Νέα

Αναζήτηση τρίτου ατόμου για τρίο με την γυναίκα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DArie94
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.973
Πόντοι
6.815
Αυτό με την εσκορτ με στραπον δεν το είχα σκεφτεί. Καλό ίσως για αρχή γιατί όπως έχω πει δεν προτιμάμε επαγγελματίες.
Όχι εγώ δεν θα τον φάω.
Ρε μεγάλε σου αρέσει η ιδέα για εσκορτ αλλά παράλληλα δεν θες επαγγελματίες;
Θα μας τρελάνεις;
Τι τρικυμία υπάρχει στον εγκέφαλο σου.
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
1
Like
4.437
Πόντοι
456
Καλησπέρα, θα ήθελα γνώμες που να ψάξουμε για να βρούμε τρίτο άτομο με την γυναίκα μου για να κάνουμε τρίο.
1) Γνωριμία από κοντά (μπαρακια τλ)
2) Ίντερνετ; και αν ναι σε ποιο site;
Σίγουρα θέλουμε κάποιον άγνωστο αλλά και να μπορούμε να εμπιστευτούμε.

Όποιος έχει κάποια σοβαρή συμβουλή παρακαλώ να την κατάθεση.
Ελα...εδω εισαι...πες μου μερος κ λεπτομερειες να ρθω να σας γαμησω και τους δυο :confused:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.080
Like
11.541
Πόντοι
2.606
Τρίο με τη γυναίκα σου και άλλον άντρα ΔΕΝ κάνεις.
ΤΕΛΟΣ.
mmf μόνο με γκομενάκια ή ιερόδουλη, και εννοείται με καλό φίλο σου για να χαβαλεδιάζετε αλλιώς δεν έχει φάση...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όλα τα άλλα στο mmf είναι προφάσεις if u know what i mean...
Ο τυπος βαδίζει έχοντας μια σταθερά που είναι αιολη δεν έχει υπολογίσει ότι αν βρει τελικά τον άντρα τον καθαρό τον εμφανησιμο τον έτσι όπως τον θέλει η κυρα του δεν θα έρθει κουμπωμένος με ματζουνια και αν είναι προικισμένος και καλός γαμιας της δώσει τις τρύπες στο χέρι θα ζητάει μετά αυτός να μην τον ξαναενοχλήσει η κυρα όχι ο σύζυγος
Τρίο μόνο με γκόμενά
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
287
Like
321
Πόντοι
21
Μπείτε στο fb/instagram δείτε προφίλ/φωτος και όποιος σας αρέσει του στέλνετε μήνυμα με την πρόταση

υγ. ενδιαφέρομαι να έρθω κι εγώ ως 4ος μόνο να παίρνω μάτι ή και να γλείφω κώλο αντρών, όσο γαμάτε τη γυναίκα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.556
Like
12.679
Πόντοι
2.256
Μπείτε στο fb/instagram δείτε προφίλ/φωτος και όποιος σας αρέσει του στέλνετε μήνυμα με την πρόταση

υγ. ενδιαφέρομαι να έρθω κι εγώ ως 4ος μόνο να παίρνω μάτι ή και να γλείφω κώλο αντρών, όσο γαμάτε τη γυναίκα
Κι άμα έχει φάει φασόλια;;;; :think:
 

fordtoti

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2012
Μηνύματα
138
Like
454
Πόντοι
21
Ρε παιδιά εντάξει ορισμένοι την τρολαρετε σε μέγιστο βαθμό την κατάσταση …
Φίλε νηματοθετη εάν είναι κάτι που θέλετε να το βιώσετε σαν ζευγάρι μπορείς να ψαχτείς όπως σωστά σου είπαν σε κάποιο site τύπου kanesex ή κάτι αντίστοιχο , επίσης η λύση να πάτε σε κάποιο switchbar σε βραδιά που επιτρέπονται και άντρες μόνοι είναι μια καλή αρχή .

Βεβαιώσου όμως μέσα σου ότι είναι κάτι που το θέλεις πραγματικά γιατί αυτοί οι δρόμοι αρκετές φορες δεν έχουν γυρισμό .
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
287
Like
321
Πόντοι
21
ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΜΑΣΤΟΡΑ?

Στέλνει η γυναίκα μήνυμα με μία φώτο που να φαίνονται τα πόδια της και λίγο σώμα, με εσώρουχα ξαπλωμένη σε κρεβάτι, όχι πρόσωπο, σε όποιο προφίλ της αρέσει και γράφει:
"Γεια. Είμαι παντρεμένη ΧΧ ετών και τους τελευταίους μήνες μου έχει καρφωθεί η ιδέα να δοκιμάσω κάτι και με άλλον άντρα.
Επειδή όμως δεν θέλω να απατήσω τον άντρα μου, σκεφτόμουν μήπως να του πρότεινα να με παίρνατε και οι δύο μαζί."


:hi:

Είτε θα
σε μπλοκάρει
σε αγνοήσει
απαντήσει
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Στέλνει η γυναίκα μήνυμα με μία φώτο που να φαίνονται τα πόδια της και λίγο σώμα, με εσώρουχα ξαπλωμένη σε κρεβάτι, όχι πρόσωπο, σε όποιο προφίλ της αρέσει και γράφει:
"Γεια. Είμαι παντρεμένη ΧΧ ετών και τους τελευταίους μήνες μου έχει καρφωθεί η ιδέα να δοκιμάσω κάτι και με άλλον άντρα.
Επειδή όμως δεν θέλω να απατήσω τον άντρα μου, σκεφτόμουν μήπως να του πρότεινα να με παίρνατε και οι δύο μαζί."


:hi:

Είτε θα
σε μπλοκάρει
σε αγνοήσει
απαντήσει
Πίστεψέ με δύσκολα θα απαντήσει κάποιος.Θα το θεωρήσει πολύ καλό για να είναι αληθινό.Οι περισσότεροι που πονηρεύονται θα πιστέψουν πως πρόκειται για παγίδα για κάτι πολύ κακό που θα ακολουθήσει.Αυτές οι δουλειές γίνονται σε ασφαλές περιβάλλον των swingers club.Δεν είναι τυχαίο που δημιουργήθηκαν.Πάντως σωστά δομημένη η πρόταση σου
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
287
Like
321
Πόντοι
21
Είναι "τυχερός" ο φίλος που κάνω διάλειμμα αλλιώς θα του είχα βρει ήδη γαμιά την ίδια μέρα, από τους "πελάτες" μου, καθώς όλοι θα ήθελαν. Από την άλλη... δεν μας έχει δώσει και πολλές πληροφορίες για εκείνον και τη γυναίκα του ή κάποια φώτο, οπότε παίζει και όλη η αγγελία/θρεντ να είναι μούφα, αλλά τι μας πειράζει κιόλας, κουβέντα να γίνεται...

Εγώ πάντως το έχω ανεκπλήρωτη φαντασίωση από παλιά να πάρω μάτι ζευγάρι ή κατα προτίμηση παρτούζωμα γυναίκας, και είτε απλά να βλέπω είτε να τους γλείφω αρχίδια/κώλους όσο οι ψωλάρες τους σφυροκοπάνε τη γυναίκα.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
8 σελιδες εφτασε το θεμα, γαμησε κανεις ?
Κανεις μεχρι τωρα, αμα πιασουμε το 2025 υπαρχει ελπιδα, ο νηματοθετης θελει τον γαμια τυλιγμενο σε συσκευασια δωρου με κοκκινη κορδελα.
ο ξυσε μεσα :confused: το παλευει να τον βοηθησει με ιδιοτελη σκοπο, να γλυψει μεχρι και τα πομολα, αλλα δεν το βλεπω να γινεται….
 

Va81

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
84
Like
140
Πόντοι
0
Θελει προσοχή σίγουρα αλλά μπορείς να την φας και από γυναίκα δόλωμα.Προσφατα άκουσα μια ιστορία που άλλοι λένε ότι είναι μύθος.Τελος πάντων,ψαρεψε ή μάλλον ψαρευτηκε ένας τύπος από μια γυναίκα γκομεναρα σε μπαρ στο Λας Βέγκας και ξύπνησε μέσα σε μια μπανιέρα από παγάκια και δίπλα του ένα σημείωμα που έγραφε τρέξε γρήγορα στο νοσοκομείο,σου λείπουν 2 νεφρά.Το γκουγκλαρα και όντως υπάρχει κάτι αλλά και να μην υπήρχε δεν θα πονηρευοσουν στην κοινωνία που ζούμε; Προσωπικά γλίτωσα 2 φορές από πρόσκληση καρμπον ότι έχει έρθει Αμερικάνα στην Αθήνα και κρατάει τα παιδιά της αδερφής της αλλά δεν μπορεί να βγει από το σπίτι κ ζητάει απεγνωσμένα πουτσα γιατί έχει κουραστει και της λείπει το γέμισμα της τρύπας της.Εχοντας καλή εμπειρία στα τσατ πλέον την ψηλιαστηκα γιατί είδα πολύ προθυμία πράγμα που δεν δικαιολογείται από το σπάσιμο αρχιδιων - interview που περνάμε πριν βγούμε ραντεβού.Μετα από καιρό η φωτογραφία της ξανθιάς γαλανοματας βυζαρου είχε αντικατασταθεί από μια ασχημη μαυρη-με σημαία Νηγιριας στο προφιλ.Δεν θέλω ούτε καν να σκεφτώ το σενάριο τι θα γινόταν όταν έκλεινε η πόρτα πίσω μου τι θα έβλεπα.Μαυρους με κονταροπουτσες ή χειρουργούς κρατοντας ψυγειακια με παγοκυστες;Είχα μετανιώσει που δεν πήγα σε μια φαινομενικά υπέρ ευκαιρία για τα δεδομένα του Αγαμισταν και τα έβαζα με τον εαυτό μου που φοβήθηκα αλλά στο τέλος δικαιώθηκα που άκουσα το μέσα μου και δεν πήγα.Κυριως ότι τράβηξα χειρόφρενο στην καύλα μου.Τωρα πάλι αν ήμουν 20 και μου τύχαινε....δεν ξέρω τι θα έκανα.
Παντως αν σου παρουν και τα 2 νεφρα δε νομιζω οτι θα ξυπνησεις ποτε.Μαλλον θα πεθανεις απο πολυοργανικη ανεπαρκεια και εγκεφαλοπαθεια.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.150
Κριτικές
496
Like
61.964
Πόντοι
39.662
Κανεις μεχρι τωρα, αμα πιασουμε το 2025 υπαρχει ελπιδα, ο νηματοθετης θελει τον γαμια τυλιγμενο σε συσκευασια δωρου με κοκκινη κορδελα.
ο ξυσε μεσα :confused: το παλευει να τον βοηθησει με ιδιοτελη σκοπο, να γλυψει μεχρι και τα πομολα, αλλα δεν το βλεπω να γινεται….
ο νηματοθετης θα εχει μαζεψει αρκετες φωτο απο καυλια στα πμ του για να διαλεξει πιο θα φαει η γυναικα του, ελπιζω να μη μας βγει πουστης
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
ο νηματοθετης θα εχει μαζεψει αρκετες φωτο απο καυλια στα πμ του για να διαλεξει πιο θα φαει η γυναικα του, ελπιζω να μη μας βγει πουστης
μεγαλη μπουκιά φαε, μεγάλο λογο μην πεις…
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Παντως αν σου παρουν και τα 2 νεφρα δε νομιζω οτι θα ξυπνησεις ποτε.Μαλλον θα πεθανεις απο πολυοργανικη ανεπαρκεια και εγκεφαλοπαθεια.
Οχι τυπε ετσι εγινε, ειναι αληθινη η ιστορια.
αφου του πηραν τα δυο νεφρα, τον λυπηθηκαν, σκεφτηκαν » ανθρωπος ειναι κι αυτος ο καψερος» και του αφησαν το σημειωμα για να τρεξει στο νοσοκομειο ( χωρις δυο νεφρα τρεχεις γρηγοροτερα γιατι εισαι ελαφρυτερος) , να σωθει και μετα να τους καταδωσει στην αστυνομια.
ειπαμε κλεφτες νεφρων, κλεφτες αλλα πανω απο ολα ανθρωποι…
 

Va81

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
84
Like
140
Πόντοι
0
Οχι τυπε ετσι εγινε, ειναι αληθινη η ιστορια.
αφου του πηραν τα δυο νεφρα, τον λυπηθηκαν, σκεφτηκαν » ανθρωπος ειναι κι αυτος ο καψερος» και του αφησαν το σημειωμα για να τρεξει στο νοσοκομειο ( χωρις δυο νεφρα τρεχεις γρηγοροτερα γιατι εισαι ελαφρυτερος) , να σωθει και μετα να τους καταδωσει στην αστυνομια.
ειπαμε κλεφτες νεφρων, κλεφτες αλλα πανω απο ολα ανθρωποι…
Μπορει να του βαλαν κανα μεταχειρισμενο νεφρο απο κανα γερο ισα ισα να τον βγαλει λιγα χιλιομετρα μεχρι το νοσοκομειο.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306

Skorpio93

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
185
Κριτικές
13
Like
1.673
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα, θα ήθελα γνώμες που να ψάξουμε για να βρούμε τρίτο άτομο με την γυναίκα μου για να κάνουμε τρίο
Θέμα που παραδοσιακά ανοίγει Κυριακή, ξεκίνησε Τετάρτη! Πάει, χάλασε το σάη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom