Νέα

Αναζήτηση βυζαρούδων στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα s_kan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Συμφωνω αν και δεν την εχω παρει...Ποαι αλλη ρε γαμωτο?Α,τη ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΟ μΠΛΕ ΣΤΟ βαρδαρη δεν ξερω αν θα βρεις αυτην την περιοδο,Προμηθεως ειναι στο μπλε...Αδυνατη,μεγαλα φυσικα βυζια 4αρια....Απο το πολυ τραβηγμα,αρμεγμα κια ζουπηγμα,εχουν αρχισει να φευγουν λιγο αριστερα δεξια,αλλα παραμενουν πολυ καλα...Τωρα αλλη αδερφε δεν εχω κατι στα υποψην μου...
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Σου προτείνω τη Χριστίνα από Ανδρέου Γεωργίου 34.

Πάρε το πρόγραμμα των 50,00ευρώ με ισπανικό και θα με θυμηθείς.

Βυζάρες και η γκόμενα ξέρει να τις διαχειρίζεται άψογα.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.194
Like
1.221
Πόντοι
266
Σου προτείνω τη Χριστίνα από Ανδρέου Γεωργίου 34.

Πάρε το πρόγραμμα των 50,00ευρώ με ισπανικό και θα με θυμηθείς.

Βυζάρες και η γκόμενα ξέρει να τις διαχειρίζεται άψογα.
φυσικες;
 

manos4444gti

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αν δεν κάνω λάθος βυζαρού να παίξει αυτή τη στιγμή είναι η Νταϊάνα που την επισκέφτηκα πρόσφατα και αφήνει γλύψιμο,χύσιμο στα βυζιά.εδώ στο blog της έχει φωτογραφίες αλλά δεν πιστεύω να είναι όλες δικές της.αξίζει να σημειώσω ότι παίζει καλό ισπανικό με τις βυζάρες της  :tits:
 

daemonr

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Η Νταιάνα το παρατησε το σπορ ? ? ? κλειστο το μαγαζι και το τηλ . . .
 

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Ειπα να αναστησω αυτο το θρεντ για οσους εχουμε τα ιδια γουστα σχετικα με βυζαρες, για να μην ξεκινησω καινουριο δικο μου...
Αν υπαρχουν κι αλλοι ομοιοπαθεις ας γραφουν κι εδω, γιατι εδω η πληροφορια για κατι καινουριο χανεται μεσα στα πολλα μηνυματα της μπουρδελοκαταστασης, κι εγω ετσι δεν προλαβα να δοκιμασω την Μαρια, που απ' οτι φαινεται ηταν πολλη καλη περιπτωση...

Αποψε το βραδυ λοιπον, εκανα κι εγω την πρωτη μου τσαρκα για φετος, ψαχνοντας κυριως να μαθω πληροφοριες για το τουμπανο την Μαρια που αναφερατε πριν ενα μηνα στο Λας Βεγκας... Δυστυχως η τσατσα μ' ενημερωσε οτι εχει σταματησει...
Αν καποιος εχει αλλη πληροφορηση ας το πει...
Κατα τ' αλλα η κατασταση ειναι πανω-κατω οπως αναφερει ο Μπουχος στην μπουρδελοκατασταση, οποτε να μην επαναλαμβανω...
Εμενα μ' ενδιαφερουν μονο οι γκομενες με βυζαρες γι' αυτο θ' αναφερθω μονο σ' αυτες απ 'αυτες που ειδα... Οι αλλες μ' αφησαν αδιαφορο...

Την Εμμα στο Νικ.28 δεν την ειδα γιατι ηταν στο δωματιο, αλλα θυμαμαι οτι εχει ενισχυμενο στηθος... Πληροφοριες λενε οτι ειναι πολλη καλη στο δωματιο, αλλα μεχρι τωρα δε μ' εχει ψησει να τη δοκιμασω...

Το μονο στουντιο στο οποιο γινοταν χαμος στο σαλονι ηταν το Νικ.20 για την Αλικη - Αντριανα.. Σχεδον 10 ατομα περιμεναμε, καθως μαλλον ειχε αργησει να βγει απ' το δωματιο... Καλο αυτο γιατι δειχνει οτι την ιδρωνει την φανελα..! Βεβαια, η τσατσα στο τελος δυναμωσε την μουσικη για να βγει... Την εχω δοκιμασει πριν ενα χρονο κι εγραψα κ κριτικη... Θα θελα να την ξαναδοκιμασω, καθως ειναι απ' τις ομορφοτερες παρουσιες στον χωρο κατα τη γνωμη μου..
Εντυπωσιακο, οτι στο σαλονι επαιζε τζαζ μουσικη οση ωρα περιμεναμε, πραγμα που πρωτη φορα ακουω σε στουντιο, που συνηθως παιζουν μουσικη απο ραδιοφωνο, ειτε σκυλαδικα, ειτε ποπ χιτακια κ μπιτακια επιτυχιες της εποχης...
Ελπιζω κ το εσωτερικο των δωματιων να 'ναι εξισου ποιοτικο κ προσεγμενο, γιατι το σαλονακι κατα τ' αλλα ηταν πολυ στεναχωρο κ λιτο...

Ειδα επισης την Αθηνα στο Νικ.8 κ πραγματικα εντυπωσιαστηκα απ' το μεγεθος των βυζαρων της (απ' οσο ειδα γιατι βγηκε με σουτιεν κι οχι τοπλες)..! Υπαρχει καμια κριτικη ή αποψη γι' αυτην..; Ή εστω το τηλεφωνο απ' το Νικ.8 για να μαθαινω το προγραμμα της... Παντα βραδυ ειναι..;

Ειδα κ στο Φριζου 14 την Χριστινα τη βυζαρου απ' την Ρουμανια, αλλα δεν ενθουσιαστηκα τοσο πολυ, γιατι κ το στηθος της ειναι καπως πεσμενο, κ δε μ' αρεσε τοσο πολυ γενικα...

Κ στο Φριξου 13 τη γνωστη απ' τα (πολυ) παλια Νικολ..! Πολλη επιμονη κι η τσατσα κι η ιδια στο να περασω εκεινη τη στιγμη, κι οτι δε θα βρω πουθενα αναλογες υπηρεσιες..! Δεν αμφιβαλλω, μου 'χε αφησει πολυ καλες εντυπωσεις εκεινο τον παλιο καιρο κ θα θελα να την ξαναδοκιμασω... Αλλα η τσαρκα ηταν αναγνωριστικη κυριως... Μου 'πε οτι δουλευει βραδυ 19:00-03:00 εκτος απο Τριτη-Τεταρτη...

Η Γαληνη δεν ηταν σημερα, που επισης εχει ωραιες βυζαρες κι ειναι καλη επιλογη κατα τη γνωμη μου...

Προς Κοροβαγκου δεν πηγα, καθως η Νικολ που θα θελα να ξαναδω δεν ηταν στο προγραμμα... Αν κι απο στηθος δεν μου φανηκε πολυ μεγαλο, αλλα μου αρεσε γενικα ως κορμι την πρωτη φορα που την ειχα δει...

Καλο βραδυ κι αν μου 'χει διαφυγει καποια αλλη με βυζαρες προσθεστε αν θελετε...
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Πριν 15-20 μέρες πέρασα πρωινή βόλτα (μετά από παααααρα πολλά χρόνια)από τις γειτονιές του Μύλου.Έκανα μια καλή περιήγησ σε όλα όσα ήταν ανοιχτά και κατέληξα στο 3δυμο Νο.3 με μια ελληνίδα με φοβερά για τα γούστα μου βυζιά.Σχεδόν 5άρια και πεσμένα αρκετά!Ασφυκτιούσαν στο σουτιέν και τα περιποιήθηκα δεόντως μόλις το έβγαλε.Όνομα δε θυμάμαι αλλά θυμάμαι ένα καλό ξεφόρτωμα που αν δεν ήταν 30άρι θα το επαναλάμβανα
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.770
Πόντοι
35.668
Πριν 15-20 μέρες πέρασα πρωινή βόλτα (μετά από παααααρα πολλά χρόνια)από τις γειτονιές του Μύλου.Έκανα μια καλή περιήγησ σε όλα όσα ήταν ανοιχτά και κατέληξα στο 3δυμο Νο.3 με μια ελληνίδα με φοβερά για τα γούστα μου βυζιά.Σχεδόν 5άρια και πεσμένα αρκετά!Ασφυκτιούσαν στο σουτιέν και τα περιποιήθηκα δεόντως μόλις το έβγαλε.Όνομα δε θυμάμαι αλλά θυμάμαι ένα καλό ξεφόρτωμα που αν δεν ήταν 30άρι θα το επαναλάμβανα
Η Νίκη η ελληνίδα από το Πηγασου 6.

Κριτικές www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%9D%CE%AF%CE%BA%CE%B7/listingid:8348/]εδώ[/url]
 

pistolerobobtom

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2016
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Ειμαι μεγαλος λατρης του μεγαλου στηθους..εχω παρει απειρους χορους οταν κατεβαινω Αθηνα οποια στριπερ εχει μεγαλο στηθος κι ας ειναι σιλικονατο..
εδω θεσ/κη μόνο δυο εχω βρει με 4αρι και ανω..οποιος συναγωνιστης εχει κατι καλο,ειμαι ετοιμοπολεμος κ ετοιμος για γνωση και δραση@@@
 

Sakichacki

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2016
Μηνύματα
71
Like
20
Πόντοι
0
Όταν πήγα στο Villa Prive πριν κανένα μήνα θυμάμαι υπήρχε μία ελληνίδα με τεράστιες βυζάρες.Αυτή υπάρχει ακόμα ?Και αν ξέρει κανείς ας πει αν αξίζει
 

mitsos1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
490
Like
4.569
Πόντοι
441
κατα τις πρωσοπικες σας εμπειριες πια πιστευετε ειναι η καλυτερη βυζαρου στη θεσσαλονικη εγω ψηφιζω δαγκωτο γαληνη απο vila prive..αλλα δυστυψως μολις τη βρηκα την εχασα..χαχαχα..πια προτεινετε τωρα συναγωνιστες????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom