεγαλο ξελαφρωμα απο μερους μου λογω δεκαημερης στερησης.
Η Καιτη ειναι σαρανταρα 1.70 και γυρω στα 60 κιλα με ωραιο κορμι ,λιγο χαλαρο στηθος αλλα κολο κολαση.
Η Αλεξανδρα ειναι Ρουμανακι πιπινι αδυνατο ψιλο με ωραιο κορμακι. Ο χωρος εχει περιγραφει ξανα ,το μπανιο κοινο οι πετσετες σφραγισμενες αλλα οι παντοφλες κοινες.Με πληροφορησαν οτι ενα απο τα δωματια θα μετατραπει σε σαουνα και θα προσφερει και νουρου.
Η συεδρια κρατησε μαζι νε τα ντουζ ,πριν και μετα 40 λεπτα και εδωσα 60 ευρω .Οποτε μπορεσω ,οικονομικα, θα ξαναπαω.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Xμμ... μπαρουτοκαπνισμενη κρητικια Καιτη
και  από την περιγραφή ...
Μήπως  είναι η  ...πολυ μπαρουτοκαπνισμενη  Καιτη  πρώην του Ρέικι  3ηςΣ 119  4ος?  :rolleyes: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom